ФК ЕВЕРТЪН

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот Mike Bibby » 07 мар 2008, 22:46

Дели, ако Евертън отстрани Фиорентина ще си сложиш ли аватар на Лий Карсли? :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот Delija » 07 мар 2008, 22:51

Ти друсаш ли се?? :qipap:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот Mike Bibby » 07 мар 2008, 23:20

Не, но много ми е интересно дали ти няма да си биеш някоя инжекция ако Евертън отстрани Фиорентина. :qipap:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот VILIO » 09 мар 2008, 17:43

Евертън са по-класният отбор от Фио,но за тях е по-важно да вземат 4то място,защото от влизане в 4ката ще вземат повече пари от спечелване на УЕФА Къп
Според мен имат голям шанс за 4ката и дори в някои аспекти превъзхождат градския и прекият си съперник за 4то място
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот Delija » 09 мар 2008, 17:47

VILIO написа:Евертън са по-класният отбор от Фио,но за тях е по-важно да вземат 4то място,защото от влизане в 4ката ще вземат повече пари от спечелване на УЕФА Къп


Вильо, то бива да си заслепен от английския футбол, но твоето вече е "уникално". Вече съм напълно убеден, че дори даден отбор да размаже някой английски тим с 10:0, пак ще намериш оправдание, за да "докажеш", че англичаните уж били по-класния отбор, обаче видиш ли, не искали да се напънат. :qipan: :qipan:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот VILIO » 09 мар 2008, 18:06

Какво общо има с това,че съм фен на англ футбол
Ако Фио играеха с Болтън примерно,щях да кажа личното си мнение и,че Фио са по-класни
Ще видим кой е по-класният след реваншът
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот Delija » 09 мар 2008, 18:10

Не е и нужно, знаем вече ултраанглийското ти мнение. Пак ще извъртиш нещата, та да изкараш Евертън по-класния отбор, ако ще и с 0:5 да загубят този път. :qipad:

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот L13 » 09 мар 2008, 18:14

Евертън били по-класни от Фиорентина и Ливърпул :qipbj:
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот VILIO » 09 мар 2008, 18:17

ако бяха паднали 5:0 щеше да е ме срам да кажа,че са били по-класният отбор

П.п.Явно има разминаване в мненията ни то явно имаш предвид кой е бил по-класният по-време на мачът
Аз имам предвид,че Евертън са по-класният на ХАРТИЯ
иначе си прав,че имам ултраанглийското по различните въпроси

L13
я сравни нападателите на Ливърпули и нападателите на Евертън
Изображение

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот L13 » 09 мар 2008, 18:23

Сравнявам :
Торес - 19 гола в шампионата, наравно с Адебаьор, два по-малко от Роналдо.
Якубу - 12.
Да продължавам ли ?
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот BAt e venci » 09 мар 2008, 18:33

Абе майка му стара няма база за сравнение м/у 2 отбора а спрете да скапвате темата #-o #-o #-o #-o :qipaq:



Гол за Евертън в Съндърланд :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот BAt e venci » 09 мар 2008, 21:55

Евертън си тръгна с три точки при гостуването на Съндърланд
Евертън спечели ценни три точки при гостуването си на Съндърланд. "Карамелите" спечелиха с 1:0 и се изравниха по точки с четвъртия в класирането Ливърпул, като битката за последното място, даващо право на участие в Шампионската лига става все по-ожесточена. Единственото попадение в срещата бе дело на Анди Джонсън в 55-ата минута. Нападателят се възползва от центриране на Микел Артета и с това донесе успеха на Евертън.

През първото полувреме головите положения бяха рядкост, а сблъсъците по-често явление. Дийн Уайтхед изпусна единствения реален шанс за Съндърланд преди почивката. В края на първата част гостите натиснаха и стигнаха до удар с глава на Кейхил, който се отби от гредата, а в последвалото разбъркване Джонсън стреля над вратата. В 55-ата минута центриране на Артета се отклони в рамото на Анди Джонсън и влезе в мрежата. Тимът, воден от Рой Кийн, вдигна темпото в опита си да стигне до изравняване. Кийрън Ричардсън и резервата Майкъл Чопра пропуснаха най-чистите възможности за домакините.


СЪНДЪРЛАНД - ЕВЕРТЪН 0:1
0:1 - Джонсън (55)

СЪНДЪРЛАНД: Гордън, Бардзли, Евънс, Носуърти, Колинс, Ричардсън, Ледбитър (75 - Прича), Уайтхед, Стоукс (45 - Чопра), Мърфи (67 - Рийд), Джоунс

ЕВЕРТЪН: Хауърд, Хибърт, Ягиелка, Йобо, Лескът, Артета, Ф. Невил, Кейхил (87 - Родуел), Пиенаар (81 - Бейнс), Джонсън, Якубу (87 - Аничебе)

"Стейдиъм ъф Лайт" - 42 595 зрители

Главен съдия: Алън Уайли
Жълти картони: Бардзли, Уайтхед (С), Кейхил (Е)


:qipbo: :qipbo: :qipbo:






Мойс хвали "невероятния Евертън"

Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс обяви своите играчи за невероятни, след победата с 1:0 при гостуването на Съндърланд днес. След този успех "карамелите" продължават да са основен конкурент на Ливърпул за последната квота за Шампионската лига, като двата отбора са с равни точки, но "червените" имат по-добра голова разлика.

"Това бяха много важни три точки за нас. Имахме тежка седмица и нямахме много време за подготовка за тази среща. Имахме две дълги пътувания, които доста ни умориха. Досага ми казваха, че не можем да спечелим мач след като сме играли в Европа, но ето че нещата вече се променят. Казах на футболистите, че трябва трябва да бъдат професионалисти днес и те го направиха категорично. Мисля, че всички критици трябва да замълчат", заяви Мойс.



=D> =D> =D> =D> =D> =D>



Мойс и Торес най-добри през февруари

Дейвид Мойс спечели наградата за Мениджър на месец февруари в Примиър Лийг. Мениджърът на Евертън бе удостен с приза, след като "карамелите" спечеха всичките си мачове през втория месец от годината. Тимът от Ливърпул надделя над Рединг на "Гудисън Парк" с 1:0 и надви Манчестър Сити с 2:0 като гост. Мойс печели наградата за 4-и път, след като първото му признание бе през януари 2006 година.

Наградата за Играч на месеца отиде във Фернандо Торес. Ел Ниньо вкара 4 гола през февруари. Утре срещу Нюкасъл, той ще търси своя трети хеттрик на "Анфийлд". Торес вече има 24 гола в своя първи сезон в най-успешния английски клуб, като с 18 е на трето място сред голмайсторите в Премиър лийг след Кристиано Роналдо от Манчестър Юнайтед (21) и Емануел Адебайор от Арсенал (19). Юношата на Атлетико счупи 61-годишния клубен рекорд на Джаки Балмър от два поредни шампионатни хеттрика на "Анфийлд".



:qipay:

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот Tsonev » 09 мар 2008, 22:10

Прецакахте ми тотото :evil: трябваше да направите Х #-o
Изображение

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот Tsonev » 10 мар 2008, 20:47

Нападателят на елитния английски Евертън Джеймс Воън пропуска остатъка от сезона заради нова тежка контузия в коляното.
Младежкият национал на Англия ще претърпи операция на коляното тази седмица в САЩ. Заради подобна контузия в лявото коляно и последвалата операция през септември 2005 година Воън бе извън терените за 15 месеца, като дори и кариерата му на футболист бе застрашена тогава.
Младият футболист започва кариерата си при „карамелите” на 16 годишна възраст в мач срещу Кристъл Палас през април 2005 година, когато дори бележи и гол в дебютния си мач, но от тогава насам нападателя непрекъснато е преследван от контузии.
С гола си срещу Кристъл Палас тогава Воън става най-младия голмайстор на „карамелите” в клубната им история. Воън прпусна началото на настоящия сезон заради извадено рамо, а сега ще пропусне и края заради травмата му коляното.
Изображение

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Re: ФК ЕВЕРТЪН

Мнениеот Tsonev » 12 мар 2008, 23:15

2:0 засега :qipay:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта

cron