НАПОЛИ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАПОЛИ

Мнениеот Delija » 27 сеп 2013, 01:00

G8 написа:Прасьо, ама с пълни отрепки вкарваше Ливърпул в топ 4 всеки сезон.


С тия луди пари, които Прасьо хвърли за трансфери, оставаше и да не "вкарва Ливърпул в топ 4 всеки сезон". :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Само дето хич не съм убеден, че резултатите отговарят на вложеното ....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАПОЛИ

Мнениеот Delija » 27 сеп 2013, 01:02

G8 написа:Е, относно Интер да кажем, че бих се съгласил. Въпреки, че спечели Световното Клубно Първенство. Ама и беше само 6 месеца треньор. :wink:


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 27 сеп 2013, 01:11

На Моуриньо спермата е вкусна написа:
G8 написа:Прасьо, ама с пълни отрепки вкарваше Ливърпул в топ 4 всеки сезон.


С тия луди пари, които Прасьо хвърли за трансфери, оставаше и да не "вкарва Ливърпул в топ 4 всеки сезон". :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Само дето хич не съм убеден, че резултатите отговарят на вложеното ....


Да, а те сега Ливърпул са без пукнат грош и затова не влизат в топ 4 без Бенитез :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАПОЛИ

Мнениеот Delija » 27 сеп 2013, 01:14

Снощи ебах майка си, евтината пачавра написа:
Да, а те сега Ливърпул са без пукнат грош и затова не влизат в топ 4 без Бенитез :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Точно Бенитес повлече крак за "невлизането в Топ 4", припомни си хронологията на събитията.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 27 сеп 2013, 01:23

Значи някой като постигне успех, това че след него е по-слабо се дължи точно на него. В смисъл заложил капана на слабостта преди да си замине :qipbj:
Малоумна теория като теб.

В тази връзка Моуриньо заложи неуспехите на Порто. Отборът щеше да си продължи да взема ШЛ няколко години, но Моу заложи неуспеха и избяга :qipay: (също кактох Бенитез направил с Ливърпул). Спомни си кога започнаха неспечелванията на ШЛ от Порто! В кой сезон и кой като го напусна.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАПОЛИ

Мнениеот Delija » 27 сеп 2013, 02:15

Е, тъй де, 8, нали и ти така си натъкмяваш теории - тоя бил силен, па другия потеглял вече, та оня се наместил, третия бил изчерпан вече и Х нямало какво да направи, неуспехът не бил негов ... защо и аз да не почна да си нагласям как ми е удобно ?! :qipab:

Важното е просто успехите винаги да се приписват на удобните персони, а неуспехите им на други .... :qipay:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 27 сеп 2013, 09:12

Да де ама има разлики. никога не съм твърдял за Моу-Порто това което казвам за Моу-Интер. В случая на италианците беше изчерпан състава и нищо нямаше какво да се направи. Може би по-зле и от Челси след спечелване на ШЛ трябваше да са. Там си беше предизвистена съдбата им който и да беше дошъл ........ или останал. От друга страна преди успеха те си бяха абонат на Калчото. Който дойде се искаше просто да канализира успехите към 10-тина успешни мача в ШЛ за спечелване на трофея. Не казвам, че е лесно или че всеки го може, но не е същото както например в първата шампионска година на Интер, когато се хвърлят отново да бъдат шампиони и нищо не е постигнато, за да се чака евентуално ако може и последното, успех в Европа.
Що се отнася до Порто въобще не твърдя същото. Там единственото като забележка ми е шанса при слабите съперници в ШЛ.

А що се отнася до Бенитес направо е потресаващо каква Разруха е четвърт век Ливърпул и на този фон с нищо пред или зад него той там успя с един отбор, който очевидно нищо не може. Втори сериозен бонус при него е, че успява от не най-силните Реал/Барса/Ман/Челси, а от трети-четвъртите по сила, което си е постижение. Да не говорим, че по някакви негови си причини си набива главата в ужасни неща с поемането на изчерпания Интер и Челси за които при неуспехи не бих го обвинявал. Във втория случай доста добре се справи.

В Германия е ясно. Хайнкес е всичко за този Байерн. Ни Пеп, ни Гаал участват в този успех.

За Вияш Боаш е дълга тема и не ми се почва, но е факт, че първо Тотнъм взе да се хапе с други отбори за последната квота в ШЛ от Англия, както и пак при него продаде толкова скъпо струващ футболист. За мен не е само това, но ти не го признаваш за Челси и не ми се спори. Там явно Ди Матео или Анчелоти ще е голямата работа. Не знам кой си си заплюл, предишния или следващия. Не бих се учудил и на някакъв голям комплект да си се спрял така че да може всички назад да влязат в успеха, включително и Моу.

За други треньори болна тема за теб не се сещам. Тези тримата знам, защото често се споменават.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАПОЛИ

Мнениеот Delija » 27 сеп 2013, 14:25

8 написа:В Германия е ясно. Хайнкес е всичко за този Байерн. Ни Пеп, ни Гаал участват в този успех.


Ето затова говоря .... ако Моуриньо беше начело на този Байерн, щеше 100% да твърдиш сега как Ван Гаал му направил отбора и Жозе само дошъл и се качил на потеглилия вече влак. Обаче щом е за любимия ти Хайнкес, Ван Гаал никаква заслуга няма, всичко е дело на Хайнкес.

Винаги така си увърташ и нагласяш теориите, според това как ти изнася. :wink:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 27 сеп 2013, 16:28

Ами то има качил се на влака, но е при следващия преход на треньори, а не този който споменаваш. Пеп е пътника във влака, а композицията беше наредена от Хайнкес.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАПОЛИ

Мнениеот Delija » 28 сеп 2013, 00:45

Аха, Хайнкес дойде на голо поле, собственоръчно постави релси, сложи електрически стълбове, произведе локомотив и вагони, и нареди композицията. :qipag: :qipag: :qipag:

Лам, Швайнщайгер, Мюлер, Рибери, Робен, Ван Буйтен и сие, демек гръбнакът на отбора, Хайнкес ги доведе в Байерн и изгради този тим. Преди него нищо нямаше ....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 28 сеп 2013, 06:49

Delija написа:Аха, Хайнкес дойде на голо поле, собственоръчно постави релси, сложи електрически стълбове, произведе локомотив и вагони, и нареди композицията. :qipag: :qipag: :qipag:


Точно така. Голям инженер :qipay:

Delija написа:Лам, Швайнщайгер, Мюлер, Рибери, Робен, Ван Буйтен и сие, демек гръбнакът на отбора, Хайнкес ги доведе в Байерн и изгради този тим. Преди него нищо нямаше ....

Пак се връщаме на Рийкард създателя на сегашната Барса, въпреки че въобще не беше същата. Просто като имена при него заиграха. Това все така си остава без отговор от вас. Никакво признание към Рийкард, архитекта на барселонските и испанските успехи през последните години.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НАПОЛИ

Мнениеот drvasko98 » 28 сеп 2013, 08:11

Доколкото знам и Гуардиола също няма никаква заслуга, тъй като мазникът е усетил накъде вървят нещата . Тоест Барса си е създадена от само себе си и никой треньор няма заслуга, освен Кройф разбира се. Сега, ако Гуарлдиола успеев Байерн, успехите ще са на Хайнкес, ако се провали, това няма да е защото отборът е изчерпан, а защото Пеп толкова си може.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАПОЛИ

Мнениеот VILIO » 28 сеп 2013, 08:32

drvasko98 написа:Сега, ако Гуарлдиола успеев Байерн, успехите ще са на Хайнкес, ако се провали, това няма да е защото отборът е изчерпан, а защото Пеп толкова си може.


A ne успехите ще са на ван Гаал. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 28 сеп 2013, 12:20

drvasko98 написа:Доколкото знам и Гуардиола също няма никаква заслуга, тъй като мазникът е усетил накъде вървят нещата . Тоест Барса си е създадена от само себе си и никой треньор няма заслуга, освен Кройф разбира се. Сега, ако Гуарлдиола успеев Байерн, успехите ще са на Хайнкес, ако се провали, това няма да е защото отборът е изчерпан, а защото Пеп толкова си може.


Точно така, въпреки че излиза като "нагласено" (срещу Пеп), което още повече се усилва от скритата ирония в коментара ти.

Но пък и аз да не остана по-назад ще ухапя отново. Така и така не отговаряте на неудобните неща (Рийкард) продължавам с други подобни.
"Значи ако сега Мойс успее то е заварил готово наследство от Съра, а ако не успее просто си е некадърник или в смисъл не е на нивото на Съра". Аз атакувам ли за такова едно мнение (което предполагам споделяте и което е и мое) и да ви налагам на Дели чистата теория (за пазара в икономиката, на самия успех във футбола), че ако Мойс успее, ей така (както при Моу, Пеп и т.н.) това си е голям треньор и стига сме гледали "преди" и "след" за някакви предпоставки. Те просто не важат. Нали осмака така омаловажавал успехите? Ами спираме. Пеп си е голям треньор. Кой, какво стига сте търсили под вола теле, той е успял. Ди Матео разбира се в исторически план е сред най-големите. Направи за 3 месеца отбор никога не печелил КЕШ/ШЛ носител на трофея. И т.н.

Така че спри и ти да се заяждаш. Тези неща са си така. По-скоро бих ти приел мнение което не споделя моето, защото вижда в друга посока аргументи помогнали за успеха. Обаче наистина да го мислиш, а не просто да търсиш да си различен. Това за при който е постигнал нещата не винаги е така, в смисъл че той е героя. Разбира се аз също мога да бъркам. Първо не съм бог и второ мнението ми е субективно (мое), но при всички положения се опитвам да бъда адекватен и не пристрастен и в дълбочина търся корените на успеха. В 99% от случаите (да не казвам 100) нямам и сантимент. Да не мислиш, че ми пука за английския футбол или да не мога да спя ако не въздигам Хайнкес, Байерн, Барса или Пеп? Или пък Реал да ме отвращава и да го измислям "някак си", че исторически не са най-големите (а те са) само защото са ми някакви неприятни. Не съм спал и с моуриньо така че тук да подскачам при всякакво сравнение с него от сума ти и треньори.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НАПОЛИ

Мнениеот drvasko98 » 28 сеп 2013, 17:57

Само за протокола, Мойс няма филм, в който успява в Юнайтед, такъв филм няма за никого по света


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта

cron