НАПОЛИ

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 28 мар 2014, 19:21

И кое му е зверското? Нормално представяне на тима. Не знам ти какво си очаквал, явно да са пред Юве и да вземат ШЛ.

Твоя приятел е в по-тежка ситуация. След напускането на Съра тази година фаворитите бяха Сити и Челси. Първо и сега не е сигурно дали той ще надделее и второ там има и друг, Ливърпул :qipac:

Наполи и Юве не са били така на кантар както Челси и Сити преди сезона като очаквания.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАПОЛИ

Мнениеот Delija » 28 мар 2014, 21:52

8 написа: Нормално представяне на тима.


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Отпадане още в групите на ШЛ.
Отпадане рано-рано и в ЛЕ.
Мизерно 3-о място в Серия А за отбор, завършил на 2-о място миналия сезон. И то на 20 точки от първия.

И това било нормално представяне. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 28 мар 2014, 22:02

Ми аз те попитах. Кое според теб е нормалното представяне?

И пак пропускаш, че те постигнаха максимално постижимия теоретично вариант да отпаднат с най-много точки. Реално в групата никой отбор не е спечелил и кьорава точка повече от тях.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАПОЛИ

Мнениеот Delija » 28 мар 2014, 22:09

Нормалното представяне е да надградят от предния сезон. Или в най-лошия случай - да запазят позиции.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 28 мар 2014, 22:16

Ми аз така го виждам. Като миналата година са. Никаква разлика. Същото като ЦСКА и Левски, 3 или 4 няма значение, та и в Италия 2 или 3 не виждам разлика. Нищо особено не е направил Бенитес, нито надолу, нито нагоре. Аз не съм учуден, че са след Юве и не са шампиони, както и не съм шашнат, че Дормунд или Арсенал ги е минал и то символично.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАПОЛИ

Мнениеот Delija » 29 мар 2014, 09:26

Да, като миналия сезон са .....

1. Ювентус 87 точки
2. Наполи 78 точки - изоставане с 9 пункта

Сега ..... след 30 кръга:

1. Ювентус 81 точки
2. Рома 67 (мач по-малко)
3. Наполи 61 - изоставане с 20 точки дотук

Миналата година се класираха директно за групите на ШЛ, тая май ще трябва да играят плейоф. Където въобще не е сигурно дали ще успеят, както видяхме и с тим като Порто не успяха да се справят, а там ще ги чака нещо подобно като класа най-вероятно.

За представянето в ЕКТ няма нужда да пишем въобще - тотален провал.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 29 мар 2014, 10:18

За първенството по-голямата разлика не мисля, че значи кой знае какво ако въобще има значение.

За ЕКТ не им е било това целта. И това не е "измъкване" от моя страна. Знам, че обичаш да ровиш в стари постове, ако не те мързи потърси едно мое мнение, но не помня къде, по-вероятно в ЕКТ/ШЛ отколкото в тема за Италия, но споменах в началото на сезона, че те ще гонят титлата в Италия, а в Европа каквото стане. То е и логично. Дори големите отбори първо завладяват вътрешната сцена (ако не са най-силни у дома) и едва после се насочват към ШЛ. Твоя Моу също така направи в Реал. Ливърпул ако това първенство е втори или трети догодина ще атакува основно титла у дома, а не ШЛ от квотата, която има. Обратния вариант е възможен за отбор със статут на първа сила и временно не шампион у дома. Примерно Милан с холандците докато покоряваше Европа у дома не ставаше шампион, но е ясно, че като цяло са най-добрите. Вече взели у дома върха гонеха евро трофеите. Барса ако сега не стане шампион в Примера, но вземе ШЛ е нещо подобно. Те така или иначе като цяло са шампиони последните години.
Какво да говорим за отбор като Наполи, който е много по-далеч от споменатите.

Наполи си мечтае за времената на Диего Марадона. Да надвие силните северни отбори в Италия и да стане пак шампион (1-2 пъти и ще са на седмото небе, не са нужни поредиците на Интер или Юве от последните години), а в Европа каквото дойде. Ти искаш и КЕШ, тоест да минат и Марадона.....абсурдно и нереално.

За финал. Предполагам оставаш с усещането, че съм безумен сектант и се опитвам да изкарам Бенитес направил поредния голям сезон. Нищо не е направил, но и катастрофата за която говориш не е вярна. Бенитес го харесвам, но не заради този сезон в Наполи, а и заради доста други, а заради това което направи с Валенсия и Ливърпул. Той и Хайнкес е голям ама не заради всеки сезон в кариерата му, а заради подготвения трикратен носител на ШЛ Реал и потготвения топ отбор на Европа сменящ не кой да е, а една умопомрачителна формация на Барса, тоест за стореното през 1998 и 2013. Идея си нямам какво е направил примерно 2002 или 2006 година и не с тези или подобни сезони ще остане в главата ми.
Ако си цесекар бъди докрай!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: НАПОЛИ

Мнениеот blazev1992 » 29 мар 2014, 10:28

Бенитез в Наполи не е провал. Самият факт, че падна до нивото да води отбор от класата на Наполи, е провал.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 29 мар 2014, 10:35

Тези отбори са запазена марка на Бенитес, в подножието на върха и не най-силните. Валенсия, но не и Барса или Реал, Ливърпул, но не и Ман или Челси, Наполи, но не и Юве или Милан.

Проектът не е лош, защо да е провал? Има перспективи. Дори виж Дели очаква още по-големи неща, аз не толкова, но отбор шампион в Италия могат да направят.

А и Рафата обича по-трудните неща. Отиде в Интер и Челси при актуален европейски шампион тръгнал надолу. Не влака да потегля, а обратно. Експресът (бидейки европейски шампион е най-бързия влак) тръгва да спира и испанеца се качва увлечен от предстоящата катастрофа да демонстрира, че може да я избегне. Авантюрист. В Челси между другото добре се справи. По мое мнение направи доста повече отколкото очаквах от Челси през него сезон.
Ако си цесекар бъди докрай!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: НАПОЛИ

Мнениеот blazev1992 » 29 мар 2014, 11:05

Защото Наполи въобще не е отбор от ранга на гореспоменатите от теб. Наполи са един средняк, намазващ покрай чутовната криза във водещите отбори.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАПОЛИ

Мнениеот Delija » 29 мар 2014, 15:40

8 написа:
Проектът не е лош, защо да е провал? Има перспективи. Дори виж Дели очаква още по-големи неща, аз не толкова, но отбор шампион в Италия могат да направят.


Гонсало Игуаин - 34.5 млн. паунда
Раул Албиол - 12 млн. евра
Хосе Кайехон - 10 млн. евра
Дрийс Мертенс - 9.5 млн. евра
Рафаел Кабрал - 5 млн евра

Когато си бил втори през предния сезон, а лятото си хвърлил десетки милиони за селекция и сега си трети, а разликата с първия е набъбнала зловещо, сигурно не е някакъв успех.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАПОЛИ

Мнениеот 8 » 31 мар 2014, 00:44

Не е. Кой е казал, че е!?
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron