ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот Samp » 02 сеп 2011, 13:18

8 написа:Нито пък има подобни Удинезе, Хановер или каквото и да е от други държави.

айде бе :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот 8 » 02 сеп 2011, 14:04

Мичо, фенове на ЦСКА, Левски, Ботев, Морето и т.н. е нормално да има в български форум посветен на футбола. Ама тия английските лешпери са същите като боклуците в агитките. Иначе били от Славия, ЦСКА, Левски и т.н. ама всъщност се наричали челсита, ливърпули и т.н. Това не е ли същото като ония загубеняци дето лапали паците на Лацио и Рома, Челси и Ливърпул, които коментирате при синьо-червените спорове? Тези ли са нормални фенове, който ще се появи на мач на ЦСКА с фланелка с надпис Карлсберг? Има ли кьорав англичанин на Анфийлд, който уж да е фен на Ливърпул, а да е на трибуните с цесекарска фланелка, а във форумите "Ултра цесекар"?


Това са ненормални работи на разни близачи, които са същите като онези на улицата (извън футбола), които носят фланелки или атрибути с американски, немски и всякакви знамена мислейки се за много оригинални и принадлежи към силната нация, а там в нея никой не го бръсне за слива.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот Chelsea_69 » 02 сеп 2011, 14:07

Ем ти що си с аватар на Вия ? Това е все едно потребител във форума на Реал с ник 7(символизиращ Раул или Роналдо сега) да е с аватар на Спас Делев :lol: Следователно и ти ближеш :!:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот 8 » 02 сеп 2011, 14:10

Вземи например ултрата. Ник английски, фен на ЦСКА, обаче понеже е пловдивчанин симпатизира и на Ботев.

Все едно испанец от Билбао да се кръсти във форум ултра левскар, да е фен на Реал, но да поддържа и Атлетик Билбао, защото там живее..........хамава работа.

Или пък оня Л-13 ли е, П-17 ли е дето разправя, че нищо не съм разбирал, щото не знам какво било да рева за Ливърпул. Същият боклук ходил на мача Левски-Ливърпул и скандирал като луд. Ти представяш ли си фенове на Ман да напълнят един сектор на мач Ливърпул-ЦСКА и да скандират като луди за българите?

Разбира се никой не те кара насила да харесваш българското ама тогава бъди като тоя Милан ли къв беше дето си поддържа Стяуа. Тя харесва и толкова. Друго не го касае. Няма един български, един английски, един румънски отбор. Или пък онзи българин, който се кръсти Манчестър. Въобще не го ебе Левски или ЦСКА.
Или пък нормалната половина от форума, която си симпатизира на Левски или ЦСКА и нормално като футболни фенове гледа английско, испанско, италианско първенство, но не до степен на педерастия да им лапа онези работи и да реве тук като изкуфяла тълпа.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот 8 » 02 сеп 2011, 14:12

Chelsea_69 написа:Ем ти що си с аватар на Вия ? Това е все едно потребител във форума на Реал с ник 7(символизиращ Раул или Роналдо сега) да е с аватар на Спас Делев :lol: Следователно и ти ближеш :!:


А защо не ако Делев е един от най-добрите футболисти в света, а футболистите на Реал от години падат в първите кръгове на ЕКТ?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот Chelsea_69 » 02 сеп 2011, 14:13

Не намирам логиката ти да си аватар на Вия и да не ближеш, а аз да съм с Ник Челси и да ближа :qipag: Що не влезеш във форума на Барса (българския) и там не изложиш вижданията си.Там сектанти ли са, като са с никове на Роналдиньо и снимки на Меси ?!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот 8 » 02 сеп 2011, 14:17

Не са (и не защото става дума за Барса).

Не знам как да ти го обясня. Виж например Дели, фен на Ман.......ама не е почнал тук да ми обяснява как Сток или Норич са върха на света. Значи може нещо да ти харесва и все пак да си нормален.
Сектата по това ще я познаеш. Винаги във всичко английското е номер 1.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот Chelsea_69 » 02 сеп 2011, 14:18

8 написа:
Chelsea_69 написа:Ем ти що си с аватар на Вия ? Това е все едно потребител във форума на Реал с ник 7(символизиращ Раул или Роналдо сега) да е с аватар на Спас Делев :lol: Следователно и ти ближеш :!:


А защо не ако Делев е един от най-добрите футболисти в света, а футболистите на Реал от години падат в първите кръгове на ЕКТ?


Ами точно, де :!: Тогава ще е така и испанците ще ближат на Делев.Обаче Делев не го бива, защото на тренировката на националите преди 2 дена Матеус го учеше как да центрира, като преди това да дриблира през 5 кочлета :!: Затова и ти не си с аватар на Делев, а на Вия дето е един от топ нападателите в Света.Затова Руни е с аватар на Руни, щото го кефи.Затова много хора гледат ВЛ, щото ги кефи...футбол, атмосфера, стадиони...все нещо ги кефи.Аз съм фен на Челси, щото като малък се кефех на Дзола и на Фло :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот 8 » 02 сеп 2011, 14:19

И Мичо е добър пример. Фен на Ливърпул........ама не ходи в сектор Б с червената им фланелка :qipag:

Или Васко, активен борец за английска справедливост.............ама чак лизане не прави.

И други има. Погледни и от обратната страна, испанската. Блажев да ти мяза на сектант? Аз? (знам какво ще отговориш) :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот Chelsea_69 » 02 сеп 2011, 14:22

.Явно не питам правилно :qipag: Как примерно определяш човек, като сектант щом е с ник Ultra_liverpool, а човек с ник FCBarca*Forever не е сектант :qipag: Айде ми го обясни :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот 8 » 02 сеп 2011, 14:26

Челси, за испанците преди на никой не му пукаше и никой няма да хвърчи заради Мичел, Йеро или Гордильо. Отбор като отбор. Такива има много по света. След Меси, Шави или Вия обаче е нормално да се тича, както се тича след Пеле, Марадона, Бекенбауер или Кройф.

Усещаш ли разликата? В случая на Англия ако ще и некъпан да се появи мургавия Джон Барнс сектата е там. В техния случай няма значение нищо. Добри ли са, слаби ли са, футболисти ли са, гейове ли са. Важното е, че са от острова и това е вече повод да крещим като диваци, да пълним летището и да трошим катинарите на стадиона само за да се доближим до тях.

ПП. И не ви ли е ясно, че тези мерки не са против желанията на англичаните и значи просто не ви искат вас феновете им в България (няма и смисъл, достатъчно сте облъчани и няма какво да ви вербуват)? Значи теб не те искат, а ти трошиш, за да си близо до този, който не те желае :qipan: Все едно на една жена да я удариш в лицето, шутираш в гъза и да й кажеш "кучка гадна", а тя вместо да ти тегли една майна и да си замине да троши катинари на врати само и само да може да те докосне и види :qipbj:
Ако си цесекар бъди докрай!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот G8 » 02 сеп 2011, 14:28

Баси сравнението. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот wondertree » 02 сеп 2011, 14:29

8, сега ще изгубим садо-мазо потребителите на форума.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот Chelsea_69 » 02 сеп 2011, 14:30

http://gong.bg/view_article.php?article_id=223125

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Да видим тук какво ще измислиш :qipag:

П>П.
Страхотен жест от страна на Тери :qipbo:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ГОЛЕМИТЕ ПЪРВЕНСТВА, УЕФА И ШЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

Мнениеот 8 » 02 сеп 2011, 14:30

Chelsea_69 написа:.Явно не питам правилно :qipag: Как примерно определяш човек, като сектант щом е с ник Ultra_liverpool, а човек с ник FCBarca*Forever не е сектант :qipag: Айде ми го обясни :qipag:


Де го тоя човек? Тук не съм видял такъв. Предполагам сега ще ме запратиш с линкове в друг форум, но не ми се занимава да му чета историята. Уондъртрий също е фен на Ман ама освен основно за тях да пише не ни занимава с някакви статии за цялата ВЛ и да крещи като безумец, че 20-те английски отбора са началото и края на света.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron