ВАЛЕНСИЯ

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот VILIO » 04 дек 2010, 18:10

Хамбургер и Рома финалисти за КЕШ


Една корекция Хамбургер е носител на КЕШ и има още един финал.

Аз не съм като английските сектанти и да държа да бият на всяка цена без значение на мача.


Ахам ! Добре,че няма фенове на испански отбори ...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 18:12

vill_1 написа:Да харесваш всички испански отбори,защото са испански и да няма дори един ,който не ти е сипатичен???Това е вече сектанство!

Дори и Казуса пожела успех на Реал срещу английските отбори в ШЛ :qipag:
Значи тук не става дума толкова за фенщина и ултра подръжка, каквато нормално правим около ЦСКА, Левски и националния отбор, а за естетика. В случая ценители на футбола, като мен и Казуса, оценяваме показваното на иберйския полуостров.

Защо си мислиш, че трябва да е като при английската секта. Ето ти харесваш Арсенал и вероятно недолюбваш Тотнъм,Челси, Ман. Тоест държиш се като при българското. Харесваш Левски и вероятно недолюбваш ЦСКА и Литекс. При нас е по-различен случая с чуждите отбори. Ние като широко скроени души първо гледаме да изпитваме наслада от футбола, следователно мога да гледам всеки испански отбор с кеф и разбира се да избягвам да си губя времето с безразборното блъскане на топката и нулев като грамотност, интелигентност и спектакъл английски футбол. Ако искам такъв най-лесно мога да избера 22 момчета от махалата и срещу 2 каси бира да ги накарам да се разделят на две и да започнат като бичета, силно физически и нулево тактически, да се млатят, блъскат, шутират непрестанно, докато някой вкара гол. На това сектата му вика "непримиримост" и "желание за игра" каквито нямало другаде. Предполагам, че и в Испания и другите държави могат да се държат като бабаити ама все пак предпочитат футбола.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 18:15

vill_1 написа:А по две думи за Логронес,Понферадина,Овиедо,Ехидо,Гранада,моля!


Безразлични са ми. Не си спомням някой от тях да ми е доставял удоволствие.

Казах "като цяло Примерата".
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 18:16

VILIO написа:
Хамбургер и Рома финалисти за КЕШ


Една корекция Хамбургер е носител на КЕШ и има още един финал.

Приемам корекцията. Фактите по памет ги казах и не променят смисъла на казаното от мен.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2010, 18:16

8 написа:
vill_1 написа:А по две думи за Логронес,Понферадина,Овиедо,Ехидо,Гранада,моля!


Безразлични са ми. Не си спомням някой от тях да ми е доставял удоволствие.

Казах "като цяло Примерата".

Това означава ли,че като съм за Арсенал,трябва да ми харесват всички отбори от Англия?
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 18:18

Ако си фен на английския футбол би трябвало поне играта да ти харесва и на други отбори, а някои от тях да са ти и доста симпатични.

Те обаче си фен на Арсенал. Той значи всичко за теб, а останалите са ти все тая. На мен ми е малко непонятна тази обич извън ЦСКА и Левски.

Вечерта съм за Валенсия, но ако това значи 0:0 след противен футбол по-добре един завързан двубой и 3:2 за Реал.
Ти едва ли би допуснал това с Арсенал. За теб той трябва вечно да бие в Англия.
Последна промяна от 8 на 04 дек 2010, 18:20, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2010, 18:19

Да,имам още два симпаични отбора в Англия,но не и всичките.Имам и доста анти такива!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 18:21

Я кажи сега кои 2 са ти симпатични и дай ТОП 3 на несимпатичните ти отбори, а след това да спираме, защото тази тема не е много удачна за такива разговори.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2010, 18:22

В Англия ли или като цяло в Европа,има голяма разлика!
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот Христолов » 04 дек 2010, 18:23

vill_1 написа:
8 написа:
vill_1 написа:А по две думи за Логронес,Понферадина,Овиедо,Ехидо,Гранада,моля!


Безразлични са ми. Не си спомням някой от тях да ми е доставял удоволствие.

Казах "като цяло Примерата".

Това означава ли,че като съм за Арсенал,трябва да ми харесват всички отбори от Англия?

означава, че трябва да харесваш и Локо ПД. днес имахме 6 французи в състава. пловдивският арсенал :qipbp:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 18:23

В Англия. Нали за нея говореше, а и ми е любопитно да ти знам предпочитанията и антипатиите, тъй като ти следя писанията.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2010, 18:25

За Англия съм казвал.че симпатични отбори са ми карамела и вълците.А топ 3 на противните:Ливърпул естествено (само не ме питай защо отново),Тотнъм и Астън Вила!
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот VILIO » 04 дек 2010, 18:27

безразборното блъскане на топката и нулев като грамотност, интелигентност и спектакъл английски футбол


Много си клиширан осмак.Много !
Мога да ти кажа,че в момента отборите в Англия от примерно втората полувина на таблицата са тактически грамотни - играят добре в защита,затварят пространствата и пресират.

8 написа:Те обаче си фен на Арсенал. Той значи всичко за теб, а останалите са ти все тая. На мен ми е малко непонятна тази обич извън ЦСКА и Левски.


Само,че децата в момента мислят по-друг начин.За тях е важно Роналдо да си прави краченца или да има гол на Джерард от 30 метра.Върви обеснявай на братовчед ми който е на 10 години,че Меси на терена на Армията няма да може да си прави дрибълът.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 18:35

vill_1 написа:За Англия съм казвал.че симпатични отбори са ми карамела и вълците.А топ 3 на противните:Ливърпул естествено (само не ме питай защо отново),Тотнъм и Астън Вила!


Единият симпатичен отбор (карамелите) да не би да е такъв заради първия от несимпатичните отбори? :qipag:

Тотнъм ясно, ама Вила какво са ти направили!? Освен, че двата отбора са от двата най-големи английски града не виждам друго което може да ги противопоставя ако въобще и това е някакъв стойностен аргумент.

Мен пък ме накефиха преди време веселяците от Уимбълдън, които се поразходиха набързо от 4-та до 1-а дивизия и при това нямаха стадион на който да играят, а ползваха този на Кристъл Палас. Ей това е забавление от футбола.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот Казуса » 04 дек 2010, 18:39

VILIO написа:Мога да ти кажа,че в момента отборите в Англия от примерно втората полувина на таблицата са тактически грамотни...

...обеснявай...

Колега, не знам за грамотността на английските отбори, ама Вашата не е никак на ниво тази вечер [-X До третия семестър да сте я коригирали в положителна насока!
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron