ВАЛЕНСИЯ

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 19:07

VILIO написа:
8 написа:Те обаче си фен на Арсенал. Той значи всичко за теб, а останалите са ти все тая. На мен ми е малко непонятна тази обич извън ЦСКА и Левски.


Само,че децата в момента мислят по-друг начин.За тях е важно Роналдо да си прави краченца или да има гол на Джерард от 30 метра.Върви обеснявай на братовчед ми който е на 10 години,че Меси на терена на Армията няма да може да си прави дрибълът.


Ами именно за това говорим! Само че ти го виждаш през крив макарон по сектантски.
Децата се възхищават на майсторите, които ОТБЕЛЕЖИ си не са от един и същи отбор. Така например аз като ученик много се кефех на Милан на Бастен. 89 например в последните два мача от КЕШ шибнаха 9 гола (реванша на полуфинала и финала). Ето това е смазващ, красиво играещ отбор. Сега същата работа с Меси и Барса. След 10 години може да е с Байерн и тогава на тях ще се възхищавам. Няма вариант да подържам пак Барса след години ако има вместо Меси играч като Салинас, а вместо Шави нещо от сорта на Сърмов. Ти обаче, ако Барса беше английски отбор и има такива играчи пак щеше да си пееш познатата песен на слуга-поданик на кралицата. Не вярвам след 10 години да не боготвориш отново Ман и Англия, въпреки че сега въобще не знаем какво ще представляват тогава в бъдещето. Ето това е сектантсво. Дори и Гонзо или някой друг циганин да играе за тях пак ще си за тях. Моята е лесна. Харесвам футбола. Харесвам Бастен и Меси. Харесвам Милан в един период, Барса в друг, трети отбор в трети период. Харесвам футбола. Харесвам най-доброто и най-красивото. Не съм слуга и с промит мозък.

Айде сега почвай пак да си пееш песента, която и след 30 години пак ще пееш, а именно, че английското е най-велико, както и на задаващото се поредно световно първенство през 2054 година, че Англия пак била от големите сили и фаворит, въпреки че преди това никога не е имало такъв случай.

Бе да еба и английските ви глупаци. Ама наистина секта, едно и също от всички се повтаря до побъркване. Точно все едно някой ислямски водач ги е учил и те са поклонници на някаква вяра. Следват я неотлъчно каквото ще да става.

Това с Англия вече стана банално и не виждам смисъл и да го коментирам. Трябва да си завършен идиот, за да си мислиш, че имат нещо лидерско във футбола,било то на национално, клубно ниво, футболисти звезди, треньори или каквото и да е.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот VILIO » 04 дек 2010, 19:14

8мак явно не ти е ясно понятието фен на един отбор.Това,че съм от Манчестър не означава,че не мога да харесвам играта на другите отбори.Дори като фен аз освенда хваля имам правото да критикувам отбора.Ако не си ми чел мненията аз съм човека който доста критикува юнайтед нищо,че съм им фен. Аз подкрепям отборът независимо кой играе.

Последните коментари са много елементарни.Просто,защото има много фенове на испански отбори. Ти явно искаш всички хора да са праволинейни.Ако искам мога да смятам,че Камбаджа е водеща сила във футбола(иначе аз не смятам,че във футбола Англия е водеща,както и за мен във футбола няма водещи нации които да се изпъкват много то другите).Това си е мое мнение.Пък нека за теб да съм идиот.Твоето мнение не е последна инстанция,а ти явно искаш да се изживяваш като такъв.
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот VILIO » 04 дек 2010, 19:38

МЕн примерно това идолопоклонство към определени футболисти е дразнещо.Примерно мен ми е дразнещо когато някой фен на Барса или неутрален напише Бог МЕси.Въобще не е хубаво човек да има идоли и кумири.Не случайно е написано в Библията.Всеки трябва да бъде себе си и не трябва да се прекланя пред който и да ! Уважение да,но то е съвсем различно.Това ме дразни,но не рева,че оня бил сектант и т.н.. Не казвам,че ти си.Говоря(пиша) попринцип,защото именно за това се сетих.Не стаа дума само за футболисти,о и за други популярни личности.
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот bogdan34 » 04 дек 2010, 19:50

Вильо,това идолопоклонничество тръгва от журналята.Постоянно те засипват с клишета и ако нямаш разум ,започваш да им припяваш.Като фен на Ливърпул много се дразня от "Стиви Джи".Звучи ми много мазно.Преди 18-19 години имаше едно подобие на вестник с тъпото име "Тотоман".Та те бяха лепнали на Ман.Юн изключително тъпо звучащото "Манчо Юнака".Имаше доста хора които го употребяваха.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 05 дек 2010, 00:28

Ааааааа съдиите се осраха. Много сериозно рамо за Реал. Нямаше ръка при този втори жълт картон и съответно червен и числено превъзходство за мадридчани. Направо им подадоха ръка 25 минути преди края при равностоен мач.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 05 дек 2010, 00:32

И ето го и гола. Ще ме извиняват Реал, но съдията ги подпря много яко в този мач. Преди скандалното решение мача равностоен, след него настъпиха всички промени. Няма как да не си мисля, че решението на съдията е катализатора за този резултат.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот Chelsea_69 » 05 дек 2010, 00:52

Дюран Дюран ограби ли момчетата :lol: :lol: :lol: Тая гад. :!: :qipab:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 05 дек 2010, 00:57

Мачът просто стана друг след решението. 2:0, но нищо общо между ситуацията на терена преди изгонването и след изгонването. Защитата на Валенсия рухна и това е най-видно от втория гол на Роналдо. От центъра пое и първата съпротива от защитник дойде секунда преди удара от наказателното поле във вратата. Просто подредбата на Валенсия рухна и Реал логично се възползва.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот Chelsea_69 » 05 дек 2010, 00:59

Наско Сираков има ли пръст (и ако има кой точно пръст ? ) в изгонването на Албелда :?: :?
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот Delija » 05 дек 2010, 01:00

Цвичи си, Осмак, не ни пречиш. :qipab:

Гранде Реал, Гранде Роналдо. :qipbo: :qipbo: :qipbp:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 05 дек 2010, 01:19

Грандето много ялово без съдията. 70 минути нищо не успяха да направят.

Челси......много си прост :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот Chelsea_69 » 05 дек 2010, 10:48

Добро утро :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот VILIO » 20 юли 2012, 12:02

Валенсия привлече Гаго и Каналес от Реал

Валенсия привлече халфовете Фернандо Гаго и Серхио Каналес от шампиона Реал (Мадрид).

От двата клуба не обявяват подробности около сделката, но според медиите Валенсия ще плати около 3.5 милиона евро за Гаго и около 8 милиона евро за Каналес.

26-годишният Гаго премина в Реал (Мадрид) от аржентинския Бока Хуниорс през 2007-ма година, но не успя да се пребори за титулярно място. Миналият сезон той игра под наем в италианския Рома.

21-годишният Каналес премина в Реал от Расинг Сантандер през 2010-та година, но не успя да впечатли мениджъра Жозе Моуриньо. Той игра под наем във Валенсия през миналата година.
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот VILIO » 22 апр 2013, 17:11

Догодина ще играят ли в Шл? :-k
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот drvasko98 » 22 апр 2013, 17:34

Силно се надявам идния уикенд един от най-симпатичните отбори на този полуостров - Реал Сан Себастиян да каже категорично "Не"


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта