ВАЛЕНСИЯ

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот G8 » 22 апр 2008, 09:28

Честито уволнение на Куман :!:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот drvasko98 » 22 апр 2008, 18:53

Куман досега се е доказал като доста способен треньор /феновете на някои други отбори явно добре го помнят :wink: /, но случи Валенсия в лош период според мен.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот vill_1 » 22 апр 2010, 20:54

Пелегрини е новия треньор,става прилеп от следващия сезон!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 11:17

Айде и валенсианците напред :qipbo:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 16:09

Казусе, довечера си за моите нали? :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2010, 16:23

8 написа:Айде и валенсианците напред :qipbo:

Къде напред бе?С прилепска помощ ли искаш да направиш противната Барса шампион? :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот Казуса » 04 дек 2010, 17:12

8 написа:Казусе, довечера си за моите нали? :qipag:

Естествено. "Валенсия" сам по себе си е един много симпатичен отбор.
А нямаше нужда за лишен път Вилката-левскарят да доказва, че нищо не разбира от футбол, . :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 17:18

vill_1 написа:
8 написа:Айде и валенсианците напред :qipbo:

Къде напред бе?С прилепска помощ ли искаш да направиш противната Барса шампион? :qipbl:


Много си елементарен. Отговорът се съдържа в поста на Казуса:
Естествено. "Валенсия" сам по себе си е един много симпатичен отбор.

Каква Барса те гони в случая!? Валенсия също много ги харесвам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2010, 17:21

Весо,напиши ми списък на отборите,които харесваш и които не харесваш в любимата ти Испания,за да мога да се ориентирам в компетентните ти мнения по бързо!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 17:47

По принцип харесвам Примерата. Любим отбор нямам, но имам слабост към Барса и Валенсия.
Валенсия, защото за едно десетилетие направиха страшно много неща с 3 формации. Първата два финала на ШЛ, съчетани с красива игра, много голове, опукване на грандове. Втората взе УЕФА и титла на Испания. Третата с Вия не взе нещо съществено, но подържаше един постоянно силен отбор, който макар и по-малък, беше сравним с грандовете Реал и Барса, както и в Европа с английски и немски грандове. Сборът от всичко това за последните 10 години ме пленява, защото Валенсия все пак не е от най-големите грандове, каквито са Реал и Барса в Испания, Милан, Юве и Интер в Италия или Ман и Ливърпул в Англия, а са една идея по-ниско и от типа на Рома в Италия, Хамбургер в Германия или Астън Вила в Англия. Отбор от първата половина, рядко има и успехи (в посочените примери Астън Вила е носител на КЕШ, а Хамбургер и Рома финалисти за КЕШ), но затова пък е много сладко за феновете на тези отбори, когато любимците им бият най-големите грандове. Валенсия обаче успя цяло десетилетие да държи тази сила. Два финала за ШЛ, УЕФА, ако не се лъжа и Суперкупа, шампиони в Примерата. Това е вече много имайки предвид, че не са от най-най-големите отбори. Периодът е голям. Не е временен пробив от 1-2 години.

При равни други условия и тъй като не съм фен (като английските да следя всеки мач и всяка година да съм за един отбор) Валенсия ми харесват може би най-много от испанските отбори. Може би и заради вроденото в човека да избира симпатичен отбор, който се противопоставя на грандовете, в случая Реал и Барса. В сегашния момент обаче Барса е фантастична приказка и няма как да не ги харесвам заради този идеалистичен футбол, който винаги гони атака, красота, тотален футбол и няма нищо общо с катеначо, бранене на резултати, рушене на играта, ритане на противника. Това не е както те казват "от 100 години така", а както Гуардиола каза, че благодари на Кройф и Рексач. Барса е от 20 години така. От времето на Кройф треньор и Рексач помощник. Това е продължение на онзи Аякс на Кройф (футболист). Изумителен футбол, красив футбол, резултатен футбол, захласване дори и от феновете на други отбори каквото не си спомням да е имало към друг отбор. Всичко това в една епоха на пари. Човек наистина може само да се преклони пред спектаклите, които изнасят.

След тези двата и доста други ми харесват. Ла Коруня и Севиля имат моите силни симпатии. Два отбора, които в различни периоди успяха да разклатят здраво грандовете в Испания, а и в Европа направиха силни мачове.

По-нататък ми допадат и останалите испански отбори, включително и Реал. При мач от Примерата общо взето не държа за никой. Барса и Валенсия обаче са ми любимите, но ако падат не ми става нищо. Аз не съм като английските сектанти и да държа да бият на всяка цена без значение на мача. Първо гледам мача да е хубав пък ако ще и да пада по-харесвания от мен отбор. Това, че симпатиите ми са към Барса и Валенсия е защото именно като съм сядал така безпристрастно да гледам и да искам да е само хубаво без значение на победителя, именно тези два отбора са ми донасяли най-голям кеф от видяното и затова им симпатизирам.

Вечерта съм за Валенсия. Просто ме кефят и има защо. Казуса най-добре го каза. Сами по себе си са си симпатичен отбор.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2010, 17:51

Значи равносметката,8 е фен на:
1.Валенсия
2.Барса
3.Ла Коруня
4.Севиля
5.Реал М

Да,но не чух несимпатичните......
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 17:57

Първият и вторият можеш да ги обърнеш, но не е задългително. Същото важи и за третия и четвъртия.
Не съм казал, че веднага след тях идва Реал.

Няма несимпатични. Дори смешни отборчета ме кефят. Онова третодивизионното било Реал за купата или Еркулес бил наскоро същата тази световна сила Барса на техен терен, там където колос като Реал падна с 0:5.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2010, 17:59

Да харесваш всички испански отбори,защото са испански и да няма дори един ,който не ти е сипатичен???Това е вече сектанство!
п.п.-един съвет от мен:влизай в темата за Рафа Надал и пиши по-често там,ще си паснете!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот 8 » 04 дек 2010, 18:03

А Тенерифе? Отборът два пъти спрял в последния кръг Реал към титлата. Поклон пред подвига, който не бяха длъжни да сторят. А Валенсия като удържа на Ла Коруня 0:0 в последния кръг и спасявайки дузпа в 90-тата минута, когато за тях това нищо не значеше, но значеше много за кървавия завършек на шампионата. А онези епичните сблъсъци Барса-Атлетико М? А разменените шамари за една година с по 5:0 между Барса и Реал (с единствен печеливш Лаудруп)? А онци луд, луд Алавес? А Виляреал взел второто място (нали уж първите две били резервирани) и после полуфинал за ШЛ? А Сарагоса, Еспаньол, Майорка правещи понякога по нещо (включително в ЕКТ)?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ВАЛЕНСИЯ

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2010, 18:06

А по две думи за Логронес,Понферадина,Овиедо,Ехидо,Гранада,моля!
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта

cron