AСТЪН ВИЛА

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот Chelsea_69 » 27 авг 2010, 09:54

Той ако е индианец ти си медуза :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 26 мар 2011, 11:49

http://www.fourfourtwo.bg/news/view/240 ... -Vila.html

Да те почне Улие и да те довърши Безтитльо...определно си е малшанс. :lol:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот Delija » 26 мар 2011, 20:56

"Безтитльо" е 2 пъти шампион на Испания, има ШЛ и Купа на УЕФА, ФА Къп.....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот 8 » 26 мар 2011, 21:18

И в Испания не са титли на Барса или Реал, а това за сектантите трябва да е истински подвиг (нали там имало само 2 силни отбора и другото не ставало).

ПП. .........и суперкупа на Европа. Човекът си е направо без титли отвсякъде :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот bogdan34 » 26 мар 2011, 21:41

8 написа:И в Испания не са титли на Барса или Реал, а това за сектантите трябва да е истински подвиг (нали там имало само 2 силни отбора и другото не ставало).

ПП. .........и суперкупа на Европа. Човекът си е направо без титли отвсякъде :qipbl:

Нестава и за Янтра /Габрово/.Пълна напаст. :qipag:

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 26 мар 2011, 23:16

Още малко остава до края на Серия А и оня прошляк Леонардо ще стане шампион с един изцеден отбор, а безтитльо...шампион...кога??? 2023345г :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот PyyHu » 27 мар 2011, 02:11

Ако се върне в Пуул .. още дълго време няма да бъде шампион :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот 8 » 27 мар 2011, 02:59

ultra_LIVERPOOL написа:Още малко остава до края на Серия А и оня прошляк Леонардо ще стане шампион с един изцеден отбор, а безтитльо...шампион...кога??? 2023345г :qipbj:


Първо, Интер няма да е шампион.
Второ, Ливърпул без "Безтитльо" все така не е шампион само дето вече не е шампион и в Европа, че отгоре на всичко може и да не я помирише и да си остане отбор за домашната сцена като много други.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 27 мар 2011, 09:31

Да Интер е възможно да не е шампион, ако не успеят да победят банските старци от Милан. Факт е че имат най-балансирания отбор в Серия А, факт е че са 1/4 финалисти в ШЛ, факт е че са в борбата за титлата, факт е че са на 1/2 финал за купата. Ако безтитльо им беше тренер със сигурност щяха много отдавна да са сдали скудетото, о и какви ли гениални трансфери щеше да има януари.
Горките Вила симпатичен отбор са не им го пожелавам, да иде в Сити, Юнайтед или Челси да ги бутне малко надолу :qipag:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот drvasko98 » 27 мар 2011, 09:41

PyyHu написа:Ако се върне в Пуул .. още дълго време няма да бъде шампион :qipap:



Всъщност Бенитес преди да иде в Пуул беше прекрасен треньор. Даже успя 2005 година по инерция да си ги направи шампион на Европа. Разбира се тежкия сблъсък с посредствеността в този клуб се отрази и на него и ще му трябва време да се възстанови. Моля нормалните фенове на Ливърпул да не се засягат, това е предимно за Ултрата

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 27 мар 2011, 10:12

Дрън-дрън все той е невинен. Най-любимия ми пример е с Рик Пери(не че на мен ми е някаква любима фигура), когато искаше да го махат защото му пречел, и какво махна го....и записахме поредната нулева година, и пак не беше той виновен. Ама то фактите са си факти провали се и в Интер, предстои му да се проваля и на много други места, защото е слаб треньор. Да се връща там в Ла Лигата във Валенсия и да почва да печели титла след титла и купа след купа, да нареди рафта със поредни ШЛ и да не занимава острова с присъствието си.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот Mike Bibby » 27 мар 2011, 10:34

Рафа Бенитес е много странен случай. Спомням си, че когато го назначиха за мениджър на Ливърпул, много се изкефих, защото той наистина имаше страхотни постижения и изглеждаше точният човек за Ливърпул, особено след триумфа в ШЛ. Обаче сезон след сезон нещата не се получаваха - обикновено тънехме в посредственост, имаше още един силен сезон в Европа и един обнадеждаващ сезон във ВЛ, но наистина на вътрешната сцена като цяло пълен провал. А парите, които похарчи Бенитес за трансфери не бяха малко. Може да не е е разполагал с ресурсите на Челси или на МЮ, но истината е, че Рафа пръсна немалко пари за посредствени играчи или не от нужната класа. Просто, през цялото време имах усещането, че той не се опитва да изгради нещо, да изгради някакъв наистина силен и конкурентен отбор, а че вечно се опитва да закърпи нещата. И че си прави ротации, когато му падне. А за да правиш ротации, трябва да имаш дълбочина, да имаш качествени заместници на титулярите. А при Бенитес Ливърпул бе изцяло зависими от Торес и Джерард. Подобно нещо голям треньор не би го допуснал - отборът му да е тотално зависими от един или двама играчи. Просто, според мен, до последния момент Рафа не разбра, че е мениджър на Ливърпул, а не на Болтън, да речем. Не мога да кажа, че Бенитес е некадърник. От друга страна, Бенитес като цяло се провали в Ливърпул и тотално се провали в Интер. Много особен случай е Бенитес. Но в едно съм сигурен - НЕ искам да се връща на "Анфийлд". :qipab:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот drvasko98 » 27 мар 2011, 10:45

Не е това темата Биби и не се заяждам с никого, но Бенитес направи един отбор с класа за между 5-6 място в първенството, какъвто е и в момента, носител на ШЛ и поне редовен участник в нея, а се бори една година и за титлата. Вие, феновете на Ливърпул живеете някъде в миналото, а ако има държава/първенство, в което няма постоянни грандове, това е точно английското. Просто приемете, че не подкряпете гранд, а добър отбор от горната половина на средата на атаблицата и ще оцените Бенитес по достойнство. Аз точно като такъв възприемам Ливърпул, а за разлика от повече от вас съм гледал понякога и Ръш, Сунес, Далглиш, Барнс, Биърдсли и сие

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот Mike Bibby » 27 мар 2011, 10:59

Е, да не подхващаме наистина темата гранд ли е или не е Ливърпул, който иска да казва на черното бяло - ОК, аз нямам проблем с това, пък и вече ясно съм си казал тук във форума мнението по въпроса и не виждам смисъл да споря и да посочвам едни и същи аргументи. Както и да е, аз като фен на Ливърпул няма как да се задоволя с посредствеността. Не е присъщо на отбор с историята на Ливърпул да тъне или да приема като нещо нормално посредствеността. И както вече написах - Бенитес вероятно така и не разбра, че не е мениджър на средняк, а на отбор с големи амбиции и не на последно място - с големи традиции. А и с не чак толкова лош бюджет. Защото и Манчестър Сити например е отбор с големи амбиции от някоя друга година насам. Не се заяждам с феновете на Сити, просто отбелязвам факта.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: AСТЪН ВИЛА

Мнениеот drvasko98 » 27 мар 2011, 11:01

Еми за мен като съвсем страничен наблюдател, ще е много по-нормално Манчестър Сити да вземе титла преди Ливърпул да го направи. Разбира се, времето ще покаже. Това не значи, че и Ливърпул при правилна политика не може да се върни отново но върха. Коментарът ми е към този момент.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron