ИСПАНИЯ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот Delija » 30 авг 2011, 21:36

VILIO написа: Аз винаги съм казвал, че виждам нещата от моя си лична гледна точка,а не като супер обективно мнение.


Кого лъжеш бе, пишел само от своя гледна точка, ама използва изрази като "Никой друг не ги вижда тези разлики"....

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот wondertree » 30 авг 2011, 21:36

Еми няма какво повече да напиша по темата, 3-тото ти мнение с повтарянето на Уулвс ме срази.
Интересно ми е 1 само - дали ако отборът, за който си лично ти, не беше след богопомазаните 2 в Испания щеше да мислиш така? Или няма опастност да си в което и да е първенство за отбор извън първите 2-3?! :qipag:
ИзображениеИзображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот blazev1992 » 30 авг 2011, 21:37

Бе така е и в природата-по-големите изяждат по-малките, кво недоволствате. :D

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот VILIO » 30 авг 2011, 21:39

wondertree написа:Еми няма какво повече да напиша по темата, :qipag:


То има ли смисъл. Той и 8 си знаят едно и също. Всички са секта. Не, че ние не си знаме само своето ама щото сме секта.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот Delija » 30 авг 2011, 21:40

wondertree написа:Еми няма какво повече да напиша по темата, 3-тото ти мнение с повтарянето на Уулвс ме срази.
Интересно ми е 1 само - дали ако отборът, за който си лично ти, не беше след богопомазаните 2 в Испания щеше да мислиш така? Или няма опастност да си в което и да е първенство за отбор извън първите 2-3?! :qipag:


Аз, в Испания нямам любим отбор. Извън Българиясъм фен на точно 2 тима - Партизан и Манчестър Юнайтед. Нещо си се объркал.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот Delija » 30 авг 2011, 21:42

blazev1992 написа:Бе така е и в природата-по-големите изяждат по-малките, кво недоволствате. :D


Е, в Англия не е така, там благодарение на великите ТВ права, Уулвърхемптън вече почти е застигнал Юнайтед и Челси.

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот wondertree » 30 авг 2011, 21:43

Тогава явно грешката е моя, имам впечатлението за любими твои отбори в Испания и Италия.
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот Delija » 30 авг 2011, 21:47

wondertree написа:Тогава явно грешката е моя, имам впечатлението за любими твои отбори в Испания и Италия.


Имам симпатии към Реал, но чак да съм им фен, абсурд. Сега малко повече ми се засили интересът, понеже Роналдо и Моуриньо са там, но когато се махнат, пак щеми станат безинтересни до голяма степен.

А относно Юнайтед - когато станах от този отбор, той беше на 6-о място в старата Първа дивизия, а титла не беше виждал от десетилетия. Съжалявам, но не съм фенче от типа Вильо или Рууни, закърмени с титли и победи привърженици на Юнайтед .....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот 8 » 31 авг 2011, 02:47

ultra_LIVERPOOL написа:Поне Уувърхямптън успяват току да запишат по някоя точка срещу отборите от 4ката в Англия, докато Осасуна,Хетафе или Алмерия, ако не запишат унизителна загуба или в най-добрия случаи измъкнат Х на Реал или Барса за това се пише с месеци в Испания


А защо четворка в Англия срещу двойка в Испания? Не си коректен.
Гледай и в Испания резултатите на слабите срещу първата четворка. Откъде на къде в Англия ще даваш такъв бонус на слабите и прибавяш два по-слаби отбора в лицето на осморния Арсенал и другия даже не е ясно кой е (Ливърпул ако гледаш назад или Ман С ако гледаш от тук напред), което пък показва и колко "твърд" гранд е.

Но дори и така избирателно и тенденциозно не си прав. Видях едни данни на Дели, които ще използвам.

Delija написа:От миналия сезон:

Барселона - Еркулес 0:2
Барселона - Ла Коруня 0:0
Барселона - Майорка 1:1
Леванте - Барселона 1:1
Хихон - Барселона 1:1
Севиля - Барселона 1:1

Реал М - Хихон 0:1
Алмерия - Реал М 1:1
Ла Коруня - Реал М 0:0
Леванте - Реал М 0:0
Майорка - Реал М 0:0

Виждаме, че и Реал, и Барса, имат по една домакинска загуба от слабак, припомни ми, миналия сезон Юнайтед може ли да се "похвали" с домакинско поражение от някой такъв представител в супер-равностойната и оспорвана Висша лига?? :qipag: :qipag:


Странна работа е представянето на изпадналия Ла Коруня срещу Барса и Реал (че не е и само у дома). Това без да им "разрешаваме" някакви точки срещу други челни отбори да ги броим за нещо, само и единствено срещу недостижимите за цял свят два отбора.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот 8 » 31 авг 2011, 02:53

wondertree написа:Дели, да ти го смеля ли, че я няма огромната дупка в другите първенства (освен сбърканото Шотландско) между 1-2 място и 3 място?! Ми Барселона и Реал що не си направят 38 кръга на разменено гостуване да играят - по 19 домакинства. И ТВ доволни, и публика. Идилия. Останалите в Испания кучета ги яли.


А в кое първенство фаворитите не са два-три, а една камара, че Испания така крещящо се различава от останалите?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот 8 » 31 авг 2011, 03:02

VILIO написа:
Delija написа:
Уулвърхемптън, понеже взима 3 пъти повече от Осасуна, вече почти е стигнал Юнайтед. :qipbj: :qipbj:


Разликата е там, че Улвс имат далеч по-голям шанс за развитие от Осасуна. Далеч е по-голям шанса да ги купи някой, защото имат достатъчно печалби. Да не говорим за Арсенал,Тотнъм и Ливърпул примерно сравнение с Валенсия или Севилия .


Е не, не мога повече :qipbj:
Ти наистина си болен на тема английски футбол и си съчиняваш неща на които дори си и вярваш.

Я сега обясни далеч по-големите шансове на Уулвс докъде ще ги докарат. ШЛ, ЛЕ или просто са си един отбор от Англия, както и Осасуна в Испания (тия май обаче преди няколко години ако не се лъжа бяха четвърти, тоест ако не бъркам са имали участие в ШЛ, което е много далеч от Уувс).

"Да не говорим за Арсенал, Лив, Тот спрямо Валенсия и Севиля"? Аз това го разбирам като "такава огромна разлика е, че просто няма нужда от коментар". Правилно ли съм те разбрал, щото съм втрещен от усещанията ти на които си и вярваш. Само да ти кажа, че Валенсия миналата година изигра равностойни мачове с Ман и двата отбора спокойно си излязоха от групата заедно. Това без Вия и Силва. Този ли отбор е на светлини години от средняка Ливърпул, докопалия се едва миналия сезон до ШЛ Тотнъм или дрийм тийма на Венгер?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот 8 » 31 авг 2011, 03:05

Delija написа:
blazev1992 написа:Бе така е и в природата-по-големите изяждат по-малките, кво недоволствате. :D


Е, в Англия не е така, там благодарение на великите ТВ права, Уулвърхемптън вече почти е застигнал Юнайтед и Челси.


И пак заради тях отказва умишлено участие в ЛЕ (щото далеч по-важно е да се концентрира върху това да бъде девети вместо десети в таблицата заради тв правата).
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот Delija » 31 авг 2011, 08:13

8 написа:
Я сега обясни далеч по-големите шансове на Уулвс докъде ще ги докарат. ШЛ, ЛЕ или просто са си един отбор от Англия, както и Осасуна в Испания (тия май обаче преди няколко години ако не се лъжа бяха четвърти, тоест ако не бъркам са имали участие в ШЛ, което е много далеч от Уувс).


Не бъркаш.
Плюс това, Осасуна игра и 1/2-финал за Купата на УЕФА, т.е. май Осасуна има доста по-голямо развитие, отколкото взимащият луди пари от ТВ права Уулвърхемптън, който е обречен цял живот на мизерно живуркане, въпреки така широко пропагандираните от сектанта Вильо пари от ТВ права......

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот Delija » 31 авг 2011, 08:16

8 написа:
wondertree написа:Дели, да ти го смеля ли, че я няма огромната дупка в другите първенства (освен сбърканото Шотландско) между 1-2 място и 3 място?! Ми Барселона и Реал що не си направят 38 кръга на разменено гостуване да играят - по 19 домакинства. И ТВ доволни, и публика. Идилия. Останалите в Испания кучета ги яли.


А в кое първенство фаворитите не са два-три, а една камара, че Испания така крещящо се различава от останалите?


Как къде, в Англия има 44 фаворита за титлата, ти не чете ли статията на сектанта Вильо ??! :qipag:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ИСПАНИЯ

Мнениеот G8 » 31 авг 2011, 08:21

Англия е най-силното първенство в света. Това мисля, че е достатъчно. 8)


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта

cron