НЮКАСЪЛ ЮНАЙТЕД

Потребителски аватар
Ant
Мнения: 38
Регистриран на: 10 юни 2006, 15:04

Мнениеот Ant » 24 авг 2006, 23:22

А точно преди мача на SJP бе представено новото попълнение на Нюкясъл - 21 годишния нигерийски нападател Обафеми Мартинс, закупен от Интер за 10 милиона паунда. Както се вика да ни е честито. Всички знаем кой е Мартинс и феновете се надяват да бъдат решени проблемите на отбора в нападение настъпили след дългосрочната контузия на Майкъл Оуен и оттеглянето на Алан Шиърър.

А ето и имената на други няколко футболисти за които се твърди че влизат в сметките за привличане на менажера Рьодер.
На първо място полузащитника Гравесен от Реал Мадрид, и защитниците Бридж и Хут от Челси. Ще видим дали има нещо вярно но поне за Гравесен менажера се изказа ласкаво и има голяма вероятност да бъде закупен за около 2 милиона.
Последна промяна от Ant на 24 авг 2006, 23:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Ant
Мнения: 38
Регистриран на: 10 юни 2006, 15:04

Мнениеот Ant » 24 авг 2006, 23:25

Правилно не за групите а за първия кръг.

Потребителски аватар
C/\ABuCTA
Мнения: 17
Регистриран на: 03 авг 2006, 15:04
Местоположение: Под полите на Витоша

Мнениеот C/\ABuCTA » 25 авг 2006, 00:17

Aз гледах мача по инет. Смачкахме ги меко казано , но така и не можахме да отбележим. Въпреки , че ми е много гадно да го кажа, защото смятам , че Луке е страхотен футболист и когато е освободен от напражение и тъпи коментари играе страхотно , но в този мач просто беше много зле. Милнър и особенно Дъф им счупиха кръстовете буквално. Паркър отправи нчколко не много успешни истрела от далечно разстояние. Н'Зогбия също провба на няколко пъти да застраши перфектния вратар на съперниците, но като че ли най-големи проблеми му създаде гадния турчин емре (много ме е яд , че играе в Нюкасъл мамка му!!!). Е, в крайна сметка се класирахме и сега чакаме жребия.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Ant
Мнения: 38
Регистриран на: 10 юни 2006, 15:04

Мнениеот Ant » 26 авг 2006, 22:58

Как го гледа по интернет?

Потребителски аватар
Bata
Мнения: 7
Регистриран на: 31 май 2005, 21:56
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Bata » 29 авг 2006, 16:39

http://freefootball.my.contact.bg/

Тоя сайт го бях намерил малко преди да почне висшата лига, ама не съм го пробвал, първо защото бях при баба ми досега и второ щото нямам достатъчно бърза връзка, ама май тука дават на Нюкасъл мачовете.
Както казва вуйчо ми:"Ако имахме това, което нямаме, щяхме да направим това, което не можем."

Изображение

Потребителски аватар
Bata
Мнения: 7
Регистриран на: 31 май 2005, 21:56
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Bata » 29 авг 2006, 16:42

Пък мача срещу Вила направо съжалявам, че го даваха по диемата. Много зле бяхме. :cry: Много ме отчая, но все пак съм оптимист. Тия победи, които ги навързахме в края на миналата година бяха прекалено много за да са случайни.
Както казва вуйчо ми:"Ако имахме това, което нямаме, щяхме да направим това, което не можем."



Изображение

Потребителски аватар
Ant
Мнения: 38
Регистриран на: 10 юни 2006, 15:04

Мнениеот Ant » 30 авг 2006, 21:25

Жалко за загубата. Честито на феновете на Астън Вила. Сигурно ще се навъдят повече сега, когато Стилян Петров играе вече за тях. Аз пък чакам да видя ще има ли още нови попълнения до края на август за Нюкясъл или ще караме с това което имаме. От тази гледна точка съм малко притеснен, защото все така ни е къса резервната скамейка.

Ето някои от по-значимите тазгодишни трансфери на Нюкясъл досега:

Закупени:
1. Damien Duff (полузащитник) от Челси
2. Obafemi Martins (нападател) от Интер
3. Giuseppe Rossi (нападател) от Mанчестър Ю (под наем)
4. Antoine Sibierski (да кажем ляв халф :) от Манчестър С
5. Olivier Bernard (защитник) от Рейнджърс

Продадени или освободени:
1. Hugo Viana (полузащитник) на Валенсия
2. Lee Bowyer (полузащитник) на Уест Хям
3. Michael Chopra (нападател) на Кардиф Сити
4. Amady Faye (полузащитник) на Чарлтън
5. Jean-Alain Boumsong (защитник) на Ювентус

Шиърър няма да го пиша щото той си остава завинаги.
Последна промяна от Ant на 01 сеп 2006, 21:20, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Bata
Мнения: 7
Регистриран на: 31 май 2005, 21:56
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Bata » 01 сеп 2006, 11:53

В последния ден от трансферния прозорец ръководствотот на Нюкасъл успя да направи някои изненадващи трансфери: първо беше привлечен под наем за 6 месеца талантливия нападател на Манчестър Юнайтед Джузепе Роси, който има 42 гола от 49 мача за резервния състав на Манчестър. Освен това с едногодишен договор беше привлечен Антоан Сибирски от Ман Сити. Джеймс Милнър, на който беше позволено да започне преговори с Астън Вила за постоянно преместване на Вила Парк явно не можа да се разбере с бирмингамци и си остава в Нюкасъл.

Айде народе - т'ва бяха новите попълнения. Накупихме цял куп нападатели - дай боже да вкарват. Никой не взехме в защита, което е малко притеснително, но т'ва не ме притеснява много - имаме си доста защитници, само да не се контузват много много. Имаме състав, имаме треньор, требе ни точки. :wink:
Както казва вуйчо ми:"Ако имахме това, което нямаме, щяхме да направим това, което не можем."



Изображение

Потребителски аватар
Ant
Мнения: 38
Регистриран на: 10 юни 2006, 15:04

Мнениеот Ant » 01 сеп 2006, 21:15

Последното попълнение е ... ха, старото момче Olivier Bernard. Ето и един защитник най-накрая. Аз лично одобрявам тази сделка. Бернард едно време игра добре за Нюкясъл и се махна като дойде оня Сунес.

Потребителски аватар
Trent
Мнения: 96
Регистриран на: 19 мар 2006, 18:06
Контакти:

Мнениеот Trent » 02 сеп 2006, 11:01

Трансферите на Рьодер са добри, показва усет за това какво е качествено и какво не е. Но все пак дано има повече успех с тези Юнайтед, отколкото с "чуковете", защото и те имаха прекрасен потенциал, но изпаднаха под негово ръководство...

Деймиън Дъф определено е перлата в трансферите на Нюкасъл. Едно от най-добрите крила в Англия, чудно ми е с какъв акъл Мауриньо го разкара само и само да го замени с някакъв почти анонимен африканец... :shock:

С този състав на Нюкасъл поне място за УЕФА им е задължително.
"We are delighted to be involved, it is a great adventure and who knows where it will lead to?" - Mark Hughes, manager of Blackburn Rovers about the UEFA Cup

Потребителски аватар
Ant
Мнения: 38
Регистриран на: 10 юни 2006, 15:04

Мнениеот Ant » 05 сеп 2006, 01:39

Ми не знам, според мен Дъф разкара Мауриньо.

Потребителски аватар
Ant
Мнения: 38
Регистриран на: 10 юни 2006, 15:04

Мнениеот Ant » 15 сеп 2006, 00:51

Първи предварителен кръг на УЕФА.
Първа среща:

Levadia Tallin 0 - 1 Newcastle United

0-1 Sibierski (10)

Потребителски аватар
acf
Мнения: 44
Регистриран на: 22 юни 2006, 18:20
Местоположение: sofia

Мнениеот acf » 15 сеп 2006, 15:52

в Англия Нюкасъл са ми най-симпатичния отбор :D
я кажете кога ше се оправи Майкъл че ми е мн жал за него :wink: пък и с него в отбора ви чакам най-малко в УЕФА даже и в ШЛ!!!!!!!!
наскоро четох че са го оперирали за 2ри път,успешно ма не пишеше евентуално кога ше се върне в игра...стискам палци да е скоро!!! :D
viola nel cuore,gigliato nell'anima,fiorentina per sempre!!!

Потребителски аватар
Ant
Мнения: 38
Регистриран на: 10 юни 2006, 15:04

Мнениеот Ant » 30 сеп 2006, 01:49

няма да е тази година, а може и да не е този сезон но какво да се прави

Потребителски аватар
Ant
Мнения: 38
Регистриран на: 10 юни 2006, 15:04

Мнениеот Ant » 30 сеп 2006, 01:52

Първи предварителен кръг на УЕФА.
Втора среща:

Newcastle United 2 - 1 Levadia Tallin

1-0 Martins (47)
2-0 Martins (50)
2-1 Zelinski (65)

Хайде на групите :D


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron