Най-големите пропуски

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Най-големите пропуски

Мнениеот rkk » 08 фев 2006, 10:56

според мен такава тема би била интересна, след като има тема за ялов нападател. можем да се посмеем и забавляваме с най-смешните и феноменални пропуски в историята.

аз на прима виста се сещам за един удар на люнгберг, който от два метра пред голлинията я прати на два метра на вратата общо взето.

от финала за купата на уефа играч на спортниг от половин метър при гредата я прати в другата част на вратата и акинфеев я хвана.
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 фев 2006, 11:01

Веднага Бобо Виери заема първо място, защото ми е още пред очите....
Топка в малкия пеналт на метър от празната врата, Виери я изпрати нависоко... Това чудо може да го направи само добър футболист - всеки нехранимайко би сторил най-обикновеното и лесно постижимото - да я вкара...
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 08 фев 2006, 11:03

Любо Пенев в един мач срещу Албания в Тирана. Имахме 6 поредни победи и бяхме непобедими в Европа. Стоичков с левачката даде преднина на българия още в осмата минута. В 16-ата Алтин Ракли изравни, а след това... дойде часът на Чичовото... :roll:

:evil: :evil: :evil:

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 08 фев 2006, 11:05

Mike Bibby написа:дойде часът на Чичовото... :roll:

:evil: :evil: :evil:


я го опиши, че не се сещам :wink: малко малък съм бил все още. само за головете срещу германия при 3;2 и гола на трифон срещу уелс се сещам.
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 фев 2006, 11:07

Пропускът на Бербатов в последната минута срещу МТК и пропускът на Гонзо в Сплит срещу Хайдук... пак в последната минута...

Пропуск на Сашо Костов срещу ЦСКА - няма по голям пропуск. Тече 40 секунда на мача, вратаря на червените е излезнал напред и се разминава с една пусната топка, Сашо Костов го подминава и пуска топката към вратата. Обръща се да се радва, и чува как стадиона вика, вика... и по едно време млъква... :shock: Трибуните млъкват, така както са се радвали. Обръща се и гледа топката (на празна врата) се е ударила в гредата и се е върнала... Сашо Костов пада на тревата... не може да повярва....
Самия той разказва как влиза в съблекалнята на полувреме и Партата му казва "Ти играл ли си на карти... сега изпусна, ама следващия път няма да изпуснеш...". Второто полувреме започва с изравнителен гол на Сашо Костов 47 минута. Ето какво казва Сашо "Топката беше центрирана и летеше межу ръце и крака и глави в наказателното поле на ЦСКА. Мен не ме интересуваше дали ще ме контузят или все едно какво ще става.... метнах се и с плонж изравних..."

За статистиката само да кажа, че точка на спора в този мач слага 9 -номер в състава на Левски...
Последна промяна от Wallace на 08 фев 2006, 11:14, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 08 фев 2006, 11:10

Пропуска на финала за УЕФА-Спортинг-ЦСКА М....Когато при 2-1 за ЦСКА един португалец удари гредата от половин метър... :shock:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 08 фев 2006, 11:18

Мичо написа:Пропуска на финала за УЕФА-Спортинг-ЦСКА М....Когато при 2-1 за ЦСКА един португалец удари гредата от половин метър... :shock:


все си мисля, че прати топката в другия ъгъл и вратаря я хвана. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 08 фев 2006, 11:18

Ако искате ще пусна линк към едно филме с най - комичните голове и пропуски във футбола, уникално е. :wink:
Формата е временна, класата - вечна!
Изображение
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 08 фев 2006, 11:21

Meto_Deyanov написа:Ако искате ще пусна линк към едно филме с най - комичните голове и пропуски във футбола, уникално е. :wink:


давай, кво чакаш. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Алекс
Мнения: 247
Регистриран на: 28 мар 2005, 12:34
Местоположение: "Армията", Сектор Г

Мнениеот Алекс » 08 фев 2006, 11:47

Meto_Deyanov написа:Ако искате ще пусна линк към едно филме с най - комичните голове и пропуски във футбола, уникално е. :wink:

Да не би да дадеш линк към едно филмче, което въртят по Ринг ТБ - Този луд, луд футбол! Ако него ще ни предложиш, по-добре недей, то е на сто години 8)
САМО ЦСКА!!!

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 08 фев 2006, 11:53

аз туй още преди две три години съм го гледал. :lol: иначе има добри попадения - примерно в няква кал един излиза сам срещу вратаря пуска топката покрай него и топката се търкаля към вратата, и оня човека почва да се радва с лице към публиката. Обаче публиката не се радва, а топката спряла в калта точно пред голлинията и един защитник я изчисти.
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 08 фев 2006, 11:56

РКК,грешиш,според мен.В близката греда я тресна.Не помня при добавката,може би тогава... :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 08 фев 2006, 11:57

Мичо написа:РКК,грешиш,според мен.В близката греда я тресна.Не помня при добавката,може би тогава... :wink:


не, не 100% съм сигурен че я пусна покрай вратаря и топката спря в калта пред вратата. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 08 фев 2006, 11:58

http://free.linkos.bg/details.php?id=11733

Просто го изтеглете, после ще коментираме.
Формата е временна, класата - вечна!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 08 фев 2006, 12:00

Това по Ринг съм го засичал за малко, не съм сигурен, но май не е същото.
Формата е временна, класата - вечна!

Изображение

Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron