НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот Chelsea_69 » 06 фев 2012, 14:37

Нека позная.Защото ван Бомел е любимец на треньора, който също е холандец :qipag: К'вото и да ми говориш Шави никога не е имал влияние върху играта на Барса, преди да сменят философията си 2008-ма.Там както казах всичко падаше върху Диньо и Ето'о да бележи, даже Деко като се замислям не беше чак толкова основен.Меси набираше скорост.Шави е бил име, ама не и толкова голямо.Силните му сезони почват след Европейското :) 2008.Примерно обаче един Касияс от 19 годишен навсякъде е железен.Национален отбор и Реал.Помня 2002-ра ги спаси на 1.8 финал май беше с Ирландия, дето хвана 2 дузпи.Той защо не спада към великите ?Да не говорим, че за световната купа има голяма заслуга отнова с хваната дузоа и 2 чисти положения на финала и полуфинала.Точно Шави беше казал :Когато нещата не вървят Икер е насреща.Както и да е да не сменяме темата.На мен лично Иниеста ми харесва повече от шави, като играч.
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот Delija » 06 фев 2012, 14:43

Защото дълго време изпусна поради контузия, доколкото помня, върна се в игра чак към края на сезона, дори не беше на 100% възстановен, трябваше му време да влезне във форма и Рийкард нормално предпочете да не рискува с него. Иначе можеш да си напълно сигурен, че Шави пак щеше да е титуляр, просто отдавна си беше извоювал този статут.

Пишете щуротии наизуст, без грам да отбирате от нещата. Видял там, че в някой мач бил резерва и айде....

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот VILIO » 06 фев 2012, 14:48

Аз лично никога не си спомням Шави да е бил основен играч на Барса преди 2008. Това бяха Зъбатия,Ето'о и Деко. Дори имаше и други по-основни играчи от Шави като Пуйол например.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот Delija » 06 фев 2012, 14:51

Какво ще си спомняш, като гледаш постоянно ръбовете от Норич Сити и Кур Путка Рейнджърс ??!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот VILIO » 06 фев 2012, 14:58

Не съм го гледал този мач, но пък за предпочитане преди Леванте и Хихон. Пък като не ти харесват Норич и КПР. Пък като не харесваш английския футбол за какво гледаш Юнайтед ? Гледай там Белия Балет.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот Delija » 06 фев 2012, 15:01

Вильо, аз никъде не съм писал, че не харесвам английския футбол. Но ако да харесваш английския футбол значи да твърдиш, че Шави го е нямало на картата до 2008-а, то тогава, да, не харесвам английския футбол.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот VILIO » 06 фев 2012, 15:06

Аз не твърдя, че го е нямало, а че не беше това което е днес.Най-добрите му години дойдоха след 2008. Преди това основни играчи за Барса бяха друго. Да беше титуляр, но това не го прави по-важен от Рони,Етоо и Деко. Както каза, Челсито, Барса смениха стратегията и Шави му почна силната игра. Самия той каза, че при стария стил на Барса не се е чувствал комфортно колкото при стила на Гуардиола. Колкото до Раул, той бе звезда в Реал още преди да навърши 20 години ....
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот Delija » 06 фев 2012, 15:09

Е то и Марадона до `86-а не е това, което го знаем (и на клубно, и на национално ниво), значи не е велик, така ли ??! #-o #-o

А Раул може само да лъска обувките на Шави.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот VILIO » 06 фев 2012, 15:14

Не сравнявам Раул и Шави. Пък Марадона ако не беше станал шампион през 86 нямаше да бъде велик ли ? Нямаше да има уменията с топката ли ? Нали не сравняваме само кой какво е постигнал, а кой какви умения има ...
Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот Chelsea_69 » 06 фев 2012, 15:17

Еми не е бил основен играч на Барса, нито на нац. отбор на Испания преди 2008-ма както и да го въртиш.Аз к'во да направя.Така е.В Барса всички гледаха Диньо и Ето'о.Или може би Шави е имал по-голяма роля от тях двамата.Това ли казваш :)Нямало го е на картата в смисъл ,че не е бил това, което е сега и казвам ,че реално след 2008-ма се заговори за магичния халф Шави.Преди това не се говореше така, защото Барса въобще нямаха такива проценти владеене на топката и Шави си беше просто един спомагателен механизъм(каквито бяха Мота, Едмилсон, Белети, солети и т.н.) към Диньо.Трябва да си много луд, за да твърдиш обратното.
Изображение
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот drvasko98 » 06 фев 2012, 15:19

VILIO написа:Пък Марадона ако не беше станал шампион през 86 нямаше да бъде велик ли ?


Отговарям ти категорично и убедително. Не , нямаше да бъде с нищо отличен от един Батистута например. Уменията са безкрайно недостатъчни във футбола. Бербатов има по-добри умения от Стоичков, убеден съм, но е впъти по-незначителен футболист от него.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот Delija » 06 фев 2012, 15:21

Шави е титуляр в Барса още доста преди да дойдат Зъбатия и оня маймун. Пък нека според вас е бил господин Никой.

А това, че последните години са пикът на кариерата му не значи, че преди това е бил слаб. Чак ми го приравняваш до бастун като Жулиано Белети. #-o #-o

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот VILIO » 06 фев 2012, 15:24

drvasko98 написа:
VILIO написа:Пък Марадона ако не беше станал шампион през 86 нямаше да бъде велик ли ?


Отговарям ти категорично и убедително. Не , нямаше да бъде с нищо отличен от един Батистута например. Уменията са безкрайно недостатъчни във футбола. Бербатов има по-добри умения от Стоичков, убеден съм, но е впъти по-незначителен футболист от него.


Тогава да разбирам, че според теб ако съдията беше видял играта с ръка нямаше да е велик. :qipbl: Нали извън СП прави Наполи шампион. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот Chelsea_69 » 06 фев 2012, 15:24

Delija написа:Шави е титуляр в Барса още доста преди да дойдат Зъбатия и оня маймун. Пък нека според вас е бил господин Никой.

А това, че последните години са пикът на кариерата му не значи, че преди това е бил слаб. Чак ми го приравняваш до бастун като Жулиано Белети. #-o #-o


Е преди зъбатия и Ето'о барса падаха с 1-4 от динамо киев, 5;1 от Малага и въобще ги немаше никакви :qipag: Клуйверт беше най-голямата сила тогава там :qipay:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР И НАЙ-ДОБРИЯТ ФУТБОЛИСТ В СВЕТА

Мнениеот VILIO » 06 фев 2012, 15:26

Както и Ривалдо. :qipay:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron