БАЙЕРН МЮНХЕН

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот 8 » 14 мар 2013, 01:00

Хвана ме. Попаднах в заложения от теб капан и потвърдих най-мрачните ти прогнози, оправдах тезата ти.

Да еба и мръсния ти анадолец и гадните схеми на маврите :qipaq:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Мичо » 14 мар 2013, 09:08

8 написа:Е толкова ли не можеш да приемеш, че отсъждането беше грешка, която наистина обърна крайния победител, но че не е тенденциозна, камо ли пък "насочена срещу английския футбол"? Така го е преценил в него момент съдията. .

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Буахахаха, най-голямата цивреща ревла във форукма пак се върти кат курвичка на пилон. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот 8 » 14 мар 2013, 09:47

Много интересно завъртане. Това ми е първото мнение по въпросната ситуация (почвай сега да ровиш, но ще останеш разочарован, не съм коментирал правилен или не е червения картон в този мач). Интересно как става завъртането на пилона като няма предишно мнение спрямо което да стане врътката? Казвам нещо никога не казвано и то е завъртане спрямо какво?

Не ти се получи. Знам, че си разярен от друга тема ама така става още по-очевиден цирка в нея.

Между другото днес в службата всички сини колеги бяха като теб (тотално объркани). Ма май наистина сте секта (не се различавате въобще, толкова еднакви сте). И те се бяха хванали за засадата ама Ахмед обърква всичко с тези пусти думи, че свирил фал и се почват нови завъртания всеки тича като щур в различна посока. Интересното е, че на един не му мина на ум (и те като теб), че може и да е поръчково съдийството. Всички търсят причина за решението, коя от коя по-различни. Направо ги съжалих.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Мичо » 14 мар 2013, 10:23

Осмак, ние(сините) не сме ЖПО та. Имаме си достоинство, не плачем срещу света, не хленчим ден и нощ.
Също толкова поръчков може да се нарече съдията в Своге. Аз разлика не виждам.
Ти я виждаш защото гледаш през призмата на болния комплексиран, убит от живота, дребен(по душа) човечец.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот drvasko98 » 14 мар 2013, 12:09

VILIO написа:Ето доказа се моята теза. Ако обаче не беше тоя анадолец го има шанса Юнайтед да вземе ШЛ и видиш ли ако бе взета ШЛ щяха всички хейтъри да се чудят вече какво да измислят как зле бил английския футбол.


Вильо дори да си представим, че точно Юнайтед щеше да спечели ШЛ, това по никакъв начин няма да промени факта, че Висшата лига от три сезона върви надолу. В периода 2005-2010 само два пъти мисля английски отбор не премина груповата фаза. А в последните години това се случи вече 5 пъти. Да не говорим за преките елиминации. Миналата година Челси успя на мускули и с късмет и тактика без да докаже в нито един от мачовете - Наполи, Бенфика, Барселона, Байерн, че е по-добър. То и в групите се вижда как се мъчат каго грешни дяволи срещу отбори, които до преди три сезона ги биеха с лекота. И ако всичко това не е довод самото качество на мочевет във ВЛ спадна драстично. Най-често главните герои са съдиите в дербитата.
Докато виждаш колко стабилно се представиха испанците, а тази година и немците в ШЛ. В момента за мен ВЛ е на трето място след тези две първенства. Убеден съм, че ако УБА и Суонзи излязат срещу Майнц и Щутгарт резултатите няма да се в полза на англичаните

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот 8 » 14 мар 2013, 13:38

ВЛ си остава номер 2 първенство. Немското отчита напредък, но така само от впечатления не приемам размествания. В края на крайщата немското няма покритие в ШЛ, докато английското дори е настоящия носител на ШЛ пък било то и с късмет. Да кажеш, че е случайност не можеш. Байерн си игра миналата година финала на своя терен и то точно срещу английски (да доказва ако Германия е минала Англия) и то не най-силния, а някакъв криволичещ отбор. Да не говорим, че и италианците наскоро матереализираха титла в ШЛ, а не се знае дали и сега няма да измислят нещо.

Да, два немски останаха и са единствените извън Испания (с три), които са повече от един представител в турнира (сега на 1/4 финали), но това ми прилича на онези полуфинали с английските отбори.

Бих приел някакви аномалии без кьорава титла ама поне ЛЕ да са направили свой турнир и в ШЛ да кажем са все полуфинали и финали и поради една или друга причина им убягва купата, но дори и така трябва да имам много аргументи в тяхната посока.

Коригирам те, защото си мислите, че в испано-английския спор имам пристрастия, но тук е същата работа и изместваш неправилно англичаните назад. Че има спад при тях е видно, не само от резултатите, които си изредил, а и от просто око като гледаш силата им. Не са отстъпили обаче втората си позиция. Някак си парадоксално звучи някой да пада надолу, а всъщност взема ШЛ и е неин носител (било то и с късмет).

Между другото и Примерата е спаднала надолу, въпреки че си остава номер 1. И тя е отслабнала в сравнение с преди няколко години. Спадът е всеобщ на европейско ниво :arrow: коригирай си прогнозите за Мондиал 2014.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот drvasko98 » 14 мар 2013, 13:51

8 написа:Коригирам те, защото си мислите, че в испано-английския спор имам пристрастия, но тук е същата работа и изместваш неправилно англичаните назад. Че има спад при тях е видно, не само от резултатите, които си изредил, а и от просто око като гледаш силата им. Не са отстъпили обаче втората си позиция. Някак си парадоксално звучи някой да пада надолу, а всъщност взема ШЛ и е неин носител (било то и с късмет).



Хубаво! И моята позиция е принципно същата както тогава, когато не приемах двете титли на Барселона за доминация на Испания при нищо не правещи в ШЛ други нейни представители, така и сега не приемам титлата на Челси, че показва някаква всеобща английска сила. Ако беше така нямаше тази година да останат без нито един отбор на 1/4 финал. Приемаме, че са имали тежък жребий Юнайтде и Арсенал, ама останалите два пък се издъниха доста. И пак ще кажа, че тук е важно общото усещане за сила. Да знаеш, че щом излезе отбор от държавата Х, независимо на кое място и в каква форма, ще се представи добре има голям шанс да успее. Ето сега примерно такова е усещането за Малага.
По отношение на последното. Да, в отделните първенства се забелязва известно отстъпление, но то е за сметка на създаването на т.н. Суперотбори. Сериозен недостатък според мен стана и прекаленото толериране на нападателите, нещо принципно в ущърб на европейците. Вече може да се кажа, че в момента в света няма нито една звезда защитник.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот 8 » 14 мар 2013, 14:01

Еми и аз пак се връщам на онези доводи. Немците сила, а като гледам справочниците след време няма кьорав немски отбор победител. Баси силата. Англичаните трагедия, но пък побарват от време на време ШЛ.

И да аз също залагам и на общите впечатления, а не на отбор изключение. Когато Барса правеше титли в ШЛ, в ЛЕ испанците не само я вземаха, а си разиграваха свой турнир, оставаш с впечатлението, че все едно от полуфиналите нататък е купата на Краля. Всичко това допълнено с доминация (и то не каква да е) на национално ниво.

Кво правим ако немците сега отпаднат? Ебем ти и двата четвъртфиналиста спрямо отпадналите два английски осминафиналиста. Голяма разлика, няма що! Дори и полуфиналисти да са, че дори и финалист да докарат. Някак си не може да са основния испански опонент без да вземат кьорава титла в ШЛ, а англичаните да бъдат обявявани като спаринг като всъщност основните пречки за испанците идват от там. Да, силен Байерн елиминира Реал миналата година, но пък слаб Челси елиминира ощке по-голямата Барса.........а после и директно показа на Байерн на неговия терен кой кой е.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот VILIO » 14 мар 2013, 16:09

Васко аз съм напълно съгласен с теб,че Висшата лига върви надолу. Щом сега има отбори които не могат да минат групите,а преди групите бяха просто досадно задължение за тях.
Барса и Реал няма как да не са най-силни след като за тях не важат никакви закони и правила,а Байерн да допълват тройката благодарение на това,че винаги са обирали най-доброто в Германия.
Да не говорим,че освен,че изостават спортно-технически отборите от висшата лига, ръководството на висшата лига и ФА по никакъв начин не улесняват живота на отборите, които играят в Европа. Като например,че в Англия няма почивка, в ФА къп има преигравания,няма мачове в петък както например в Италия,а се случва отбори които имат мач в ЛЕ в четвъртак да имат мач в понеделник от първенството и т.н. и т.н.. Това не са мои съчинения, защото от същото се оплака и САФ.

П.п. не искам това да прозвучи като оправдание, а просто констатирам тези факти и не казвам,че само това е причината за лошите игри на английските отбори, защото горе съм написал,че те изостават.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Delija » 14 мар 2013, 16:52

VILIO написа:Не знам,но ми е чудно, защо Мартинез не получи червен картон имайки предвид червения картон на Нани? :roll:


Айде стига с тоя червен картон, съдията не зачете и чист гол на Реал при 0:0, а при 1:0 не даде дузпа и червен картон за това, че Рафаел с ръка спря голов удар. Съдийството въобще не беше тенденциозно, а груби грешки имаше и в двете посоки.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Samp » 15 мар 2013, 08:52

Стига па ти с тоя чист гол бе - чист фал срещу Ван Перси.
Имаше и чиста дузпа срещу Юнайтед в края на мача.
Аз лично не говоря за тенденциозност, а за това че грешката на съдията влияе на крайния резултат :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Delija » 15 мар 2013, 09:12

То ако това е фаул, на всеки втори корнер или центриране от статично положение, трябва да се свири фаул. :qipap:

И щом не твърдиш, че има тенденциозност, защо защитаваш непрестанното мрънкане на Вильо ??! [-X (виж, че отговарям на поредния му хленч :qipad: )

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Samp » 15 мар 2013, 09:40

Да, да, на всеки трети. Освен това няма как да има отменен гол, при положение че съдията свири преди топката да е стигнала до Игуаин, да не говорим за гол. Което ми напомня - жълт картон за игра след съдийски сигнал :?: :qipag:
Аз си мрънкам срещу червения картон, защото развали мача, а не за да защитавам Вильо.
То и ти миналата година мрънкаше срещу червения картон на Пепе, ама никой не ти викаше да не мрънкаш :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Delija » 15 мар 2013, 14:43

Samp написа: Което ми напомня - жълт картон за игра след съдийски сигнал :?: :qipag:


Типично по левскарски, накрая ще изкарате, че във въпросната ситуация Юнайтед е и ощетен даже. #-o :qipbj: :qipbj:


Samp написа:Аз си мрънкам срещу червения картон, защото развали мача, а не за да защитавам Вильо.


А аз си мрънкам срещу мрънкането на Вильо. :qipbo:

Samp написа:То и ти миналата година мрънкаше срещу червения картон на Пепе, ама никой не ти викаше да не мрънкаш :qipag: :qipag:


Само дето и по-миналата година, и тази, съм на едно и също мнение, за мен няма червен картон.
А и тогава съдийството беше тенденциозно и в двата мача - на реванша пак имаше простотии само в едната посока, като например отменения гол на Реал при 0:0. Докато сега Чакър окендза ситуации и в двете посоки. Това е тънката разлика.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот blazev1992 » 25 май 2013, 14:52

Байерн изравни и подобри 25 рекорда в Бундеслигата този сезон
Байерн Мюнхен грабна своята 23-та титла на Германия през този сезон и е на път за първи път в историята си да спечели требъл - сребърната салатиера, купата на страната и Шампионската лига.

68-годишният треньор на баварците Юп Хайнкес се сбогува с Бундеслигата след възможно най-силния сезон, който неговите момчета можеха да изиграят. Някои от рекордите на мюнхенци в първенството изглеждат умопомрачителните. Ето ги и тях:

- Най-много спечелени точки: 91 пункта. Предишен рекорд: 81 точки на Борусия Дортмунд от сезон 2011/12.

- Най-голяма разлика от втория: 25 точки. Предишен рекорд: 16 пункта на Байерн през сезон 2002/03.

- Най-рано спечелена титла: 28 кръг, на 6-и април. Предишните рекорди: 30 кръг на Байерн през сезони 1972/73 и 2002/03. Като дата: 18 април, Кьолн, сезон 1963/64.

- Лидер в класирането от 1 до 34 кръг. Изравнено постижение от сезони 1968/69, 1972/73, 1984/85 и 2007/08 на Байерн Мюнхен.

- Най-много победи в един сезон: 29. Предишен рекорд: 25 на Байерн през сезон 1972/73 и Борусия Дортмунд от сезон 2011/12.

- Най-дълга серия от победи в един сезон: 14. Предишен рекорд: 10 поредни победи на Гладбах от сезон 1986/87 и на Волфсбург от сезон 2008/09.

- Най-малко загуби в един сезон: 1. Изравнено постижение на Байерн от сезон 1986/87.

- Най-малко допуснати голове: 18. Предишен рекорд: 21, на Байерн от сезон 2007/08.

- Най-много мачове без допуснат гол през сезон: 21. Предишен рекорд: 19 на Вердер Бремен от сезон 1987/88 и Байерн от сезон 2001/02.

- Поне един вкаран гол във всеки кръг от сезона. Изравнен рекорд с този на Кьолн от сезон 1963/64.

- Най-добрата голова разлика: +80. Предишен рекорд: +64 на Байерн от сезон 1972/73.

- Най-много победи като гост: 15. Предишен рекорд: 11 на Вердер Бремен от сезон 2003/04 и Борусия Дортмунд от сезон 2011/12.

- Нито една загуба като гост. Изравнен рекорд с този на Вердер Бремен от сезон 1986/87.

- Най-много спечелени точки като гост: 47. Предишен рекорд: 37, на Вердер Бремен от сезон 2003/04 и Борусия Дортмунд от сезон 2011/12.

- Най-дългата голова серия (извън рамките на един сезон): 36 мача. Изравнен рекорд с този на Байерн между 1973 и 1974 година.

- Най-дългата победна серия като гост: 9. Предишен рекорд: 8, на Борусия Дортмунд от сезон 2010/11.

- Най-малко допуснати голове като гост: 7. Предишен рекорд: 10, на Вердер Бремен от сезон 1987/88.

- Най-ранен "есенен първенец": 14 кръг. Предишен рекорд: 15 кръг, на Айнтрахт Франкфурт от 1993/94, Кайзерслаутерн от 1997/98 и Борусия Дортмунд от сезон 2010/11.

- Най-добра голова разлика за един есенен полусезон: +37. Предишен рекорд: +33 на Байерн от сезон 2011/12.

- Най-малко допуснати голове през есенен полусезон: 7. Изравнен рекорд с този на Щутгарт от сезон 2003/04.

- Най-малко допуснати голове на чужд терен през есента: 1. Предишен рекорд: 2, на Щутгарт от сезон 2003/04.

- Без допуснат гол в първите 5 гостувания през сезона.

- Най-добър старт на сезона: 8 победи. Предишен рекорд: 7 победи, на Байерн от 1995/96, Кайзерслаутерн от 2001/02 и Майнц 2010/11.

- Най-добър пролетен дял на първенството: 49 точки. Предишен рекорд: 47 точки на Дортмунд от сезон 2011/12.

- Най-добър старт през пролетта: 14 победи. Предишен рекорд: 7 победи, на Дортмунд от сезон 2011/12.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron