БАЙЕРН МЮНХЕН

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 23 дек 2006, 01:03

Нападателят на Алемания (Аахен) Ян Шлаудрауф разкри, че може да премине в немския шампион Байерн (Мюнхен) през следващото лято, съобщава Soccerway.com. Освен “баварците”, към подписа на 23-годишния играч интерес проявява и Борусия (Дортмунд). Другите заинтересовани отбори от Първа Бундеслига – Вердер, Щутгарт и Байер (Леверкузен) се отказаха от борбата за привличането на Шлаудрауф. Очаква се той да подпише договор с Байерн, като годишната му заплата ще бъде 2 милиона евро.

Така не се става номер 1 ;) И особено в Европа защото е ясно, че ще спечелиме пЪрвенството в Германия :)
Последна промяна от me на 23 дек 2006, 01:12, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 23 дек 2006, 01:11

Защитникът на Байерн (Мюнхен) Вили Саньол изрази желанието си баварците да привлекат в редиците си плеймейкъра на Милан Рикардо Кака, съобщава ”Билд”. Френският национал, който наскоро обяви намерението си да завърши своята кариера в германския шампион сподели, че след напускането на Михаел Балак, привличането на играч като Кака би било от голямо значение. “Знам, че Кака иска да напусне Милан. Той може да е идеалният за нас играч, дори и да се окаже много скъп трансфер. След напускането на Балак имаме нужда от играч като него”, коментира десният халф-бек на Байерн (Мюнхен). Както е известно сериозен интерес към Кака проявяват и от Реал (Мадрид). Испанците са готови да предложат повече от 60 милиона евро за 24-годишния играч, но засега от ръководството на "росонерите" не искат да чуят за трансфер на бразилеца.
Така обаче се става :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Мнениеот ROO8 » 23 дек 2006, 02:05

Не мисля,че Кака би се забутал в Байерн.1во въобще не съм сигурен,че баварците могат да си го позволят.2ро Милан едва ли ще го пуснат и 3то ако го пуснат,то ще е защото той иска да напусне и има космическа оферта от някой клуб,а като за бразилец само испански гранд би могъл да го прелъсти. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 23 дек 2006, 14:11

Очаквай неочакваното ;)
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 23 дек 2006, 16:37

Абе вие добре ли сте :?: :shock: Кака при тия дървосекачи :?: Абсурд :!: :!:

Потребителски аватар
hi6ten
Мнения: 427
Регистриран на: 05 апр 2005, 16:31
Местоположение: сектор Г, стадион Българска армия
Контакти:

Мнениеот hi6ten » 28 дек 2006, 22:42

Тоя 'убавец Шлаудраф не съм го наблюдавал много, но видях един гол, който вкара на "Вердер", просто развинти защитата и след това прехвърли вратаря от границата на пеналтерията :shock: Ето за какво иде реч! Има 'лебец в него, хич не се изненадвам от интереса на "Б. Мюнхен", те събират всичко качествено от Бундеслигата, до което успеят да се докопат.
КЗЛибия

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2006, 11:15

в тоя отбор се събират само нещастници
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 29 дек 2006, 12:56

Te пък в Арсенал са големи щастници :lol: :lol:

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 29 дек 2006, 15:43

Румениге днеска споемна, че няма как да вземат Кака, пък и Милан трудно щял да се раздели с него ;)
bat_jori колко мача им гледаш да се изрЪсиш така селски :?:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2006, 15:56

достатъчно .
да разгледаме тима на байерн м -кан ,резерва май нямат кан а се контузи и всичко отече
лам -в шутгарт е супер играч тук нещо не спори ,ван буйтен дълъг и кух,само луциом е на ниво,саньол с патерици се движи,исмаел -и той кавалван бомел след псв срив ,демикелкис-големото бъдеще а то нищо,швайнщайгер,отъл салихамиджич-бая се задържа там ,шол -пред пенсия,дос санотос ----едно нищо
в атака -макай пън колмко пропуски прави ,писаро -само пари и алкохол му в главата а лукаш нещо баъерн не е кьолн май
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 29 дек 2006, 16:01

За Байерн М ли говориме или за "баъерн" ?
И така на прима виста както ги каза не вЪрви ;)
Трябва да имаш поглед. Примерно Подолски в Байерн е само резерва след като Магат не го пуска да играе ;) И ти вече ми правиш разлика м/у Кьолн и Байерн М.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 29 дек 2006, 16:04

Абе не му се карай бе :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2006, 16:05

абе щом ти харесва как играят и как стоят на терена лошо няма .ама те са на светлинни години от вердер. а смотаняците от мадрид ще им надуят шушоните .айде кажи кой играя тая есен в байерн на ниво
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 29 дек 2006, 16:09

Това за светлините години малко ме изненадва да ти кажа защото Вердер може да играе по-атрактивен футбол и по-резултатен, но не означава това, че са по-напред от нас ;)
И все пак ние продЪлжихме, а Вердер - не :lol: :lol: :lol:
За смотаняците от Мадрид - ще видиме, аз сЪм оптимист, че ще ги треснеме 100% в Германия, зависи там как ще е. Ама щом вие ги отстранихте миналта година, за нас не се тревожи :wink:
Аз в тима не виждам, някой да изпЪква ;) Просто има колектив баЦе.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2006, 16:22

селекция никаква , а вердер са идеални във всяка линия , а байерн едвали ще бие челси в германия реми с барса .колектива е малко смешно тоя тим винаги е имал лидер само две имена ще кажа ефенберг,балак
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 77 госта

cron