РЕАЛ МАДРИД - III

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот vill_1 » 01 дек 2010, 00:52

Когато Славия играе за ЛЕ,тогава ще стане и това!
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Христолов » 01 дек 2010, 11:36

стига бе вилка, това си е клетва до девето коляно :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 01 дек 2010, 12:44

vill_1 написа:Когато Славия играе за ЛЕ,тогава ще стане и това!


Въпреки че темата е за Реал Мадрид, предвид неуместното подхвърляне, ще напомня, че Славия има полуфинал в евротурнирите. Кой друг може да се похвали със същото в България?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Казуса » 01 дек 2010, 13:38

Real_Madrid_Slavia написа:
vill_1 написа:Когато Славия играе за ЛЕ,тогава ще стане и това!


Въпреки че темата е за Реал Мадрид, предвид неуместното подхвърляне, ще напомня, че Славия има полуфинал в евротурнирите. Кой друг може да се похвали със същото в България?

Само още един отбор 8)
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Казуса » 03 дек 2010, 08:25

http://www.sportal.bg/news.php?news=273739
Търкулано се гърнето, та си намерило похлупака.
Нагли и високомерни до безобразие! Мсилят си, че като имат много пари, са голямата работа.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Delija » 03 дек 2010, 09:35

Пак ли за Реал бе, виж си смешниците първо, че ги унижават какви ли не веселяци и паляци, па тогава гледай в паничката на гранда Реал. 8)

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот PyyHu » 03 дек 2010, 11:56

"Ел Мундо Депортиво" добре са наредили жалкия задник на Роналдо :qipag:

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот ROO8 » 03 дек 2010, 12:04

И "Мapкa" тaкa пpaвят пpи издънкa нa кaтaлунцитe,тaкa чe нищо ново под слънцeто :idea:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот PyyHu » 03 дек 2010, 12:24

В случая става въпрос за балетистите ... като напишат нещо и за Меси, ще се посмея доволно и на него :lol: :qipaz:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Казуса » 03 дек 2010, 19:59

http://www.sport1.bg/sport1/node/196644
И на фона на това: реакцията на "Барселона" след мача, в който разгромиха големия съперник.
А представете си, ако беше обратното?
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Delija » 03 дек 2010, 21:11

Ти си безнадежден комплексар.

Потребителски аватар
southpark
Мнения: 123
Регистриран на: 17 авг 2007, 22:42

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот southpark » 05 дек 2010, 20:45

Казуса написа:http://www.sport1.bg/sport1/node/196644
И на фона на това: реакцията на "Барселона" след мача, в който разгромиха големия съперник.
А представете си, ако беше обратното?

Не мога да си го представя, нарисувай ми го
Изображение

MartiG

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот MartiG » 05 дек 2010, 21:23

southpark написа:
Казуса написа:http://www.sport1.bg/sport1/node/196644
И на фона на това: реакцията на "Барселона" след мача, в който разгромиха големия съперник.
А представете си, ако беше обратното?

Не мога да си го представя, нарисувай ми го


Е то кой би могъл да си представи обратната ситуация, трябва да имаш ебаси развинтеното въображение :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Казуса » 05 дек 2010, 21:30

MartiG написа:
Е то кой би могъл да си представи обратната ситуация, трябва да имаш ебаси развинтеното въображение :qipag: :qipag: :qipag:

Аз, аз! :D Нека опитам аз! :D
А вие после ще кажете, дали ми се е получило...
Договорились?


Една утрин на Цъ Ръ Севъна

Кристияно се събуди от звъненето на будилника: „Добро утро, о, Божествени! Часът е девет сутринта, вторник. Има 76 статии за Вас, с общо 86 снимки”.
- Вторник? – сънено си помисли Кристияно. - Не трябва да ме будят през седмицата.
После обаче в паметта му проблесна мисълта, че вчера – понеделник Той беше играл срещу „Барселона”. И съотборниците му от „Реал” също.
Беше размазал онези от „Барселона”. Беше им вкарал гол, а съотборниците му бяха добавили още четири.
Цъ Ръ Севъна бързо скочи от леглото, разсънен от веселите мисли, които една през друга запрепускаха из главата му. Нахлузи пантофите със Своя златен монограм, загърна се с белия халат със Своя златен монограм и грабна несесера със Своя златен монограм, бързайки за банята.
- Ама как ги размазах, а? – помисли си португалецът, докато изстискваше пастата за зъби върху четката. – Седемдесет и шест статии. Сигурно английската преса още не е обработена. Този кичур защо е така? И снимките не са много май. Но сигурно не всичките са с мен. Онзи Бензема ли беше, как беше... май вкара хеттрик. Сигурно има двадесетина снимки с него. Не, определено съм смачкал този кичур. Той може и да е вкарал три гола, ама ама как прескочих три пъти топката пред лицето на Меси. Ще сменя възглвницата. Дано да са снимали, как финтирам пред Меси. А „Фефе Фефе” се кълняха, че това е най-доброто за запазаване на прическата при сън. Вярно – не успях да го мина, но си беше емблематичен епизод. Дано да са ме хванали в добър ракурс. Сигурно има и снимки на Моу. Краде ми малко от славата. Ама така е защото той може да си говори с медиите. А на мен ми е забранил. Разбирам – на отбора, ама на мен защо? Прави се на по-интересен. Дали човек не може да спи изправен? Трябва да проверя. Моу бил казал, че на него не му давали да хваща топката с ръка. Добре се подигра с онзи.. как беше... треньора на „Барса”. Ама ме дразни. Пак намери начин да подчертае, че е Специален. Познавам го добре. Ау! Така изглеждам добре. Трябва да запомня този ъгъл на падаща светлина и да накарам Себастиан да ми направи една фотосесия. Ама да става и за спортните списания. Да не забравя да се обадя на Мари. Вече сигурно ми се сърди, а е доста добра с устата. Не бива да я изпускам. Тъкмо сега е момента – след великата победа. Като споменах устата, та се сетих – добре му го казах на онзи Педро: „Ти пък кой си?”. Нека да види сега Моу, кой има по-яки изказвания. И на кого ще завиждат повече. Ама как издебнах ситуация, когато наблизо има микрофон, а? Почти естествено се получи. Никой няма да се усъмни, че предварително бях репетирал пред огледалото. А тези, дето Ме мразят, на кого ще се дразнят повече сега, а? Няма да е на Моу. О, йееееес! Бейби! О, йеееееес! А! Така не бива да ме виждат! Светлина отляво не подчертава добре скулите ми. Да не пропусна да почета онзи форум, дето много ме мразят. Май мразеха и „Реал”. Но обичам да ги чета, защото не мразят само мен. Аз съм велик! Да, да, да!
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Мичо » 05 дек 2010, 21:33

Delija написа:Ти си безнадежден комплексар.

Кажи му чорбар и повече не го обиждай. :qipag: :qipag: :qipag:
Абе, вчера прехваления гей Фурлана беше като насран, по някаква случайност ми се наложи да гледам рецитала на Леванте. :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron