Почина легендата Павел Панов

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Почина легендата Павел Панов

Мнениеот 8 » 18 фев 2018, 23:51

Моите съболезнования за един от най-големите футболисти в цялата история на Левски. Може би в топ 3 за над вековната история на клуба.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Почина легендата Павел Панов

Мнениеот Blue » 19 фев 2018, 18:34

Вечна му памет. Голям играч е бил, а също така голям и много възпитан човек. Винаги е било огромно удоволствие да слушам коментарите му.
А тези Топ еди колко си, са малко ненужни.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Почина легендата Павел Панов

Мнениеот 8 » 19 фев 2018, 23:13

Ами честно казано извън Гунди и Наско Сираков за друг син не се сещам, който да е направил повече от Панов. Друг въпрос е вече (и субективни схващания) къде точно спрямо тях е (преди или след).

В това число не мога да слагам атрактивни футболисти от рода на Соколов или Искренов. Може да са били интересни и любимци на феновете, но аз говоря за постигнатото, а не просто да пльоснеш 3-4 съперници от финтове на терена. Така погледнато голямата тройка в синьо за мен е (хронологически във времето) Гунди, Панов, Сираков, а подредбата помежду им е трудна. Гунди обира симпатиите като символ заради първите по-сериозни сини успехи, но и заради ранната смърт, Сираков като постижения (световни, втори голмайстор на А група), но и Панов има аргументи. Определено 70-те години на Левски са неговите, а те не са никак лоши.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Почина легендата Павел Панов

Мнениеот Blue » 20 фев 2018, 19:00

Като вземеш всеки от водещите ни клубове през годините - Ботев Пд, Левски, 2 Локомитива(Сф и Пд), Славия, несъществуващия вече ЦСКА, то количеството на легендаpните играчи във всеки един от тях е доста голямо! Десетки са за повечето от тези отбори :idea:

Не можеш, а и не е правилно да съпоставяш легенди от напълно различни периоди! Не забравяй, че футбол се е играл далеч преди ЦСКА да се пръкне на тази свят.Знам, как дълги години според комунистите и техните журналисти футбол в България преди 1944 не се е играл, но това изобщо не отговаря на истината.
Отделно, не е зле перидично да се информираш за футбола, извън отбора, който подкрепяш. Само за сведение, Камбуров вече е голмайстор номер 2 в цялата история :!: Към момента има 197 гола, а ако е жив и здрави поиграе още 4-5 сезона, то може евентуално(???) и на първо място да излезе с това ниско ниво на футбола у нас!

Как да е.Това не е дискусия за тази тема. Ако искаш да я продължим, заповядай в някоя друга тема.Там мога да ти дам примери(само за Левски) с едно между 30 и 50 легенди на клуба, като немалка част от тях са и легенди на българския футбол.Само вратарите, които мога да изброя на първо време са 4-5, а някои от тях са и легенди на България!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Почина легендата Павел Панов

Мнениеот drvasko98 » 25 фев 2018, 23:37

Бог да го прости, Пачо!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Почина легендата Павел Панов

Мнениеот Al » 26 фев 2018, 22:06

Един от най-големите ми любимци. Много мъчно ми стана като научих.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Почина легендата Павел Панов

Мнениеот 8 » 26 фев 2018, 22:17

След и днешната трагедия е редно да отслужите не знам там какво се казва ама така се прави като зачестят случаите. Като бях дете по време на соца в нашия вход за няколко месеца 3-4 мъже си отидоха (че бяха и 40-50 годишни) и веднъж нещастие, втори път лошо съвпадение ама трети-четвърти заприлича на тенденция при която до една година мъж няма да остане във входа и извикаха една неделя един поп който оръси с китка и светена вода целия вход и вратите на апартаментите и смъртните случаи спряха.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron