Първенство 2017/18

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 06 ное 2017, 04:04

8 написа:Сега като се замисля ние мачовете с Лудогорец си ги завършваме тази година с по 10 човека. Няма значение дали бием или падаме. Превръща се в тенденция. Домусчиев си проси война.

Не знам какво ни очаква за купата, където всичко е в един мач. Касапница, вадене на отбор от терена, закани към съдиите в съдийската стая на полувремето. Всичко може да стане. Лудогорец са арогантно безкомпромисни при страничните фактори ама Стойчо Стойлов е виден бабаит, а Гришата макар и тихо и културно също не подбира средствата. Като едното нищо може да се получи някакъв скандал за купата или поне начало на див сблъсък (нефутболен), който ще се пренесе в пролетта при другите сблъсъци.

И 99 беше така. И там имаше предисловие. Предната година пак за купата. 2:0 в Ловеч, 0:1 на Герена на полувремето, влизане в съдийската стая и обработка на бригадата и "обрат" до необходимото 4:1 през второто полувреме. И после поантата беше достигната следващата пролет за първенството с редовните победи на двата отбора :lol:
Това за купата сякаш беше по-предната, когато Литекс все още бяха в Б група! А в съдийската стая микренският гном обичаше да влиза. Даже заради такива, като него, после сложиха камери в тунелите.Дори бяха наказвали Литекс с 12-13 мача лишаване от домакинство, които после намалиха малко, точно заради влизания в съдийската стая(едното беше на мач точно на мач на Левски за КБ, но в Ловеч). А на онзи мач, за който ти пишеш се случи интересна случка с един журналист, който в стил С.Д. трупаше рейтинг плюейки по Левски нон-стоп. Та една бутилка го направи една идея по-обективен!
Сега, като гледам и слушам журналистите, особено тези от Домусчиев спорт си плачат за солидно количество бутилки!
А сезон 1998-1999г. стана известен и с возения на съдии в багажници(всъщност това още при титлата на Славия беше започнало).Имаше и една касета от съблекалнята на Металург. Абе интересни неща ставаха в онези години. Сега същият този Литекс, със същият този президент се преместиха в друг град!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Stinkata » 06 ное 2017, 17:36

8 написа:По-важното е, че победихме с 10 човека.

Оставям настрана червения картон и несвирената дузпа. На мен ми изглеждат на неверни отсъждания, но дори и да приема някое от двете или и двете, бих го направил в друг мач. Мисълта ми е, че същите положения ако бяха от другата страна щяха да бъдат свирени по различен начин за Лудогорец. Фактора съдийство е на страната на Домусчиев. Не знам Гришата какви ще ги мъти, но трябва и той да измисли нещо извън терена. Само с игра няма как да се стане шампион.

Не съм гледал мача, видях само ситуацията с втория жълт на Каранга. Абсолютно заслужен картон за удар с лакът. А с последвалото посягане ( с контакт) към съдията, трябва да го опукат зловещо. Разбира се, до това нямаше да се стигне, ако съдията беше свирил нарушението на Моци, който блъсна Каранга в гръб...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 06 ное 2017, 23:28

Не съм го гледал подробно, но не ми се видя да го удря с лакът или не поне и да е било такова намерението. В края на краищата докато се движиш лакъта ти не е залепен за теб и да не мърда.

Да, по-предната година беше за купата с Литекс когато бяха в Б група.

Багажници, президент-вицепрезидент на Металург и т.н. не прикриват най-големия катил на първенство 99 година, който буквално прекали. Да докара първенството до един мач и то у дома, пред пълни трибуни и под всякакъв натиск (включително и политически, вицепремиерски ако не е ясно какво имам предвид). Толкова явно, че най-успешния треньор (поне по статистика) беше уволнен след първенството. След 14 победи и едно реми. Никъде го няма това в света. И най-малоумния може да се светне колко усилия се е искало за 14-те победи.

Върха на пародията беше, че накрая ЦСКА-то било виновно, че Левски не станал шампион. Щото си уговорило един, а не 14 мача и щото от това печели купа и участие в ЕКТ.

Ако ще коментирам Славия редно би било и няколко други мача да коментирам. Например първия ни с Лудогорец. Еднакви ситуации, но червения с червен картон, зеления не. Не много сигурни промени, въпреки че се вижда, че са тенденциозни, ги подминавам, защото иначе трябва да рева в почти всеки мач, а и приемам, че ако си наистина силен в някаква степен трябва да преодоляваш и съдийски решения (неволни или поносимо волни). "Не много сигурни" означава, че въпреки, че не трябваше да сме с човек по-малко не е много сигурно с него дали пак щяхме да изравним. Реално ни отнеха шанса от 30 минути (60-та е червения) да го изпробваме. Все едно съдията е свирил края на мача в 60-та вместо в 90-та минута. Дразнещо е ама да кажем, че можело и нищо да не стане. И вашия мач с Верея минава в тази графа. И други такива има. Не съм коментирал съдийството цяла есен. Абсурдно профанско беше на ЧМ-Септември и Верея-Славия. То ясно се вижда, че съдиите са облекли екипа на единия отбор. Извън тези два мача има и не "несигурни" промени. Като например последната ваша с Локо Пд. Там направо е точкова промяната. Двуточкова, за да бъда по-точен. За мен дузпата е по-скоро гол отколкото него. Статистиката го показва и не мога да приема твоята теория за "най-вероятно нямало да влезе". Ми тогава да не се отсъждат дузпи. Кво толкова ще повлияят на някой мач? Все едно дал 2-3 фала в обратна посока, нищо особено променящо резултата. Поне такава е твоята логика. Дори обаче и вашия случай подминавам, защото е безмислен. Не определящ съдбата на първенството. Просто е тъп номер. За мен си има дузпа и съответно на Локо откраднаха точка, а на вас ви подариха две. Слагамв го в графа "майната му", не че го е нямало ами не ми се спори за нещо без значение. Дано не се стига до абсурдите с Морето и Верея където ясно ти показват, че и 5 гола да вкараш просто няма никакъв смисъл. Като е решил съдията, че няма да даде гол няма да ти даде.

А последните дни си позволих да спомена съдийството извън въпросните два мача щото ясно се вижда ръката на Домуса. Почва да дразни. Значи ние трябва да свикваме с някакъв хендикап. Ще подаряват гол на противника ли, наш ли няма да признават, но нещо задължително има. Засега то е да играем с 10 човека.

Не се оплаквам, въпреки че има причини, ама тия български мурафети ми писнаха. Да не говорим, че и ние страдаме от това. Ясно е, че ако станем шампиони само честно срещу номерата на Домуса няма как да стане и дедуктивно човек се досеща, че все нещо и ние някъде сме пипнали. И за какво? Заради Домуса. Човек не може да се наслади докрай на успех дори и да е заслужен. Просто трябва да се подкове и нефутболно, за да стане реалност.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 07 ное 2017, 03:24

8 написа:Не съм го гледал подробно, но не ми се видя да го удря с лакът или не поне и да е било такова намерението. В края на краищата докато се движиш лакъта ти не е залепен за теб и да не мърда.

Да, по-предната година беше за купата с Литекс когато бяха в Б група.

Багажници, президент-вицепрезидент на Металург и т.н. не прикриват най-големия катил на първенство 99 година, който буквално прекали. Да докара първенството до един мач и то у дома, пред пълни трибуни и под всякакъв натиск (включително и политически, вицепремиерски ако не е ясно какво имам предвид). Толкова явно, че най-успешния треньор (поне по статистика) беше уволнен след първенството. След 14 победи и едно реми. Никъде го няма това в света. И най-малоумния може да се светне колко усилия се е искало за 14-те победи.

Върха на пародията беше, че накрая ЦСКА-то било виновно, че Левски не станал шампион. Щото си уговорило един, а не 14 мача и щото от това печели купа и участие в ЕКТ.

Ако ще коментирам Славия редно би било и няколко други мача да коментирам. Например първия ни с Лудогорец. Еднакви ситуации, но червения с червен картон, зеления не. Не много сигурни промени, въпреки че се вижда, че са тенденциозни, ги подминавам, защото иначе трябва да рева в почти всеки мач, а и приемам, че ако си наистина силен в някаква степен трябва да преодоляваш и съдийски решения (неволни или поносимо волни). "Не много сигурни" означава, че въпреки, че не трябваше да сме с човек по-малко не е много сигурно с него дали пак щяхме да изравним. Реално ни отнеха шанса от 30 минути (60-та е червения) да го изпробваме. Все едно съдията е свирил края на мача в 60-та вместо в 90-та минута. Дразнещо е ама да кажем, че можело и нищо да не стане. И вашия мач с Верея минава в тази графа. И други такива има. Не съм коментирал съдийството цяла есен. Абсурдно профанско беше на ЧМ-Септември и Верея-Славия. То ясно се вижда, че съдиите са облекли екипа на единия отбор. Извън тези два мача има и не "несигурни" промени. Като например последната ваша с Локо Пд. Там направо е точкова промяната. Двуточкова, за да бъда по-точен. За мен дузпата е по-скоро гол отколкото него. Статистиката го показва и не мога да приема твоята теория за "най-вероятно нямало да влезе". Ми тогава да не се отсъждат дузпи. Кво толкова ще повлияят на някой мач? Все едно дал 2-3 фала в обратна посока, нищо особено променящо резултата. Поне такава е твоята логика. Дори обаче и вашия случай подминавам, защото е безмислен. Не определящ съдбата на първенството. Просто е тъп номер. За мен си има дузпа и съответно на Локо откраднаха точка, а на вас ви подариха две. Слагамв го в графа "майната му", не че го е нямало ами не ми се спори за нещо без значение. Дано не се стига до абсурдите с Морето и Верея където ясно ти показват, че и 5 гола да вкараш просто няма никакъв смисъл. Като е решил съдията, че няма да даде гол няма да ти даде.

А последните дни си позволих да спомена съдийството извън въпросните два мача щото ясно се вижда ръката на Домуса. Почва да дразни. Значи ние трябва да свикваме с някакъв хендикап. Ще подаряват гол на противника ли, наш ли няма да признават, но нещо задължително има. Засега то е да играем с 10 човека.

Не се оплаквам, въпреки че има причини, ама тия български мурафети ми писнаха. Да не говорим, че и ние страдаме от това. Ясно е, че ако станем шампиони само честно срещу номерата на Домуса няма как да стане и дедуктивно човек се досеща, че все нещо и ние някъде сме пипнали. И за какво? Заради Домуса. Човек не може да се наслади докрай на успех дори и да е заслужен. Просто трябва да се подкове и нефутболно, за да стане реалност.

Ама тази идиотия за 14-те уговорени мачове продължаваш ли да я пишеш :shock: Последно ЦСКА тогава е легнал на Левски, така ли?
И като пишеш за недадени картони, що не напишеш за тези, дето са ви ги спестили?На мача ни с Чавдар–Литекс, Каранга още ПП трябваше да е с ЖК, а второто да е пътник. Нещо пропусна тази справедливост да я споменеш!
Да не пиша, колко картона се спестяват на Лудогорец в срещите им с нас. От последния мач с тях още в първите 10-на минути на мача се спестява ЖК на техен играч за задържане.После при първата удобна възможност се дава такъв за играч на Левски. Да не споменавам, колко още картони се дадоха до края за играчи на Левски и колко се спестиха за Лудогорец. В първия мач беше същата работа - Лудогорец трябваше да са останали с човек по-малко, много преди да се стигне до ситуацията за ЧК на нашия вратар!

И пак не написа, кое е повече дузпа - това на Каранга, който умишлено посяга за топката в мача срещу Славия или това на Холмар, който няма никакъв умисъл в действията си, удара е от по-малко от 1 м, а траекторията на топката е категорично извън вратата!Отделно нищо не написа, как щеше да се развие мача, ако Локо Пд бяха останали с 10 или дори 9 човека на терена? Те с човек повече нямаха удари цял мач, пък какво остава да са човек по-малко!

А за мен дузпата не е почти сигурен гол, ако нямаш играчи, които да я вкарат!

За вашата победа съм доволен поради няколко причини. Най-важната е, че вашият физкултурник ще го оставят за треньор.Освен разбира се, ако не решат да го сменят с по-добър вариант, като Стоичков или Балъков :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 07 ное 2017, 06:22

-Естествено, че ще я пиша тази "идиотия". 14 мача бяха твърди победи за Левски още преди да се изиграят. Съжалявам ако изглеждам на малоумен с предположението си и си вярвай, че са били непредсказуеми.
-Че аз кога съм казвал обратното? Да ти приличам на левскар (и да съм редял простотии за отбор народен, сами срещу всички, чисти като момина сълза и т.н.). Мача с Литекс си беше уговорен. Нямам спомен някога да съм твърдял обратното. На мен не ми трябва да гледам 14 нагласени мача и пак да не хвана нишката. И един ми стига. То пък трябва и да си малоумен, за да не го разбереш. Директно от този мач пристигна купата на България и участие в Европа. За да бъде още по-иронично и дразнещо за околните пък загубата дойде след феноменален обрат от 2:0 до 2:3, а финала за купата се игра на Армията по молба на Гришата. Считал го за най-подходящото място за такъв мач. Ако не го знаеш или не си го спомняш го припомням. Мача се игра там по молба на собственика на Литекс. Явно това му се е сторил най-неутралния терен.......не виждам смисъл да коментирам нещо при което направо ташак си правеха. Тъпото е, че ти не виждаш 14 пъти по-големия цирк ама то това при вас си е заболяване. Щом е за Левски настъпва пълна слепота.
-Мача Левски-ЦСКА преди седмици си завърши нормално без съдийска намеса. Не знам какво ти се привижда. Теб като те слушам във всеки мач има неизгонен противников играч, нещо вие сте ощетени, а дори и да има нещо и то сигурно за противника, то траекторията била не към вратата, сякаш това прави ръката не ръка, а ако пък не дай си боже се бие дузпата нямало да стане гол. То ако се хвана като теб да бъда сектант и аз сигурно ще съзра нещо в дербито. Колко му е да намеря някоя неправилна засада или фал и да кресна "нагласена работа".

-За теб може дузпата по-скоро да не е гол, но статистиката показва, че шансовете са повече от 2 от 3 (70% и нагоре) да стане гол независимо какъв играч бие топката. Така е през последния век, а ти обяснявай, че това не е така.

-Няма какво да коментирам повече. Твоето мнение е ясно още преди да е станало. Просто се уточнява за или против Левски е, а не има или го няма събитието, и знам каква ще ти е оценката. За мен не дадоха чиста дузпа на Локо Пд и с това доста вероятно им спестиха точка и подариха на вас две. Другото са доста по-малко вероятности.

Нямало да стане дузпата гол. И аз мога като теб да творя. Според мен пък там хилядите мачове дето изреди, че противника трябвало да остане с 10 и 9 души пък няма да доведе до превес за вас. Както за дузпа според теб се изисквало добър изпълнител за мен пък за да бие отбор с двама човека повече трябва поне малко да е отбор, а Левски е всичко друго, но не и отбор.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 07 ное 2017, 06:25

Спирам да коментирам безмислицата около последния ви мач. Бихте чисто като водещ български и европейски отбор, а противника не е бил ощетяван, а дори и да е бил е било честно, заащото траекториите не са на място и в краен случай не се сещам за някой сред 11-те в черно бяло да е вкарвал някога дузпа. Дори и всичко да не е така Левски са по дефолт ощетени и са сами срещу всички. 1:0 идва ВЪПРЕКИ целия световен натиск срещу отбора на народа. Няма нищо нередно и това е най-малкото.

Ще се хващам аз простотии да коментирам. Никакъв смисъл.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Stinkata » 07 ное 2017, 08:05

8 написа:Не съм го гледал подробно, но не ми се видя да го удря с лакът или не поне и да е било такова намерението. В края на краищата докато се движиш лакъта ти не е залепен за теб и да не мърда.


Точно, както и при положението с претенциите за дузпа. С шут от един метър....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 07 ное 2017, 14:59

8 написа:-Естествено, че ще я пиша тази "идиотия". 14 мача бяха твърди победи за Левски още преди да се изиграят. Съжалявам ако изглеждам на малоумен с предположението си и си вярвай, че са били непредсказуеми.
-Че аз кога съм казвал обратното? Да ти приличам на левскар (и да съм редял простотии за отбор народен, сами срещу всички, чисти като момина сълза и т.н.). Мача с Литекс си беше уговорен. Нямам спомен някога да съм твърдял обратното. На мен не ми трябва да гледам 14 нагласени мача и пак да не хвана нишката. И един ми стига. То пък трябва и да си малоумен, за да не го разбереш. Директно от този мач пристигна купата на България и участие в Европа. За да бъде още по-иронично и дразнещо за околните пък загубата дойде след феноменален обрат от 2:0 до 2:3, а финала за купата се игра на Армията по молба на Гришата. Считал го за най-подходящото място за такъв мач. Ако не го знаеш или не си го спомняш го припомням. Мача се игра там по молба на собственика на Литекс. Явно това му се е сторил най-неутралния терен.......не виждам смисъл да коментирам нещо при което направо ташак си правеха. Тъпото е, че ти не виждаш 14 пъти по-големия цирк ама то това при вас си е заболяване. Щом е за Левски настъпва пълна слепота.
-Мача Левски-ЦСКА преди седмици си завърши нормално без съдийска намеса. Не знам какво ти се привижда. Теб като те слушам във всеки мач има неизгонен противников играч, нещо вие сте ощетени, а дори и да има нещо и то сигурно за противника, то траекторията била не към вратата, сякаш това прави ръката не ръка, а ако пък не дай си боже се бие дузпата нямало да стане гол. То ако се хвана като теб да бъда сектант и аз сигурно ще съзра нещо в дербито. Колко му е да намеря някоя неправилна засада или фал и да кресна "нагласена работа".

-За теб може дузпата по-скоро да не е гол, но статистиката показва, че шансовете са повече от 2 от 3 (70% и нагоре) да стане гол независимо какъв играч бие топката. Така е през последния век, а ти обяснявай, че това не е така.

-Няма какво да коментирам повече. Твоето мнение е ясно още преди да е станало. Просто се уточнява за или против Левски е, а не има или го няма събитието, и знам каква ще ти е оценката. За мен не дадоха чиста дузпа на Локо Пд и с това доста вероятно им спестиха точка и подариха на вас две. Другото са доста по-малко вероятности.

Нямало да стане дузпата гол. И аз мога като теб да творя. Според мен пък там хилядите мачове дето изреди, че противника трябвало да остане с 10 и 9 души пък няма да доведе до превес за вас. Както за дузпа според теб се изисквало добър изпълнител за мен пък за да бие отбор с двама човека повече трябва поне малко да е отбор, а Левски е всичко друго, но не и отбор.
Аз питам дали Левски-ЦСКА от онази кампания е бил уреден :idea: :?:

И така и не написа нищо за дузпата на Каранга, която не свириха за Славия!Кое е повече дузпа - неговото с умишлената игра с ръка или това на Холмар с не умишлената игра с ръка :?:

Също така нищо не спомена за спестените ЧК на играчи на Локо Пд.Те щяха ли да окажат влияние :?:

А преди 2 кръга на Каранга през ПП(някъде около 35-а минута беше) си му спестиха ЖК за учебник по съдииство :wink: Естествено небрежно си го забравил. Всичко е точно, когато се помага на Чавдар-Литекс, нали? Да не споменавам мачът за КБ срещу Ботев Вр - там също имаше няколко ситуации за ЖК на Каранга! Отново всичко това е без проблем, нали?

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 08 ное 2017, 22:47

Кой мач визираш, коя кампания!? Отсега обаче ти давам отговора. Мнението ми съвпада с твоето. Просто не знам дали мислиш, че е уреден или не е, но кавото мислиш и аз мисля същото.

Чиста дузпа за Славия заради Каранга! Неговото е много повече дузпа от Холмар, а и от на всеки друг левскар от всеки друг мач.

На Локо ПД им спестиха 3-4 червени картона. Разбира се спестяването им оказа влияние на мача, защото съдията в дъното на душата си е черно-бял и гледаше с кавото може да помогне на Локото и поне успя да му спести разгрома. Докара го до един гол загуба. Иначе Левски беше на път за пореден път да развихри нападението си и да отбележи 5-6 гола.

Не знам какво означава "през ПП", но и аз съм на мнение, че там са спестили жълт картон на Каранга. Съгласен съм също и с оценката ти, че е за учебник по съдийство.

На ЦСКА се помага, както и тази помощ може да се нарича както решиш. На Чавдар, на Литекс, на Етрополе, на квартал Бъкстон, все важи за отбора с червени екипи играещ на Армията.

Да не забравяме и мача за купата с Ботев ВР!!! Там обаче с едно не съм съгласен с теб. Че били спестени няколко жълти картона на Каранга. Спестени да, но червени. И да, разбира се, че това е проблем. Световен проблем и не му прави чест на БФС, че не е повдигнал въпроса пред Съвета за сигурност към ООН, за да се обсъди детайлно.

Надявам се сега си доволен. Отговорих ти на всички въпроси от последния пост.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 08 ное 2017, 22:56

Stinkata написа:
8 написа:Не съм го гледал подробно, но не ми се видя да го удря с лакът или не поне и да е било такова намерението. В края на краищата докато се движиш лакъта ти не е залепен за теб и да не мърда.


Точно, както и при положението с претенциите за дузпа. С шут от един метър....



Това винаги е дузпа. Опитваш се да промениш правилата на футбола. Дори и да е неумишлено, бърза скорост, предпазване на играча, топката влиза във вратата. Няма как да не се свири дузпа. Разбирам при подобни обстоятелства да е центриране в наказателното поле по може да се помисли дали да се даде или не дузпа.

Твоята мисъл приложена като правило води до следствието, че ако някой бие от няколко метра страхотен шут като Роберто Карлуш и топката удари отворената длан на противников играч на голллинията и само това обстоятелство спира гола, то ние трябва да въздъхнем тъжно и да промълвим "малшанс за Карлуш, при тази скорост защитника винаги има право, да не му е удрял ръката".

Че те дават много по-съмнителни дузпи, когато (1) топката съвсем леко само закачи ръката и общо взето няма кой знае каква промяна на посоката или (2) когато я закачи, но положението се разиграва далеч от постигане на гол (примерно на аутлинията или на границата на наказателното поле), а ти искаш при такова брутално блокиране на топката от влизане в мрежата да не се дава нищо.

Направо се учудвам, че това може дори да се обсъжда. Вашият Кайзер просто не видя смисъл и с една реплика каза "дузпа си е". Единственото което има логично обяснение във вашия случай е, че сте левскари. Ясно е, че и най-абсурдни ситуации ще оправдаете в името на Левски. За мен обаче да обсъждам дали това е дузпа или не е все едно да влизам в дискусия дали един мач се играе в две полувремена по 45 минути. Ако някой твърди, че е едно полувреме от 90 минути най-вероятно е левскар и не виждам смисъл да участвам в това.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 09 ное 2017, 03:31

8 написа:Кой мач визираш, коя кампания!? Отсега обаче ти давам отговора. Мнението ми съвпада с твоето. Просто не знам дали мислиш, че е уреден или не е, но кавото мислиш и аз мисля същото.

Чиста дузпа за Славия заради Каранга! Неговото е много повече дузпа от Холмар, а и от на всеки друг левскар от всеки друг мач.

На Локо ПД им спестиха 3-4 червени картона. Разбира се спестяването им оказа влияние на мача, защото съдията в дъното на душата си е черно-бял и гледаше с кавото може да помогне на Локото и поне успя да му спести разгрома. Докара го до един гол загуба. Иначе Левски беше на път за пореден път да развихри нападението си и да отбележи 5-6 гола.

Не знам какво означава "през ПП", но и аз съм на мнение, че там са спестили жълт картон на Каранга. Съгласен съм също и с оценката ти, че е за учебник по съдийство.

На ЦСКА се помага, както и тази помощ може да се нарича както решиш. На Чавдар, на Литекс, на Етрополе, на квартал Бъкстон, все важи за отбора с червени екипи играещ на Армията.

Да не забравяме и мача за купата с Ботев ВР!!! Там обаче с едно не съм съгласен с теб. Че били спестени няколко жълти картона на Каранга. Спестени да, но червени. И да, разбира се, че това е проблем. Световен проблем и не му прави чест на БФС, че не е повдигнал въпроса пред Съвета за сигурност към ООН, за да се обсъди детайлно.

Надявам се сега си доволен. Отговорих ти на всички въпроси от последния пост.
Ами аз визирам онзи мач, от онази кампания, която ти визираш :wink:
Радвам се, че поне проумя за другите неща :qipag: =D> Отне ти няколко дни, но все пак проумя :lol:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 09 ное 2017, 17:47

Чи как! 8)

Знам аз кои са правилните отговори в разговор с един левскар.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 09 ное 2017, 18:00

Обаче едно нещо ми е интересно. Всички сте като извадени от калъп. Едни и същи. Като ония белите войници от Междузвездни войни. Всички ни наричате Литексс, Чавдар или нещо си, всички мислите, че сме комунисти и всички мислите най-искрено, че сте някакви жертви (онеправдани, репресирани, сами срещу всички, всякакви вариации). Понежее ясно, че няма стотици хиляди мисионери и да ходят по домовете на всички левскари да ги обучават в това, то е очевидно, че вие сами си го възпроизвеждате. Обаче в очевиден синхрон и еднаквост! Ей това е уникалното. С някаква пружина ли се навивате всяка сутрин като играчки, приемате някакви изотропни вещества или какво друго правите, за да постигнете този синхрон, ей това ми е въпроса.

Бога ми повярвай, че утре като споменат ЦСКА всички до един, без диригент, който да ги навива, ще възкликнат, че сме Литекс. Свири ли съдията нещо срещу Левски за всички сини това е дело на комунистите, а отбора им е онеправдан. стане ли белята в Антверп съдията бил дал неправомерно голямо продължение. Въобще за всичко виновни са други неща, не и Левски. Как го постигате и интересно ли ви е? На мен честно казано би ми било тъпо да участвам в някаква комуна и като по команда да правя с още стотици скитници едно и също.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 10 ное 2017, 19:35

Водещият футболен агент Лъчезар Танев разкри, че той е бил човекът, който е предложил на Левски варианта с назначението на наставника Делио Роси.


Ужас. Лъчо бил. Това като чуя и заиграват пред мен комисионни, игрички, далавери.

А като слушам Блу-ту би трябвало да се притеснявам, че с физкултурник начело атакуваме титлата. То пък Блу-ту толкова и разбира от футбол. Да не вадя писанията му от преди няколко седмици. Отнесени от вихъра. Въобще не му е ясно нещо което от самото начало на първенството е ясно. Че двама ще се борят, а третия въобще не е в тази надпревара и само по някакво стечение на обстоятелствата (най-вече милост от три равни от ЦСКА) се приближи малко и за малко до претендентите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 19 ное 2017, 13:37

Няма да коментирам какво дали, не дали, измислили срещу ЦСКА или за Лудогорец. То вече стана почти всеки кръг и е безмислено да го споменавам. Ще обърна внимание само на смешната страна, щото все пак се получи един шедьовър, който така си заслужава да се запомни в годините напред. Нещо подобно на двойната симулация за дузпа на ЦСКА преди години в изпълнение на Велизар и Данчо (и двамата падат едновременно симулативно за дузпи, явно всеки не очаквал от другия да прави същото и върха е че спечелиха дузпа).

Та на мача ЦСКА-Ботев, дузпата за пловдивчани, беше култова. Да беше само, че няма такава нямаше да си направя труда да я споменавам, но тук има и друго. Виана или който там беше от Ботев, търси съприкосновение с крака на Бодуров, един вид, че е ритнат. Хубаво ама Бодуров бързо си изтегли крака и Виана "увисна" и в опит да осъществи първоначалната идея (да имат досег краката на двамата футболисти) тръгна да го рита. Нищо, че така би трябвало да е нарушение за ЦСКА. Все пак се запазва оригиналната идея за досег на двамата пък как точно станал няма значение. Дори и така обаче Виана с безкрайно изпънат крак не успя да го стигне. Значи той полага всички усилия опъвайки крака си максимално да срита Бодуров и пак не му достигна малко разстояние и не успя да го срита и нямаше никакъв досег между двмата. Въпреки това усилията бяха кански и си заслужаваха дузпата :qipag: Толкова старание, макар и неуспешно, щеше да е жалко ако не бъде възнаградено.

Та това е новия култов момент. Печелиш дузпа като сриташ защитника обаче той толкова си изтегля крака, че дори не успяваш да направиш търсеното от теб сритване и въпреки това ти дават дузпата.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron