Първенство 2017/18

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 22 сеп 2017, 23:32

ФК "Нов Доносник" си получи заслуженото.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 24 сеп 2017, 16:59

Ако Берое днес победи се получава много интересно. Стара Загора като най-футболния град. Берое и Верея равни и на 3 и 4 място. Пред тях по един отбор от София и Разград.

Ето до какво води държавната подкрепа :qipbl:
Жалко за другия отбор, Верея. Ще го жертват някъде по пътя и до 2-3 години ще го изритат от А група, защото са много за един град извън столицата два отбора около 3 място.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 25 сеп 2017, 08:54

Шефа на Септември за Лудогорец :qipag:
Чак накрая отиват да се радват при феновете. То има шест човека, те хвърлят десет фланелки. Три са останали. Да ходят да си ги вземат.


Леле ако бяха левскарите на наше място досега щяха да са оревали всичко. Досега не съм се оплакал от съдийството, въпреки че масово не отсъждат дузпи за нас ккавито и нарушения да стават в наказателното поле, а от друга страна Лудогорец редовно прави лесни обръщалки. Доста грозно взе да става около съдийските бригади от мач на мач.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 26 сеп 2017, 06:55

И според мен нямаше дузпа в 6-тата минута. Вутов само го яхна и събори. След като при яхването не го е обяздил и да му сложи юзда значи няма дузпа! :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 05 ное 2017, 10:14

Подарена съдишйска победа на Левски. Повече дузпа от това няма как да има.

А оня капацитет Блу седнал да ми реве за мача с Верея, където ощетяването или не е променило резултата или в най-добрия случай можеше да доведе до точка в този мач, което честно казано звучи доста оптимистично. Вчера обаче бяха придадени две точки на сините. Най-вероятно обаче пак са най-репресирания и ощетен отбор ако питаш тях. Те така все си реват и оплакват.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 05 ное 2017, 20:03

Викаш победата била подарена? И как реши, че е подарена след като Локо Пд почти нямаха удар във вратата ни за цял мач?Да не споменаваме, че на играчи на Локо Пд им бяха спестени толкова много картони, които за някои играчи щяха да са втори жълти, респективно червени? Хленчиш за тази недадена дузпа, която беше почти същата, като онази недадена за Славия срещу Чавдар-Литекс от миналия кръг, само дето Каранга тогава съвсем умишлено играе с ръка, за разлика от сега, когато ударът, едно е от по-малко от 1 м разстояние, второ по траектория щеше да прехвърли стадиона и да падне в полето между Обеля и Костинброд и трето нямаше умишлена игра с ръка. Ама всичко това такива индивиди, като теб не го виждат и пишат, че победата била подарена, при все че дори да се даде, тази дузпа трябва и да се вкара(Черно Море получиха дузпа, ама нещо не я вкараха)! Дали обаче щеше да се стигне до такава ситуация изобщо, ако съдията беше показал еднакъв критерий за картоните и Локо Пд бяха останали 1-2 играчи по-малко?! На мен ми е най-любопитно, защо не хленчеше за същата ситуация миналата седмица срещу Славия. Гласчето не ти се чу тогава?

Между другото чудесен резултат на Чавдар-Литекс срещу Лудогорец днес :wink:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 05 ное 2017, 20:10

Викаш победата била подарена? И как реши, че е подарена след като Локо Пд почти нямаха удар във вратата ни за цял мач?


Това няма значение. Игрово може да сте превъзхождали, но да не победите, защото не сте си вкарали положенията, малшанс или шанс за другия отбор. Топка е, случват се такива неща. Не винаги по-добрия побеждава. В цялата тази работа обаче го няма съдията, а те може да са имали един шанс, но не им попречи греда, шанс или нещо друго, а съдията.

То и Бразилия мачкаше цял мач Аржентина през 90-та година ама едно изпълнение на Марадона даде друг резултат, различен според показаното на терена. Това е футбола, а Бразилия не е била елиминирана от съдията.....при вас обаче съдийския фактор е решаващия. Както и да е. По-интересното е в хода на първенството как осъждате съдиите в други ситуации. При това не толкова решаващи като тази, която беше хоп от 1 към 3 точки. Човека в черно беше равен на две сини точки.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 05 ное 2017, 20:15

А мача в Разград просто потвърди за невежите статуквото. Два отбора ще се борят тази година за титлата. С честни и нечестни средства, който както му дойде. Римейк на първенството от 99 година в изпълнение на други два отбора.

Що се отнася до Спартак ще се тътрят трети и честно казано не виждам смисъл от тази милиционерска помощ. Дали по-напред ще са няма значение, все ще са зад другите два. Само нажежават страстите и дразнят околните. Още повече пък при тези безмислени аванти като им слушаш феновете по форумите как оправдават всичко в името на милиционерската идея. На мен не ми пречат. Все ще са трети. Дори готино така с авантите, щото си разкриват истинското уродливо лице.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 05 ное 2017, 20:29

По-важното е, че победихме с 10 човека.

Оставям настрана червения картон и несвирената дузпа. На мен ми изглеждат на неверни отсъждания, но дори и да приема някое от двете или и двете, бих го направил в друг мач. Мисълта ми е, че същите положения ако бяха от другата страна щяха да бъдат свирени по различен начин за Лудогорец. Фактора съдийство е на страната на Домусчиев. Не знам Гришата какви ще ги мъти, но трябва и той да измисли нещо извън терена. Само с игра няма как да се стане шампион.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 05 ное 2017, 22:42

8 написа:
Викаш победата била подарена? И как реши, че е подарена след като Локо Пд почти нямаха удар във вратата ни за цял мач?


Това няма значение. Игрово може да сте превъзхождали, но да не победите, защото не сте си вкарали положенията, малшанс или шанс за другия отбор. Топка е, случват се такива неща. Не винаги по-добрия побеждава. В цялата тази работа обаче го няма съдията, а те може да са имали един шанс, но не им попречи греда, шанс или нещо друго, а съдията.

То и Бразилия мачкаше цял мач Аржентина през 90-та година ама едно изпълнение на Марадона даде друг резултат, различен според показаното на терена. Това е футбола, а Бразилия не е била елиминирана от съдията.....при вас обаче съдийския фактор е решаващия. Както и да е. По-интересното е в хода на първенството как осъждате съдиите в други ситуации. При това не толкова решаващи като тази, която беше хоп от 1 към 3 точки. Човека в черно беше равен на две сини точки.
Естествено, няма и ред какво щеше да стане, ако беше свирена дузпа и тя бъде изпусната! Вече ти дадох пример от мача с ЧМ.
Естествено не споменаваш нищо за траекторията на топката, която беше с вероятност, или да падне около стадиона на Волуяк или да се приземи на Луната - някъде около топката, която Йовов изпрати там преди над 10 години.
Естествено не споменаваш нищо за разстоянието от топката и ръката, както и дали има умишлена игра на защитника.
Най-естественото от всичко е, че продължаваш да не обелваш и дума за сутуацията от миналия кръг срещу Славия, където си имаше съвсем умишлена игра с ръка.
Съвсем пък забрави да коментираш, как съдията ни "помагаше", като оставяше теслите на играчите на Локо Пд безнаказани.

Колкото до Бразилия и Аржентина от 1990 г., то мога да те уверя, че аржентинците съвсем не бяха само с един шанс. Най-добрият играч на бразилците на световни първенства обаче(съдийската тройка), отново беше на висота. Още през ПП имаше добра атака, която беше спряна с абсолютно измислена засада.Още тогава комбинацията Марадона-Каниджа можеше да сработи. А бразилците наистина направиха по-добър мач, но и Аржентина далеч не бяха толкова безпомощни, както се опитваш да ги изкараш.И вкрайна сметка спечелиха този мач, за разочарование на една красива руса бразилска манекенка, която неутешимо плачеше на трибуните след края на мача :lol:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 05 ное 2017, 23:14

Да, вярно е, че дузпата може и да не влезе. По принцип обаче една дузпа се брои за почти сигурен гол.
Траекторията на топката няма значение. Просто си е дузпа. Кайзера в студиото, бивш ваш играч, същото каза. При това в нормален тон. "Дузпа си е" без хиляди обяснения за траектории, кой бил по-добрия, можело и да не стане гол и прочие неща. Не виждам какво обсъждаме нещо явно. Можеше простичко като Кайзера да кажеш "дузпа си е" и толкова. Като толкова си син в кръвта си добави "нито съм го искал това съдийско решение, нито се нуждая от него, но наистина не им даде дузпа". Ей туй сините сте голяма работа. Винаги прави във ваша полза, винаги ощетени когато е за другия отбор. Оперирани от чувство за хумор, непризнаващи нищо, като обезумели защитаващи всякакви щуротии. Не можете ли да приемете, че не сте божествени и понякога грешката е във вас? Смешно е. И то в първенство което е ясно очертано и е безмислено това което става. Ако е за Лудогорец или ЦСКА ще има викове до побъркване, защото другия ще се чувства ощетен ама на вас за какво ви е? Най-доброто което можете да направите е нещо подобно на нашата пролет. Да изграждане отбор, биете де що можете и ако можете да цапнете тук-таме първите два супер. Какъв е смисъла от една съдийска аванта, която просто ще промени разликата с околните? Няма да си примерно на 9-10 точки зад някой, а на 5-6!? Голям праз.

Навремето се смях на една двойна симулация за дузпа и ако не се лъжа ни я свириха (дадоха). Май бяха Велизар и Данчо ако не ме лъже паметта. Двама паднаха едзновременно за дузпа, а и двамата симулираха. Цирк. Дали не беше срещу Локо Сф или Славия не помня, но и съдията май ни я даде. Да се смееш или да плачеш. Те не стига, че лъжат ами и по двама. И при това не само не ги наказват за безочието ами ги награждават. Какво като е ЦСКА? То си беше очевидно. На черното бяло не можеш да кажеш.
При вас обаче няма такова нещо. Все ще изсмучете нещо от пръстите и ще измислите. Кайзера не шикалкави. Какво има да се обсъжда на една явна дузпа? Ми дузпа си е каза човека и толкова. Не е ставал за смях.

Аз не казвам, че Аржентина е била като Локо Пд със само един шанс в мача, но цял мач Бразилия натискаше и се чакаше този, следващия или по-следващия път да стане и така 80 минути и накрая стана...само че в тяхната врата. Марадона не беше като бразилците с много опити и някой да стане. Един път ги матира ама както трябва и Каниджа просто направи гол.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 05 ное 2017, 23:33

Аз друго да те питам. По-горе казваш "чудесен резултат" в Разград. Не си единствения и на други места срещнах подобни сини мнения. Я обясни.

Чак толкова ли мразите Лудогорец? Все пак другия е ЦСКА. На мен ми е ясно какво ще кажеш. БФС-та и прочие как ги подпират. ОК, така е, ама от другата страна е ЦСКА. В този случай не би трябвало да има кой знае каква ненавист към Лудогорец обяче някои левскари се кефите доста на провала им днес.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 05 ное 2017, 23:35

Сега като се замисля ние мачовете с Лудогорец си ги завършваме тази година с по 10 човека. Няма значение дали бием или падаме. Превръща се в тенденция. Домусчиев си проси война.

Не знам какво ни очаква за купата, където всичко е в един мач. Касапница, вадене на отбор от терена, закани към съдиите в съдийската стая на полувремето. Всичко може да стане. Лудогорец са арогантно безкомпромисни при страничните фактори ама Стойчо Стойлов е виден бабаит, а Гришата макар и тихо и културно също не подбира средствата. Като едното нищо може да се получи някакъв скандал за купата или поне начало на див сблъсък (нефутболен), който ще се пренесе в пролетта при другите сблъсъци.

И 99 беше така. И там имаше предисловие. Предната година пак за купата. 2:0 в Ловеч, 0:1 на Герена на полувремето, влизане в съдийската стая и обработка на бригадата и "обрат" до необходимото 4:1 през второто полувреме. И после поантата беше достигната следващата пролет за първенството с редовните победи на двата отбора :lol:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 06 ное 2017, 03:51

8 написа:Аз друго да те питам. По-горе казваш "чудесен резултат" в Разград. Не си единствения и на други места срещнах подобни сини мнения. Я обясни.

Чак толкова ли мразите Лудогорец? Все пак другия е ЦСКА. На мен ми е ясно какво ще кажеш. БФС-та и прочие как ги подпират. ОК, така е, ама от другата страна е ЦСКА. В този случай не би трябвало да има кой знае каква ненавист към Лудогорец обяче някои левскари се кефите доста на провала им днес.

Чавдар-Литекс е от другата страна!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 06 ное 2017, 03:53

8 написа:Да, вярно е, че дузпата може и да не влезе. По принцип обаче една дузпа се брои за почти сигурен гол.
Траекторията на топката няма значение. Просто си е дузпа. Кайзера в студиото, бивш ваш играч, същото каза. При това в нормален тон. "Дузпа си е" без хиляди обяснения за траектории, кой бил по-добрия, можело и да не стане гол и прочие неща. Не виждам какво обсъждаме нещо явно. Можеше простичко като Кайзера да кажеш "дузпа си е" и толкова. Като толкова си син в кръвта си добави "нито съм го искал това съдийско решение, нито се нуждая от него, но наистина не им даде дузпа". Ей туй сините сте голяма работа. Винаги прави във ваша полза, винаги ощетени когато е за другия отбор. Оперирани от чувство за хумор, непризнаващи нищо, като обезумели защитаващи всякакви щуротии. Не можете ли да приемете, че не сте божествени и понякога грешката е във вас? Смешно е. И то в първенство което е ясно очертано и е безмислено това което става. Ако е за Лудогорец или ЦСКА ще има викове до побъркване, защото другия ще се чувства ощетен ама на вас за какво ви е? Най-доброто което можете да направите е нещо подобно на нашата пролет. Да изграждане отбор, биете де що можете и ако можете да цапнете тук-таме първите два супер. Какъв е смисъла от една съдийска аванта, която просто ще промени разликата с околните? Няма да си примерно на 9-10 точки зад някой, а на 5-6!? Голям праз.

Навремето се смях на една двойна симулация за дузпа и ако не се лъжа ни я свириха (дадоха). Май бяха Велизар и Данчо ако не ме лъже паметта. Двама паднаха едзновременно за дузпа, а и двамата симулираха. Цирк. Дали не беше срещу Локо Сф или Славия не помня, но и съдията май ни я даде. Да се смееш или да плачеш. Те не стига, че лъжат ами и по двама. И при това не само не ги наказват за безочието ами ги награждават. Какво като е ЦСКА? То си беше очевидно. На черното бяло не можеш да кажеш.
При вас обаче няма такова нещо. Все ще изсмучете нещо от пръстите и ще измислите. Кайзера не шикалкави. Какво има да се обсъжда на една явна дузпа? Ми дузпа си е каза човека и толкова. Не е ставал за смях.

Аз не казвам, че Аржентина е била като Локо Пд със само един шанс в мача, но цял мач Бразилия натискаше и се чакаше този, следващия или по-следващия път да стане и така 80 минути и накрая стана...само че в тяхната врата. Марадона не беше като бразилците с много опити и някой да стане. Един път ги матира ама както трябва и Каниджа просто направи гол.
Ами след като дузпата може и да не влезе, а аз съм почти сигурен, че нямаше да влезе, тогава защо хленчиш? И пак не написа нищо за дузпата от миналия кръг срещу Славия!?


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron