Първенство 2017/18

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 13 дек 2017, 06:55

Между другото пак си чел с очила с надписи "Левски". Не извъртам нещата. Казвам какво виждам, а ти дори не си го коментирал ако имаш да кажеш нещо. Освен това споменах, че аз в тази ситуация не бих дал засада. Не съм теб и за всеки см или подпиране да се хващам и да виждам световен организиран заговор.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 13 дек 2017, 06:58

Продължавайте с глупостите. Пак ще си останете трети. Само дето си подсигурявате догодина евтини и смешни циркове с които ще се забавлявам. Като ви харесва да сте палячовци нямам нищо против. Пък ти му викай на това ощетяване срещу Витоша, Пирин, Локо, Верея, цялата А група.

Продължавайте в същия дух. И с Роси и Спас начело. Типични левскарски черти, съвсем сте си вие такива каквито сте в момента. Включително и при рева за репресиите срещу вас. Липсва само смяна на класирането да направите някак си в канцелариите и съвсем ще сте си вас.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 13 дек 2017, 17:10

Утре е редно да бием Лудогорец. Няма значение как, но да кажем примерно с 2 гола. ЦСКА е по-добрия отбор през 2017 и логически това трябва да намери потвърждение.
Пролетта повече точки, есента на практика равни, сборно повече. Разменихме си и победи в шампионата есента. През шампионата не личи, защото пролетта бяха безмислени и не даващи титла, а есента макар и символично едната е в полза на зелените. Повечето трябва да избие отнякъде, а не остана откъде освен през купата.

Въпреки това имам лошото усещане, че ще елиминираме Лудогорец, но няма да сме носители на купата. За шампионата съм по-спокоен. Там Херо (левскаризма) си знае работата, а Гришата е оттренирал просташките сини трикове през 99-та и при надлъгването извън терена през пролетта на 2018 би трябвало не ние да сме прецаканите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 14 дек 2017, 17:19

8 написа:
Съдиите ви помагат зверски.


Поредната решителна съдийска помощ


Виж, не са ми интересни тези коментари. Помогнаха ни "зверски" и "решително". Заклаха ритуално Берое. Хайде сега се успокой.

Мисля, че е излишно да коментираш съдийството и ЦСКА. Щом в този полусезон сме "подпомагани" това означава, че във всички останали случаи е нещо още по-зверско в наша полза.
Обратно. След като Левски пак е ощетен и репресиран, то той винаги ще е.

Би трябвало при хилядите глупости поне от една да се откажеш. Че Берое са наш отбор и са легнали. Не се връзва с играещия сериозно и заклан отбор от червените съдии. Малко понамалете легендите, а не да навързвате две противоречащи си. И в исторически план сте същите.
Осмак, ти хленчиш след всеки мач на Левски. Аз просто ти отговарям с примери за съдииска помощ на отбора, който подкрепяш :qipag: Помниш ли колко виеше, че трябвало да се отсъди дузпа в полза на Локо Пд? И точки вадеше, и беше сигурен на 100%, че дузпата ще е гол.
Ама за същото, дори по-лошо положение срещу Славия на твоя отбор ( т.к. там имаше съвсем умишлена игра с ръка) беше по-тих и от водата.
Срещу Ботев пак имаше игра с ръка - и там беше тихичък, като спящо бебе.Нито се възмущаваше, нито роптаеше дори срещу съдиите, нали?! По-точно недоволстваше, по-скоро беснееше, каква дузпа им били дали на Ботев, ама това положение, както и другите аванти в мача удобно ги забрави.....
Срещу Витоша отново съдиите ви удариха едно зверско рамо с измислена засада при 0:0! Ти хленчи ли, след мача? Там умишлено чаках да видя, колко си справедлив!
Сега срещу Берое пак същото и ти пак не излезна да хленчиш #-o Е защо тогава хленчиш все за Левски :?:

Къде ти е обективността?

И напиши ми моля те, какво общо има съдииската помощ с това, че Берое почти никога не се напрягат да играят срещу вас? Защо брутална съдииска аванта трябва да се подминава? Нали си радетел за спораведливо съдииство?! Защо, когато е за вас си на принципа, че и съдиите са хора и правят грешки, а когато е в полза на Левски трябва да се отнемат точки?

Аз имам една доста крайна теза, че български съдии не трябва да припарват изобщо до "А" група(Първа лига, Висша лига и пр.) :idea: Ако президента на БФС си беше на място, щеше да се прави ротация и за всеки двубой да се викат съдии от различни държави, за да не може нашите хубостници, дето са начело на клубовете ни да ги хващат :wink: Така и футболът ни ще стане една идея по-добър и по-привлекателен :!:
А още по-добре би било да се въведат видеоповторенията :idea:
Тези неща разбира се при това подкупно БФС е абсурд да станат.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 14 дек 2017, 18:41

ти хленчиш след всеки мач на Левски


Не, без предния месец си играехте добре и градяхте нещо. От там нататък всеки мач съдията и естествено нищо не играете. Като барометър виж играта на французина. В същия период и него го няма.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 15 дек 2017, 03:20

Ами то за беля през последния месец и при вас е същото положението, но ти за вас не хленчиш!
Пак да попитам, защо не си обективен?!

Защо нищо не написа и за мача за купата вчера, където съдията се чудеше на кой да угоди. Накрая стана абсолютна пародия и имаше гаф след гаф на арбитрите.
Нещо за този мач по отношение на съдийството от теб? Или както обикновено ще си траеш!
Виж, ако на мача на Левски с Дунав има нещо нередно в полза на Левски, още по време на мача ще долетиш да пишеш #-o

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 15 дек 2017, 08:00

Абе за вчерашния мач кога да пиша? Вчера бях бейбиситър и нямах време дори да го гледам нормално. Часове са минали само след него и ти ме награби. Какво искаш да пиша? Питай конкретно, щото то много неща има. Освен това с теб специално не виждам смисъл от обективизъм. Най-лесно ми е да ти напиша в стил Ботев "ами щом съдията така е свирил значи така е било". Нали и те бяха големи корнази след мача с нас до следващия с Берое, където вече съвсем друга визия имаха за съдиите.

Не знам какво си видял последния месец ама аз видях бая отменени наши голове и скандални решения срещу нас. И да ако не бяха съдиите в плюсови или минусови ситуации ние щяхме да бъдем с повече точки.

А за вчера? Ми вчера ми хареса съдийството :qipag: Пообърна се спрямо есенните мачове. Ти нали казваш, че есента ни подкрепяли? Значи вчера е било срещу нас, ние сме репресирани, сами срещу всички, но аз съм доволен. Стига са свирили за нас както срещу Ботев и всички останалри есенни мачове. Харесва ми като вчера, срещу нас :qipbo:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 15 дек 2017, 18:25

За начало напиши какво трябваше да последва за среден пръст към страничния съдия? За пореден път на този играч му се спестява гонене.....
После ще те питам за още 2 спестени ч.к., единият от които в много важен момент......

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 15 дек 2017, 19:21

Жълт картон.

Впоследствие футболната централа може да наложи по-голямо наказание като мачове заради обидно отношение. Поне така правят в Европа. Виж, че на Реал изкарването на жълт картон, за да почива в последния мач в групата и да се изчисти преди елиминациите се прие за обидно и последва наказание от 2 мача. Какво остава за среден пръст.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 16 дек 2017, 07:56

8 написа:Жълт картон.

Впоследствие футболната централа може да наложи по-голямо наказание като мачове заради обидно отношение. Поне така правят в Европа. Виж, че на Реал изкарването на жълт картон, за да почива в последния мач в групата и да се изчисти преди елиминациите се прие за обидно и последва наказание от 2 мача. Какво остава за среден пръст.

Жълт картон е по правилника на редовия припознавач, нали?! По всички други правилници е директен ч.к. и няколко допълнителни мача след това може за гарнитура да се добавят, ако футболния съюз не е сдружение "Наздраве и ко".

А онзи суплес в 49-а мин. за какво е? Няма нарушение и картон, нали?! Даже получава поздравления и директно класиране за финалите по свободна борба на ОИ в Токио #-o

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 16 дек 2017, 13:28

Виж сега, не мога да те разбера.

1. Питаш ме и предполагам искаше да ти кажа какво мисля. Ти ме поучаваш. Тогава не ме питай. Помислих, че искаш да ми чуеш мнението, а не да ми обясняваш какъв цвят трябвало да бъде картона.
2. Не знам за суплес. Или не те разбирам правилно или не съм видял това положение. На моменти ме нямаше пред екрана.
3. Отговарям ти много точно. Това което питаш. Не отидох в нито един момент "това така ама....." и да почна изкарвам всякакви засади, побутвания, бъркания в носа и прочие ситуации, които как щели да променят мача. Ясно и точно. Нещо което ти не правиш и ме разкарваш на други места. Аз също мога да кажа "ама оня като удари детето до пистата и.....".

Щом като си наясно с всичко не ме питай какво мисля като не те вълнува как друг е видял ситуациите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 16 дек 2017, 18:48

О, да, ти никога не си видял неудобните неща за теб.
Както написах, ти си рядко обективен, но само що касе това, което на теб ти изнася.
А това, че трябваше в този мач на играчи на чавдар-литекс да бъдат показани 3 директни червени картона, ти няма как да си го видял.Нещо напълно естествено за теб.
Виж "ръката" на Яблонски я видя, макар тя да беше рамо, поне от повторението, което беше най-читаво от всичките.
И дузпата за Локо Пд я видя идеално, макар такава да нямаше, но тези за Славия и Ботев не ги видя.
А пък при спестените жълти и червени картони за теб не важат правилата.И те се гледат през изкривената ти призма. Нещо повече, съдиите вас ви ощетявали, при все че само за последния месец ви докараха + 10-на точки и класиране на полуфинал за КБ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 16 дек 2017, 21:24

Имах един зададен въпрос към мен. Отговорих. Страшно тъпо е на незададен въпрос и недаден отговор на незададен въпрос да коментираш.
Тъпо е, разбираш ли? Все едно аз съм те питал "топло ли е", но не съм, ти си отговорил "да", но не си и аз да коментирам, че всъщност е "не" и ти си неадекватен. Има да гледаш и да се пулиш какво става и аз адекватен ли съм.

Отделно смешно ми е да слушам спартаклийските ти коментари за дадените точки на нас. След милиционерския месец е много веселяшко да те слушам. А на нас съдията след мача с Ботев ни се извини. Вероятно защото ни е дал ама дал малко, недостатъчно, та затова се извинява.

Повече няма да ти давам отговор за ситуации, защото ти имаш готови отговори, отиваш още по-напред в незададени/неотговорени казуси и си ги коментираш сам сякаш и аз участвам, винаги Спартак са прави, все нещо някъде е станоло 5 или 10 минути по-рано, я засада, я фал и т.н. и т.н.

Кво ме питаш? Ясно е, че сме подпомагани и не 10 точки и КБ, а ШЛ ще ни донесат съдиите. Просто и ясно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 16 дек 2017, 21:33

Не си позволих да отивам настрани, не отидох във вашия мач. Нещо което ти щеше да направиш.

А такива като теб са повечето. Ти го питаш "това откраднал ли си" и следва "ама Пешо...". Остави Пешо. Теб те питат за нещо. Аз ти отговорих точно. Ти никога. Все нещо настрани не ти харесва. Ти му казваш абсурдна дузпа за Ботев, то ти изкарва някакви ситуации и се опитва да те убеди в обратното, че другия бил ощетен. Ако ще я караме така, виж това:

https://www.youtube.com/watch?v=sSrNFuf ... e=youtu.be

В твой стил. Аз не направих така и не ти отговорих за средния пръст "ама виж нещо от този клип".

Погледни Васко. Отговори на зададения въпрос и не ме прати по селските пътища на някаква друга ситуация, в някаква друга минута и може би в някакъв друг мач.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 17 дек 2017, 08:26

Осмаче, по-рано ти го написах, а сега ще го повторя! Ти хленчиш против Левски, а аз просто ти давам ответни примери за отбора, който ти подкрепяш :idea: Верно, малко повечко са мойте примери, но както написах, отбора на микренския гном го подкрепят повече съдийте! Какво съм виновен аз, че констатирам фактите?

Ти си хленчещото пале :qipag: Аз просто идвам и ти затапвам устата, а на теб не ти остава нищо друго и започваш за кометата, дето космоса й крив.

Ето ти цитат за последния мач, за който иде реч:

Бившият елитен футболен рефер Петър Янински коментира съдийството на Георги Кабаков по време на двубоя между Чавдар-Литекс и Лудогорец за Купата на България.

"Това е краят на футболното съдийство в България. Ситуацията с Александър Барт и Вирджил Мисиджан беше просто кристално ясна. Не само, че трябваше да го изгони. Това не е фаул и червен картон, а дузпа и червен картон. Тук искам да кажа, че и коментаторът на мача много некомпетентно обяви, че се гледа къде започва нарушението. Това правило беше променено отдавна. Гледа се къде свършва нарушението. А Барт пусна Мисиджан вътре в наказателното поле.

Голът на Лудогорец, който беше отменен, също беше редовен. В ситуацията с Натанаел трябваше да бъде отстранен и Десподов, защото и той нанесе удар на съперника си. Аз съм 100% сигурен, че Кабаков изпълни поръчка. На кого и защо не мога да кажа, но тези грешки не бяха от некадърност. Знам какво може този съдия", каза Янински пред "Меридиан Мач


Ето едно странично видео, специално за теб, да видиш как стават някои работи срещу правилния отбор! Гледай след 0:50 сек. на видеото:

https://gospodari.com/%D0%B8%D0%B7%D1%8 ... 33795.html

Та така Осмаче. Пиши си за отнемане на точки! Само дето на микренския отбор по твоята логика ще трябва да му се отнемат повече :wink:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта

cron