Литекс-Етрополе!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 20 юни 2017, 07:57

С кой се падна литекс в евротурнирите вчера, че изпуснах жребия? :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Delija » 20 юни 2017, 23:40

Един голям кур за Литекс, прекръстен на ЦСКАтиреСофия.

На майка ви у путката и много поздрави от господин Теодоридис.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 21 юни 2017, 13:05

Мичо написа:С кой се падна литекс в евротурнирите вчера, че изпуснах жребия? :qipbl: :qipbl: :qipbl:


:arrow: Участва в Северозападната група на Трета аматьорска футболна лига.

Доста духовит си. Дори и Испания няма представител от третото си ниво в Европа.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 25 юни 2017, 09:21

Осмак, изгледай това видео и го коментиеай, моля.

https://www.vbox7.com/play:45ddfa1f85
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 25 юни 2017, 10:28

Веднага, но понеже е елементарно ще се огранича само до началото.
1. Гледаш заглавието на клипа. Пуснато е от сектант. Още тук разума диктува нормалния човек да спре да се занимава с глупости, но от уважение към теб ще продължа още малко.
Между другото. Всеки позоваващ се на сектант е също сектант. Не падай на такова ниво.
2. Започнах да гледам подборката на малоумния гений, който я е направил. На 1 минута и 17 секунди се появява ново доказателство за сектанизъм. Така и така се насажда натрапчиво някаква идея ами поне я остави да ни влезе в главите. Той обаче изписва с букви на клипа (Литекс става ЦСКА). Чак толкова ли е голяма лъжата, че трябва да продължаваш да я повтаряш? Ако си някой от Шотландия, Чехия, Панама и нямаш никаква идея за случая тук вече ти става пределно ясно. Прекалено много крещи другия и ти натрапва някаква идея. Толкова е й вярна.
3. Нека да погледнем и клипа, където са "неопровержимите" доказателства. ГГ казва на 1.17 "тук има два пътя и вие ще изберете". Първия да продължи старото дружество и да се бори някак си за своето оцеляване и на 1:25 казва "или втория начин е отбора да продължи да си съществува в А група като купи лиценза на друг клуб". Така казано кой отбор "да продължи да си съществува в А група"? Явно става дума за цСКА. Много малоумен създателя на клипа. Имам чувството, че е цесекар вадещ аргументи в полза на ЦСКА.

И тук вече спрях и не съм гледал нататък. Сигурно продължава в същия глуповат стил или с аргументи на ЦСКА.

Клипа вероятно ще върви пред Блу-ту и подобни. Пусни им го на тях и ще ги заредиш с енергия в каузата, която са ги научили. Ако нещо и теб те гони сектанизма и за да не се ядосваш признавам, че сме Чавдар-Етрополе-Литекс и т.н. каквото трябва. Не ми се занимава с глупости. Извинявай ама има по-интересни теми за спорове. И ти ще отстъпиш ако вместо спора испанско-английско първенство ти предложа да дискутираме броя на блоковете в нашия квартал четен или нечетен е. Ще приемеш набързо моята позиция само и само да се разкараш от глупавата тема.

В резюме:
-Спорим за нещо явно и не ми се участва в такъв спор. Все едно да спорим и дали Слънцето изгрява всеки ден. На който му се води да го води, а който чувства необходимост от "победа" признавам това което твърди колкото и щуро да е.
-На всичкото отгоре спора върви с червени аргументи от сините. Тоест нещо глупаво се оглупява, глупост на квадрат. Вие пхостоянно привеждате доказателства как сме ЦСКА. Тук вече ми се губи интереса окончателно. Участвам в тъпотия. Поне да беше нещо силно и добре измислено от сините, че да е интересно, а то не е.
-Повечето сини са толкова елементарни, че предполагам признанието Чавдар сме е достатъчно. Дай боже и Стойчо Стойлов да каже нещо подобно или поне така някак си да може да се разтълкува и синия кеф дае пълен. Ясно е, че от футбол не се интересувате, а само от ЦСКА. При това не на терена, а в администрацията, данъчните декларации, регистрите. Не ви оспорвам правото това да ви е любима тема, но на мен ми е глупава. Ако се вълнувате от такива неща обсъдете и кой вчера в базата в Австрия не си е измил зъбите. От там не е чист. От там няма морал. От там така е защото сме комунисти. От там който каквото и да направи е най-успелия, защото най-добрия е запазено за син и т.н. Репресирани сте, герои сте, космонавти сте, ИТ специалисти, на табла сте майстори, най-хубаво готвите пиле с ориз и всичко каквото си харесате.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 25 юни 2017, 10:41

Мичо....благодаря ти :qipay:

След поста, който написах щях да затварям отворения браузер с клипа, но реших още малко да го оставя да върви и скролвах набързо през него, защото чакам жена ми и имам 5 минути. Каква глупост съм щял да направя! Добре, че го пуснах! Златен! По-късно ще ти пиша.

Имам една голяма молба към теб. Накрая пише, че ще има втора част. Моля те като я пуснат ми прати линк [-o<

Ето затова молех Блу-ту да именува А група кой как се казва, но той се дърпа. Обаче тези в клипа са се справили перфектно и наистина е страхотно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 25 юни 2017, 11:44

Osmak, запазил си си едно качество. Да изпишеш хиляда реда без да кажеш абсолютно нищо. три пъти се опитах да прочета написаното, нищо смислено не намерих. :qipbj:
В клипа няма нищо интересно, просто доказателствата как станаха нещата с тире София и какви мръсни курви са палячовците от сектор Г. Всичко това са факти. както в факт документа от Агенцията повписвания, с който Литекс си сменя адреса и се мести в София. Толкова е елементарно...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Delija » 25 юни 2017, 12:28

Мичо написа: три пъти се опитах да прочета написаното,


Ти си герой. 99% от хората и веднъж не биха се захванали да прочетат тези романи, ти 3 пъти си чел. Изображение Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 25 юни 2017, 14:17

Е то така и аз мога да напиша когато нищо не искам да кажа.
"Три пъти изгледзах клипа и не можах да разбера нищо смислено, а това което казвам аз са факти и доказателства". Това поне предполагам си го разбрал. Същото като твоето.

Оставам спора настрана, да кажем ти печелиш, но клипа е безценен. Смях се доста. Искам още такива клипове, както ако може и Блу-ту или някой друг да назове цялата А група кой кой е.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 25 юни 2017, 16:01

Кое в клипа е лъжа? Само факти, доказани с документи и записи от участващите лица. Толкова е елементарно всъщност.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 26 юни 2017, 04:43

Ти сериозно ли?

Ами например олигофрена направил клипа казва, че играчите на Литекс били инструктирани преди мача, че това им е последния мач и после отивали в ЦСКА. Следва еди кой си преминал в ЦСКА и този и онзи. "Невероятен" факт доказващ всички смешки, включително че е имало "инструктаж" преди мача Литекс-Левски.
....Мичо, Гришата както и да беше купил ЦСКА, дори по най-перверзния и малоумен начин, този изискван от малкото цесекари които не признават ЦСКА с ГГ, има един такъв виден уникат и в този форум, та дори и да беше изплатил пасивите на старото дружество без да го фалира, тоест удовлетворява всички гей изисквания да няма тирета, Етрополе, Литекс, избройте ги там......тези играчи пак щяха да дойдат на Армията. Както и да дойде на Армията ще си вземе неговите активи, в случая играчи купил преди това за Литекс. Това е нормален факт от заобикалящата ни среда. Малоумно е това да бъде доказателство за съчинени щуротии. Все едно аз да кажа някакъв нормален факт и ако се сбъднел означавало, че бил доказателство за някое мое съчинение. Примерно Левски са клошари. Ако ти и други левскари се прибирате в домовете си минавайки през врата (нормален факт от заобикалящата ни среда) доказва, че сте клошари (това което съм си наумил). Казвам също, че ако днес температурите са положителни (какви да са лятото) това доказва, че още от сега сте купили мача от 7 кръг (нямам идея с кой играете, произволно го казвам).

Няма вариант тези играчи ГГ да не си ги вземе на Армията дори и пет кратно да изплати дълговете на старото дружество и да го запази. Откъде накъде това ще е някакъв факт или доказателство в палавата ти главица?

Да продължавам ли с останалите глупости та докато стигнем накрая до щуротиите и на видинския циганин уловил като детектив някаква завера срещу Левски :qipbj: ? Мисля, че няма смисъл.

Но клипа е безценен :qipay: По едно време дебила посветил доста време да се занимава с ЦСКА е вкарал и някакви криминални мотиви мелодии докато обяснява далаверата с "тирето". Направо да те побият тръпки какви мистерии разплита. Очаквах, но не видях, по някое време да бъде пуснат и фрагмент от митинг на БКП и как стават и ръкопхляскат, а на екрана да се появи зловещото "те (комунистите) са тук!!!". Сигурно не е открил в нета нещо с БКП и заради това липсваше такова изпълнение. И без него обаче клоунадата е пълна.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 26 юни 2017, 12:41

Единствената доказана клоунада е на педалите от сектор гей, твоите приятели. Които за пореден път се продадоха за парче пица и 30 лева. Ти и тебеподобните глупави хорица дето за една А група без пари духаха на Лупи, Черепа, а сега на гнусбното джудже... Вас човек може само да ви съжалява. Ония поне за пари го правят.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 26 юни 2017, 14:35

Горкия аз, духам за без пари :qipac:

Когато обаче се влеят мръсни пари в синия клуб не е духане, а романтика между каймака на обществото (сектор Б) и много чист и желан ухажор.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 26 юни 2017, 15:39

Къде ги тия мръсни пари?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 26 юни 2017, 17:15

Ами и последните. На Спас Русев чисти ли са? Аз ли да те светна как стават тези неща? Най-близкия и точен пример за подобно нещо (и не свързано с Левски, това с цел да си отпушиш ушите, че вие никога не сте безпристрастни и слушате произволно) са титаните. Неговия случай най-много се доближава до техния.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron