Литекс-Етрополе!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 00:59

Е чак пък 14 думи да те мвързи да пишеш...
Попитах просто за имената на отборите участващи в А група.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 04 юли 2017, 08:53

Осмак,тука може ли едно коментарче?


УВОД

2. В резултат на това, ЦСКА-София, който се намира в процес на рестартиране на маркетинга под нов бранд, ново име и нови цветове, ще претърпи непоправими сериозни вреди, което ще облагодетелства единствено и само конкурентите на ЦСКА-София в България. Решението на УЕФА да дисквалифицира от ЛЕ ЦСКА-София, които започват селекция и подготовка след броени седмици, е в нарушение на всички законови изисквания и не е правно обосновано. Ето защо ЦСКА-София настоява спешно за временно облекчение, което да предотврати тази сериозна несправедливост и клубът да може да се състезава в ЛЕ без прекъсване, докато настоящата процедура бъде ускорена и окончателно разрешена.



A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ. В клубът са голяма част от предишните футболисти, същите мениджъри и е добре капитализиран, така че да може да изпълнява всякакви и всички свои законови задължения и отговорности. ЦСКА-София не трябва да се бърка с юридическото лице, което притежаваше футболния клуб, който се състезаваше преди под същото име и който влезе в процедура по администриране вследствие на несъстоятелност. ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува.



C. ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ АД и промяната на името му на ЦСКА-София

12. В края на сезон 2016/2017, за да не позволи на стария бранд ЦСКА София бавно да изчезне в долните дивизии, оплетен, в изглеждащи безкрайни административни процедури, г-н Ганчев и неговите съдружници решиха да променят бранда на клуба „Литекс” като част от маркетингова стратегия, която да надгради историческата традиция и привързаността на феновете към стария ЦСКА София. И така, на 27 май 2016, „Литекс” промениха своята собственост, като към г-н Ганчев се включиха и други инвеститори. Впоследствие собствениците включват г-н Ганчев (38%), Христо Стоичков (20%) и Юлиян Инджов (38%). Г-н Ганчев остава основен собственик на клуба.

17. По този начин БФС недвусмислено реши, че клубът „Литекс” може да промени своето име, централа, цветове и стадион с предложените нови такива без това да бъде в нарушение на правилото за трите години. Както клубът посочва в молбата си, не е налице абсолютно никакво припокриване между „Литекс” и стария ЦСКА и преименуваният клуб „Литекс” ще има рейтинга, който е имал преди промените. (A-4, Молба за лиценз на „Литекс”, точки 3-4). Съгласно решение на БФС от 30 юни 2016, клубът продължава съществуването си под името “ЦСКА-София” в съответствие с неговите маркетингови планове като част от новата Първа Професионална Лига. БФС е съответния орган, притежаващ юрисдикцията да решава този свързан с лицензирането въпрос, тъй като издаването на лиценза и прилагането на правилото за трите години е въпрос, оставен за решаване от футболните асоциации на съответните страни в рамките на техните основни лицензионни процедури.



20. На 26 август 2016 г. БФС комуникира с ФИФА относно използването от страна на клуба на неговия уебсайт историческите спортни резултати на стария клуб ЦСКА. БФС разясни на ФИФА, съгласно лицензионните решения на БФС, следното:

Целта на това продължаващо използване на стария уебсайт от новия футболен отбор „ПФК ЦСКА-София EAД” е обоснована от чисто маркетингови съображения. Както вероятно знаете, собствениците на новото юридическо лице „ПФК ЦСКА-София EAД” и следователно притежаващи футболния отбор „ПФК ЦСКА-София EAД”, са дългогодишни фенове на българския футбол и неговия исторически най-успешен клуб, познат под името “ПФК ЦСКА АД.”

Тези нови собственици желаят да създадат нов футболен отбор със силна прилика със „стария ПФК ЦСКА АД” и да продължат неговата спортна история и слава. В края на краищата, както знаете, „старият ПФК ЦСКА АД” бе най-успешния български футболен клуб, спечелил 31 титли, 20 национални купи и 4 национални суперкупи.

Именно поради тези причини, като един прост, допълнителен маркетингов инструмент, новият клуб ПФК ЦСКА-София EAД продължава да използва уебсайта на стария “ПФК ЦСКА AД”.

Продължаващото показване на този уебсайт на предишните спортни резултати и успехи на “ПФК ЦСКА AД” също е с маркетингова цел, а именно да се покаже, че новият клуб ПФК ЦСКА-София EAД се стреми да повтори и продължи спортните постижения на стария клуб, исторически познат под името “ПФК ЦСКА AД”.

Обаче, от правна и спортна гледна точка, това не променя нищо в следните основни факти:

(iv) Не съществува правна, оперативна или финансова връзка между футболните отбори и юридически лица “ПФК ЦСКА AД” и “ПФК ЦСКА-София EAД”.

(v) ПФК ЦСКА-София EAД не е правоприемник на ПФК ЦСКА AД, и то не е поемало активи и задължения на това предишно, отделно юридическо лице;

Пояснението на [тази точка] и позицията на БФС са изготвени също в сътрудничество с нашия клуб филиал “ПФК ЦСКА-София EAД”, което е видно от Приложение № 5.

(A-9, 26 август 2016 г. Писмо до ФИФА, т. 3-4)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 04 юли 2017, 08:58

Също така да обърнем внимание на интервюто на Бумал, там доста неща стават ясни, за подхода на джуджето-мутра и методите, използвани в ловешкото гмо, пред което се прекланят плиткоумните умреляци.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 14:56

Не.

пак казвам, много е дълго и ме мързи,

Хората 14 думи им идват нанагорно, а ти очакваш от мен неимоверно повече.

Ние сме точно тези които си си наумил, че сме (защото не знам кой точно вариант си си избрал). Предполагам (от заглавието на темата) Литекс-Етрополе. В тази връзка пуснатото по-горе от теб категорично доказва, че сме точно това. Какъв коментар мога да имам на такива съкрушителни аргументи? :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 04 юли 2017, 15:03

Осмак, няма как да имаш. Все пак това е официално писмо на ПФК ЦСКА-СОФИЯ.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 15:15

Каквото и да е и от когото и да е (не съм го чел) слабо ме вълнува, а и вече си признах, че съм хванат натясно от фактите. Ние сме Литек-Етрополе :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 15:22

Идват ми няколко мисли наум.

България в края на Първото българско царство..........не е България. Самуил и следващите царе са преместили (с някакво подобие на регистрации) столицата от Преслав и за да трупат имдж решили да кръстят владенията си България :shock:

България не е България и сега. Второто българско царство е основано от Асен и Петър, кумани. Това че са се регистрирали (дошли в земите на) България не променя факта. Реално ние сме румънци. Кво значение има че цялото население е припознало това като България. Най-вероятно го е направило за имидж, да използва лустрото на Първата българска държава.

След края на ПСВ Австрия на Хабсбургите (многонационална империя) се разпада. И от там за имидж разни владетели (предшественици и родственици на Гриша Ганчев) си правят я Чехия, я Словакия и т.н. се пръкват държави. Абсолютно нелегални и неминали през закона за търговския регистър. Признавам само Унгария и то с уговорки, само защото я е имало в името на държавата преди това (Австро-Унгария). Другото са ГМО-та :cry:
На някои имиджа не му достигнал и бил спрян от съдия-изпълнител, който наредил да влиза в новосъздадената Югославия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 15:28

А сега отивам да лапам на ГГ и после ще направя врътка и през Септември. Ако ми остане време ще отскоча и до Разград да ощастливя Домуса, нали и там лапах. След това силно се надявам да ми подарят ако не всички, поне някои от тях по парче пица.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 04 юли 2017, 15:35

Осмак, отде ги измъкваш тия неадекватни сравнения?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 04 юли 2017, 15:36

. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ. В клубът са голяма част от предишните футболисти, същите мениджъри и е добре капитализиран, така че да може да изпълнява всякакви и всички свои законови задължения и отговорности. ЦСКА-София не трябва да се бърка с юридическото лице, което притежаваше футболния клуб, който се състезаваше преди под същото име и който влезе в процедура по администриране вследствие на несъстоятелност. ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 17:42

Това го коментирахме по-нагоре с друг потребител от форума. Малко си закъснял, а и пак не си хванал номера.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 17:47

8 написа:И сега какво стана? УЕФА ни отрязала приемайки анти-левскарски мотиви :qipbl:

Ще помоля всички левскари да отидат на протест в Нион и да обяснят, че ние сме Етрополе или Литекс или и двете!

ГГ се е опитал хитро, нагаждайки се според случая в различните ситуации, да ни изкара (само за пред УЕФА), че всъщност ние сме Литекс. Преименувани, взели лиценза и не ни лови правилото за 3-те години. Точно левскарската теза. Да, ама не! Според УЕФА сме нямали нищо общо с Литекс :qipac:


Според случая. Пред УЕФА въртим (юридически) номера, че сме Литекс и нямаме нищо общо с ЦСКА. Само глупак не би разбрал идеята. В този случай е ЕКТ (в България е друг номера и е за да не се плащат дългове).

А ти като по детски въртиш глупости трябва да се откажеш от едната небивалица още сега. Или сме ЦСКА или трябва да участваме в ЕКТ, това трябва задължително ти и останалите перковци левскари да признаете, защото УЕФА не ни припознава като Литекс и да не ни лови правилото за 3 години и да участваме още сега в ЕКТ.
Или сме Литекс и трябва да играем сега в Европа или не сме Литекс и трябва да се извиниш ти и останалите талибани за загубеното време на цялото население да ви слуша една година глупостите кои сме или кои не сме.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 17:56

А сега отивам да лапам на секретарката на ГГ, за разнообразие. Отговарям на предстоящия въпрос, страпона й.

Силно се надявам след това да ми поръча пица Тоскана или Маргарита. В края на крайщата платен съм 8)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Мичо » 04 юли 2017, 18:04

Вие всичките сте платени. В кръвта ви е да сте курви. От 48 ма та и до днес.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 04 юли 2017, 18:09

Да де, нали си ме засякъл как ям пица и ГГ си плаща и аз духам и просто го потвърждавам....жрица съм :oops:

От 48-ма до 89-та не съм бил платен. Да ти припомня, че съм бил комунист и под покровителството на Джуров и Балев съм строял комунизма, а там не беше позволено при соц морала да правя такива мръсни неща за пари. Недей го казва, че ще излезе, че не съм бил комунист и ще развалиш всичко. След 90-та вече при демокрацията духам за пари. Който ми поръча пица и айде, готово :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron