Литекс-Етрополе!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 29 юни 2017, 05:31

Не виждам смешното в написаното от мен. Припомням го.
-ЦСКА и Литекс се сливат и използват лиценза на Литекс

Съответно използвания лиценз/Литекс (наименование, адрес) се видоизменя впоследствие в пуснатия от теб документ.

В него също така пише в началото "на 3,13,27 юни 2016 година". Тогава, тези които притежават Литекс, са вече на Армията. Ако не бяха стъпили то щяха да изменят Литекс, онзи в Ловеч, все едно е 2000-та да речем, когато пак си бяха само в Ловеч. Те са стъпили и слели Литекс и ЦСКА и използват лиценза на Литекс. По същия начин Левски и Спартак се обединяват и използват точковия актив на Левски от есента, което не означава, че Спартак не участва в обединението.

Този стил не е моя. Ровене на документи и подробности, които нямат значение. Не ме занимавай с такива цитати.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Stinkata » 29 юни 2017, 11:53

8 написа: Ако беше изплатил дълговете щеше да дойде по същия начин, а ако следвам примера ти ние пак не сме ЦСКА и никога не можем да бъдем ако ГГ дойде.

Чии дългове да изплати?
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Delija » 29 юни 2017, 19:05

8 написа:Не виждам смешното в написаното от мен. Припомням го.
-ЦСКА и Литекс се сливат и използват лиценза на Литекс

Съответно използвания лиценз/Литекс (наименование, адрес) се видоизменя впоследствие в пуснатия от теб документ.


Ами, при сливане на ЦСКА и Литекс, сега всички дългове на ЦСКА щяха да са в слетия клуб/дружество. Вие нямате изгода да имате допирни точки, защото нали целта е да се избегнат дълговете и наказанията на ЦСКА.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 29 юни 2017, 21:06

Вземаме лиценза на Литекс, за да нямаме дългове. Понеже идейно сме ЦСКА се кръщаваме ЦСКА.
С малко акъл човек може да се досети, че логиката е при първото, за да не се плащат пари, а второто, защото е този клуб. Глупавия вариант е обратния. Лиценза на ЦСКА и да се кръсти Литекс. Нито ще е отбора, нито ще е без дългове.

Какъв ти е проблема? Ти не считаш ЦСКА за ЦСКА, ОК, аз си приемам отбора и съм от него. Мисля, че също е ОК и не те буди нощем. Нямам намерение да те убеждавам в нищо.
Последна промяна от 8 на 29 юни 2017, 21:10, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 29 юни 2017, 21:08

Stinkata написа:
8 написа: Ако беше изплатил дълговете щеше да дойде по същия начин, а ако следвам примера ти ние пак не сме ЦСКА и никога не можем да бъдем ако ГГ дойде.

Чии дългове да изплати?


На отбора на който е начело, ЦСКА.
Не иска да плаща чужди дългове. Какво толкова те учудва? Решил си, че поради липса на мазохизъм трябва да не сме ЦСКА. ОК, не сме. Спрете да се занимавате с отбор от Етрополе.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Stinkata » 30 юни 2017, 13:06

Отборът, на който е начело, не съм чул да има дългове. Поне и не такива, които не обслужва. Иначе нямаше да получи лиценз от БФС за участие в Първа професионална лига.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 30 юни 2017, 17:38

И това мен какво ме топли!? Този отбор играе в Ловеч и това касае феновете на Литекс.
Беше начело. Сега дали е не знам. Все пак са негови активите. Най-малкото обаче спря да се занимава.

Не, този отбор не играе в А група.- Беше използван лиценза му от друг отбор играещ в А група.
Последна промяна от 8 на 30 юни 2017, 17:44, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 30 юни 2017, 17:42

Всъщност за случката с Ал мога да ти отговоря и по друг начин. Примера като се замисля е хубав, нищо че е неправилен.

"Нанася се Ал и...." ................и толкова, повече не ме интересува. Това е Ал. Няма значение как продължава разказа ти. Кой как се прекръстил, било то Ал, било то бившия наемател, кой колко дължал, кой си изплатил и кой не дългове, кой как се пререгистрирал в Есграона по име и месторождение. Всичко това не ме вълнува. За мен той е Ал.

Дадох ти два отговора на твоя пример. Ти нито един на моя.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Delija » 30 юни 2017, 23:26

8 написа:Вземаме лиценза на Литекс, за да нямаме дългове. Понеже идейно сме ЦСКА се кръщаваме ЦСКА.
С малко акъл човек може да се досети, че логиката е при първото, за да не се плащат пари, а второто, защото е този клуб. Глупавия вариант е обратния. Лиценза на ЦСКА и да се кръсти Литекс. Нито ще е отбора, нито ще е без дългове.

Какъв ти е проблема? Ти не считаш ЦСКА за ЦСКА, ОК, аз си приемам отбора и съм от него. Мисля, че също е ОК и не те буди нощем. Нямам намерение да те убеждавам в нищо.


Лиценз не може да се взима, пише го и на самия документ. Лицензът се ползва само от клуба, на когото е издаден.

За другото нямам проблем, просто те поправих, че сливане между ЦСКА и Литекс няма. Нищо повече, бъди си от когото пожелаеш.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 01 юли 2017, 06:18

Лицензът се ползва само от клуба, на когото е издаден.


Затова ползвам лиценза на клуба на когото е издаден и го кръщавам на клуба който искам да има лиценза. Така не плащам задължения.
Малко заобикаляне, което пести много пари.

Лиценз не може..........

В България може за много неща, които по закон уж не можели да стават.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 01 юли 2017, 06:41

Оставам с впечатлението, че се е получила следната ситуация. Годината е 2000-та, 2005-та, 2010-та, няма значение коя точно, но някоя при предишните управници на ЦСКА. Черепа, Томов, Титаните. Да кажем е 2010-та при титаните.

Гришата решава да си прави "имидж" (къв имидж бе, това е само главоболия и отделно ако някой ще го прави няма да чака 20 години от 1995 до 2015). Ще премества марковия си отбор Литекс в София, където ще трупа многото позитиви. Започват се едни юридически врътки със седалища, лицензи, преплитане на Чавдар и Литекс и накрая всичко това се пренася под името ЦСКА в София.
В такъв случай нямаше и аз да го припозная като ЦСКА. Кво ЦСКА!? ЦСКА си го има. На титаните. То така всеки юнак може да си реши да създава по-истинско ЦСКА.

Сега ще последва "ами той не направи ли това". Ми не. 2015-та дойде в ЦСКА, когато поредните се отказаха от него. Минаха Манджуковци, Томовци отново и в един момент всички дигнаха ръце. Гришата си спомням, че пред сградата на БФС след изпълком каза, че ЦСКА (и Левски) е голям отбор и ще го има. И отиде в ЦСКА. Значи първо действието му е пасивно. Дойде когато нямаше никой. Не е активно и той да го търси. Примерно 2010 при титаните.

Второ, няма никакво прехвърляне на неговия отбор. Той е собственик на Литекс. Ако ЦСКА нямаше дългове, ако ЦСКА имаше и той ги изплатеше или третия вариант като сега, има дългове, които не иска да плаща, той все така ще си дойде с активите от Ловеч, които може да ползва. Това е напълно нормално. Само че ако беше изплатил дълговете сега щяхте да казвате "това е ЦСКА, а играчите е докарал със себе си от Ловеч". Като не ги изплаща обаче не е ЦСКА. Самото докарване на играчите обаче е безумие ако не го направи. Те са си негови. Отсреща чувам безумна сектантска логика. Ако го направи това действие без изплащане на дългове е прехвърляне на отбора на Литекс в София, а ако направи същото действие, но плати дълговете тогава ще е ЦСКА.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 02 юли 2017, 11:46

И сега какво стана? УЕФА ни отрязала приемайки анти-левскарски мотиви :qipbl:

Ще помоля всички левскари да отидат на протест в Нион и да обяснят, че ние сме Етрополе или Литекс или и двете!

ГГ се е опитал хитро, нагаждайки се според случая в различните ситуации, да ни изкара (само за пред УЕФА), че всъщност ние сме Литекс. Преименувани, взели лиценза и не ни лови правилото за 3-те години. Точно левскарската теза. Да, ама не! Според УЕФА сме нямали нищо общо с Литекс :qipac:
На мотива пък, че се спирало развитието на футболисти на ЦСКА (там дето можели и ЛЕ да спечелят и да получат квота за ШЛ) и не било морално, УЕФА отговорила, че по тоя път пък ние сме разбили два отбора, въпросните Етрополе и Литекс, прилагайки юридически хватки.

То за ЕКТ не възлагах надежди и пологично беше да не играем и не съм учуден, но съм учуден, че извън Подуене няма други психари. Мичо пусни им онова клипче на чиновниците в УЕФА и ги убеди моля ти се, че не сме ЦСКА. В края на крайщата и аз като ГГ гоня практическите цели. Знам, че сме ЦСКА, искам в ЕКТ, пък който както иска да ни кръщава и да си мисли, че вече не сме съществували.

ПП. Много хитро ама не мина номера. УЕФА не се оказаха балъци като левскарите и ни разкриха. Лъсна истината наяве, че всъщносм сме ЦСКА и искамеда не плащаме дългове, а ако може и европейските ни участия да не засегне. Ама последното не стана и трябва да се примирим, че това ще е цената на неизплащането на дълговете, тригодишно вето за Европа.
Нашите трябваше да ангажират сини адвокати по казуса пред КАС. Ония като ревнат, че са репресирани и сигурно ще ги убедят, че не сме ЦСКА. Поне опита показва, че се справят с административни ситуации и при хленчовете имат успех.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Delija » 02 юли 2017, 14:15

Всъщност, УЕФА ви спира, но това няма нищо общо с дълговете на ЦСКА. Още в писмото от есента пишеше, че понеже Литекс си е променил правната форма (име, седалище и т.н.), УЕФА ви счита за нов клуб и като такъв, нямате 3-годишно членство в БФС, а такова е изискването минимум, за да играеш ЕКТ. Тя, ако ви приеме за ЦСКА, автоматично ще ви натовари с всички спортни дългове на клуба, хич няма и да се разминете, затова вашите са се опитали да минете пред УЕФА като Литекс, но със сменено име, но онези не падат от небето. Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот 8 » 02 юли 2017, 17:20

Всъщност, УЕФА ви спира, но това няма нищо общо с дълговете на ЦСКА.

Но има общо с това, че не ни приема за Литекс. Основен лайтмотив на синята паплач, заглавие на темата в която пишем и мнение на такива като теб че ГГ си е преименувал отбора.

понеже Литекс си е променил правната форма (име, седалище и т.н.), УЕФА ви счита за нов клуб


А защо левскарите твърдят, че сме Литекс (Етрополе и т.н.)? Няма ли да има някакво уеднаквяване на критериите, че на всеки луд трябва различни аргументи да се вадят :qipbl:

А според теб "ние" кои сме? Литекс, Етрополе, Литекс-Етрополе, Етрополе-Литекс, Чавдар, Литекс-Чавдар, Чавдар-Литекс, Гриша Ганчев София, Имидж ООД?

Имам и към теб една молба. Би ли написал членовете на А група. Не са много, 14 са. Да се ориентирам кои отбори играят според вижданията ви, че вече съм тотално объркан от агитките на ЦСКА, Берое, Ботев, Локо Пд и т.н., които явно са хукнали да подкрепят други отбори, кои и те не знаят.

Защо през 89-та сините припознават отбора си като Левски, а дотогава е Левски Спартак? Без никакви юридически ходове, ей така решават, че са Левски :shock: И то тук е и по-драматично от ГГ случая, щото съвсем реално е имало голям и сериозен клуб Спартак, а не някакви малки отборчета на които се използват само лицензи и седалища и на всичкото отгоре моментално пак са възстановени след като са употребени.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс-Етрополе!

Мнениеот Delija » 03 юли 2017, 21:22

Не ми се пише дълъг пост, но случаите са много различни повечето, адски е дълго, примерно Велбъжд и Локо имат юридическа връзка. Ботев е Металик, при Берое май имаше обединение и т.н., пак казвам, много е дълго и ме мързи, аз не съм по писането на километри постове. Изображение Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron