8 is back

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: 8 is back

Мнениеот VILIO » 12 сеп 2017, 08:56

Какъв лиценз на друг отбор? :qipbj: Вие ще ме убиете! :qipag: Лицензът е като наказателната отговорност, т.е. не може да се прехвърля.
Вие сте си Литекс с друго име. Това е.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 12 сеп 2017, 14:25

Едва ли. Ако бяхме тях щяхме да играем в ЕКТ още тази есен. Пробвахме с тоя номер ама не мина. Жалко, че не си ти отговарящия в УЕФА. Щяхме да те заблудим елементарно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: 8 is back

Мнениеот VILIO » 12 сеп 2017, 16:17

Няма да играете щото си имате ново седалище. УЕФА не ги вълнува дали сте нов клуб или преименуван.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 12 сеп 2017, 16:34

УЕФА не ги вълнува дали сте нов клуб или преименуван.


Нов :arrow: свързано е с възрастта на нещо (предмет, човек, организация)
Няма да играете, защото сте юридически на по-малко от 3 години :arrow: "по-малко от 3 години" е също свързано с възрастта.

Нов и по-малко от 3 години са времеви показатели.

Спри да се пънеш. ЦСКА е ЦСКА. Това че не ти допада развоя (което е малоумно) си е твой проблем. Аз съм доволен. Така по ми харесва отколкото историите на Лупи, Боклуците, Черепа, Илия Павлов.

Подавай петиция до ООН, защото "умрелия" е възкръснал по медиите, играе на Армията, носи червени екипи, там са най-големите червени легенди. Все неща свързани с ЦСКА, което не е ненормално когато става дума и за ЦСКА, но понеже ти имаш психологически проблем с това тръгвай на световни протести. Има и други психари като теб и няма да си сам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: 8 is back

Мнениеот VILIO » 13 сеп 2017, 07:28

Считай си колкото искаш,че това е ЦСКА ама недейте вкарва всички около вас в този измислен свят,че преименувания ЦСКА е Литекс. И аз може да си мисля,че съм много красив ама не се опитвам да го налагам на другите хора особено ако не е истина.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 13 сеп 2017, 11:43

В грешка си. Никой не ви вкарва. Напротив, не ви искам. Понеже колкото и да си ги дрънкате глупостите тук не става дума за ЦСКА, а за междуличностни отношения явно сте фенове на други ръководители. Лупи и титаните например. За разлика от вас не мога да не ви броя за цесекари, но сте със сбъркано мислене или поне не такова което и аз подкрепяам. По вашата логика и аз трябваше да обявя ЦСКА за НеЦСКА при предните ръководства само щото не ми харесват ама си бях за ЦСКА и си беше ЦСКА, което не ми пречи пак да сне съм харесвал хайдутите, които минаха през клуба. Вашето е някакво детско. Не ми харесва и за това не е и ЦСКА. Ами той и националния не е националния щом не са четвърти в света. Това е истината. В противен случай трябва да приема, че сте толкова елементарни, че нищо не разбирате от право (навярно не сте чували какво е укриване на ДДС, а сигурно дори и ДДС не знаете какво е) ако наистина сте се вързали на юридическите фокуси.

Не, не си от ЦСКА и не искам да си. Никой никъде не те вкарва. Стига си се вкарвал като грозните жени при всяко запитване за нещо, че имаш интерес към нея и да ми прокламира, че "нямало да стане" при положение, че никой не я иска и няма намерение "нещо да стане".
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: 8 is back

Мнениеот VILIO » 13 сеп 2017, 13:16

Аз съм Наполеон значи
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 13 сеп 2017, 14:26

Който искаш бъди. По-подобие на клуба и това няма значение какво си си избрал. Все ми е тая дали ти се струва, че си Наполеон, Галилей или Да Винчи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: 8 is back

Мнениеот VILIO » 14 сеп 2017, 10:24

Звучиш като откачените либерали които считат,че съществуват 76 пола и може да се идентифицираш като дракон.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 14 сеп 2017, 18:30

Вильо, ЦСКА го няма, ти си или не си Наполеон (както ти харесва), а нещо друго е такова каквото ти се иска. Прави каквото искаш. Само спри да ме занимаваш с глупости. Не усещате ли, че простеете с това за ЦСКА!? Всеки ден някой идиот го твърди. Успокойте си всички, уверявам ви, че ЦСКА е тире, Етрополе, каквото искате, но едно нещо дори да беше вярно да се дъвчи всеки ден с някакъв ентусиазъм е присъщо на глупаците, хората с първоначално образование, левскарите и за съжалениеи и ти.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 14 сеп 2017, 21:56

Италианският Аталанта нанесе съкрушителна загуба на Евертън в първия кръг от груповата фаза на Лига Европа.


Не е чудно, че някакъв средняшки италиански отбор е победил доста надъхан отбор от напудрената Висша лига.

"Бергамаските" отупаха фаворизирания си съперник с 3:0, като решиха всичко още преди почивката.


Нормално. Хората са гледали да приключат мачлето до почивката, за да се готвят отрано за далеч по-сериозния следващ сблъсък в Серия А.

ПП. Сектата обаче няма спирка. Едвам минаха първите мачове в ШЛ и се заговори (в статия на гонг) дали тази година англичани нямало да спечелят ШЛ. За други не се говори. Само за боговете от албиона. Няма как друг да е. Вечните фаворити, лауреати и най-добри. Трябва да се открият клиники за лечението на много хора.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 15 сеп 2017, 07:05

Злин - Шериф Тираспол 0:0 ФК Копенхаген - Локомотив Москва 0:0


Чудна група в ЛЕ. Интересно ми е кои два аутсайдера ще продължат напред. Още по-интересно ми е, че измежду тези четири отбора е имало отбор в 1 урна, във 2 урна, че дори любопитно ми е и кой се е промъкнал в 3 урна. Като ги гледам имам чувството, че са три отбора от 4 урна и най-много Локото да е от 3 урна при тегленето на жребия.
Тая група половината А група може да я преодолее. Левски с известни условности, щото все пак наличието на смешници силно понижава шансовете им.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: 8 is back

Мнениеот Delija » 19 сеп 2017, 22:55

8 написа:От линка виждам лиценз. Лиценз на Литекс.


Ами явно виждаш самия Литекс ...... ако ти дам моята шофьорска книжка, на нея ще видиш мен. Друг няма право да кара с нея, само аз. Същото е и с лиценза за производство на алкохол или пък този за практикуване на професионален футбол ..... с лиценза на Литекс може да играе само един клуб - самият Литекс. Друг няма как да го прави. :wink:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 20 сеп 2017, 06:22

Не е така, а и примерите не са удачни.
Последна промяна от 8 на 20 сеп 2017, 07:35, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 20 сеп 2017, 06:38

В момента чета история на Шотландия. По твоята логика те са Ирландия. Тогавашния Гриша Ганчев на скотите дори не си е направил труда да участва на нещо като търг и да запази емблемата на пиктите. Не. Нещата стават вече Скотия, Скотски, Скотланд и по твоята логика пиктите "изчезват" като с магическа пръчка.

Твоята логика на юрисдикцията води и до други абсурди. Ако сегашния клуб на Армията, наричан от теб Литекс, утре фалира, а в другиден вземе лиценза на Ботев Гълъбово и всичко продължи постарому, а в канцелариите на Армията лицата днес(преди фалита), утре (при фалита)и в други ден (след фалита) са все едни и същи.............за теб това вече не е "истинския" Литекс, а Ботев Гълъбово.

Виж, оставям те така да приемаш нещата, но не ми е интересно да го дискутирам.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron