8 is back

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 23 окт 2017, 17:43

Много добре знаеш, че няма никакво значение кой е треньор. Винаги е било така където Гришата е собственик. От него зависим къде ще сме в класирането, както и от изпълнителите му. Най-вече дясната ръка Стойчо Стоилов.

Литекс когато вземаше титли Гришата ги и гонеше. Между двете двойки титли едно десетилетие не гонеше и съответно не ставаше шампион. Това бяха факторите без никакво значение кой е бил треньор. Херо, Феро, Меро или Гереро.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 23 окт 2017, 21:57

Сега няма как да стане, т.к. гелосания използва неговите методи, но за разлика от гномчето има по-добър отбор, по-добър треньор и най-вече схемата му със съдии и БФС работи безотказно от години.
Та тия ви биха на ходом с резервите!Ако решат да ви играят на 100%, какво ли ще се случи на Чавдар-Литекс? Разбира се, надявам се да не го направят и да го оставите вашия спец поне до пролетта. ГоУем е! Надявам се и отбора да си запазите и играчите начело с Манолини(който е много далеч от добрите си години), Бодуров, Десподов, Недялков и най-вече Каранга, който наистина е много добър нападател, но само ако услужливо го оставиш сам и около него няма никой в радиус от 2-3 метра.
Видя се силата на Чавдар-Литекс.Искаш допинг контрол и играчите окапват около 70-та минута.Каранга пипна 2-3 пъти топката за цял мач, при това срещу него не са играли Киелини или Пике да речем.
В останалите мачове ще сте силни.Къде със сиропчета, къде с 8-9 минутни продължения, къде с потресаващи изяви на противниковите защитници. Обаче не забравяй, че гелосаната мастия не спи и ще ви праща интересни съдии :qipag:
Не знам, защо промитите мозъци се надявате на титла? Лудогорец пак ще са шампиони с едно 6-10 точки на върха!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 23 окт 2017, 22:53

Ами защото 5 точки не са много, защото 5 точки дойдоха от три поредни равенства в последните три кръга, защото например ако бием сега разликата става само две точки далеч преди да е свършил редовния сезон (да не говорим, че има и плейофи).

Аз пък не знам на база какво виждаш категорично обратното. Отбора им върви надолу. Просто беше прекалено високо нивото оставено от Дерменджиев и затова и сега се редуват успехите. То не става за един ден пропадането. И ние 98 година се класирахме на световно не защото сме силни, а просто по инерция от 94 и 96. Няма как един и саъщи отбор изведнъж от 4-ти в света да стане 4-ти в квалификационна група. Не става за един цикъл. Та и Лудогорец така.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 24 окт 2017, 01:45

8 написа:Ами защото 5 точки не са много, защото 5 точки дойдоха от три поредни равенства в последните три кръга, защото например ако бием сега разликата става само две точки далеч преди да е свършил редовния сезон (да не говорим, че има и плейофи).

Аз пък не знам на база какво виждаш категорично обратното. Отбора им върви надолу. Просто беше прекалено високо нивото оставено от Дерменджиев и затова и сега се редуват успехите. То не става за един ден пропадането. И ние 98 година се класирахме на световно не защото сме силни, а просто по инерция от 94 и 96. Няма как един и саъщи отбор изведнъж от 4-ти в света да стане 4-ти в квалификационна група. Не става за един цикъл. Та и Лудогорец така.

Ама ти май сериозно си мислиш, че имате сили да станете шампиони #-o :qipap:
На какво отгоре?Да, имате добра статистика в мачовете помежду си, но и Лудогорец никога не са ви приемали насериозно, както е с Левски, както беше с вече несъществуващия клуб ЦСКА :wink:
Сериозно ли си мислиш, че на тези, ако им се налага да се напрягат срещу вас ще имате нещо различно от загуби, като трудно ще е и да са дори почетни. В първия мач си ви биха на ходом с резервите! Ако се наложи да изиграят на 90-100% мачовете си с вас, които остават, то головете на тяхната сметка ще са някъде около 10, а тези на сметката на Чавдар-Литекс ще са 1-2.
И как реши, че отбора им върви надолу? Добре вървят за ЛЕ, без загуба са за шампионат.

Най-вероятно, а и най-вече логично с оглед на класата и формата на отборите е като дойде зимата пауза, те да са с едно 6-7 точки пред следващия отбор!
А 98 година се класирахме донякъде заради лесната група, както и най-вече заради рефера Крондъл, който си ни удари здраво рамо.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 24 окт 2017, 05:20

Blue написа:
8 написа:В първия мач си ви биха на ходом с резервите!


В първия мач треньор беше ГД. Другите ти гръмки писания също не са изковани от някаква стомана.
Да не говорим, че сега е октомври, а кой ка ще играе март-април е неясно. Историята помни всякакви неща. Например възможно е напролет Лудогорец да започне да губи от опашкарите и споменаваната от теб преднина от 7 точки не само да бъде стопена, а и да се обърне в наша полза. Накрая се лепва едно обяснение, че Херо не провел както трябва подготовката и готово. Сега точно това няма да стане, защото нито ние имаме голям коефициент и крещяща нужда точно сега да ставаме шампиони, нито на Домусчиев са отказани някакви бази, но го давам само като пример. Точно левскар пък да задава въпроса как се правят далавери и аз да му обяснявам е смешно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 24 окт 2017, 16:18

8 написа:
Blue написа:
8 написа:В първия мач си ви биха на ходом с резервите!


В първия мач треньор беше ГД. Другите ти гръмки писания също не са изковани от някаква стомана.
Да не говорим, че сега е октомври, а кой ка ще играе март-април е неясно. Историята помни всякакви неща. Например възможно е напролет Лудогорец да започне да губи от опашкарите и споменаваната от теб преднина от 7 точки не само да бъде стопена, а и да се обърне в наша полза. Накрая се лепва едно обяснение, че Херо не провел както трябва подготовката и готово. Сега точно това няма да стане, защото нито ние имаме голям коефициент и крещяща нужда точно сега да ставаме шампиони, нито на Домусчиев са отказани някакви бази, но го давам само като пример. Точно левскар пък да задава въпроса как се правят далавери и аз да му обяснявам е смешно.

Бъркаш за всичко и то много. Нито е вярно, че гномът няма нужда да е шампион, нито е вярно, че е възможно гелосания да изпусне титлата, нито е вярно, че с тези си футболисти можете да станете шампиони и да наваксате изоставането от 6-7 точки, което най-вероятно ще имате на полусезона.
Ти, си доказан разбирач на българския футбол! Твойте прогнози общо взето никога не се сбъдват :qipag:

Само се замисли над фактите!Дори сателитни вам отбори, като Берое и Ботев да влезнат в първите 6 в класирането(гарантирани 12 точки за Чавдар-Литекс), как ще биете Лудогорец във финалната 6-ца? Не забравяй, че гелосания ще ви праща все негови съдии, а не такива дето да дават по 8-9 минути продължения когато ви трябва или такива, дето свирят края на полувремето преди да е изтекло редовното време и дават 3 минути продължение в края на мача, при положение че преди това е имало прекъсване на мача от около 2 минути заради димна завеса!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 24 окт 2017, 23:23

Сега пък Ботев и Берое ни били сателити!? :qipbj:
В кой мач е имало 8-9 минутно продължение и явно се е играло до гол за ЦСКА? :qipan:

Другите ти щуротии са много объркани, за да те питам. Там как не се давало продължение в първо полувреме, а във второ било 3 минути, че 2 имало димна завеса и т.н. Не знам как да ти задам въпроса. Много объркано си ги писал. Ясно е, че с нещо те дразни ЦСКА, но не става ясно какво ти се е привидяло. Гол, дузпа, засада, минути за игра повече.

Умело си се измъкнал обаче от милиционерската далавера на Спартак София през 2006.

На фона на "привилегиите" в това първенство за ЦСКА нищо не казваш за неотсъдени дузпи, отменени голове. Явно там си кьорав. Не съм се оплаквал цяла есен от съдийството, но върха на наглостта е някой да казва, че то било за нас.

Относно царя на прогнозите аз си записах това:
Не знам, защо промитите мозъци се надявате на титла? Лудогорец пак ще са шампиони с едно 6-10 точки на върха!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 24 окт 2017, 23:42

8 написа:Сега пък Ботев и Берое ни били сателити!? :qipbj:
В кой мач е имало 8-9 минутно продължение и явно се е играло до гол за ЦСКА? :qipan:

Другите ти щуротии са много объркани, за да те питам. Там как не се давало продължение в първо полувреме, а във второ било 3 минути, че 2 имало димна завеса и т.н. Не знам как да ти задам въпроса. Много объркано си ги писал. Ясно е, че с нещо те дразни ЦСКА, но не става ясно какво ти се е привидяло. Гол, дузпа, засада, минути за игра повече.

Умело си се измъкнал обаче от милиционерската далавера на Спартак София през 2006.

На фона на "привилегиите" в това първенство за ЦСКА нищо не казваш за неотсъдени дузпи, отменени голове. Явно там си кьорав. Не съм се оплаквал цяла есен от съдийството, но върха на наглостта е някой да казва, че то било за нас.

Относно царя на прогнозите аз си записах това:
Не знам, защо промитите мозъци се надявате на титла? Лудогорец пак ще са шампиони с едно 6-10 точки на върха!
А, не знам в кои мачове се игра 8-9 минути?! Нямаше ли едни допълнителни 8-9 минути срещу ЧМ преди няколко седмици.После и срещу Етър имаше пак едни допълнителни 8 минути някъде. Сега на този последният мач срещу Левски, края на ПП се свири в 44:52. След изравнителното попадение на Прохазка имаше димна завеса от факлите и се спря играта за близо 2 минути, ама продължението беше 3 минути, при положение че бяха извършени 5 смени, ако не бъркам?!Сякаш ти е къса паметта, а?

За неотсъдените дузпи, засади и отменени голове по-рано ти написах, че гелосания не спи и ви праща интересни съдии.Той ще продължава да го прави! И не само на Чавдар-Литекс, ако се наложи!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 25 окт 2017, 04:06

С ЧМ го гледах мача и не видях нищо нередно. Гола е в 96-та минута. Следователно ЦСКА бие скандално АКО продължение от над 5 минути е неоправдано. След мача Гонзо, чиито отбор доста пъти беше ощетен есента, не е имал претенции относно добавеното време и гола на червените.

ЦСКА-Етър необосновано бавене и неигра. Например при смените след 90-та

Спарка СФ. Не мога да разбера защо някакъв страничен факт се тълкува произволно за ЦСКА. По тази логика пък за мен края е свирен раничко, защото съдиите са гледали как да защитят милиционерите. Тоест ние сме ощетени.

В два от трите случая ЦСКА не постига желания резултат. Доста странна съдийска подкрепа ако това наистина ти се върти в главата.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 25 окт 2017, 15:53

8 написа:С ЧМ го гледах мача и не видях нищо нередно. Гола е в 96-та минута. Следователно ЦСКА бие скандално АКО продължение от над 5 минути е неоправдано. След мача Гонзо, чиито отбор доста пъти беше ощетен есента, не е имал претенции относно добавеното време и гола на червените.

ЦСКА-Етър необосновано бавене и неигра. Например при смените след 90-та

Спарка СФ. Не мога да разбера защо някакъв страничен факт се тълкува произволно за ЦСКА. По тази логика пък за мен края е свирен раничко, защото съдиите са гледали как да защитят милиционерите. Тоест ние сме ощетени.

В два от трите случая ЦСКА не постига желания резултат. Доста странна съдийска подкрепа ако това наистина ти се върти в главата.
Както винаги логиката и доводите ти са уникални. Гонзо не се бил оплаквал, значи всичко било наред.А Хубчев, като винаги се оплаква, значи никога нищо не е наред :qipag: Или Ил. Илиев, който след като Верея спечели след съдииски гафове срещу Левски, каза съдиите да се оставят на спокойствие, а след като ощетиха Верея нещо забрави за този си призив #-o

Какво различно се е случило в мачовете на Чавдар-Литекс срещу ЧМ и Етър, че да се даде такова продължение? Имало е някакво голямо прекъсване ли(димки, факли, хвърляне на бутилки, нахлуване на привърженици....)? Нищо необичайно нямаше, за да се даде продължение не повече от 3-4 минути.
Срещу Лудогорец на Левски дадоха ли му 8-9 минути продължение, когато в края отборите бяха 10 на 10? Срещу Ботев дадоха ли 8-9 минути продължение, при положение че имаше прекъсване заради димки и факли. Срещу Чавдар-Литекс даже ПП се свири преди края му, а продължението беше неадекватно?

Тук въпросът е на какво основание се дава 8-9 минути продължение, когато нищо форсмажорно не се е случило, а не се дава адекватно продължение, като има основания за такова?

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 25 окт 2017, 21:39

Само глупости чувам, а доводите ми не се уникални, а нормални.

С ЧМ гола е в началото на 96-та минута и ако приемем, че една атака се оставя да бъде завършена преди да се свири края, то гола влиза в рамките на 5 минутно продължение. КОЕ Е НЕНОРМАЛНОТО? Хайде обясни защо 5 минути е нещо нечувано. Дори и да е, в смисъл на трябвало да бъде 3-4 минути, НИКОЙ ОСВЕН ЛЕВСКАР НЯМА ДА ПИСНЕ ЗА ЕДНАТА МИНУТА ПОВЕЧЕ! При това като се дава продължението и никой не знае дали тази минута ще донесе нещо, но виж левскар след като е видял факта вече реве.

Същото е и с останалите примери.

С Верея наистина ви отмениха неправилно гол, НО МАЧА КАТО ЦЯЛО ВЪРВЕШЕ КЪМ ТЯХНА ПОБЕДА И ПЛАЧА ТИ Е СМЕШЕН. Това, ако си достоен човек, а не левскар, щеше да го вкараш в графата "случило се, сбъркал съдията, не ми е приятно, но ще го приема" ама от Герена всички реват, че са репресирани от целия свят ако недай си боже нещо е в техен ущърб.

Пълен смешник си да сравняваш вашия мач с Верея с техния със Славия и да правиш аналогии "когато и тях ги ощетили". Тях направо ги заклаха и мач не се игра. Бяха победени от съдията. Два са абсурдните случая тази есен и за твой ужас Левски не е в тях както обичате да се жалвате. ЧМ-Септември, Верея-Славея. Това бяха пародии при които потърпевшите бяха зловещо заклани. Вие не сте сред жертвите, въпреки че обичате да се жалвате за всичко. Отбележи си, че в първия пример от другата страна е Митов. Живял сред котилото на мафиотите.

ЦСКА беше много повече ощетен от вас, но не съм ревал в нито един случай. При това доста пъти "ей така" нарочно без никакво основание.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 25 окт 2017, 22:16

8 написа:Само глупости чувам, а доводите ми не се уникални, а нормални.

С ЧМ гола е в началото на 96-та минута и ако приемем, че една атака се оставя да бъде завършена преди да се свири края, то гола влиза в рамките на 5 минутно продължение. КОЕ Е НЕНОРМАЛНОТО? Хайде обясни защо 5 минути е нещо нечувано. Дори и да е, в смисъл на трябвало да бъде 3-4 минути, НИКОЙ ОСВЕН ЛЕВСКАР НЯМА ДА ПИСНЕ ЗА ЕДНАТА МИНУТА ПОВЕЧЕ! При това като се дава продължението и никой не знае дали тази минута ще донесе нещо, но виж левскар след като е видял факта вече реве.

Същото е и с останалите примери.

С Верея наистина ви отмениха неправилно гол, НО МАЧА КАТО ЦЯЛО ВЪРВЕШЕ КЪМ ТЯХНА ПОБЕДА И ПЛАЧА ТИ Е СМЕШЕН. Това, ако си достоен човек, а не левскар, щеше да го вкараш в графата "случило се, сбъркал съдията, не ми е приятно, но ще го приема" ама от Герена всички реват, че са репресирани от целия свят ако недай си боже нещо е в техен ущърб.

Пълен смешник си да сравняваш вашия мач с Верея с техния със Славия и да правиш аналогии "когато и тях ги ощетили". Тях направо ги заклаха и мач не се игра. Бяха победени от съдията. Два са абсурдните случая тази есен и за твой ужас Левски не е в тях както обичате да се жалвате. ЧМ-Септември, Верея-Славея. Това бяха пародии при които потърпевшите бяха зловещо заклани. Вие не сте сред жертвите, въпреки че обичате да се жалвате за всичко. Отбележи си, че в първия пример от другата страна е Митов. Живял сред котилото на мафиотите.

ЦСКА беше много повече ощетен от вас, но не съм ревал в нито един случай. При това доста пъти "ей така" нарочно без никакво основание.

Аха.Я виж ти и припознаваческа логика :shock: Голът бил в началото на 96-а минута :idea: и приемаш, че атаката се оставя да бъде завършена, то гола влизал в рамките на 5 минутното продължение :idea: :idea: , което трябва да е 3-4 минути по принцип, а не 8-9 :idea: :idea: :idea:
Припознавач от класа :qipbj: Логика, та дрънка :qipam:

Колкото до мача с Верея, то техният първи гол, стана от засада, като Елиаш, ако не бъркам, седеше в засада поне няколко секунди, само дето страничния съдия, забрави да си вдигне флагчето.После онзи от другата страна, взе че го вдигна, при положение че Пиргов беше покрит от няколко защитника на Верея с по 1-2 метра.Даже коментаторчето-чорбар от Агаспорт Тв се учуди на какво отгоре вдигна засадата!

Но с твоята припознаваческа логика, проблеми няма и няма нищо съществено :qipbp:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 27 окт 2017, 03:57

ОК, Левски е най-ощетения и всикчки са се наговорили срещу него както между впрочем винаги е било в историята. Сами срещу всички, репресирани и онеправдани. Дано като левскар да си вече доволен. Трябваше да се досетя, че при вас футбол няма. Само хленч и администраця.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: 8 is back

Мнениеот Мичо » 27 окт 2017, 13:35

Литекс няма никакви шансове за титлата. Левски има илюзорни.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 28 окт 2017, 01:36

ЦСКА има някакви шансове. Не е големия фаворит, но с реални шансове. Спартак нулеви.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron