8 is back

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 21 юни 2017, 13:02

Delija написа:
Stinkata написа:Значи ЦСКА, колкото и да си сменя името, си остава ЦСКА. Разбрах...


Ти къде видя ЦСКА да си сменя името ??! Името си сменя Литекс. Литекс не е ЦСКА.

Боби Михайлов: ЦСКА е правоприемник на Литекс


"""""ЦСКА""""тиреСофия е ловешката курва, не е ЦСКА. Изображение


А в Ловеч кой играе? Ботев Луковит?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 21 юни 2017, 15:46

8 написа:
Blue написа:
8 написа:Българскоти, европейското и международното право не се съобрази със синьото право, което дни наред пишеше, че ЦСКА бил Етрополе и няма да участва. Ужас! Сритаха сините юридически корифеи като псета. Язък им за поемите, които твориха.
В Европа ще играем, емблемата си взехме, историята си е наша. Гришата взе всичко. За сините остана само да продължат като развален грамофон, че не сме били ЦСКА. Много е забавно да ги наблюдаваш.
=D> =D> =D>


Е не ни пуснаха тази година. И какво от това? Рано или късно всичко ще си дойде на мястото. Средец-ЦФКА Средец-ЦСКА.
Сега (извън соца) само дето има навързано в схемата регистрации. Кво значение има откъде ще минем? Важното за Гришата еда си спести пари, а за нас пак да сме си силни. Другото слабо ни вълнува.

А пък ти си мисли, че в момента пиша като фен на Етрополе, Литекс или каквото там си ми избрал :lol:

На мен друго ми е любопитно.Как ще реагираш, ако, или по-скоро, когато другото ЦСКА влезе в А група, след 2-3 години?Имам предвид онова ЦСКА със собственик в сянка К. Домусчиев, към което може да се влее/транформира сегашният Лудогорец!
Кой от двата отбора би избрал - този на Литекс с джуджето Ганчев, или този на Лудогорец с гелосания начело?Питам, защото вие сте повечето титлогонци, а Литекс имат само 4 титли, докато Лудогорец дотогава ще са най-вероятно с 7-8!Ще разприпознаеш ли тирето, за да припознаеш отбора на гелосания?

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 21 юни 2017, 15:59

8 написа:
Мичо написа:
8 написа:Българскоти, европейското и международното право не се съобрази със синьото право, което дни наред пишеше, че ЦСКА бил Етрополе и няма да участва. Ужас! Сритаха сините юридически корифеи като псета. Язък им за поемите, които твориха.
В Европа ще играем, емблемата си взехме, историята си е наша. Гришата взе всичко. За сините остана само да продължат като развален грамофон, че не сме били ЦСКА. Много е забавно да ги наблюдаваш.

I love this game! :qipbp:


Осмака се завърна с гръм и трясък, два дни ура и после седна на кура. :qipap:


Ами ако минете по същия път, щото финансово не сте цъфнали, кво праим? Няма да сте Левски? Излизате там на Герена, по сини екипи, начело с някакъв син левскар, да речем Сираков и с лиценза на примерно Хебър.

Аз не бих говорил глупости, че не сте Левски, а по-скоро бих плюл във ваша посока, че сте крадци и се измъквате от дългове.
Осмак, ако стане нещо такова с Витоша Бистрица да речем, както се говори, тогава Левски за мен ще спре да съществува. Ако моят любим отбор фалира, тогава просто ще спра да се интересувам от български футбол. Няма да има друг вариант - да припознавам, да разприпознавам и т.н. Много ще припознаят, много няма да го направят, аз за себе си знам със сигурност, че няма да припозная отбора на Витоша Бистрица, Левски Карлово, Бдин Видин или който и да е друг.
Моят Левски е сегашният отбор!Дори да изпаднем в А или Б окръжна, заради дълговете, които имаме, но този - оригиналният Левски, продължи да съществува, то аз ще го подрепям и ще се вълнувам от съдбата му.Обединения и машинации не бих приел обаче, ако ще с Реал Мадрид да ни обединят!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 21 юни 2017, 16:03

8 написа:И последно. Мишковия стил си е пак тук. Чакахте в тишина няколко дни и после БАМ, осмака хлътна, а вие как сте знаели нещата............ами ако случайно се завъртят покрай КАС? Не, че очаквам ама ако все пак стане? Трябваше и тях да изчакате, за да е "сигурно" и да се мишкува на воля, а то сега ако настъпи изненада осмака ще се върне през триумфалния вход и ще ви "обяснява" като на невежи как нищо не разбирате. Не, че го мисля ами заради дразненето.
До Нион ще ходиш ли да протестираш?Ако ходиш, с автобус, кола или колело ще си?

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 21 юни 2017, 23:41

Отговарям ти на трите питания в един пост.

1. Онова другото ЦСКА няма как да го разпозная. ЦСКА е за мен отбора, който завърши на 2-ро място в последното първенство.
Ако Домусчиев създаде нов Берое, Локо Пд или Ботев някъде в долните дивизии дали ще го припознаят феновете на тези отбори, които подкрепят формации текущо в А група?

2. Не припознавам, разпознавам и т.н. всякакви форми на "познания". Имам си ЦСКА и той в момента провежда подготовка в Австрия.
Бъди сигурен, че той е за мен точно толкова ЦСКА колкото за теб Левски е Левски. Не полагам някакви напъни, за да си успокоя съвестта и да се навивам, че това не е много ЦСКА ама давай да се напъвам, че е. Чисто формално по нищо не се различава от твоя клуб с изключение на някои заобиколки по регистрации. Те обаче не водят до някакви угризения на съвестта при мен. ЦСКА си е.

Разбирам те и аз бих направил същото по долните дивизии. Миналата година бяхме в третата и си бях от ЦСКА. Защо си мислиш, че полагам някакви усилия само и само в гонене на титли? Ако това в момента си мисля, че е Литекс (следвайки регистрациите), но съм възприел, че е ЦСКА "само заради титлите", то миналата година в есенния полусезон, до изгонването на Литекс, щеше да ми се привижда, че пак той е ЦСКА, а не отбора в трета дивизия. Ама не е такъв случая. Гледам реално къде са нещата, а не по документи. Миналата година бяхме трета дивизия. После взехме лиценза на Литекс и ето ни в първа дивизия. И в двата случая ЦСКА.

3. Да, ей сега тръгвам. На автостоп. Ще правя свирки.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 21 юни 2017, 23:45

Чакай и аз да задам някои въпроси.

Защо ЦСКА да не е ЦСКА!? Или преведено на твоя език защо това което припознавам като ЦСКА да не е ЦСКА?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 22 юни 2017, 07:03

8 написа:Чакай и аз да задам някои въпроси.

Защо ЦСКА да не е ЦСКА!? Или преведено на твоя език защо това което припознавам като ЦСКА да не е ЦСКА?

За начало се заеми да проучиш, какви врътки и мачинации се направиха, за да се стигне до появата на тирето!Само си припомни, какво каза преди няма и 2 дни пияницата, дето е шеф на БФС, което пък е известно напоследък и като БСФ(българска смешна федерация).Вкратце, това, което припознаваш е най-вече с мирис на люляци!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 22 юни 2017, 09:40

Нищо де. Ти остави сега БФС-та, люляци и прочие. Бъди по-конкретен.

Кой е отбора вицешампион на България? ЦСКА, Литекс, Етрополе, Левски, Реал М?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 22 юни 2017, 10:01

Между другото като стана дума за БФС, поне в момента не виждам какво толкова се намесва. Иначе чета в нета как според червените синьото БФС пак ни е спряло, а според сините червеното БФС какво ли не направи, за да подкрепи ГГ.
Ти не падаш по-далеч. Какво в момента точно направи БФС ЗА или ПРОТИВ ЦСКА!? Ако има някаква връзка може да се търси косвена в миналото. Ако нещо сега толкова са повлияли е възможно пред УЕФА така да са действали, че уж помагайки да ни навредят. Примерно "абе тук има един клуб на 1 година, редно ли еда играе в ЕКТ при положение че има правило за 3 години". При така поставен въпрос естествено, че УЕФА ще каже НЕ, но изключвам тези неща и не виждам какво го намесвате. Нито ти, нито цесекарите следвате логика. ЦСКА оправя процеси не от тази пролет или като в минали случаи прищявки на Левски за участия в ШЛ, а натрупани за много години при много собственици. БФС общо взето гледа да стои настрана и да не влиза в конфликти нито със сини, нито с червени. Ако обслужва въобще нечии интереси в момента парите идват от зелените.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 22 юни 2017, 16:01

Не виждам защо да се повтарям.Написах вече кой отбор е това!Със сигурност не е ЦСКА.
Колкото до БСФ - видя се, как и колко са се опитвали да помагат.УЕФА отказва лиценз за Европа, обаче БСФ го дава.Видя се и като кой отбор са се опитали да ви пробутат мошениците.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 22 юни 2017, 20:51

За съжаление така не можем да водим дискусия. Не за да има "победител", а ей така, за да е интересно, да видим гледни точки (Стинка връщай се).
Ти ми говориш по отношение на БФС същото което масово говори всеки син фен. Като развален грамофон. Пусни си някой червен форум и там е същата история, но с различен сюжет. Перуки, Меруки и т.н. пак са преебали ЦСКА-то. Освен протестта в Нион има идеи и за нов щурм на сградата на БФС "като преди".
Едно и също. Уж червеното БФС (според теб и сините) е потенциална мишена на атака от червените (защото според тях атакуват синьото БФС). Нещо не се връзва. Как ще е червено, а червените ще атакуват "собственото" си БФС :qipan:
Аз знам и продълженията. Ти ще се изсмееш надменно и ще кажеш "е как да не е червено след като дава лиценз, а УЕФА не дава" (така поне са ви научили синята масовка), но те и червените имат готови отговори (е как да не е синьо, тъй като каквото ида става ние пак не сме в ЕКТ, егати червеното БФС).

Общо взето детска тематика в която не ми се влиза освен ако не искаш и аз като теб да повтарям заучени фрази само че с червен отенък.

И по другото не се получава. "Вече съм казал кой е" и "това не е ЦСКА". Можеше да си спестиш всичкото само с една-единствена дума, тази на отбора който считаш, че сме. Аз няма да си играя на Шерлок Холмс и по метода на изключването и кой си казал, че не сме да гадая кой считаш, че сме. Например не си изброил полската първа дивизия и ние може да сме всеки един полски клубен отбор.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 22 юни 2017, 20:56

Колкото до БСФ...

Факта е, че не сме в ЕКТ. Ако БФС иска нещо да направи най-вероятно ще го направи и няма да си остане само с желанието. Представяш ли си 2008 да са искали да вкарат Левски в ШЛ, но само им се е искало и да не са успели да използват всякакви груби похвати. Не мога да се осланям на сините ти чувства и възприятия. Фактите показват обратното по отношение на ЦСКА. За да си прав то трябва БФС едно да иска (червено), но се получава точно обратното (античервено), защото са наивници и нескопосани. Добре звучат такива наивни идеи в синьото общество, но предпочитам да разсъждавам трезво.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 22 юни 2017, 21:03

Догодина най-вероятно ще сме шампиони. Евентуален пропуск отлага само нещата за следващата 2019 най-късно.
Предполагам предстои първенство в стил 1998/99 година. Само че героите ще са други. Не Литекс и Левски, а ЦСКА и Лудогорец.

Малко по-вероятно е ние да сме шампиони, въпреки че по-вероятно е Лудогорец да бъде малко по-силния отбор от нас.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: 8 is back

Мнениеот Delija » 22 юни 2017, 22:23

Дон Кихоте Изображение , вие дори нямате право да кандидатствате за лиценз, защото УЕФА ви брои за нов клуб (в нарушение сте на тригодишното правило), понеже Литекс си е променил правната форма - сменил си е името на ЦСКА-София и се е преместил от Ловеч в София. Ясно са го написали и в писмото до БФС от 29-и май - "may not apply for a UEFA license", но БФС в стремежа си да ви набута всячески, пренебрегва това писмо и ви издава евролиценз ...... но в тоя "евролиценз" записва, че ...... не сте допуснати до евроучастие, цитирайки писмото на УЕФА ..... Изображение абсолютно малоумен документ, но това е друга тема, все едно на мен да ми издадат шофьорска книжка, в която да пише, че .... нямам право да шофирам. Изображение

Вие нямате право и на лиценз за професионален футбол в България 3 години, считано от миналото лято, по същото правило, но тук е България и законите не важат ..... БФС е оранжево. Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 23 юни 2017, 01:53

Осмаче, осмаче, такива като теб, сульо и пульо ги взимат за мезе:

https://www.sportal.bg/news.php?news=653097

https://topsport.bg/cska/tsska-sofiya-o ... tsska.html

"Ние сме изпълнили нашите взаимоотношения към мениджъра и към Асприля. Името на мениджъра е Муньос. Може да го потърсите за неговата позиция. Имаме си документи. Парите са преведени по банков път. Това е поредната лъжа срещу ЦСКА


Точно ЦСКА сте :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта

cron