8 is back

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 14 май 2019, 12:26

Моу сега не, но преди да. Такъв тръгващ влак като Сити през последните години ранния Моу, усещащ жп тенденциите (влаковете) нямаше да го изтърве.

Дори Никито (Жадното) щеше да е най-малкото сред фаворитите за титлата с този Сити. Томаш също :qipbp: Веско Великов и той :qipbo:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: 8 is back

Мнениеот VILIO » 14 май 2019, 18:38

drvasko98 написа:Така е, 8, но има три много важни неща в уравнението и те са Меси, Роналдо и Гуардиола. На Меси знаеш, че никога не съм му бил фен, но самият факт да лупаш по 40 и повече гола сезони наред в мегакласно първенство, точно в най-силните му години е уникално постижение, същото важи за Роналдо. Така че без тях дори да сложим Азар и Мбапе примерно, няма да стоят така нещата, няма да се стигне дори близо до 100 те точки.
Гуардиола е друг мой нелюбимец, но и на него не мога да му отрека способността да гради доминантен стил на игра. Лесно е да се обяснява с милионите, ама ми кажи колко световни звезди играят в Сити, според теб. Аз бих отличил Агуеро (нападател номер 3-4 на нашето време), Де Бройне (който дори често не е титуляр, някъде сред топ 5 на халфовете) и Силва, който е отвъд зенита си. Останалите са добри, над средното ниво са, но не са топ играчите в света на постовете си. Така че аз не подценявам постигнатото точно в Сити. Има възможност и за домашен требъл, нещо което е правил... ами никой във всичките години, през които има три купи. Айде в Байерн и Барселона разполагаше с много повече класа.


Сане,Марез и Стърлинг са доста добри крила.Едерсон е един от най-добрите вратари
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: 8 is back

Мнениеот drvasko98 » 14 май 2019, 18:42

8 написа: Извинявай ама при Кройф Айндховен не се е развихрил с някаква хегемония от поредни КЕШ.



Първо не се е развихрил, щото не са ставали... шампиони... точно заради Кройф и Аякс. Сега повечето пъти Реал печели ШЛ като нешампион, което по правилата в КЕШ е неучастващ в турнира.
Второ по тая логика е все едно да те питам Кройф като се мести в Барселона, що не постига дори част от успехите на Аякс, не отива в Майорка все пак. Трето Холандия след Кройф не играе ли пак финал на Световно. Сега да взема да кажа, че просто Кройф е бил част от общото силно, най-добрата част, но все пак част. Не че аз и ти сме го гледали де.

П. С. Има едни репортажи в нета, доста подробни по 15-20 минути от полуфинала за КЕШ Лийдс Барселона 1975 година май. Погледни ги да видиш как играе Кройф в решителни мачове.
Последна промяна от drvasko98 на 14 май 2019, 18:55, променено общо 1 път.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: 8 is back

Мнениеот drvasko98 » 14 май 2019, 18:44

Доста добри са, да. Толкова

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: 8 is back

Мнениеот VILIO » 15 май 2019, 08:51

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: 8 is back

Мнениеот drvasko98 » 15 май 2019, 09:41

Всичко това е много хубаво на клипче. Ама искам някой спец сега да ми каже, че клуб Х ще направи прогрес за следващите 5-10 години. Предварително. Иначе обяснения за успехите и провалите всеки може да си измисля

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 16 май 2019, 01:43

Юве в ШЛ следващите сезони. Ето казвам ти. Само конструкцията им тип Левски ги спря досега. Единия път срещу Барса, другия път срещу Реал, третия път макар и без да е финал миналата година пак срещу Реал и четвърти път тази година вече с Роналдо не трябваше да има пречки и от най-големите ама.........
Ето ти влак. Готов, тръгнал. Той дори трябваше вече да е стигнал до гарата.

Бих казал и ПСЖ, но тук синдрома Левски е още по-силен и затова не смея да твърдя. Че са експресен влак готов за полет е ясно. Липсва само подходящия треньор. Не просто добър, а някой по-специфично да набара обстановката. Обаче тия никога не са били нещо. Сега само покрай парите. Ето това ме спира. Малки са си колкото и да се пънат да са големи.

Англия (отборите в евротурнирите). И аз като Пеп виждайки тенденциите тази година надушвам, че мениджърите на острова са си свършили добре работата в топ отборите и бих с удоволствие поел където някой друг е задвижил вече влака.

В Наполи и Интер също като че ли има хляб. Не точно за ШЛ, но за нещо певече. Например Наполи не случи в тези добри години на отбора само защото Юве изпадна в някаква хегемония. Така че докао Юве му е вече все тая 8 ли ще са, 10 ли или 12 поредните титли у дома и ще се фокусира в Европа, то би било редно след много години на основен съперник на бианконерите именно Неапол най-сетне да види титла и без Марадона. Така че ако отидеш там не е лош влака. Като че ли е потеглил скоро за Скудето.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: 8 is back

Мнениеот drvasko98 » 16 май 2019, 08:51

Юве и ПСЖ са много близо до върха така или иначе, друго имам предвид. Примерно сега някой да ми каже "Ето ги Нюкясъл/Сампдория/Реал Сосиедат работят много добре стратегически и очквам в близките 10 сезона да влязат 2-3 пъти в ШЛ и да завършват редовно в топ 6 примерно". Това дали ще предскажеш, че някой топ отбор ще вземе ШЛ в опредлен период не е въпрос на познаване или правилно развитие, дето се вика и въпрос на късмет е. Челси в най-добрите си сезони не взеха ШЛ и точно когато златното им поколение вече беше на прага на пенсионната възраст им върза в сезон, който никой не очакваше. Интересно щеше да е ако преди 6-7 години, някой беше писал че Тотнъм ще започне да играе редовно в ШЛ (дори без да стига финал), просто, че ще стане от редовните английски участници.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 17 май 2019, 11:15

"Ето ги Нюкясъл/Сампдория/Реал Сосиедат работят много добре стратегически и очквам в близките 10 сезона да влязат 2-3 пъти в ШЛ и да завършват редовно в топ 6 примерно"


Ами мога :qipbp:

Ето ги сега ЦСКА. Сами и срещу всички, хулени и газени, работят честно, почтенно и футболно и до 10 години ще са основния фаворит за ШЛ 8)

Просто както Стойчо Стоилов каза сега свирят срещу нас (не ни дават по 2-3 дузпи на мач). В момента в който съдийството стане честно (имаме няколкото дузпи на мач) и ще видиш, че съм прав.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: 8 is back

Мнениеот Христолов » 18 май 2019, 18:01

Когато случайно отвориш форума и видиш цяла футболна Европа обобщена в три страници :)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: 8 is back

Мнениеот Delija » 18 май 2019, 23:36

Васко, като влезнеш някой път там, пиши му на оня тулуп да решава вече какво ще пие, то се е видяло, че Джокера ще ме оръси, да се издължавам и да приключваме. :D :D Половината тенис сезон почти мина, абсурд е да изпадне от Топ 3 до края на годината, да не ми се прави на ощипана девственица, че накрая ще пие една вода от чешмата. :D

Благодаря ти предварително. :D

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: 8 is back

Мнениеот VILIO » 30 май 2019, 15:21

Браво на УЕФА.Убиха футболът с тоя финал в Баку.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 01 юни 2019, 12:46

Тотнъм ще вземе днес мача. Мичо залагай къщата. Сигурно коефициента ще е добър. Довери се на осмака, той ги разбира тези неща.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: 8 is back

Мнениеот VILIO » 01 юни 2019, 23:55

Съдията развали мача.След дузпата Тотнъм се сковаха,а Ливърпул паркираха рейса и не се получи мач.
Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 8 is back

Мнениеот Blue » 02 юни 2019, 14:06

Много слаб мач. Като се позамисля сега, сякаш само Бенфика - ПСВ Айндховен от финалите които съм гледал беше по-слаб. Останах с впечатление, че играчът, който най-често играеше с топката в мача беше Юго Лорис. Безумие.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron