Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Al » 03 юли 2016, 18:38

Е затова се бия по главата...

Мен ми е безразлично, кой на кого е фен. Ако ще Начката и на двата ЦСКА да е фен - негова си работа.

Аз просто казвам, че не го разбирам...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 03 юли 2016, 18:41

Ами аз нали това имам предвид бе Дели,просто сравнявах с придобиване на търговско предприятия на АД щото нагоре един разбирач се биеше по главата. :qipbo: Никакъв фен на Литекс не съм,най-малкото щото такъв клуб не съществува.Просто си чакам какво ще стане с Ганчевите планове,ако не знаеш и той е предложил оздравителен план. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 03 юли 2016, 18:51

Al написа:Е затова се бия по главата...

Мен ми е безразлично, кой на кого е фен. Ако ще Начката и на двата ЦСКА да е фен - негова си работа.

Аз просто казвам, че не го разбирам...
Ама аз и не очаквам хора от Подуене да ме разберат. :qipad: Ако трябва и две ЦСКА ще има,но мнозинството фенове не искат повече да са подуенски и домузови подлоги. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 03 юли 2016, 19:14

Delija написа:
nacho написа:Айде Дели,Жори,честито ви,вече официално сте фенове на някакъв си ФК ЦСКА ЕАД. :qipaz: Господин ви Божков най-официално в оздравителния си план е отбелязал че ще има придобиване на търговско предприятие,което означава горе-долу-наследството на Иван минава към Петко,образно казано. :qipbo: И този Петко,разбирай гореспоменатото ЦСКА,щяло да придобива членски права в БФС.Не знам как ще стане това но и да стане това е вече съвсем друг клуб...Тъй че вервайте си му на Божков,то добре че беше ГГ да има сега нещо което ВБ да използва за да хваща шаранчета в мътни води :qipbo: А,и се гответе за В група,щото за там ви готви,пише го в документа а и си личи по темпото с което баба ви Дора не знам къде и какво картотекира и подава документи. :qipbo:Така е,понякога скобичките наистина са показателни за много неща. :qipae:


Ами именно това е моделът Рейнджърс, за когото ГГ излъга миналото лято, че "ще следваме". И няма да придобива членски права, а членските права на ПФК ЦСКА АД. В това няма нищо лошо, важното е да няма прекръстени чужди клубове, щото аз на такива фен няма да стана. Ако Божков утре ми докара Локо Мездра, например, баста, дотук.

А и аз още не съм фен на нищо, нека видя какво ще се случи с Божковите планове и тогава ще давам крайната си преценка дали съм съгласен и ще го подкрепя. А В група най-малко ме плаши.
Е как ше е излъгал ГГ,нали и той искаше да придобива членските права на ПФК ЦСКА,но не му позволиха,сега не знам как ще стане. :qipad: И то няма нищо лошо ама нали се сещаш че ако Петко придобие наследството на Иван няма да стане Иван. :qipbo: А нали вие ревахте уж за истинското ЦСКА,нали дружествата бяха важни. :qipad: А иначе и за мен В група не е проблем,стига да има перспективи за развитие.Такива не виждам в този 30год план с който щели да оздравяват досегашното ЦСКА,ама видите ли с друг клуб който няма нищо общо. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 04 юли 2016, 17:40

nacho написа: Никакъв фен на Литекс не съм,най-малкото щото такъв клуб не съществува.


Не се прави на луд, Литекс съществува, просто си смени името на ЦСКА-София и се премести на софийски адрес. Има го и в ТР, беше ти извадено тук. И от БФС ти го казаха, че имате 4 титли ....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 04 юли 2016, 17:44

nacho написа:Е как ше е излъгал ГГ,нали и той искаше да придобива членските права на ПФК ЦСКА,но не му позволиха,сега не знам как ще стане. :qipad:


Не е искал, той искаше някакво неясно "встъпване" в членскки права, което е различно от прехвърляне. Щото не иска да плаща дългове. Ама без пасивите, нЕма членски права, мой човек.

nacho написа:И то няма нищо лошо ама нали се сещаш че ако Петко придобие наследството на Иван няма да стане Иван. :qipbo: А нали вие ревахте уж за истинското ЦСКА,нали дружествата бяха важни. :qipad:


Важно е да няма чужди клубове, прекръстени и преместени в София, в ново АД не виждам нищо лошо, то от самото начало ще си е ЦСКА, а няма да е преименуван Литекс или Лудогорец.

nacho написа:ама видите ли с друг клуб който няма нищо общо. :qipad:


Ще има много общо, защото ще му бъдат прехвърлени членските права на ПФК ЦСКА АД, а те вървят и с дълговете, между другото.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 04 юли 2016, 18:08

Delija написа:
nacho написа: Никакъв фен на Литекс не съм,най-малкото щото такъв клуб не съществува.


Не се прави на луд, Литекс съществува, просто си смени името на ЦСКА-София и се премести на софийски адрес. Има го и в ТР, беше ти извадено тук. И от БФС ти го казаха, че имате 4 титли ....
Аха,значи чуваш БФС за еди колко си титли а не чуваш че според същото това БФС няма прпоблем този отбор да си е ЦСКА. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 04 юли 2016, 18:24

попов ти каза,литекс си променя седалището и наименованието/като се ползва булстата на литекс/заяви ли са васил левски,кое не ти е ясно ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 04 юли 2016, 18:25

Delija написа:
nacho написа:Е как ше е излъгал ГГ,нали и той искаше да придобива членските права на ПФК ЦСКА,но не му позволиха,сега не знам как ще стане. :qipad:


Не е искал, той искаше някакво неясно "встъпване" в членскки права, което е различно от прехвърляне. Щото не иска да плаща дългове. Ама без пасивите, нЕма членски права, мой човек.

nacho написа:И то няма нищо лошо ама нали се сещаш че ако Петко придобие наследството на Иван няма да стане Иван. :qipbo: А нали вие ревахте уж за истинското ЦСКА,нали дружествата бяха важни. :qipad:


Важно е да няма чужди клубове, прекръстени и преместени в София, в ново АД не виждам нищо лошо, то от самото начало ще си е ЦСКА, а няма да е преименуван Литекс или Лудогорец.

nacho написа:ама видите ли с друг клуб който няма нищо общо. :qipad:


Ще има много общо, защото ще му бъдат прехвърлени членските права на ПФК ЦСКА АД, а те вървят и с дълговете, между другото.
Какво ЦСКА ще е бе да му се не види,не се излагайте.Ами ако ПФК Левски 14 АД придобие търговското предприятие НА ПФК ЦСКА и се закичи с 31 титли и полуфинали в Европа ще идеш на Герена да викаш за Левски ли? :qipbo: Нали искате да сте автентични,това ли е автентичност?Ганчев не плащал,той па Божков ше ви напълни с пари :qipap: лежете на тая кълка. :qipbl:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 04 юли 2016, 18:45

bat_jori написа:попов ти каза,литекс си променя седалището и наименованието/като се ползва булстата на литекс/заяви ли са васил левски,кое не ти е ясно ?
Каза още че това е едно обединение на Чавдар и Литекс което няма никакъв проблем да носи името ЦСКА в А група.Кое не ти е ясно?Кой какъв стадион е заявил...не бързай ,все много бързаш,видя и за скобичките и за Агрупа,така че всичко по реда си. :qipad: Между другото как се чувстваш като фен на ФК ЦСКА АД,нали си искаше истинското ЦСКА,това ли е според теб,ПФК ЦСКА АД КЪДЕ Е,начука ли ви го Божков.Припознавате ли сега,ламарината на Армията какво ще съдържа? :qipbo:Сигурно ще пишете че ФК ЦСКА ЕАД Е СПЕЧЕЛИЛ З1 ТИТЛИ,щото Божков ги бил закупил? :qipap: Това да не ти е плод-зеленчук бе,автентичните? :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 04 юли 2016, 19:17

Леле,каква пародия на Армията. #-o Дели и Жори не ви ли стана жал за тези юношки бледни дето дъртата кикимора Дора ги разкарва като панаирджийски мечки с единствената цел да прави панаири и да разединява феновете. :qipbl: Сигурно много сте доволни от първата тренировка на ФК ЦСКА ЕАД чийто фенове сте вече. :qipad: Щели да заминават на лагер и да търсели достойно представяне за суперкупата с Лудогорец, #-o Пълен фарс от който никой няма нужда. :qipan:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Al » 04 юли 2016, 20:17

Ти обърна ли внимание, кой псуваше децата?

И кой пееше "И преди, и сега, Литекс не е ЦСКА"?

Май бяха различни хора...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 05 юли 2016, 00:01

А кой ги прати?Знаеше се че положението е напрегнато и въпреки това ги пратиха там. :qipad: А кое е ЦСКА,НОВОТО АД нА Божков който щял да му купува титли :qipap:,и от кого ще ги купува?Ама вие в Подуене наистина големи фенове станахте на ЦСКА. :qipae: Вече и скандирате. :qipag: Ама на това ЦСКА,Божковото с юношките.Хитреци такива. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 05 юли 2016, 00:58

nacho написа:
Delija написа:
nacho написа: Никакъв фен на Литекс не съм,най-малкото щото такъв клуб не съществува.


Не се прави на луд, Литекс съществува, просто си смени името на ЦСКА-София и се премести на софийски адрес. Има го и в ТР, беше ти извадено тук. И от БФС ти го казаха, че имате 4 титли ....
Аха,значи чуваш БФС за еди колко си титли а не чуваш че според същото това БФС няма прпоблем този отбор да си е ЦСКА. :qipad:


Разбира се, няма проблем да се преименувате и на Славия, това не е забранено, просто няма да бъдете Славия, а пак ще сте си Литекс.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 05 юли 2016, 01:01

nacho написа:Леле,каква пародия на Армията. #-o Дели и Жори не ви ли стана жал за тези юношки бледни дето дъртата кикимора Дора ги разкарва като панаирджийски мечки с единствената цел да прави панаири и да разединява феновете. :qipbl: Сигурно много сте доволни от първата тренировка на ФК ЦСКА ЕАД чийто фенове сте вече. :qipad: Щели да заминават на лагер и да търсели достойно представяне за суперкупата с Лудогорец, #-o Пълен фарс от който никой няма нужда. :qipan:


Гнус ме е от вас, днес псувахте децата от школата на ЦСКА, не ми се оправдавай с Дора, тя не е виновна за нищо, вие просто сте платени кyрви на Гриша Ганчев, днес достигнахте дъното на дъното - да псувате юношите на ЦСКА.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron