Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 05 юли 2016, 01:05

nacho написа:А кой ги прати?Знаеше се че положението е напрегнато и въпреки това ги пратиха там. :qipad: А кое е ЦСКА,НОВОТО АД нА Божков който щял да му купува титли :qipap:,и от кого ще ги купува?Ама вие в Подуене наистина големи фенове станахте на ЦСКА. :qipae: Вече и скандирате. :qipag: Ама на това ЦСКА,Божковото с юношките.Хитреци такива. :qipbo:


Гриша Ганчев ги прати псувачите, неговите платени фенове днес псуваха юношите на ЦСКА, псуваха ги, както и говеда не са псували, гнус ме е от вас всичките, продажни изчадия, децата просто излязоха да тренират, какво ви пречеха, ловешки селяци такива ?!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 05 юли 2016, 11:10

Аз питам КОЙ прати невинните деца? :qipad: Изчадия са дъртофелницата Дора и тези които ги пратиха.Айде хубаво,Гриша Ганчев лош,пратил псувачи,вие и за глобалното затопляне ше го обвините,а рицарите Дора и тези които и заповядват...пфу,да използват деца за долните си игрички. :qipan: Какъв отбор ще ви правят те,ми това са юноши,отивайте развивайте юношеския футбол и това е.Този ФК ЦСКА припознахте ли го вече,колко титли изкупихте,10,15,или всичките 31 вече са на Божков? :qipap: И пак питам,ако дружеството на Левски придобие търг.предприятие на ЦСКА,ставате от Левски ли? :roll:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 05 юли 2016, 11:26

Delija написа:
nacho написа:
Delija написа:
nacho написа: Никакъв фен на Литекс не съм,най-малкото щото такъв клуб не съществува.


Не се прави на луд, Литекс съществува, просто си смени името на ЦСКА-София и се премести на софийски адрес. Има го и в ТР, беше ти извадено тук. И от БФС ти го казаха, че имате 4 титли ....
Аха,значи чуваш БФС за еди колко си титли а не чуваш че според същото това БФС няма прпоблем този отбор да си е ЦСКА. :qipad:


Разбира се, няма проблем да се преименувате и на Славия, това не е забранено, просто няма да бъдете Славия, а пак ще сте си Литекс.
Ми то по вашата логика отричате и генезиса на ЦСКА.Откъде накъде някакви сИ Септември и Чавдар ше се обединяват през 48ма,че и имали наглостта после да се преименуват на ЦСКА. :qipad: Ми те са си Септември и Чавдар.Да почваме ли да скандираме-и преди и сега Септември не е ЦСКА. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 05 юли 2016, 11:49

Всеки е свободен да скандира , каквото си иска. И Пловдив, и в София има отбори "Локомотив", и двете публики си скандират "Само Локо". Аз лично, не виждам пречка да има два отбора ЦСКА. Единият ще си играе на Армията, а другият - на Васил Левски, щом имат достатъчно пари да си плащат за тарикатлъка... Но самозванците да претендират за Армията е малко нагло...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 05 юли 2016, 13:43

Кои са самозванците,тези дето ше се накичат наготово с 31 титли ли?С някакъв си ФК ЦСКА. :qipad: Не забравяй че развиваш някакви филми тука преди разглеждане на оздравителни планове и преди държавата да се произнесе за ползването на стадиона и базите.А тези последните сега се ремонтират от лошия ГГ който не вярвам да е толкова луд че да ремонтира нещо за което няма никакви гаранции че ще може да го ползва занапред. :qipad: Иначе и аз не виждам пречка да има две ЦСКА,ако трябва ще има. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 05 юли 2016, 14:02

Те и Титаните ремонтираха, после трябваше булдозери да минават.
Гриша Ганчев, не знам дали е луд, но определено се прави на тарикат и се разпорежда в чужда къща. Към момента е самозванец. Като му се приеме планът и оздрави истинското ЦСКА, може да има претенции за титли, бази и т.н. Или пък, истинският ЦСКА отиде в небитието ( или договорът за ползване бъде прекратен ), а Гришата кандидатства за базите и ги спечели - ОК. Към момента е узурпатор и натрапник в чужд имот.
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 05 юли 2016, 14:45

Той па Божков хич не е узурпатор и натрапник. :qipag: Иска да узурпира история и бази на ЦСКА не с досегашното АД а с негово дружество,срещу някакви алабалистики че щял да оздравява 30 год. :qipbo: Какво ще оздравява,неговото си дружество ли,защото е видно че няма да е ПФК ЦСКА АД? :qipad: Всичко това което си написал за ГГ се отнася в много-по-голяма степен за ВБ.Това което ремонтира Ганчев е видно и то без да е влязъл във владение за сега,а да го сравняваш с Титан :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 05 юли 2016, 15:11

nacho написа:....Това което ремонтира Ганчев е видно и то без да е влязъл във владение за сега,

Добре, де. Да го сравним с Майкъла - би се в гърдите, как прави всичко в името на ЦСКА, а после запя "къде са ми парите, които ЦСКА ми дължи???" :qipag: :qipag: :qipag:
Васил Божков какво узурпипа??? Да не се е нанесъл на Армията??? Да не е почнал някакви ремонти??? Предложил е начин да се оздрави истинският ЦСКА и да се запази. Ако стане - добре за цесекарите, ако не стане - клубът отива в небитието, или пък приемат плана на Гришата и той става спасител на ЦСКА.

На Гришата най-великите юристи:
http://gong.bg/bg-football/v-grupa/mult ... vki-386290
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 05 юли 2016, 15:12

nacho написа:Аз питам КОЙ прати невинните деца? :qipad:


Къде са ги пратили "невинните" деца, бе, Начо, на фронта ли, къде, що пишеш глупости ??! Момчетата просто бяха изведени на тренировка, какво ви пречи на вас това, ловешки селяндури ??!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 05 юли 2016, 15:15

nacho написа:Ми то по вашата логика отричате и генезиса на ЦСКА.Откъде накъде някакви сИ Септември и Чавдар ше се обединяват през 48ма,че и имали наглостта после да се преименуват на ЦСКА. :qipad: Ми те са си Септември и Чавдар.Да почваме ли да скандираме-и преди и сега Септември не е ЦСКА. :qipbo:


При това обединение са образува нов клуб, пак правиш нелепи сравнения. ФК Копенхаген по същия начин е създаден. Нищо общо с Чавдар купил Литекс и дружно се прекръстили на трети отбор/ЦСКА, с който нямат нищо общо, и станали него.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 05 юли 2016, 15:18

nacho написа:Той па Божков хич не е узурпатор и натрапник. :qipag: Иска да узурпира история и бази на ЦСКА не с досегашното АД а с негово дружество,срещу някакви алабалистики че щял да оздравява 30 год. :qipbo: :


Дали са алабалистики, няма да го решите вие, а съдът и кредиторите. Вие сте просто фенове на Литекс.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 05 юли 2016, 15:56

Ама какво ще оздравява бе Дели?Неговото си дружество ли,щото е видно от плана че няма да е досегашното АД.А вие вече сте фенове на ФК ЦСКА ЕАД и ще се надявате да ви "закупят" титли и т.н. :qipbo: Кое му е автентичното на това,ми то по този начин историята може да иде и в Подуене,и там ли ставате фенове? :qipae: Правиш се удобно на невидял и ме караш да задавам по 1000 пъти едни и същи въпроси. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 05 юли 2016, 16:32

Ами всичко може, когато е законно. Всеки клуб, рано, или късно си сменя собственика.
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 05 юли 2016, 17:17

Delija написа:
nacho написа:Ми то по вашата логика отричате и генезиса на ЦСКА.Откъде накъде някакви сИ Септември и Чавдар ше се обединяват през 48ма,че и имали наглостта после да се преименуват на ЦСКА. :qipad: Ми те са си Септември и Чавдар.Да почваме ли да скандираме-и преди и сега Септември не е ЦСКА. :qipbo:


При това обединение са образува нов клуб, пак правиш нелепи сравнения. ФК Копенхаген по същия начин е създаден. Нищо общо с Чавдар купил Литекс и дружно се прекръстили на трети отбор/ЦСКА, с който нямат нищо общо, и станали него.
Ми и това е нов клуб и просто иска да се казва ЦСКА,какъв е проблема и защо да е Литекс? :qipad: А дали ще стане НЕГО,ще разберем занапред,поне може да се разпише на ламарината на Армията,ако няма кой друг да го прави :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 05 юли 2016, 17:34

Stinkata написа:Ами всичко може, когато е законно. Всеки клуб, рано, или късно си сменя собственика.
В този случай обаче не клуба а само неговата история,прилежащи бази и т.н ще си сменят собственика. И може да е законно но колко е автентично,за което уж реват някои. :qipbo:Ето това се мъчи да узурпира Божков,иначе що не вземе АД като цяло,по това може да се досети човек колко ще плаща дългове.Ако се приеме плана му ще е добре за левскарите,не за цесекарите. :qipad:Макар че като гледам и неговите юристи,велики,са се оляли,ама за тях не пущаш линкчета. :qipbo: А Гришата щом се е настанил на Армията да ремонтира,сигурно има защо,ще поживеем,ще видим,все много бързате. :qipbo:
Последна промяна от nacho на 05 юли 2016, 18:23, променено общо 1 път.
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта