Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 20 юли 2016, 10:35

Delija написа:
nacho написа:Ми нормално,все пак Литекс е един от клубовете в обединението което носи името ЦСКА,много ясно че ше има корекция. :qipaz:


Няма никакво обединение с никого, Чавдар купи Литекс и сега му е собственик. Това е всичко. Като Чавдар се кръсти ЦСКА 1948, а Литекс - ЦСКА-София.

А истинският ЦСКА го няма никъде даже.
Ми доколкото знам Чавдар си е ФК който е член на БФС,виж ако е излязъл вече от БФС наистина не би било обединение с Литекс. :qipbo: А след като сега не виждаш истинския ЦСКА,къде го виждаш през 85та при учредяването на Средец и Витоша от БСФС,сигурно питам вече за 4321 път,и вас "истинските" цесекари и подуенци??! :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 20 юли 2016, 11:11

drvasko98 написа:
nacho написа:Аха,а като са останали същите клубове защо се наложи БСФС да учредява нови клубове Средец и Витоша?Просто да бяха осведомили обществото че махат ведомствения статут и толкова. :qipad:


Като учредиха нови клубове как попаднаха в А група, при положение, че тогава дори и формално не е имало реформа на групата. Как точно играчите на Левски-Спартак и ЦСКА Септемврийско знаме попаднаха съответно в новите клубове Витоша и Средец? В тях попаднаха ли масово играчи примерно на Тракия Пловдив, Берое или Етър? Или новите клубове бяха създадени на базата на преименувани Кремиковци или Бухово? Но... дори да са били абсолютно нови, както ти невярно твърдиш, пак имат право на приемственост, така да се каже да заместят "изчезналите клубове" и подобни случаи има на запад при фалирали отбори, като в съответното населено място се създава нов клуб, който при определени ангажименти, според тяхното законодателство има право да "наследи" историята на предходния клуб.
Не виждам общото с конкретния случай на Чавдар-Етрополе и Литекс Ловеч
Ама и аз това питам бе човек,как новосформирани клубове участват веднага следващия сезон в А група?И биха имали някакво право да наследят историята на предходните клубове ако примерно при учредяването на Средец бе присъствал поне Емо Бучински,а на Витоша поне Владо Делчев да речем. :qipae: Но не би,новите клубове ги спуска БСФС и тогава почват да водят дейност.И това е най-важния ми въпрос,считате ли за автентично да те създаде другаря Трендафил Мартински??А вие абревиатурата БСФС старателно я отбягвате във вашите коментари. :qipap: Колкото до играчите,как точно основните играчи,треньорите и шефовете от миналия сезон са си същите и в сегашния ЦСКА СОФИЯ,както му казвате,нали бил Литекс и само Литекс :?: :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 20 юли 2016, 11:25

Ти ли задаваш този въпрос?!?! Дето толкова години си бил фен на отбор, създаден от БКП и не само, че влязъл директно в А група, или каквато там е била по онова време, ами и веднага станал шампион. После оставането му в А група, станало за сметка на друг отбор. Играчи били принуждавани да играят за него, за да не изхвърчат от футбола.
Задаваш въпроси за някакви правила и права, за време, в което комунистите са колели и бесили, и са правили, каквото сметнат за необходимо... Сега ли решихте, че клубът ви е създаден 99-а??? И масово се опирате на това, за да оправдаете бездействието си пред ритуалното обезглавяване на отбора ви от правителството. Преди това, имахте наглостта да се наречете наследници на АС23, чиито ръководители, вашите създатели са избили без съд... Не разбирам зора, на всяка цена да си в елита, потъпквайки всичко, което до вчера си подкрепял .... Формата, класата, марката, армейски дух... Глупости. Изплюхте се на всичко, което е ценно за един фен.

Съчувствам на истинските фенове на ЦСКА.
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот drvasko98 » 20 юли 2016, 11:39

nacho написа: Колкото до играчите,как точно основните играчи,треньорите и шефовете от миналия сезон са си същите и в сегашния ЦСКА СОФИЯ,както му казвате,нали бил Литекс и само Литекс :?: :qipae:


Честно казано и аз се питам, но предполагам, че тъй като играчите са били аматьори не е имало проблем, в противен случай би могло да възникне голям проблем, ако има някой заинтересован, като любимата ти Дора примерно. Но разбира се основната маса от играчите са от Литекс, а другата малко част се е присъединила към тях.

Аз Дели искам да питам нещо. Кой иска да отпадне повече? Домусспор или Звезда? :qipag:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 20 юли 2016, 11:56

Ами Стинка не ти личи че не ти пречи ЦСКА под каквато и да е форма да е в А група и да бърка подуенските и прочие сметки. :qipbo: Точно ти ли задаваш тези въпроси?Дето си фен на отбор който през комунизма е постигнал най-големите си успехи,а реве че уж бил репресиран. :qipap: Дето сте използвали облагите на МВР и играчите на милиционерския отбор Спартак за да постигате тези успехи.И нали твърдите че нищо не се е променило и комунистите продължават да колят и бесят а Гриша Ганчев и Васил Божков и такива като тях не са нищо друго освен комунистически мутри. :qipad: Е тогава защо да не сравнявам с 85та примерно?БСФС,туй,онуй. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 20 юли 2016, 12:55

Какво значи, най-голям успех??? Това, че са ни взели стадиона ли?
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 20 юли 2016, 15:49

Ами преобладаващия брой титли за подуенския отбор са постигнати през комунизма,мисля че 15 бяха,или някъде там.Отделно четвъртфинали в Европа,купи на България. :qipad: И не знам какъв стадион са ви взели но и през комунизма само вие имахте два стадиона в София.Ех този гаден комунизъм,нали? :qipae: И не разбрах,Ганчев и Божков комунистически мутри ли са или високо квалифицирани бизнесмени успели със знания и умения да натрупат огромно състояние през процъфтяващия капитализъм?Че да знам повече да не ги сравнявам с 85та и...БСФС. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 20 юли 2016, 16:18

drvasko98 написа:
nacho написа: Колкото до играчите,как точно основните играчи,треньорите и шефовете от миналия сезон са си същите и в сегашния ЦСКА СОФИЯ,както му казвате,нали бил Литекс и само Литекс :?: :qipae:


Честно казано и аз се питам, но предполагам, че тъй като играчите са били аматьори не е имало проблем, в противен случай би могло да възникне голям проблем, ако има някой заинтересован, като любимата ти Дора примерно. Но разбира се основната маса от играчите са от Литекс, а другата малко част се е присъединила към тях.

Аз Дели искам да питам нещо. Кой иска да отпадне повече? Домусспор или Звезда? :qipag:
Мдаа,очаквано за другаря Мартински или нищо,или пак нищо. :qipap: Играчите щом са били аматьори значи спокойно могат да минат и за играчи на Чавдар,наистина никакъв проблем не се вижда тук. :qipad:А баба Дора,верно бе, къде изчезна изведнъж,кво направи тая жена,май и мина мерака да става баба треньорка. :qipag:Пък Дели големи четки хвърли на Домуз напоследък,така че май се вижда накъде накланят везните в мача със Звезда. :qipbo:
Последна промяна от nacho на 20 юли 2016, 16:39, променено общо 1 път.
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 20 юли 2016, 16:19

Да сравняваш Божков и Ганчев като интелект, е много несериозно...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 20 юли 2016, 16:43

А колко несериозно е да се сравняват времето на Божков и Ганчев с времената когато се учредяваха Средец и Витоша?? :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 20 юли 2016, 16:50

VILIO написа:
Al написа:Естествено, че и Левски не е застрахован от това нещо.

И в такъв момент ще съм Дели или Жорката, а не Начо.


А мен що ме пропусна? :cry:
Спокойно,ще ви връчат медали от новия ЦЕНТРАЛЕН СПОРТЕН КЛУБ НА АЕРОГАРАТА,както сполучливо беше наречено из нета новото нещо от снощи. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 20 юли 2016, 18:45

на 16от лекс да викаш цска,е по възможностите на начи и дърпатов.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 20 юли 2016, 20:00

nacho написа:Нищо не е сбъркано и извратено.Просто на момента ПФК ЦСКА АД трябваше да е поне в Бгрупа. :qipad: Защо не е така,къде е дружеството,къде е стадиона?За Рейнджърс нали се разбрахме :qipbo:,те изобщо не са стояли по собствено желание в долни групи.Просто кофти гласуване за тях. :qipbo:


Ами, като е било кофти гласуването, да бЕха прекръстили Хибърниън и да го бяха припознали бе ??! Ама май не са като вас, евтини продажници ?!?! Извървяха си пътя с чест.

Относно стадиона, питай новия ви господар Бойко Борисов.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 20 юли 2016, 20:06

nacho написа:
Delija написа:
nacho написа:Ми нормално,все пак Литекс е един от клубовете в обединението което носи името ЦСКА,много ясно че ше има корекция. :qipaz:


Няма никакво обединение с никого, Чавдар купи Литекс и сега му е собственик. Това е всичко. Като Чавдар се кръсти ЦСКА 1948, а Литекс - ЦСКА-София.

А истинският ЦСКА го няма никъде даже.
Ми доколкото знам Чавдар си е ФК който е член на БФС,виж ако е излязъл вече от БФС наистина не би било обединение с Литекс. :qipbo: А след като сега не виждаш истинския ЦСКА,къде го виждаш през 85та при учредяването на Средец и Витоша от БСФС,сигурно питам вече за 4321 път,и вас "истинските" цесекари и подуенци??! :qipae:


Ти наясно ли си какво значи "обединение" ??? Това, че Чавдар е купил Литекс, не е обединение, а собственост. Чавдар притежава Литекс. Обединение е нещо съвсем друго - при него се сливат двата клуба и стават едно юридическо лице, а не единият да притежава другия и да са си 2 отделни ЮЛ.

Глупостите ти за `85-а, които, за капак, нямат и нищо общо със сегашната ситуация, поне 3 пъти ги коментирах. Повече нямам намерение да разяснявам едно и също. То стена да е, щеше да разбере.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 20 юли 2016, 20:12

drvasko98 написа:Аз Дели искам да питам нещо. Кой иска да отпадне повече? Домусспор или Звезда? :qipag:


Като цяло, безразлично ми е. В други времена, сто на сто щях да съм за Звезда, но сега ми е все едно.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта

cron