Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 29 юни 2016, 12:21

http://www.bfunion.bg/news/6813

Българският футболен съюз съобщава, че след проведени заседания на Лицензионната и Правната комисия към БФС право на участие в Първа професионална лига за сезон 2016/2017 получават следните клубове:



1. ПФК "Лудогорец"

2. ПФК "Левски"

3. ПФК "Берое"

4. ПФК "Славия"

5. ПФК "Локомотив" (Пд)

6. ПФК "Черно море"

7. ПФК "Ботев" (Пд)

8. ПФК "Пирин" (Благоевград)

9. ПФК "Монтана"

10. ФК "Дунав" (Русе)

11. ФК "Локомотив" (Горна Оряховица)

12. ПФК "ЦСКА–София"

13. ФК "Верея" (Стара Загора)

14. ПФК "Нефтохимик" (Бургас)



Правната комисия към БФС е категорична, че промените в наименованието и седалището на дружеството от "ПФК Литекс" - Ловеч" АД на "ПФК ЦСКА – София" ЕАД са направени по установения ред в националното законодателство и вътрешните актове на БФС.



До края на седмицата предстои заседание на Лицензионната комисия към БФС, на което ще бъде разгледан съставът на Втора професионална лига и клубовете, подали документи за участие в нея.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 29 юни 2016, 12:33

Новото първенство чука на вратата. Честито на феновете, които си имат нов отбор. Пожелавам на истинските цесекари, техният отбор да оцелее и да се пребори за влизане в елите след някоя и друга година. Странно, феновете на Литекс някак тихо приемат преместването на уж любимия им отбор... Радвам се за градовете, които ревяха, че намаляването на А група убива футбола в тези, иначе толкова големи, футболни центрове. Сега им се дава шанс да се докажат. Ст.Загора е с два отбора в елита. Похвално. Любопитен съм какви точно критерии за лицензиране са били изискани и имало ли е компромис. Къде ще играят отборите без осветление, примерно? Къде ще играе новопокръстеният Литекс? С каква емблема ще се накичи?... Какво става с внесения план на Гришата за оздравяване на истинския ЦСКА? ... Не е като да няма въпроси, но да си пожелаем един оспорван шампионат и вдигане на нивото на клубния футбол, а оттам - и на националния отбор.... Бравос!!! Да живей!!!
И САМО ЛЕВСКИ, много ясно!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 29 юни 2016, 13:55

Литекс си е жив,само си смени седалището и наименованието ...а вече си има и маса продажни фенове ..
По какви критерий се формира тази група дали някой има представа ?Пак ще си караме по -старо му ,по -лошото е че я няма светлината в тунела и от насрещният влак, копаем дъното ощееееее .

Ръководството на ЦСКА благодари на министър-председателя Бойко Борисов за намесата му при получаването на лиценз за Първа професионална лига.

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: да се наведеш ,БЕЗЦЕННОООООО ......докато беше педераст сега сви..ки му се правят-курвите поне си знаят цената за разлика от други...
Последна промяна от bat_jori на 29 юни 2016, 14:09, променено общо 1 път.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 14:06

Бъркаш Стинка ,Стара Загора е с един отбор в А група,другия е Олимпик Галата който само играе на стадион Берое,според твоята логика,която развиваш тук. :qipad: И я преброй колко от тези 14 отбора са със сменяни дружества...Нещо много станахте в Подуене привържениците на ПФК ЦСКА,и как само с апломб му пожелавате успех там някъде,неопределено във времето :qipad: Още малко и вие ще застанете под червените знамена,в очакване на успехи след 30 год. :qipbo: За въпросите потрай малко,всичко ще ти се изясни много скоро. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 14:09

bat_jori написа:Литекс си е жив,само си смени седалището и наименованието ...а вече си има и маса продажни фенове ..
По какви критерий се формира тази група дали някой има представа ?Пак ще си караме по -старо му ,по -лошото е че я няма светлината в тунела и от насрещният влак, копаем дъното ощееееее .

Ръководството на ЦСКА благодари на министър-председателя Бойко Борисов за намесата му при получаването на лиценз за Първа професионална лига.

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: да се наведеш ,БЕЗЦЕННОООООО ......
Ее,успокои се най-после,научи състава на А група. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 29 юни 2016, 14:19

няма за какво да съм спокоен след като ликвидираха любимият ми отбор .95/96 лекс ловеч го дупехме ,а сега го припознахме :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 29 юни 2016, 14:24

nacho написа:Бъркаш Стинка ,Стара Загора е с един отбор в А група,другия е Олимпик Галата който само играе на стадион Берое,според твоята логика,която развиваш тук. :qipad: И я преброй колко от тези 14 отбора са със сменяни дружества...Нещо много станахте в Подуене привържениците на ПФК ЦСКА,и как само с апломб му пожелавате успех там някъде,неопределено във времето :qipad: Още малко и вие ще застанете под червените знамена,в очакване на успехи след 30 год. :qipbo: За въпросите потрай малко,всичко ще ти се изясни много скоро. :qipad:


Нищо не бъркам. И нито съм в Подуене, нито съм привърженик на който и да е ЦСКА. Иронизирам тези, които реваха при намаляването на А група преди години. Сега наистина ще имат възможност да се развиват... Имам приятели цесекари. Тук, във форума, също има цесекари и аз нямам проблем с избора им на отбор. Уважавам този избор. Отборът им загуби професионалния си статут и е на ръба на изчезването. Пожелавам им изчезването да не се случи. Пожелавам им пак да се срещнат моят Левски и техният ЦСКА. Пожелавам им да ме бъзикат след тяхна победа, а аз да ги бъзикам след наша - нещо, което в последните години не се случваше...
Не мога да разбера тези което са зад "Истинския и автентичен ЦСКА - този на Гриша Ганчев" . Не мога да те разбера теб, който отказваш да жертваш 3-4 години в долните дивизии, за да се върне ЦСКА по нормален начин в А група, както и да се казва тя. Какво стана с "Винаги верни" ??? Какво стана с Марката??? Смалихте отбора си до Лупи и Гърнетата, за да се втурнете след чичкото, който дава безплатен сладолед на малки дечица. Не ти се бъркам в избора, но не мога да те разбера... Явно терминът "Бояджии" се завръща .... Днес с едни, утре с други. Не очаквай да приемам теб и други като теб за цесекари...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 15:24

О,извинявай ако съм те засегнал,просто ви давам като събирателен образ от Подуене. :qipad: Значи такива като мен ,отказваш да ни приемеш за цесекари,защото искаме да видим ЦСКА най-накрая след 26 год не робски и пропит от гъзолизъм а независим и търсещ успеха във всеки мач отбор. :qipad: И сме готови да жертваме дори приетото за уж автентично ЦСКА,ако трябва,надявам се да не се наложи,разбира се. :qipad: Приемаш лесно обаче ония цесекари които с лека ръка са готови да жертват и 30год в миманса заради някаква криворазбрана автентичност.И аз те разбирам да ти кажа,ти може да не ме разбираш но аз те разбирам. :qipbo: Разбирам също и уважавам избора на беройци,ботевци,локовци и други които знаят че са със сменени дружества и през ум не им минава да се делят и си подкрепят отборите. :qipad: Разбирам че и ти тях ги разбираш,щом нямаш проблеми с това че Галата дошъл в Стара Загора и си го наричаш Берое,ноо за ЦСКА това не може да стане,то е ГМО и т.н.Амаа и това го разбирам,фенщина,кво да се прави. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 15:53

bat_jori написа:няма за какво да съм спокоен след като ликвидираха любимият ми отбор .95/96 лекс ловеч го дупехме ,а сега го припознахме :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
моя любим отбор го ликвидираха още през 85та :qipad: оттогава е мимикрия,но аз подкрепям,нещо си там ,кво да се прави :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 29 юни 2016, 16:37

стинка не всички се наведоха.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 29 юни 2016, 16:53

nacho написа: Приемаш лесно обаче ония цесекари които с лека ръка са готови да жертват и 30год в миманса заради някаква криворазбрана автентичност.

Разбира се, че ги приемам. Дори и ЦСКА да изчезне, те ще са били привърженици на този клуб. Дори и автентичният ЦСКА да изчезне, те ще изчакат това да се случи, преди да решат да подкрепят някой друг отбор, та дори и това да е отборът, донесъл унижението 8-0 над твоя отбор. Като казваш Олимпик - Берое и Ботев направиха нещо подобно но не съвсем. Всъщност за Берое не съм сигурен, но Ботев го направиха ботевисти. При вас нещата отиват повече към Левски Кюстендил. Идва чобанинът от съседното село, прекръстил се на nacho и започва да си разпорежда с твоята собственост... "Върнете Чорни, спасете Левски" звучи някак умилително на фона на вашето навеждане... :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

bat_jori написа:стинка не всички се наведоха.



Много ясно. Има и такива, които си обичате клуба и ви пука за него...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Al » 29 юни 2016, 17:25

Акълът ми не го побира. ЛЕКС се прекръсти преди години на Литекс. Сега Литекс се прекръсти на ЦСКА. Масово червените фенове решиха, че това е ЦСКА. Защо, за бога? Представям си как Левски фалира тази година и догодина ЦСКА се прекръсти на Левски. И всички ставаме едно голямо щастливо семейство...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 19:01

bat_jori написа:стинка не всички се наведоха.
:qipag: ще ви дадем награда бе Жоре,не се притеснявай :qipap: макар че вие към други посоки се наведохте :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 20:05

Stinkata написа:
nacho написа: Приемаш лесно обаче ония цесекари които с лека ръка са готови да жертват и 30год в миманса заради някаква криворазбрана автентичност.

Разбира се, че ги приемам. Дори и ЦСКА да изчезне, те ще са били привърженици на този клуб. Дори и автентичният ЦСКА да изчезне, те ще изчакат това да се случи, преди да решат да подкрепят някой друг отбор, та дори и това да е отборът, донесъл унижението 8-0 над твоя отбор. Като казваш Олимпик - Берое и Ботев направиха нещо подобно но не съвсем. Всъщност за Берое не съм сигурен, но Ботев го направиха ботевисти. При вас нещата отиват повече към Левски Кюстендил. Идва чобанинът от съседното село, прекръстил се на nacho и започва да си разпорежда с твоята собственост... "Върнете Чорни, спасете Левски" звучи някак умилително на фона на вашето навеждане... :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

bat_jori написа:стинка не всички се наведоха.



Много ясно. Има и такива, които си обичате клуба и ви пука за него...
Да ,толкоз им пука че са готови още много години да ви слугуват,само щото някой ги залъгва че ще ги оздравявяа30год. :qipbo: Както писах,по-горе,много ясно че ще ги харесваш такива вакли овчици. :qipad:Майната му на такова оздравяване...дошло е време разделно. :qipaq: Ако трябва ще се реже из корен,ще се сменят дружества,но отбора който носи името ЦСКА трябва да е жизнеспособен и конкурентно способен,без Гела да му заповядва с колко трябва да падне в даден мач. :qipad: Иначе от нищо няма смисъл...8-0,ами били сме съперници,бил ни е,сега пък може да почне да бие противника с толкоз,какъв е проблема. :qipad: И стига спекулации,как бил напуснат още живия уж автентичен ЦСКА.Засега няма никакви признаци на живот,а и не е ясно още кой и по-какъв начин би почнал да го вади от комата.:qipad: За Ботев мога да ти кажа,че предишното им ПФК още си го има,но те не са предатели нали,че даже ги и похвали как били си направили друго дружество. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 29 юни 2016, 20:20

nacho написа:
bat_jori написа:стинка не всички се наведоха.
:qipag: ще ви дадем награда бе Жоре,не се притеснявай :qipap: макар че вие към други посоки се наведохте :qipbo:

към кой се наведохме,подскажи ми ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта

cron