Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 30 юни 2016, 15:29

nacho написа:кое е жалко,ти на кой си фен-на Левски,на Спартак ли,на Витоша ли?понеже се направи на неразбрал преди време,пак ще те питам-какво участие имаше Левски във сформирането на ФК Витоша?не е ли жалко БСФС да ти спусне някакъв клуб със името на кашкавал нямащ нищо общо с Левски и ти да ходиш да му се радваш и да викаш за него,както сам се похвали? :qipad: или викаш то е ПО комунистическо време,не се признава :qipap:
Ти Стинка по-добре коментирай това което съм написал по-горе,някак по-интересно ще ми е да чуя мнението ти. :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 30 юни 2016, 17:28

Какво да коментирам с човек, за когото Витоша е предимно кашкавал?!

Левски е създаден от група ентусиасти, преди повече от 100 години.През годините ни се е случвало да бъдем обединявани и прекръствани. 85-а ни прекръстиха на Витоша. Няколко играчи бяха изхвърлени от футбола доживот, вкючително и Стоичков. Отборът продължи да играе под новото име, както и ЦСКА. Същите отбори. Школите си работеха. Леката атлетика си вървеше, Баскетбол. Волейбол. След 1990, си върнахме името. Не сме създавали нов отбор. А сега, Твоят отбор изпитва затруднение и ти го сменяш веднага, защото не ти се чакат 2-3 години. Това е срамното и жалкото. Дори да приемем че 85-а са закрили Левски и са създали Витоша, няма нищо общо със сегашната ситуация. ЦСКА съществува, а ти ставаш фен на Литекс и започваш да му викаш ЦСКА...

П.П. Абе, ти да не се бъркаш, че Бригада Чавдар и Чавдар Етрополе, са едно и също нещо?
ИзображениеИзображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот tridant » 30 юни 2016, 17:55

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/bfs- ... ema-385504?


Аз откога ви разправям да си опичате акъла ама -не ,не било така
лиска -микре с 4 титли,цялата история на ЦСКА не се пренася в новия клуб, защото там се настанява историята на Литекс
И хора с изобилие от интелект се радват на това ,на това се радват. :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: Начо ето ги твоите любими емотикони ,за теб говоря.

И какво се занимавате само с глупости,Европейско за вас няма ли .
Ето , Англия чудеса прави -за кой ли път.
Конте показва майсторство в занаята и изобщо куп интересни неща.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 30 юни 2016, 19:03

начи тези от бфс,са същите тъпаци кат мен -грам не разбират що е то лекс софия..защо не му пришиват историята на пфк цска ад и емблемата ,па и стадиона....
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 30 юни 2016, 21:48

Stinkata написа:Какво да коментирам с човек, за когото Витоша е предимно кашкавал?!

Левски е създаден от група ентусиасти, преди повече от 100 години.През годините ни се е случвало да бъдем обединявани и прекръствани. 85-а ни прекръстиха на Витоша. Няколко играчи бяха изхвърлени от футбола доживот, вкючително и Стоичков. Отборът продължи да играе под новото име, както и ЦСКА. Същите отбори. Школите си работеха. Леката атлетика си вървеше, Баскетбол. Волейбол. След 1990, си върнахме името. Не сме създавали нов отбор. А сега, Твоят отбор изпитва затруднение и ти го сменяш веднага, защото не ти се чакат 2-3 години. Това е срамното и жалкото. Дори да приемем че 85-а са закрили Левски и са създали Витоша, няма нищо общо със сегашната ситуация. ЦСКА съществува, а ти ставаш фен на Литекс и започваш да му викаш ЦСКА...

П.П. Абе, ти да не се бъркаш, че Бригада Чавдар и Чавдар Етрополе, са едно и също нещо?
Каква бригада Чавдар,то се вижда кой неглижира комунистическите времена,кво толкова било станало. :qipad: Нищо лично към планината Витоша,бил съм и На Черни връх и на хижа Алеко и т.н и добре съм си прекарвал.Но онези клубове бяха познати като сирене Средец и кашкавал Витоша и бяха сформирани без участието на никой от ЦСКА и Левски.И твоето и на мрънкачите е чисто лицемерие да казвате че няма нищо общо със сега.Сега от ЦСКА никой не участвал в трансформацията.А от Левски през 85та кой участва в този процес,може би ранния Тити Папазов?Стига лицемерие,моля,И да,ЦСКА съществува,и винаги ще съществува,съмняваш ли се в това. :qipad:Сменял съм си бил отбора,а къде е той,къде ще играе?Тогава да говорим какво ще сменя и какво що,приказки на ангро само плещите. :qipbl:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 30 юни 2016, 22:36

tridant написа:http://gong.bg/bg-football/a-grupa/bfs-cska-sofiia-ima-4-titli-da-misliat-za-emblema-385504?


Аз откога ви разправям да си опичате акъла ама -не ,не било така
лиска -микре с 4 титли,цялата история на ЦСКА не се пренася в новия клуб, защото там се настанява историята на Литекс
И хора с изобилие от интелект се радват на това ,на това се радват. :qipbo: :qipbo: :qipbo: :qipbo: Начо ето ги твоите любими емотикони ,за теб говоря.

И какво се занимавате само с глупости,Европейско за вас няма ли .
Ето , Англия чудеса прави -за кой ли път.
Конте показва майсторство в занаята и изобщо куп интересни неща.
И ти господинчо откъде знаеш че няма да се пренесе историята.ПФК ЦСКА си съществува и все още много събития могат да се случат занапред. :qipad: И моля,какво изобилие на интелект,ти ме изпреварваш отвсякъде,ако не ме беше светнал за тези неща нямаше никога да се сетя. :qipbo: За някои хора пък може гледането на повечето мачове от европейското да е занимаване с глупости и губене на време.Разни хора,разни идеали. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 30 юни 2016, 22:45

bat_jori написа:начи тези от бфс,са същите тъпаци кат мен -грам не разбират що е то лекс софия..защо не му пришиват историята на пфк цска ад и емблемата ,па и стадиона....
Че кой е казал че този отбор дето ще играе в А група е ПФК ЦСКА АД,Спокойно бе Жори,научи състава на А група,ще научиш и други работи,само спокойно. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 30 юни 2016, 23:54

nacho написа:
Delija написа:
nacho написа:
Delija написа:
Stinkata написа: Пожелавам на истинските цесекари, техният отбор да оцелее и да се пребори за влизане в елите след някоя и друга година.


А дали има смисъл въобще ??! В тая кочина, наречена "Български футбол", живот няма, всичко е толкова фалшиво и прогнило.
тъй,тъй,виж как почваш да се усещаш за някои работи :qipbo:


Вие, специално, сте най-фалшивото и прогнило нещо вече.
с това мислене след 30год Стинката още ще пожелава на "истинското" ЦСКА да влезе в Агрупа,ама ако може след няколко години :qipbo: и ние "истинските"армейци,живот и здраве вече грохнали старци ще му отговаряме-а дано,ама то има ли смисъл вече :qipbo: :qipad:


След 30 години, футболът в България ще е на нивото на този в Малта. Точно заради ей тия селянии, дето ги въртите. Щото, докато другите играят футбол и се развиват, ние се занимаваме по цяла година само с далавери, схеми, прекръствания, измами, уредени мачове и какво ли още не.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 30 юни 2016, 23:55

Stinkata написа:"истинските" армейци пак сте си добре, ами какво да кажат "истиските" ловчанлии...


Могат да се жалват на арменския поп ....... щото "истинските" армейци им откраднаха клуба. :qipag: :qipag:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 01 юли 2016, 11:31

Истинските армейци как ше се чувствате като ви шибнат пак във Вгрупа,сложат ви аматьорски статут и ви вземат стадион и бази?По всички правила ще е АФК.Пак ли ше си мислите че сте ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА АД? :qipbo: ...Автентичния.:qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 01 юли 2016, 13:51

А кой е автентичният ЦСКА, Литекс ли ??

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 01 юли 2016, 14:38

Най-малкото ще носи наименованието ПФК ЦСКА. :qipad: Което ми звучи по-автентично от АФК ЦСКА,не мислиш ли? :qipad: Какво ще те кара да се чувстваш автентичен тогава?И въобще вярваш ли на Божков?Къде си го видял да се покаже,да каже нещо за ЦСКА,само някакви декларации и бутафорни планове за 30 години.А днес баба ти Дора пак говори че някакъв фк ЦСКА(т.e ПФК ЦСКА АД)имал шансове да участва в еди кое си първенство.Как ли да го разбираме това,явно работата се размирисва.И как не я отзовават тая дърта кикимора след като очевадно взима страна по двата оздравителни плана. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 01 юли 2016, 15:24

Delija написа:
nacho написа:
Delija написа:
nacho написа:
Delija написа:
Stinkata написа: Пожелавам на истинските цесекари, техният отбор да оцелее и да се пребори за влизане в елите след някоя и друга година.


А дали има смисъл въобще ??! В тая кочина, наречена "Български футбол", живот няма, всичко е толкова фалшиво и прогнило.
тъй,тъй,виж как почваш да се усещаш за някои работи :qipbo:


Вие, специално, сте най-фалшивото и прогнило нещо вече.
с това мислене след 30год Стинката още ще пожелава на "истинското" ЦСКА да влезе в Агрупа,ама ако може след няколко години :qipbo: и ние "истинските"армейци,живот и здраве вече грохнали старци ще му отговаряме-а дано,ама то има ли смисъл вече :qipbo: :qipad:


След 30 години, футболът в България ще е на нивото на този в Малта. Точно заради ей тия селянии, дето ги въртите. Щото, докато другите играят футбол и се развиват, ние се занимаваме по цяла година само с далавери, схеми, прекръствания, измами, уредени мачове и какво ли още не.
Ми казвал съм го и по-рано,Айде Ганчев лош.Ми да заповяда Божков тогава,да вади кинтите,и като Милан,всичко се изплаща и всички сме щастливи,всичко е прекрасно и почваме да развиваме футбола както трябва. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 01 юли 2016, 17:04

Когато Божков стане собственик, ще вади пари. Засега клубът не е негов все още.

nacho написа:Най-малкото ще носи наименованието ПФК ЦСКА. :qipad: Което ми звучи по-автентично от АФК ЦСКА,не мислиш ли? :qipad:


Няма АФК ЦСКА, не знам кой ви пълни главите с тези глупости. ЦСКА и във В група пак си беше ПФК ЦСКА АД.


nacho написа:Какво ще те кара да се чувстваш автентичен тогава?И въобще вярваш ли на Божков?Къде си го видял да се покаже,да каже нещо за ЦСКА,само някакви декларации и бутафорни планове за 30 години.А днес баба ти Дора пак говори че някакъв фк ЦСКА(т.e ПФК ЦСКА АД)имал шансове да участва в еди кое си първенство.Как ли да го разбираме това,явно работата се размирисва.И как не я отзовават тая дърта кикимора след като очевадно взима страна по двата оздравителни плана. :qipad:


Начка, намали дърпатщините, изписал си купища смехории, зад които прозира болният и невеж мозък на този платен драскач.

А Дора заема единствената възможна страна - тази на дружеството и неговите кредитори. Това, че на вас не ви харесва, е отделен въпрос, ловчанлии.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 01 юли 2016, 21:59

Ми не знам кой изписва смехории Дели,аз или ти.Те и китайците не бяха собственици на Милан ама станаха като извадиха кинтите. :qipbo: Ганчев като е лош то защо пък Божков да не извади по 10 млн за 3 години примерно и да покаже как се прави,не за смехотворните 30год. Какви дърпатщини,аз все пак имам уши,очи,и нито съм чувал,нито съм виждал Божков,поне от мача с Бешикташ преди 10 год когато беше на стадиона. Ти виждал ли си го,вярваш ли му?И как няма да има АФК ако си пак във В група,колко години смяташ да играеш там и да си ПФК?По всички правилници клуба става аматьорски със всички произтичащи от това последствия. И така ще стане, докато чакаме баба ти Дора да се натутка.Не взимала страна,смяях. :qipag: Само дето днес след декларацията явно са я смъмрили че е прекалила и взе да се извинява че само така изглеждало. :qipag: А ако ние сме ловчанлии,такива като вас пък явно са подуенци. :qipad: Нали виждаш как масово в Подуене ни пробутват Божков,а това е най- показателно че вярната посока е друга. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 68 госта

cron