Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 18 юли 2016, 17:27

Те, коментаторите, казваха и Литекс, вместо Лекс... Не е прецедент, един отбор да си смени името. Ти, като бивш фен на умиращото ЦСКА, би трябвало да го знаеш...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 18 юли 2016, 17:37

drvasko98 написа:
nacho написа:Няма глупост.И тогава и сега избраха страната която има зад себе си мнозинството фенове. :qipad: И като отваряш дума за ЕКТ,защо новоучредения Средец не игра евротурнири през 85та,нали е ЦСКА,а ЦСКА се беше класирал за тея турнири? :qipbo:


Защото им отнеха купата, а на Левски титлата и ги върнаха години след това. Извадиха двата отбора от класирането на А група кръг преди края, все едно не са играли и в последния кръг сложиха служебни победи на съперниците. Как да играят в евротурнирите като ги няма в класирането?
И аз това питам. :qipae: И не само в класирането ги нямаше а ги нямаше вече като клубове,ако не знаеш каква им беше съдбата,пуснал съм документчета в темата за А група,може да се осведомиш.И вие сега тръбите за някакво уродство,и разбира се никой от вас не ще да коментира какво е да те създаде БСФС през 85та.Ще ми бъде много интересно ако някой се ПРЕСТРАШИ да сподели нещо по въпроса. :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 18 юли 2016, 17:45

Stinkata написа:Те, коментаторите, казваха и Литекс, вместо Лекс... Не е прецедент, един отбор да си смени името. Ти, като бивш фен на умиращото ЦСКА, би трябвало да го знаеш...
Абе странна работа,уж умиращо ЦСКА а много рев от Подуене бе.Не би ли трябвало да е обратното,да има радост и фанфари :?: :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 18 юли 2016, 17:57

Защо да има радост??? Ти да не си член на някаква секта???
Аз съм левскар, но имам приятели от всякакви отбори. Футболът е феномен, който доставя много емоции на хората. На мен не ми е присъщо да се радвам, когато страданието на цесекари, локомотивци, слависти и т.н. не е причинено от Левски на терена. Има хора, които наистина страдат за отборите си. Не мисля, че това, което се случва е редно. Така мислех и когато Васил Божков затвори сектор "Г". Нищо че съм левскар. Всеки фен има право да подкрепя любимия си отбор. Стадионите са Домове не само на отборите, но и на феновете. Сега в нечий дом се натриса другоселец. С любезното съдействие на властта. Демонстративно отрязаха главата на един отбор.
Не! Не се радвам на това. Нищо, че този отбор, често е наричан враг на моя.
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 18 юли 2016, 18:00

nacho написа:Ми нормално,все пак Литекс е един от клубовете в обединението което носи името ЦСКА,много ясно че ше има корекция. :qipaz:


Няма никакво обединение с никого, Чавдар купи Литекс и сега му е собственик. Това е всичко. Като Чавдар се кръсти ЦСКА 1948, а Литекс - ЦСКА-София.

А истинският ЦСКА го няма никъде даже.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 18 юли 2016, 18:47

Stinkata написа:Защо да има радост??? Ти да не си член на някаква секта???
Аз съм левскар, но имам приятели от всякакви отбори. Футболът е феномен, който доставя много емоции на хората. На мен не ми е присъщо да се радвам, когато страданието на цесекари, локомотивци, слависти и т.н. не е причинено от Левски на терена. Има хора, които наистина страдат за отборите си. Не мисля, че това, което се случва е редно. Така мислех и когато Васил Божков затвори сектор "Г". Нищо че съм левскар. Всеки фен има право да подкрепя любимия си отбор. Стадионите са Домове не само на отборите, но и на феновете. Сега в нечий дом се натриса другоселец. С любезното съдействие на властта. Демонстративно отрязаха главата на един отбор.
Не! Не се радвам на това. Нищо, че този отбор, често е наричан враг на моя.
Комуникирайки си така,да ти приличам на член на секта? :qipbo: Както виждаш стремя се да водя диалог по възможно най-културния начин,макар че разбираемо няма как да сме на едно мнение.Също имам приятели от всякакви отбори,и щях да съм противник на това Левски да излезе от А група както се канеха,защото този отбор ми е най-големия дразнител като фен. :qipad: Същото като гледам обаче не е при вас в Подуене.Какво ви пречи ЦСКА,автентично или не,да е в А група?Защо ви се иска да е стъпкано някъде там в окръжните групи?Да било автентично,ми няма да е автентично ЦСКА ако престои примерно във В група повече от година,по-добре да го закриват и това е.Това ЦСКА сега ще е 100 пъти по-автентично даже да не постигне повече никаква приемственост,отколкото някакъв ЗАФИчен да правел отбор в селските групи. :qipad: И пак питам-какво ви пречи ЦСКА щом не било същото?Не е моралност това,злоба ли е ,Комплекси ли е,но определено не моралност.Иначе на почти всички отбори в А група щяхте да им викате уроди,а не само на един. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 18 юли 2016, 21:12

На мен нищо не ми пречи ЦСКА да е в А група. Нито Локомотив. Нито ми пречи, че Литекс се прекръсти на ЦСКА.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 18 юли 2016, 21:31

начко чакам да кажеш ,че и мъри е господ за теб-след като е играл за пфк цска ад....
да го припознаеш за червен ,за винаги....
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 19 юли 2016, 02:17

Начо, цялото ви мислене е такова, сбъркано и извратено - А група на момента, титла, купа, задължително ..... и Дявола ще прегърнете за тея неща.

Глазгоу Рейнджърс - 54 пъти шампиони на Шотландия, 33 пъти носители на купата на Шотландия, 27 пъти на купата на Лигата, 1 път печелили КНК, 2 финала за КНК и 1 финал за купата на УЕФА ..... как тея хора можаха да изкарат 4 години по долните дивизии и да плащат дългове ??? Без да прекръстят и припознаят някой отбор от елита, за да гонят веднага титли на момента ??!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот drvasko98 » 19 юли 2016, 10:28

nacho написа:
drvasko98 написа:
nacho написа:Няма глупост.И тогава и сега избраха страната която има зад себе си мнозинството фенове. :qipad: И като отваряш дума за ЕКТ,защо новоучредения Средец не игра евротурнири през 85та,нали е ЦСКА,а ЦСКА се беше класирал за тея турнири? :qipbo:


Защото им отнеха купата, а на Левски титлата и ги върнаха години след това. Извадиха двата отбора от класирането на А група кръг преди края, все едно не са играли и в последния кръг сложиха служебни победи на съперниците. Как да играят в евротурнирите като ги няма в класирането?
И аз това питам. :qipae: И не само в класирането ги нямаше а ги нямаше вече като клубове,ако не знаеш каква им беше съдбата,пуснал съм документчета в темата за А група,може да се осведомиш.И вие сега тръбите за някакво уродство,и разбира се никой от вас не ще да коментира какво е да те създаде БСФС през 85та.Ще ми бъде много интересно ако някой се ПРЕСТРАШИ да сподели нещо по въпроса. :qipae:


Единственото, Начка, което промениха е, че махнаха ведомствените шапки. Клубовете си останаха същите, но както ти писа на "териториален принцип", а не на ведомствен

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 19 юли 2016, 20:36

Аха,а като са останали същите клубове защо се наложи БСФС да учредява нови клубове Средец и Витоша?Просто да бяха осведомили обществото че махат ведомствения статут и толкова. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 19 юли 2016, 20:57

Delija написа:Начо, цялото ви мислене е такова, сбъркано и извратено - А група на момента, титла, купа, задължително ..... и Дявола ще прегърнете за тея неща.

Глазгоу Рейнджърс - 54 пъти шампиони на Шотландия, 33 пъти носители на купата на Шотландия, 27 пъти на купата на Лигата, 1 път печелили КНК, 2 финала за КНК и 1 финал за купата на УЕФА ..... как тея хора можаха да изкарат 4 години по долните дивизии и да плащат дългове ??? Без да прекръстят и припознаят някой отбор от елита, за да гонят веднага титли на момента ??!
Нищо не е сбъркано и извратено.Просто на момента ПФК ЦСКА АД трябваше да е поне в Бгрупа. :qipad: Защо не е така,къде е дружеството,къде е стадиона?За Рейнджърс нали се разбрахме :qipbo:,те изобщо не са стояли по собствено желание в долни групи.Просто кофти гласуване за тях. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 19 юли 2016, 21:27

bat_jori написа:начко чакам да кажеш ,че и мъри е господ за теб-след като е играл за пфк цска ад....
да го припознаеш за червен ,за винаги....
Не знам някъде да съм определял Стойчо Стоилов за господ. :roll: Мъри кво да го коментирам след като е изключено да застане на някакъв пост в ЦСКА някога.А точно в ПФК ЦСКА АД никога не е играл защото това дружество е само на 16 години. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот VILIO » 20 юли 2016, 10:29

Al написа:Естествено, че и Левски не е застрахован от това нещо.

И в такъв момент ще съм Дели или Жорката, а не Начо.


А мен що ме пропусна? :cry:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот drvasko98 » 20 юли 2016, 10:34

nacho написа:Аха,а като са останали същите клубове защо се наложи БСФС да учредява нови клубове Средец и Витоша?Просто да бяха осведомили обществото че махат ведомствения статут и толкова. :qipad:


Като учредиха нови клубове как попаднаха в А група, при положение, че тогава дори и формално не е имало реформа на групата. Как точно играчите на Левски-Спартак и ЦСКА Септемврийско знаме попаднаха съответно в новите клубове Витоша и Средец? В тях попаднаха ли масово играчи примерно на Тракия Пловдив, Берое или Етър? Или новите клубове бяха създадени на базата на преименувани Кремиковци или Бухово? Но... дори да са били абсолютно нови, както ти невярно твърдиш, пак имат право на приемственост, така да се каже да заместят "изчезналите клубове" и подобни случаи има на запад при фалирали отбори, като в съответното населено място се създава нов клуб, който при определени ангажименти, според тяхното законодателство има право да "наследи" историята на предходния клуб.
Не виждам общото с конкретния случай на Чавдар-Етрополе и Литекс Ловеч


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта

cron