Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 16 юли 2016, 08:11

nacho написа:
Stinkata написа:ТЪй нареченото ЦСКА през периода 1985-89год,отначало беше ФК на ТЕРИТОРИАЛЕН ПРИНЦИП СРЕДЕЦ ,виждаш ли някъде прилика с ЦСКА?

Виждам - стадион, играчи, треньори, публика.
ИзображениеИзображение


nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 16 юли 2016, 18:03

Stinkata написа:
nacho написа:
Stinkata написа:ТЪй нареченото ЦСКА през периода 1985-89год,отначало беше ФК на ТЕРИТОРИАЛЕН ПРИНЦИП СРЕДЕЦ ,виждаш ли някъде прилика с ЦСКА?

Виждам - стадион, играчи, треньори, публика.
А кои от тези да ги наречем показатели ти липсват при сегашния ЦСКА СОФИЯ?? :qipad: Даже името е същото. :qipbo: Щом това е менте няма как отборче създадено от БСФС,с друго име,да е по-малко менте от него. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 16 юли 2016, 18:12

И кво да правим сега,да седнем да ревем че фалирало. :qipap: Просто това дружество си е на 16 год и няма как да има в историята си 31 титли и другите успехи.Тях със същия успех можеше да ги наследи дружеството на Илия Павлов което игнорираха заради Любо Пенев. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 16 юли 2016, 18:15

Сега играчите са чужди, ръководството е чуждо, нямат право да играят на Армията и голяма част от цесекарите са отвратени от случващото се. А името при ЦСКА е нещо много относително. През годините е сменяно доста.... И, както казва Пламен Марков, като е сменяно толкова пъти името, отборът си е бил все същият... :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 17 юли 2016, 16:44

nacho написа:И кво да правим сега,да седнем да ревем че фалирало. :qipap: Просто това дружество си е на 16 год и няма как да има в историята си 31 титли и другите успехи.Тях със същия успех можеше да ги наследи дружеството на Илия Павлов което игнорираха заради Любо Пенев. :qipad:


Утешавай се с тая глупост, ама тогава клуб не е сменян, ЦСКА си беше и си остана един-единствен ФК - просто стана търговско дружество. Класира се за ЕКТ и си игра там, което няма как да стане, ако е нов клуб. Докато сега прекръстеният Литекс не може да играе за суперкупата на България, чудно защо ли ?! Нали ЦСКА се класира за този финал ?!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 17 юли 2016, 23:33

Няма глупост.И тогава и сега избраха страната която има зад себе си мнозинството фенове. :qipad: И като отваряш дума за ЕКТ,защо новоучредения Средец не игра евротурнири през 85та,нали е ЦСКА,а ЦСКА се беше класирал за тея турнири? :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 18 юли 2016, 00:09

Stinkata написа:Сега играчите са чужди, ръководството е чуждо, нямат право да играят на Армията и голяма част от цесекарите са отвратени от случващото се. А името при ЦСКА е нещо много относително. През годините е сменяно доста.... И, както казва Пламен Марков, като е сменяно толкова пъти името, отборът си е бил все същият... :qipag: :qipag: :qipag:
Пишеш глупости на търкалета.Играчите останали от миналата година са си достатъчно на брой като се има предвид че ще се играе в А група.Гриша Ганчев беше шефа и като бе спечелена купата и сега. :qipad: Треньорите са си същите,това че няма да се играе на Армията не знам откъде го измисли :qipbo:.А отвратени от случващото се сте само вие в Подуене,и група слънчасали уж автентични цесекари. :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 18 юли 2016, 06:11

колко са тези достатъчно играчи?тези от ловеч дето ги биха под оът и над път-достатъчно ли са?стоилов какъв беше миналата година?галчев за кво разделение говори,във в група не пееше тази песен?то ти няма как да знаеш това,след като си фен на лекс....
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 18 юли 2016, 11:38

играчите са си достатъчно,и тези които останаха и новодошлите,не знам как по-ясно да го напиша :qipad: не знам и кого го биха под път и над път,това са си твои интерпретации...Стоилов може да е бил всякакъв,той и Гонзо,вашия любимец беше директор в Подуене ама сега е във Варна,това означава ли че Левски е Черно море вече :qipbo: Галчев за кво разделение говори иди го питай него,а аз съм си фен на ЦСКА който играе на Армията,оттам нататък,автентичен,неавтентичен,това е положението :qipad: даже може да има и един ЗАФИчен ,ама той някъде по поляните,на одеалцето и с ракийката и мезето :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот drvasko98 » 18 юли 2016, 12:39

nacho написа:Няма глупост.И тогава и сега избраха страната която има зад себе си мнозинството фенове. :qipad: И като отваряш дума за ЕКТ,защо новоучредения Средец не игра евротурнири през 85та,нали е ЦСКА,а ЦСКА се беше класирал за тея турнири? :qipbo:


Защото им отнеха купата, а на Левски титлата и ги върнаха години след това. Извадиха двата отбора от класирането на А група кръг преди края, все едно не са играли и в последния кръг сложиха служебни победи на съперниците. Как да играят в евротурнирите като ги няма в класирането?

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 18 юли 2016, 14:27

nacho написа:играчите са си достатъчно,и тези които останаха и новодошлите,не знам как по-ясно да го напиша :qipad: не знам и кого го биха под път и над път,това са си твои интерпретации...Стоилов може да е бил всякакъв,той и Гонзо,вашия любимец беше директор в Подуене ама сега е във Варна,това означава ли че Левски е Черно море вече :qipbo: Галчев за кво разделение говори иди го питай него,а аз съм си фен на ЦСКА който играе на Армията,оттам нататък,автентичен,неавтентичен,това е положението :qipad: даже може да има и един ЗАФИчен ,ама той някъде по поляните,на одеалцето и с ракийката и мезето :qipap:

знам че незнаеш кой ли не дупи литекс....старите играчи едва ли ги познаваш,защото те не играха в любимата ти а група.гонзо поне не премести левски ъ варна,докато лекс се пресели в столицата.дано знаеш къде е тази армия....
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 18 юли 2016, 15:43

Начка, стига си се опитвал да закриеш слънцето с пръст, всичко си го има черно на бяло:

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 18 юли 2016, 16:41

Ми нормално,все пак Литекс е един от клубовете в обединението което носи името ЦСКА,много ясно че ше има корекция. :qipaz:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 18 юли 2016, 17:20

bat_jori написа:
nacho написа:играчите са си достатъчно,и тези които останаха и новодошлите,не знам как по-ясно да го напиша :qipad: не знам и кого го биха под път и над път,това са си твои интерпретации...Стоилов може да е бил всякакъв,той и Гонзо,вашия любимец беше директор в Подуене ама сега е във Варна,това означава ли че Левски е Черно море вече :qipbo: Галчев за кво разделение говори иди го питай него,а аз съм си фен на ЦСКА който играе на Армията,оттам нататък,автентичен,неавтентичен,това е положението :qipad: даже може да има и един ЗАФИчен ,ама той някъде по поляните,на одеалцето и с ракийката и мезето :qipap:

знам че незнаеш кой ли не дупи литекс....старите играчи едва ли ги познаваш,защото те не играха в любимата ти а група.гонзо поне не премести левски ъ варна,докато лекс се пресели в столицата.дано знаеш къде е тази армия....
Армиятя я знам къде е още от времето на Средец и триото Стоичков-Костадинов -Пенев.Като нямаше друго гледахме Средец и Ицо и компания,кво да се прави.Ти уважаеми,ако изобщо си бил на тоя свят по това време сигурно си ходел прав под масата. :qipad: А като стана дума за Стойчо Стоилов,бил съм на Армията когато лично той с негови голове е носил успех на ЦСКА в даден мач.Така че бъди спокоен,играл е в ЦСКА,вкарвал е някой и друг гол,така че не e ей така,отникъде. :qipad: Представи си,познавам и играчите от миналата година,един от тях примерно донесе оня ден победата в контролата с Интер,което все пак си е престижно макар че мача се игра в някакво планинско селце и си е само една проверка.И как ли пък коментатора все си казваше ЦСКА и никъде не спомена Литекс.Трябва да му се обадиш и да му се скараш сериозно. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron