Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 14 юли 2016, 15:21

Delija написа:Начка, днес поредно благодарствено писмо към Бойко Борисов, дори не криете любовта си един към друг, той пък ви изчеткал сутринта в някакво предаване ....... горди ли сте със себе си, а ??!
Ми благодаря му на Бойко Борисов че досегашното дружество на ЦСКА фалира след дългове натрупани и непотърсени от НАП точно по време на неговото управление.И сега след неговото височайше благоволение друго дружество все пак с името ЦСКА ще играе на Армията.Благодаря му. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 14 юли 2016, 16:08

Delija написа:
Stinkata написа:
nacho написа:А аз и миналия сезон и сега съм си за това ЦСКА през което минаваше доскоро функционирането на ПФК ЦСКА АД а сега чрез него Чавдар Етрополе закупи Литекс и много ясно че се нарече ЦСКА защото зад целия процес стоеше ПФК ЦСКА 48.

Я пак???


Човекът си пише глупости, така става, когато попиваш глупостите на Дърпатов.

Начка, ПФК ЦСКА 1948 е новото име на Чавдар Етрополе, никакво друго ЦСКА не седи, влез в ТР и виж, ако не ми вярваш. Не коментирай неща, от които очевидно нищо не разбираш.
Ти като разбираш много обясни как функционираше ПФК ЦСКА АД миналата година. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 14 юли 2016, 16:59

Не и през дружество, създадено преди два месеца...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 14 юли 2016, 17:37

bat_jori написа:доволно го хранихме от а сектор,а сега по -ред свирка :( :(
стинка изчезне ли отбора няма как да се припознае друг.унищожиха най -ценото за мен,никога не съм вярвал че ще го доживея :( :(


Анималите сутринта са чакали Бойко пред БТВ, имало е яко благодарности, виж и снимките в сайта на БТВ, няма такава излагация.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 15 юли 2016, 13:35

Stinkata написа:Не и през дружество, създадено преди два месеца...
Ти по-добре кажи по-какво разпозна че създадения от властта през 85та Витоша пак си е Левски?И така самоотвержено си ходел да пробиваш милиционерските тогава кордони и да викаш за него. :qipap: То даже името не е същото. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 15 юли 2016, 14:47

Гледам, много е на мода убеждението, че 85 са закрили Левски и ЦСКА. По-лесно ли влиза микренският така? Нас не ни е създала БКП, че да ни разформирова. А и тогава, наказаха някои играчи и смениха името. Нищо повече...
Малко след това, върнаха играчите, а после и имената... Случвало се е да ни прекръстят и обединяват, но никога не са ни подменяли...
Последна промяна от Stinkata на 15 юли 2016, 14:57, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот drvasko98 » 15 юли 2016, 14:51

Бахти какво излезе. Мислех си, че като закрият ЦСКА ще ми е кеф, а то се оказа, че са закрили отбора на свестните чорбари и сега ми е тъжно. Всъщност идеята е да се закрият припознавачите, но явно се отлага за неуточненото бъдеще.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 15 юли 2016, 14:58

Това са новите апаратчици...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 15 юли 2016, 15:38

Stinkata написа:Гледам, много е на мода убеждението, че 85 са закрили Левски и ЦСКА. По-лесно ли влиза микренският така? Нас не ни е създала БКП, че да ни разформирова. А и тогава, наказаха някои играчи и смениха името. Нищо повече...
Малко след това, върнаха играчите, а после и имената... Случвало се е да ни прекръстят и обединяват, но никога не са ни подменяли...
Не са върнали имена а просто сложиха името Левски на новия клуб Витоша,и на новия клуб Средец сложиха името ЦСКА. :qipad: Не била ги създала БКП че да ги разформирова. :qipap: А ЦСКА да не би да го е създал Васил Божков,че да ни разформироват заедно със създаденото от него АД??!Значи да те създаде Гриша Ганчев е много уродливо,ама да те създаде БСФС,виж това вече е върхът на автентичноста. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 15 юли 2016, 15:49

drvasko98 написа:Бахти какво излезе. Мислех си, че като закрият ЦСКА ще ми е кеф, а то се оказа, че са закрили отбора на свестните чорбари и сега ми е тъжно. Всъщност идеята е да се закрият припознавачите, но явно се отлага за неуточненото бъдеще.
Ми вземете ги в Подуене тези "свестните" чорбари. :qipbo: И без това припявате в един хор в последно време,така че лесно ще се разберете. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 15 юли 2016, 16:41

nacho написа:Значи да те създаде Гриша Ганчев е много уродливо, ама да те създаде БСФС,виж това вече е върхът на автентичноста. :qipbo:

Гриша Ганчев създаде корупция. Даже сам си призна, че като спрял да плаща и почнали да ги режат.. Айде нема нужда да ми е създател такъв човек.. Знаеш ли името на ЦСКА, в периода 1985 - 1989?
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 15 юли 2016, 18:16

drvasko98 написа:Бахти какво излезе. Мислех си, че като закрият ЦСКА ще ми е кеф, а то се оказа, че са закрили отбора на свестните чорбари и сега ми е тъжно. Всъщност идеята е да се закрият припознавачите, но явно се отлага за неуточненото бъдеще.


Те са незакриваеми. :qipag: :qipag: :qipag:

Нали затова са припознавачи, като закриеш ЦСКА, ще си прекръстят Литекс на ЦСКА и пак ще се пъчат, че са ЦСКА. А, ако им закриеш и Литекс, сигурно Лудогорец ще преименуват на ЦСКА, и пак сте капо. :qipag: :qipag:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 15 юли 2016, 21:27

Stinkata написа:
nacho написа:Значи да те създаде Гриша Ганчев е много уродливо, ама да те създаде БСФС,виж това вече е върхът на автентичноста. :qipbo:

Гриша Ганчев създаде корупция. Даже сам си призна, че като спрял да плаща и почнали да ги режат.. Айде нема нужда да ми е създател такъв човек.. Знаеш ли името на ЦСКА, в периода 1985 - 1989?
Ами много пъти съм го писал тук точно как се казваше ТЪй нареченото ЦСКА през периода 1985-89год,отначало беше ФК на ТЕРИТОРИАЛЕН ПРИНЦИП СРЕДЕЦ ,виждаш ли някъде прилика с ЦСКА?През 87ма му сложиха армейски статут и го кръстиха ЦФКА Средец,но това по вашите логики които развивате би трябвало да си е създадения през 85та от БСФС-териториален ФК Средец но вече с армейски статут и нищо друго. :qipad: Същата работа и с Витоша,но там му сложиха името Левски през 89та.И ти сега ,хубаво,не щеш Гриша Ганчев,той много лош,но не каза как е да те създаде БСФС?Едно такова хубаво сигурно ти става на душата,и с кеф да ходиш на стадиона да викаш. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 15 юли 2016, 21:46

Delija написа:
drvasko98 написа:Бахти какво излезе. Мислех си, че като закрият ЦСКА ще ми е кеф, а то се оказа, че са закрили отбора на свестните чорбари и сега ми е тъжно. Всъщност идеята е да се закрият припознавачите, но явно се отлага за неуточненото бъдеще.


Те са незакриваеми. :qipag: :qipag: :qipag:

Нали затова са припознавачи, като закриеш ЦСКА, ще си прекръстят Литекс на ЦСКА и пак ще се пъчат, че са ЦСКА. А, ако им закриеш и Литекс, сигурно Лудогорец ще преименуват на ЦСКА, и пак сте капо. :qipag: :qipag:
Пак по-добре отколкото да хленчиш за някакво си АД създадено преди 16 год,че то и само то е ЦСКА. :qipap: И то да не забравяме че и тогава имаше две ЦСКА и пак държавата реши въпроса.Ноо в оня случай нямахме абсолютно никакво съмнение в мъдрото отсъждане на държавните органи,щото така ни уйдисваше. :qipbo: Обаче сега,аууу,как може така да заколят обвеяното в такава славна автентичност ПФК ЦСКА АД,да бяха проучили кога и как е създадено. :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 15 юли 2016, 23:55

Стига с тия евтини глупости на Дърпапатки, преди 16 години държавата задължи клубовете да се пререгистрират като АД-та, нито е докаран в София Нефтохимик Бургас, па кръстен ЦСКА и ние да сме го припознали, нито нищо ..... просто ЦСКА стана, от сдружение с нестопанска цел - търговско дружество. Нищо общо с вашите курвенски истории сега.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта

cron