Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 09 юли 2016, 19:39

nacho написа:Ти не се ли интересуваш,няма ли да идеш да питаш баба си Дора-мениджърката? :qipap:


Това е мой проблем, теб какво те вълнува, нали вече си от Литекс ??! Вие проблеми нямате - ни дългове, ни забрана за трансфери, ни нищо, само цветя и рози ....

nacho написа:Как ще има права върху играчите като те си имаха договор със същия този клуб на Ганчев който сега някои екземпляри не го щете щото се бил обединил с Литекс. :qipad:


Литекс не се е обединявал с никой, не знам как го реши това. Литекс е собственост на Чавдар Етрополе, като и двата се прекръстиха на ЦСКА-София и ЦСКА 1948, съответно. По-малко чети тъпаци като Дърпатов, хем платени, хем тъпи.


nacho написа:А ПФК ЦСКА не само на теория си беше аматьорски клуб,и ще продължи да бъде такъв ако изобщо участва във В или по-долни групи.Какво ПФК,каква автентичност,какви 5лв. На Домуза че му лапате,лапате си.Достойна позиция било да се опитва да стъпче ЦСКА до нивото на някакъв юношески отбор,под миловидната форма че уж му подавал ръка. :qipan:А пък ОНЯ мач в Перник явно не ти се коментира. :qipae:


За онзи мач в Перник много пъти съм си казвал мнението. За днешната ситуация Домуса най-малко е виновен, така че недоумявам защо и него обвини сега.

А ЦСКА и в Я група да е, за мен няма проблем, аз не съм фен на титлите и "да бийм гувьедата уаааа" .....

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 10 юли 2016, 10:52

http://www.sportal.bg/news.php?news=613222

Падението продължава.....
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 10 юли 2016, 13:18

Напротив,много си е прав човека.Ето и на вас сега не ви се обяснява точно по какво разпознахте в Средец и Витоша бившите ЦСКА и Левски че и да викате за тях.А тези юноши кой ги знае какви са че да се представят за ПФК ЦСКА АД.Договори ли имат,с кого,как,ако са аматьори какво ПФК са тогава?Че и били писали писмо до ББ от името на дружеството. :qipag:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 10 юли 2016, 14:22

Delija написа:
nacho написа:Ти не се ли интересуваш,няма ли да идеш да питаш баба си Дора-мениджърката? :qipap:


Това е мой проблем, теб какво те вълнува, нали вече си от Литекс ??! Вие проблеми нямате - ни дългове, ни забрана за трансфери, ни нищо, само цветя и рози ....

nacho написа:Как ще има права върху играчите като те си имаха договор със същия този клуб на Ганчев който сега някои екземпляри не го щете щото се бил обединил с Литекс. :qipad:


Литекс не се е обединявал с никой, не знам как го реши това. Литекс е собственост на Чавдар Етрополе, като и двата се прекръстиха на ЦСКА-София и ЦСКА 1948, съответно. По-малко чети тъпаци като Дърпатов, хем платени, хем тъпи.


nacho написа:А ПФК ЦСКА не само на теория си беше аматьорски клуб,и ще продължи да бъде такъв ако изобщо участва във В или по-долни групи.Какво ПФК,каква автентичност,какви 5лв. На Домуза че му лапате,лапате си.Достойна позиция било да се опитва да стъпче ЦСКА до нивото на някакъв юношески отбор,под миловидната форма че уж му подавал ръка. :qipan:А пък ОНЯ мач в Перник явно не ти се коментира. :qipae:


За онзи мач в Перник много пъти съм си казвал мнението. За днешната ситуация Домуса най-малко е виновен, така че недоумявам защо и него обвини сега.

А ЦСКА и в Я група да е, за мен няма проблем, аз не съм фен на титлите и "да бийм гувьедата уаааа" .....
Не се излагай бе Дели,нали точно ти ревеш че искаш да си точно ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА АД.Е как се вързва ПРОФЕСИОНАЛЕН с Я групи и т.н.Ми ставаш си фенче на някакво аматьорско отборче и това е. :qipad: ЦСКА е клуб който през годините си е изградил традиции и своя философия-да търси винаги успешно представяне в Европа,да бие гувядата ,и винаги да гони върха.Неслучайно има фенове в цяла България. :qipad: Разбира се случват се и спадове както сега,но вие зовете че хем искате да сте автентични,хем нямало проблеми да стояли с години при аматьорите.Ами не се вързват двете неща. :qipad: Или има ЦСКА поне в Бгрупа с визия веднага връщане в елита,или ПФК просто загива и кой откъде е... :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 10 юли 2016, 15:18

Гледам нагоре че на Домуза продължавате да му лапате,очаквано де.Сигурно мнението ти за мача в Перник е че там е постъпил още по-достойно и рицарски. :qipae: И как ше има нещо общо със сегашното положение,той сън не спи и мисли как да подаде ръка на ЦСКА в тази ситуация. :qipbo: А Чавдар Етрополе закупи Литекс точно когато се прекръсти на ЦСКА 1948-клуба който администрираше миналото първенство дейноста на ПФК ЦСКА АД. :qipad: И тогава нямахте проблем с това а сега лаете много.И как няма да ме интересува какво ще каже баба Дора-мениджърката,нищо не можете да предложите а гледате да пречите. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 10 юли 2016, 18:18

nacho написа:Гледам нагоре че на Домуза продължавате да му лапате,очаквано де.Сигурно мнението ти за мача в Перник е че там е постъпил още по-достойно и рицарски. :qipae:


Покажи ми къде лапам на Домуса ??

А мнението ми за "мача" в Перник явно не си го чел, което не ти пречи да си пишеш лъжите ...... колко типично за фен на Литекс, освен да лъжете нагло, други "аргументи" никога не сте имали.

nacho написа: А Чавдар Етрополе закупи Литекс точно когато се прекръсти на ЦСКА 1948-клуба който администрираше миналото първенство дейноста на ПФК ЦСКА АД. :qipad:


Отново лъжа, мръсна и долна.

nacho написа:И как няма да ме интересува какво ще каже баба Дора-мениджърката,нищо не можете да предложите а гледате да пречите. :qipad:


На кого пречим, ловешки селяци, на Литекс ли пречим, ЦСКА пречи на Литекс, така ли ??!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 10 юли 2016, 18:21

Stinkata написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=613222

Падението продължава.....


Пената го влачат като панаирджийска мечка всеки ден по медиите, да обяснява, че Литекс е ЦСКА, белким някой се върже. Жалка история, унижават го и използват това, че няма много ум, за да вдене цялата ситуация.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 10 юли 2016, 18:30

nacho написа:Не се излагай бе Дели


Фен, зарязал ЦСКА и станал от Литекс, заради няколко евтини обещания за купи и победи над говедата, ми пише, че се излагам ...... безценно ....

nacho написа:нали точно ти ревеш че искаш да си точно ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА АД.Е как се вързва ПРОФЕСИОНАЛЕН с Я групи и т.н.Ми ставаш си фенче на някакво аматьорско отборче и това е. :qipad:


Виж в ТР дали името на ПФК ЦСКА АД се е променило в последната година, само защото е играл в аматьорския футбол .....

nacho написа:ЦСКА е клуб който през годините си е изградил традиции и своя философия-да търси винаги успешно представяне в Европа,да бие гувядата ,и винаги да гони върха.Неслучайно има фенове в цяла България. :qipad: Разбира се случват се и спадове както сега,но вие зовете че хем искате да сте автентични,хем нямало проблеми да стояли с години при аматьорите.Ами не се вързват двете неща. :qipad: Или има ЦСКА поне в Бгрупа с визия веднага връщане в елита,или ПФК просто загива и кой откъде е... :qipad:


Рейнджърс имат близо 2 пъти повече титли от ЦСКА, също фенове из цяла Шотландия, дори евротрофей май имаха, ако не се лъжа - КНК ....... как па се излъгаха да висят 4-5 години по долните дивизии, ами не припознаха я Килмарнък, я Хибърниън ??! Явно там нямат "щастието" да си имат мутри-престъпници и далавераджии ......

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 10 юли 2016, 19:54

Delija написа:
nacho написа:Гледам нагоре че на Домуза продължавате да му лапате,очаквано де.Сигурно мнението ти за мача в Перник е че там е постъпил още по-достойно и рицарски. :qipae:


Покажи ми къде лапам на Домуса ??

А мнението ми за "мача" в Перник явно не си го чел, което не ти пречи да си пишеш лъжите ...... колко типично за фен на Литекс, освен да лъжете нагло, други "аргументи" никога не сте имали.

nacho написа: А Чавдар Етрополе закупи Литекс точно когато се прекръсти на ЦСКА 1948-клуба който администрираше миналото първенство дейноста на ПФК ЦСКА АД. :qipad:


Отново лъжа, мръсна и долна.

nacho написа:И как няма да ме интересува какво ще каже баба Дора-мениджърката,нищо не можете да предложите а гледате да пречите. :qipad:


На кого пречим, ловешки селяци, на Литекс ли пречим, ЦСКА пречи на Литекс, така ли ??!
Какво ЦСКА бе Дели,къде сте,кои сте,къде ще играете,колко пъти да те питам?Какво лъжа,кой примерно даваше заплати в аматьорския клуб миналата година?Как да не лапаш на Домуса,знаеш какво направи в Перник а сега едва ли не рицар го изкара,много си наивен ако си мислиш че го прави от съпричастие към ЦСКА. :qipbl:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 10 юли 2016, 20:24

Айде пак Рейнджърс. :qipbo: Там доколкото знам клубовете от професионалната лига са гласували дали да върнат Рейнджърс в елита но резултатът не е бил в полза на този нов вече клуб а не точно предишния който си е бил. :qipad: А тук БФС взе решение че няма проблеми ПФК ЦСКА ЕАД да играе в А група и никой клуб не беше против.Даже в Подуене отначало се изказаха неподготвени сами невярвайки си че наистина ще излезат от групата,и после очаквано бърза свиха байряка. :qipbo: Колкото до ТР ако ПФК ЦСКА АД отново играе във В група е крайно време за КОРЕКЦИЯ-АМАТЬОРСКИ...а аз нищо не съм зарязал щото нищо няма за зарязване,и ти го виждаш и го знаеш много добре,но се правиш на две и половина. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 10 юли 2016, 23:24

Пак питам - защо Рейнджърс не прекръстиха Килмарнък или Хибърниън, ами висяха по долните дивизии ???? Те нямат ли шампионски манталитет ??! А нас никакво БФС не ни е пускало никъде, пусна Литекс, ЦСКА няма нищо общо по случая. И вие си станахте от Литекс, щото ""шампионският" ви манталитет не се връзвал с това "да играем по селата" .....

nacho написа:Какво ЦСКА бе Дели,къде сте,кои сте,къде ще играете,колко пъти да те питам?Какво лъжа,кой примерно даваше заплати в аматьорския клуб миналата година?Как да не лапаш на Домуса,знаеш какво направи в Перник а сега едва ли не рицар го изкара,много си наивен ако си мислиш че го прави от съпричастие към ЦСКА. :qipbl:


Къде съм го изкарал рицар, правещ го от съпричастност към ЦСКА ??! Какво те вълнува кои сме и къде сме, нали вече си от Литекс ??! Това с даването на заплати какво общо има с онова, дето подчертах ??!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 10 юли 2016, 23:29

http://www.sportal.bg/news.php?news=613223

Това ли е цената/наградата за синьото мълчание по въпроса за Чавдар-Литекс и цялата уродщина ??! Изведнъж поникнаха някакви 2 млн. и козирка ....... всичко става все по-гнусно и извратено.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот drvasko98 » 10 юли 2016, 23:56

Кур за джуджетата, от Микре до Барселона

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 11 юли 2016, 10:51

Да се слуша ГОЛЯМОТО РЕВАНЕ откъм Подуяне.Безценно. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 11 юли 2016, 11:36

Delija написа:Пак питам - защо Рейнджърс не прекръстиха Килмарнък или Хибърниън, ами висяха по долните дивизии ???? Те нямат ли шампионски манталитет ??! А нас никакво БФС не ни е пускало никъде, пусна Литекс, ЦСКА няма нищо общо по случая. И вие си станахте от Литекс, щото ""шампионският" ви манталитет не се връзвал с това "да играем по селата" .....

nacho написа:Какво ЦСКА бе Дели,къде сте,кои сте,къде ще играете,колко пъти да те питам?Какво лъжа,кой примерно даваше заплати в аматьорския клуб миналата година?Как да не лапаш на Домуса,знаеш какво направи в Перник а сега едва ли не рицар го изкара,много си наивен ако си мислиш че го прави от съпричастие към ЦСКА. :qipbl:


Къде съм го изкарал рицар, правещ го от съпричастност към ЦСКА ??! Какво те вълнува кои сме и къде сме, нали вече си от Литекс ??! Това с даването на заплати какво общо има с онова, дето подчертах ??!
Ха сега де,ми отде да ги знам Рейнджърс що не са прекръстили някой,това е двустранен процес,фенове,това,онова.И този твой толкоз честен и доблестен Рейнджърс едва ли е щял да се откаже от бързо връщане в елита ако гласуването е било в негова полза.Как мислиш ти? :qipae:А БФС си пусна точно ЦСКА в А група,справка-голямото мучане и реване откъм Подуене. :qipbo: Ако бяха пуснали Литекс нямаше да има такова,гаранция. :qipad: Пък вие кои сте и къде сте няма как да не ме вълнува,щото ти ме обвиняваш че съм изоставил нещо,а то няма нищо,ако не е така,опровергай го...Даже миналия сезон дейноста на ПФК ЦСКА АД минаваше ПРЕЗ ПФК ЦСКА48,може би неправилно съм се изразил по-нагоре,но това не променя много нещата.Значи сега вече това ПРЕЗ не ви харесва,а едно друго ПРЕЗ с което ви баламосват изведнъж много ви допадна. :qipad: Това обяснява и лапането на Домуза,той си върви комплект с една смешна баба и едни други господа...
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 86 госта

cron