Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот drvasko98 » 08 юли 2016, 15:02

В първия кръг ще играят Ботев Пловдив и Локомотив Пловдив .... в Бургас на Лазур. По същото време Нефтохимик Бургас "ще гостува" на Локомотив Горна Оряховица... в Пловдив на Лаута :qipbj: :qipbj: :qipbj: . В Разград пък ще играят Дунав и Верея, докато отборът от Разград гостува.
:qipbj: :qipbj: :qipbj: Всичко това, за да угоди на урода на гнома

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 08 юли 2016, 15:47

Delija написа:
nacho написа:Как да не приемаш чужди клубове като приемаш дружество с чуждо ЕИК да ти открадне история,бази и т. н и да се изживява като ЦСКА. :qipbl:


Това чуждо ЕИК било ли е някога член на БФС, играло ли е футбол, било ли е футболен клуб, има ли история ??!

nacho написа:Това означава аз с моята си личност и ЕГН да придобия наследството ти,който си друга личност ,с друго ЕГН...и после да развявам навсякъде че аз съм Дели,моля ти се,не става така. :qipbo: Ако си принципен трябва да си докрай такъв. :qipad:


Юридическите лица не са като физическите, не прави подобни нелепи примери. Неслучайно при ЮЛ са възможни по закон сливания, вливания, придобивания и т.н., нещо, което при физическите лица е невъзможно. :qipag: :qipag: :qipag:

Ако ФК ЦСКА ЕАД купи ПФК ЦСКА АД, след което прехвърли всички активи и пасиви към себе си, включая така важните членски права в БФС, то правоприемността ще е пълна. Въпреки, че аз лично бих станал и фен на клуб, които се брои като нов и няма никаква история, какъвто беше вариантът миналия юни.
Абе, възможни са едни сливания между физически лица,ама това друга тема дето се казва. :qipag: Работата е там че ФК ЦСКА ЕАД НЯМА ДА КУПИ ПФК ЦСКА АД А ИСКА ДА ПРИДОБИЕ НЕГОВИТЕ АКТИВИ И ПАСИВИ,С НЕГОВИЯ СИ -НА ФК ЦСКА ИДЕНТИФИКАЦИОНЕН КОД. :qipad: КАТО ПАСИВИТЕ ЩЯЛ ДА ГИ ВЛАЧИ 30ГОДИНИ И НЯМА НИКАКВИ ГАРАНЦИИ ЧЕ ЩЕ ГИ ПОЕМЕ НАПЪЛНО...Това феновете на ЦСКА са в пълното си право да го приемат,но и да не го приемат защото това не е точно тяхното ЦСКА. :qipad:И едва ли са толкоз нелепи примерите които дадох по-горе...Това с Литекс,също преценка на феновете,и то се вижда те накъде бият основно. :qipad: Феновете на Рейнджърс са подкрепили формата който ти казваш и така...
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 08 юли 2016, 15:53

drvasko98 написа:В първия кръг ще играят Ботев Пловдив и Локомотив Пловдив .... в Бургас на Лазур. По същото време Нефтохимик Бургас "ще гостува" на Локомотив Горна Оряховица... в Пловдив на Лаута :qipbj: :qipbj: :qipbj: . В Разград пък ще играят Дунав и Верея, докато отборът от Разград гостува.
:qipbj: :qipbj: :qipbj: Всичко това, за да угоди на урода на гнома
И по тая логика почти всички отбори дето си ги изредил са уроди. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 08 юли 2016, 16:36

Delija написа:
nacho написа:Ми то се вижда на кого си продавате гъзовете.Примерно един гелосан домуз вече ви обеща за награда да пуща юношите срещу вашите юноши,няма да се учудя ако ви пусне и купичка да вземете,сигурно ще и се зарадвате.


Не, ще заплачем и ще припознаем Литекс ..... а какво да направи Домуса, да пусне титулярите и да смачкат от бой тея млади момчета, това само пълен тъпанар и комплексар би го свършил. И аз да съм, и аз бих постъпил така, това е достойната позиция.


nacho написа:Не усещате ли само в какъв цирк влизате. :qipad:


Ти, който заеба ЦСКА и стана фен на Литекс, ли ми говориш за циркове ??!

nacho написа: Т.нар синдичка която не знам що не си гледа пенсията вече я мразим щото иска да убие ЦСКА а не да го спаси.


Ти си болен човек ..... убийците на ЦСКА викат "дръжте убийците на ЦСКА". :qipan: :qipan: :qipan:

nacho написа:Ако искаше да го спасява щеше да намери начин да запази играчите и вече да е ясно че ще се играе поне в Бгрупа.


Как да ги запази, като твоят идол-мутра ги разкара нарочно, за да саботира ЦСКА ??!
Айде пак идола ми-мутра виновен. :qipap: Ама тя тая бабка нали за всякаква се изживява бе-шеф на дружеството,мениджър,треньор,благодетел. :qipbo: Как така ще позволи да разкарат играчите нарочно.И аз какво съм заебал,кажи,то няма нищо за заебаване,ти наясно ли си с какво дружество,какъв отбор и къде ще играеш?И лапайте му го още на Домуза,още малко и до макарите ше стигнете. :qipbo: Тъпанар или комплексар беше той като пусна титулярите срещу едни юноши,на един мач в Перник преди няколко години??!И ако се играе изобщо някъде ще искате всеки да излиза срещу ФК ЦСКА АД с юношите ли?Наистина ли не виждате в каква пародия и цирк се вкарвате? :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 08 юли 2016, 19:51

nacho написа:
bat_jori написа:интересно ми е на каква цена се продадоха ,начи и компания?миналата година не искаха лекс ,а сега клекнаха от раз и го заобичаха?
същото мога да те питам и аз,за колко се продадохте?миналата година зовяхте че оздравяване е невъзможно а сега големи оздравители станахте,и то на чужди дружества :qipap:

2015 началото на юли има среща ,при гнома и всички фракции и симпатизанти заявиха -че не искат лиска..гг уж се нави,но изненада 2016 всички дърпати,начки и анимали се наведоха.....
докато малка част си запазиха ,позицията -ние не сме курви г н начи?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 09 юли 2016, 00:11

drvasko98 написа:В първия кръг ще играят Ботев Пловдив и Локомотив Пловдив .... в Бургас на Лазур. По същото време Нефтохимик Бургас "ще гостува" на Локомотив Горна Оряховица... в Пловдив на Лаута :qipbj: :qipbj: :qipbj: . В Разград пък ще играят Дунав и Верея, докато отборът от Разград гостува.
:qipbj: :qipbj: :qipbj: Всичко това, за да угоди на урода на гнома


Чудя се дали и в Африка съществува по-абсурдна държава от нашия кенеф ??!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 09 юли 2016, 00:15

nacho написа: Работата е там че ФК ЦСКА ЕАД НЯМА ДА КУПИ ПФК ЦСКА АД А ИСКА ДА ПРИДОБИЕ НЕГОВИТЕ АКТИВИ И ПАСИВИ,С НЕГОВИЯ СИ -НА ФК ЦСКА ИДЕНТИФИКАЦИОНЕН КОД. :qipad: КАТО ПАСИВИТЕ ЩЯЛ ДА ГИ ВЛАЧИ 30ГОДИНИ И НЯМА НИКАКВИ ГАРАНЦИИ ЧЕ ЩЕ ГИ ПОЕМЕ НАПЪЛНО...


1. Ще има придобиване, тоест собственост, четох го в плана.
2. 30 години ще се изплаща само най-големият дълг - този към НАП, към по-малките кредитори е максимум до 5 години.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 09 юли 2016, 00:21

nacho написа: Ама тя тая бабка нали за всякаква се изживява бе-шеф на дружеството,мениджър,треньор,благодетел. :qipbo: Как така ще позволи да разкарат играчите нарочно.И аз какво съм заебал,кажи,то няма нищо за заебаване,ти наясно ли си с какво дружество,какъв отбор и къде ще играеш?И лапайте му го още на Домуза,още малко и до макарите ше стигнете. :qipbo: Тъпанар или комплексар беше той като пусна титулярите срещу едни юноши,на един мач в Перник преди няколко години??!И ако се играе изобщо някъде ще искате всеки да излиза срещу ФК ЦСКА АД с юношите ли?Наистина ли не виждате в каква пародия и цирк се вкарвате? :qipad:


Никой не го лапа на Домуса, лапането е по вашия специалитет, просто казвам, че е достойно така да се постъпи, всичко друго е комплексарщина.

Относно Дора - тя няма права да спира играчите, те все пак се водеха на договор не към ПФК ЦСКА АД, защото той, поне на теория, се водеше аматьорски клуб последната година. :wink:

Апропо, чете ли, че господин ти Ганчев преди няколко дена е осъден да върне едни имоти по морето на държавата ??! Че пак едни схеми е въртял, за да не плаща и да взема на безценица ??! :wink:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 09 юли 2016, 11:11

Delija написа:
nacho написа: Работата е там че ФК ЦСКА ЕАД НЯМА ДА КУПИ ПФК ЦСКА АД А ИСКА ДА ПРИДОБИЕ НЕГОВИТЕ АКТИВИ И ПАСИВИ,С НЕГОВИЯ СИ -НА ФК ЦСКА ИДЕНТИФИКАЦИОНЕН КОД. :qipad: КАТО ПАСИВИТЕ ЩЯЛ ДА ГИ ВЛАЧИ 30ГОДИНИ И НЯМА НИКАКВИ ГАРАНЦИИ ЧЕ ЩЕ ГИ ПОЕМЕ НАПЪЛНО...


1. Ще има придобиване, тоест собственост, четох го в плана.
2. 30 години ще се изплаща само най-големият дълг - този към НАП, към по-малките кредитори е максимум до 5 години.
Ще има придобиване на търговско предприятие на АД,което означава точно това което писах С ГОЛЕМИ БУКВИ по-горе. :qipad: Даже и само към НАП да е 30 год. пак няма никакви гаранции че ще бъде поет дълга,и то толкова дълго във времето.Неслучайно плана е върнат,както и на Ганчев,но там поне има алтернатива. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 09 юли 2016, 11:26

Такава алтернатива има и при Венци Стефанов. Ако нещо ментето се разсъхне, винаги можеш да станеш фен на Славия... :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 09 юли 2016, 12:05

Delija написа:
nacho написа: Ама тя тая бабка нали за всякаква се изживява бе-шеф на дружеството,мениджър,треньор,благодетел. :qipbo: Как така ще позволи да разкарат играчите нарочно.И аз какво съм заебал,кажи,то няма нищо за заебаване,ти наясно ли си с какво дружество,какъв отбор и къде ще играеш?И лапайте му го още на Домуза,още малко и до макарите ше стигнете. :qipbo: Тъпанар или комплексар беше той като пусна титулярите срещу едни юноши,на един мач в Перник преди няколко години??!И ако се играе изобщо някъде ще искате всеки да излиза срещу ФК ЦСКА АД с юношите ли?Наистина ли не виждате в каква пародия и цирк се вкарвате? :qipad:


Никой не го лапа на Домуса, лапането е по вашия специалитет, просто казвам, че е достойно така да се постъпи, всичко друго е комплексарщина.

Относно Дора - тя няма права да спира играчите, те все пак се водеха на договор не към ПФК ЦСКА АД, защото той, поне на теория, се водеше аматьорски клуб последната година. :wink:

Апропо, чете ли, че господин ти Ганчев преди няколко дена е осъден да върне едни имоти по морето на държавата ??! Че пак едни схеми е въртял, за да не плаща и да взема на безценица ??! :wink:
Аз къде съм твърдял че Ганчев е светия благородник.Но определено не са такива и господата и бабата които се опитват да му пречат.И аз пак питам,какво предлагат тия последните?Това все пак е ФК,имащ идеята да участва някъде в турнирите на БФС.Е,никаква ЯСНОТА няма как може да се случи това.Ти не се ли интересуваш,няма ли да идеш да питаш баба си Дора-мениджърката? :qipap: Как ще има права върху играчите като те си имаха договор със същия този клуб на Ганчев който сега някои екземпляри не го щете щото се бил обединил с Литекс. :qipad: А ПФК ЦСКА не само на теория си беше аматьорски клуб,и ще продължи да бъде такъв ако изобщо участва във В или по-долни групи.Какво ПФК,каква автентичност,какви 5лв. На Домуза че му лапате,лапате си.Достойна позиция било да се опитва да стъпче ЦСКА до нивото на някакъв юношески отбор,под миловидната форма че уж му подавал ръка. :qipan:А пък ОНЯ мач в Перник явно не ти се коментира. :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 09 юли 2016, 12:13

Stinkata написа:Такава алтернатива има и при Венци Стефанов. Ако нещо ментето се разсъхне, винаги можеш да станеш фен на Славия... :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Да може,то и Левскито като се разсъхне винаги можеш да станеш фен на териториалната Витоша,че и да се хвалиш че си ходил да викаш за нея. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 09 юли 2016, 12:44

Когато се казвахме Витоша, а ЦСКА - Средец, въпреки милицията, която безчинстваше в секторите, се викаше "Левски" и "ЦСКА". И в това нямаше нищо странно, защото това си бяха Левски и ЦСКА... А сега, някакви комплексари викат ЦСКА на Литекс и псуват юношите на ЦСКА. Нещата доста се изпедерастиха напоследък...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 09 юли 2016, 14:40

И по какво се познаваха Средец и Витоша че са ЦСКА и Левски?Ако е по екипите и стадиона то и сега ментето както му викате ще си играе с червени екипи и най-вероятно на Армията.Какъв е проблема?А дали е менте ще усетите най-добре когато опитате болката от загубата от него,или не дай си боже,ако се зарадвате при победа някога. :qipad: Но мен най-ме кефи рева който идва откъм Подуене откакто стана ясно че ще има някакъв отбор с името ЦСКА в А група.Това ако не е комплексарщина не знам друго какво може да е.Ей така РЕВ искам да слушам.И ми дреме на оная работа колко автентично или не е ЦСКА,и дали щели да му признаят историята или не.Аз съм човек на средна възраст и съм изживял и съм се израдвал на почти всички по-големи успехи на ЦСКА. :qipad:А и историята си е в музея при бай Сашо Манов,и да е жив и здрав да я съхранява и дай боже да се множат там трофеите.Постигнати просто от отбор който играе с червени фланелки на Армията,пред червените фенове.Това ще си е автентично винаги,каквото и да става. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 09 юли 2016, 19:32

nacho написа:Ще има придобиване на търговско предприятие на АД,което означава точно това което писах С ГОЛЕМИ БУКВИ по-горе. :qipad: Даже и само към НАП да е 30 год. пак няма никакви гаранции че ще бъде поет дълга,и то толкова дълго във времето.Неслучайно плана е върнат,както и на Ганчев,но там поне има алтернатива. :qipad:


Планът не е върнат заради срока на изплащане, прочети по-внимателно, а не пиши наизуст. Това дали предложеният срок удоволетворява кредиторите, ще го решат те на събранието си, а не съдът. Съдът гледа други неща по плановете.

А гаранции няма за нищо, няма гаранции, че и след 2 години ГГ няма да реши да премести Литекс в Пловдив и да го преименува Локомотив-Ботев-Марица-Спартак ...... и тогава ще трябва да молите Домуса да прекръсти Лудогорец на ЦСКА и да го премести в София, за да станете от него.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 109 госта

cron