Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 06 юли 2016, 23:52

Относно ЕИК, и друго да ти покажа, като влезеш в История, там ще пише само едно име - ЦСКА. Няма да пише Литекс, после КОРЕКЦИЯ - ЦСКА.

Схващаш ли дебелата разлика ??!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 07 юли 2016, 10:08

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/mult ... ska-386447

Какво знаеше за българския футбол, беше ли чувал за ЦСКА?

Да, ЦСКА е отбор, който е много познато име в Европа, може би най-известният български отбор. Това ме спечели. Диого и Арсенио също ми казаха много хубави неща за ЦСКА, казаха ми, че е най-големият отбор в България, със страхотни традиции и история, че в ЦСКА се работи изключително професионално и че клубът винаги иска да стане шампион.Разказаха ми и за феновете и останах очарован.


Тия са за прокуратурата.... Ега ти измамниците... :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 07 юли 2016, 11:58

Delija написа:
nacho написа:То па вие изобщо не си продавате гъзовете. :qipag: Днес чувам че Домуза ви е обещал нещо...че щял да излезе и той с децата срещу ФК ЦСКА ЕАД в знак на съпричастност. :qipbo: Ми тя отвсякъде прозира заверата и КОЙ я дирижира.Аз недоумявам как на една изкуфяла бабка и позволявате да ви води за носа и да прави циркове на Армията подучвана от началниците си.То смешно просто,т.нар синдичка се изживява като треньор,спонсор,може да влезе да играе сигурно. Тези юноши не са никакво ЦСКА.Ако не си съгласен очаквам да покажеш ЕИК при евентуална трансформация някога,както показвахте едно друго ЕИК. :qipad:


На кой си продаваме гъзовете, бе ??! Онзи ден едните скандираха ЦСКА, другите Гриша Ганчев. Видя се прекрасно кой на кого е фен - ние на ЦСКА, вие на мутрата.

Синдичката се бори да го има ЦСКА, затова я мразите толкова, защото вашата цел е да убиете ЦСКА колкото се може по-бързо, за да набутате на негово място любимия ви Литекс. Евтини продажници, псувахте и децата на ЦСКА, толкова долни и жалки сте, че нямам думи, пълна измет.
Ми то се вижда на кого си продавате гъзовете.Примерно един гелосан домуз вече ви обеща за награда да пуща юношите срещу вашите юноши,няма да се учудя ако ви пусне и купичка да вземете,сигурно ще и се зарадвате.Не усещате ли само в какъв цирк влизате. :qipad: Били скандирали ЦСКА...какво ЦСКА,къде е то,къде ще играе,кой ще го издържа,синдичката ли? :qipap: Много ясно че неслънчасалите фенове ще скандират името на човека заради когото в момента все пак има отбор с името ЦСКА,и то отбор който достойно може да защитава това име на терена.Пък такива като вас и приятелите ви в Подуене както искате си му викайте. :qipad: Т.нар синдичка която не знам що не си гледа пенсията вече я мразим щото иска да убие ЦСКА а не да го спаси.Ако искаше да го спасява щеше да намери начин да запази играчите и вече да е ясно че ще се играе поне в Бгрупа.А тя ми разкарва некакви юноши без никаква яснота,всъщност то не е много ясно и дали всички са юноши на ЦСКА. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 07 юли 2016, 12:23

Delija написа:Относно ЕИК, и друго да ти покажа, като влезеш в История, там ще пише само едно име - ЦСКА. Няма да пише Литекс, после КОРЕКЦИЯ - ЦСКА.

Схващаш ли дебелата разлика ??!
Да,ще пише ЦСКА с различно ЕИК от досегашното ЦСКА. :qipbo: И ти ако наистина си толкова морален колкото се изкарваш,няма да приемеш и него.Щото доколкото знам ЕИК означава КОД ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЯ. :qipad: По въпроса за корекциите какъв е проблема-то не е тайна че два клуба се обединяват и са приели името ЦСКА.Та нормално е да има корекция. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Al » 07 юли 2016, 16:37

Начка, единственото, което мога да кажа, е, че съм изумен. ГГ ви върти на малкия си пръст, а на част от вас не само не ви пречи, да ви правят на маймуни и да унижават клуба, който обичате, ами и му се кланяте, защото кръстил нещо си ЦСКА и ще играе в А група.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 07 юли 2016, 16:48

Аз съм сигурен, че ако и в Левски се случи такова нещо, ще има много такива, които ще предпочетат ментето, пред това, клубът да изчезне, или да мине през аматьорските лиги... Няма лошо да станат фенове на нов клуб, но е малоумно да претендират, че това е старият им любим отбор. Както и онзи, който съм цитирал по-рано - идвал в голям клуб, познат в цяла Европа... #-o #-o #-o
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Al » 07 юли 2016, 17:17

Естествено, че и Левски не е застрахован от това нещо.

И в такъв момент ще съм Дели или Жорката, а не Начо.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 07 юли 2016, 23:11

nacho написа:Ми то се вижда на кого си продавате гъзовете.Примерно един гелосан домуз вече ви обеща за награда да пуща юношите срещу вашите юноши,няма да се учудя ако ви пусне и купичка да вземете,сигурно ще и се зарадвате.


Не, ще заплачем и ще припознаем Литекс ..... а какво да направи Домуса, да пусне титулярите и да смачкат от бой тея млади момчета, това само пълен тъпанар и комплексар би го свършил. И аз да съм, и аз бих постъпил така, това е достойната позиция.


nacho написа:Не усещате ли само в какъв цирк влизате. :qipad:


Ти, който заеба ЦСКА и стана фен на Литекс, ли ми говориш за циркове ??!

nacho написа: Т.нар синдичка която не знам що не си гледа пенсията вече я мразим щото иска да убие ЦСКА а не да го спаси.


Ти си болен човек ..... убийците на ЦСКА викат "дръжте убийците на ЦСКА". :qipan: :qipan: :qipan:

nacho написа:Ако искаше да го спасява щеше да намери начин да запази играчите и вече да е ясно че ще се играе поне в Бгрупа.


Как да ги запази, като твоят идол-мутра ги разкара нарочно, за да саботира ЦСКА ??!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 07 юли 2016, 23:16

nacho написа:
Delija написа:Относно ЕИК, и друго да ти покажа, като влезеш в История, там ще пише само едно име - ЦСКА. Няма да пише Литекс, после КОРЕКЦИЯ - ЦСКА.

Схващаш ли дебелата разлика ??!
Да,ще пише ЦСКА с различно ЕИК от досегашното ЦСКА. :qipbo: И ти ако наистина си толкова морален колкото се изкарваш,няма да приемеш и него.Щото доколкото знам ЕИК означава КОД ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЯ. :qipad: По въпроса за корекциите какъв е проблема-то не е тайна че два клуба се обединяват и са приели името ЦСКА.Та нормално е да има корекция. :qipad:


Ако се прехвърлят членските права от ПФК ЦСКА АД, заедно с пасивите и активите, това ще значи пълна приемственост между двете дружества. Тия евтини манипулации си ги разправяйте с Дърпутката и сие имбецили.

Аз отдавна съм си казал позицията - чужди клубове не приемам, или ЦСКА се оздравява, или ново дружество, създадено още отначало като ЦСКА, а не прекръстен чужд клуб.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 08 юли 2016, 06:33

интересно ми е на каква цена се продадоха ,начи и компания?миналата година не искаха лекс ,а сега клекнаха от раз и го заобичаха?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 08 юли 2016, 10:59

Delija написа:
nacho написа:
Delija написа:Относно ЕИК, и друго да ти покажа, като влезеш в История, там ще пише само едно име - ЦСКА. Няма да пише Литекс, после КОРЕКЦИЯ - ЦСКА.

Схващаш ли дебелата разлика ??!
Да,ще пише ЦСКА с различно ЕИК от досегашното ЦСКА. :qipbo: И ти ако наистина си толкова морален колкото се изкарваш,няма да приемеш и него.Щото доколкото знам ЕИК означава КОД ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЯ. :qipad: По въпроса за корекциите какъв е проблема-то не е тайна че два клуба се обединяват и са приели името ЦСКА.Та нормално е да има корекция. :qipad:


Ако се прехвърлят членските права от ПФК ЦСКА АД, заедно с пасивите и активите, това ще значи пълна приемственост между двете дружества. Тия евтини манипулации си ги разправяйте с Дърпутката и сие имбецили.

Аз отдавна съм си казал позицията - чужди клубове не приемам, или ЦСКА се оздравява, или ново дружество, създадено още отначало като ЦСКА, а не прекръстен чужд клуб.
Как да не приемаш чужди клубове като приемаш дружество с чуждо ЕИК да ти открадне история,бази и т. н и да се изживява като ЦСКА. :qipbl: Това означава аз с моята си личност и ЕГН да придобия наследството ти,който си друга личност ,с друго ЕГН...и после да развявам навсякъде че аз съм Дели,моля ти се,не става така. :qipbo: Ако си принципен трябва да си докрай такъв. :qipad:Истината е че идентичноста ЦСКА така или иначе продължава с друго дружество и е въпрос вече на избор на феновете кой вариант ще предпочетат.А то се вижда мнозинството от феновете,и то доста голямо мнозинство,какво предпочитат,това е положението. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 08 юли 2016, 11:10

bat_jori написа:интересно ми е на каква цена се продадоха ,начи и компания?миналата година не искаха лекс ,а сега клекнаха от раз и го заобичаха?
същото мога да те питам и аз,за колко се продадохте?миналата година зовяхте че оздравяване е невъзможно а сега големи оздравители станахте,и то на чужди дружества :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 08 юли 2016, 11:26

nacho написа:Как да не приемаш чужди клубове като приемаш дружество с чуждо ЕИК да ти открадне история,бази и т. н и да се изживява като ЦСКА. :qipbl:


Това чуждо ЕИК било ли е някога член на БФС, играло ли е футбол, било ли е футболен клуб, има ли история ??!

nacho написа:Това означава аз с моята си личност и ЕГН да придобия наследството ти,който си друга личност ,с друго ЕГН...и после да развявам навсякъде че аз съм Дели,моля ти се,не става така. :qipbo: Ако си принципен трябва да си докрай такъв. :qipad:


Юридическите лица не са като физическите, не прави подобни нелепи примери. Неслучайно при ЮЛ са възможни по закон сливания, вливания, придобивания и т.н., нещо, което при физическите лица е невъзможно. :qipag: :qipag: :qipag:

Ако ФК ЦСКА ЕАД купи ПФК ЦСКА АД, след което прехвърли всички активи и пасиви към себе си, включая така важните членски права в БФС, то правоприемността ще е пълна. Въпреки, че аз лично бих станал и фен на клуб, които се брои като нов и няма никаква история, какъвто беше вариантът миналия юни.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 08 юли 2016, 11:36

nacho написа:
bat_jori написа:интересно ми е на каква цена се продадоха ,начи и компания?миналата година не искаха лекс ,а сега клекнаха от раз и го заобичаха?
същото мога да те питам и аз,за колко се продадохте?миналата година зовяхте че оздравяване е невъзможно а сега големи оздравители станахте,и то на чужди дружества :qipap:


Кои чужди дружества ??! Аз не виждам друг за оздравяване, освен ПФК ЦСКА АД ??! Това че ФК ЦСКА ще поеме всичките му пасиви, говори само, че между двете ще има пълна приемственост и наследственост.

Докато между Литекс и ЦСКА няма абсолютно никаква връзка. :wink:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот drvasko98 » 08 юли 2016, 14:40

Най-интересно ще стане, ако някоя групировка в скоро време реши да употреби парче олово и малко барут и се налага да се припознава още някой :qipbj:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 110 госта

cron