Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 05 юли 2016, 18:04

Delija написа:
nacho написа:Аз питам КОЙ прати невинните деца? :qipad:


Къде са ги пратили "невинните" деца, бе, Начо, на фронта ли, къде, що пишеш глупости ??! Момчетата просто бяха изведени на тренировка, какво ви пречи на вас това, ловешки селяндури ??!
Ми то щеше да си стане фронт,ако не беше полицията. :qipad: И е много долно да пращаш тези деца точно в такъв момент там,да ги подлагаш на стрес търсейки определен ефект от всичко това.Като искат да си тренират без да се огласява нарочно,на тишина и спокойствие,А то едни фанфари бяха-"автентичния"ЦСКА щял да тренира,разбира се това хич не беше случайно.Абе жалка пародия. :qipbl:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 05 юли 2016, 18:32

nacho написа:Ама какво ще оздравява бе Дели?Неговото си дружество ли,щото е видно от плана че няма да е досегашното АД.А вие вече сте фенове на ФК ЦСКА ЕАД и ще се надявате да ви "закупят" титли и т.н. :qipbo: Кое му е автентичното на това,ми то по този начин историята може да иде и в Подуене,и там ли ставате фенове? :qipae: Правиш се удобно на невидял и ме караш да задавам по 1000 пъти едни и същи въпроси. :qipbo:


Автентичното му е това, че не е чужд клуб, преместен в София и прекръстен на ЦСКА. Ще си купи ЦСКА и ще поеме всичките му активи и пасиви.

Никой клуб не е ползвал в цялата си история едно и също юридическо лице, това няма нищо общо с вашата история - Чувдар купува Литекс, заедно се прекръстват на ЦСКА, с когото иначе нямат абсолютно нищо общо, и се местят в София, представяйки се за ....... ЦСКА.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 05 юли 2016, 18:35

nacho написа:
Delija написа:
nacho написа:Ми то по вашата логика отричате и генезиса на ЦСКА.Откъде накъде някакви сИ Септември и Чавдар ше се обединяват през 48ма,че и имали наглостта после да се преименуват на ЦСКА. :qipad: Ми те са си Септември и Чавдар.Да почваме ли да скандираме-и преди и сега Септември не е ЦСКА. :qipbo:


При това обединение са образува нов клуб, пак правиш нелепи сравнения. ФК Копенхаген по същия начин е създаден. Нищо общо с Чавдар купил Литекс и дружно се прекръстили на трети отбор/ЦСКА, с който нямат нищо общо, и станали него.
Ми и това е нов клуб и просто иска да се казва ЦСКА,какъв е проблема и защо да е Литекс? :qipad: А дали ще стане НЕГО,ще разберем занапред,поне може да се разпише на ламарината на Армията,ако няма кой друг да го прави :qipad:


Вашето не е нов клуб, вашето си е Литекс със сменено име и седалище. Показа ви се 500 пъти с факти.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 05 юли 2016, 18:37

nacho написа: И е много долно да пращаш тези деца точно в такъв момент там,да ги подлагаш на стрес


Кой къде ги е пращал, бе ??! Тея деца излязоха на тренировка, вас какво ви дразни това ??? Ние ходим ли да псуваме децата на вашия Литекс ??!

nacho написа:Като искат да си тренират без да се огласява нарочно,на тишина и спокойствие,А то едни фанфари бяха-"автентичния"ЦСКА щял да тренира,разбира се това хич не беше случайно.Абе жалка пародия


Защо да не се огласява, бе, Литекс като се събра на тренировка, не се ли огласи това по медиите ??! Тогава защо не се дразнехте ??!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 06 юли 2016, 02:15

Delija написа:
nacho написа:Ама какво ще оздравява бе Дели?Неговото си дружество ли,щото е видно от плана че няма да е досегашното АД.А вие вече сте фенове на ФК ЦСКА ЕАД и ще се надявате да ви "закупят" титли и т.н. :qipbo: Кое му е автентичното на това,ми то по този начин историята може да иде и в Подуене,и там ли ставате фенове? :qipae: Правиш се удобно на невидял и ме караш да задавам по 1000 пъти едни и същи въпроси. :qipbo:


Автентичното му е това, че не е чужд клуб, преместен в София и прекръстен на ЦСКА. Ще си купи ЦСКА и ще поеме всичките му активи и пасиви.

Никой клуб не е ползвал в цялата си история едно и също юридическо лице, това няма нищо общо с вашата история - Чувдар купува Литекс, заедно се прекръстват на ЦСКА, с когото иначе нямат абсолютно нищо общо, и се местят в София, представяйки се за ....... ЦСКА.
Не иска да си купува ЦСКА а само неговите активи и...уж пасиви и да ги мести в негово дружество.Това не е никаква автентичност. :qipbl: Да придобие АД-то като цяло,с ЕИК,седалище,адрес,и после да сменя юридическата форма ако иска. :qipad: А така както писах вече 1000 пъти,а сега и ще уголемя-МНОГО ЛЕСНО ПРИМЕРНО ИСТОРИЯТА МОЖЕ ДА ИДЕ И В ПОДУЕНЕ,И ТОГАВА СЕ ХВАЩАТЕ С ЖОРИ И СИЕ ЗА РЪЧИЧКА И СЪС СИНИЯ ШАЛ КЪМ ГЕРЕНА... :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 06 юли 2016, 11:45

nacho написа:Не иска да си купува ЦСКА а само неговите активи и...уж пасиви и да ги мести в негово дружество.


Няма и уж, ясно си го пише в плана - активи И пасиви.


nacho написа:Това не е никаква автентичност. :qipbl: Да придобие АД-то като цяло,с ЕИК,седалище,адрес,и после да сменя юридическата форма ако иска. :qipad:


Ами точно цялото ще го придобие, чети, пише си го.

nacho написа:А така както писах вече 1000 пъти,а сега и ще уголемя-МНОГО ЛЕСНО ПРИМЕРНО ИСТОРИЯТА МОЖЕ ДА ИДЕ И В ПОДУЕНЕ,И ТОГАВА СЕ ХВАЩАТЕ С ЖОРИ И СИЕ ЗА РЪЧИЧКА И СЪС СИНИЯ ШАЛ КЪМ ГЕРЕНА... :qipbo:


Не може да иде, точно по вашата логика може да иде - Левски си сменя името на ЦСКА и става ..... ЦСКА. :qipag: :qipag: :qipag: Нали за вас толкова лесни са нещата ??! Щом може Литекс така да стане ЦСКА, значи може и Левски. :wink:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 06 юли 2016, 11:50

http://www.sportal.bg/news.php?news=612564

Колко е извратен Гришата, сега пък ще прекръства Ботев Луковит на Литекс и ще го мести в Ловеч. И ще иска местните да го припознаят.

А тъпите журналя така и не научиха, че във В група лицензи няма. #-o #-o #-o А и да имаше, те не могат да се прехвърлят от клуб на клуб.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 06 юли 2016, 11:54

Delija написа:
nacho написа: И е много долно да пращаш тези деца точно в такъв момент там,да ги подлагаш на стрес


Кой къде ги е пращал, бе ??! Тея деца излязоха на тренировка, вас какво ви дразни това ??? Ние ходим ли да псуваме децата на вашия Литекс ??!

nacho написа:Като искат да си тренират без да се огласява нарочно,на тишина и спокойствие,А то едни фанфари бяха-"автентичния"ЦСКА щял да тренира,разбира се това хич не беше случайно.Абе жалка пародия


Защо да не се огласява, бе, Литекс като се събра на тренировка, не се ли огласи това по медиите ??! Тогава защо не се дразнехте ??!
Ами в единия случай се събра за тренировка професионален ФК който както и да извъртате, и в регистри и в БФС си се казва ПФК ЦСКА.Нормален е интереса на медиите. :qipad:В другия случай група юноши излязоха да се поразтъпчат малко и ако не беше преднамерената медийна истерия на кой ли щеше да му пука за това. :qipad: И разбирам столичанската гордост на някои индивиди на Армията в стил-шшш,алоо,селяндурите кои сте вие бе,ние сме еди кои си,ЦСКА и т.н...Е добре,ама видно е че се окекахте,да не употребявам и по-силна дума,и дойде ред селяндурите,било ловешки или други,да спасяват поне името ЦСКА,ако не може дружеството.Това е положението. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 06 юли 2016, 14:04

Delija написа:
nacho написа:Не иска да си купува ЦСКА а само неговите активи и...уж пасиви и да ги мести в негово дружество.


Няма и уж, ясно си го пише в плана - активи И пасиви.


nacho написа:Това не е никаква автентичност. :qipbl: Да придобие АД-то като цяло,с ЕИК,седалище,адрес,и после да сменя юридическата форма ако иска. :qipad:


Ами точно цялото ще го придобие, чети, пише си го.

nacho написа:А така както писах вече 1000 пъти,а сега и ще уголемя-МНОГО ЛЕСНО ПРИМЕРНО ИСТОРИЯТА МОЖЕ ДА ИДЕ И В ПОДУЕНЕ,И ТОГАВА СЕ ХВАЩАТЕ С ЖОРИ И СИЕ ЗА РЪЧИЧКА И СЪС СИНИЯ ШАЛ КЪМ ГЕРЕНА... :qipbo:


Не може да иде, точно по вашата логика може да иде - Левски си сменя името на ЦСКА и става ..... ЦСКА. :qipag: :qipag: :qipag: Нали за вас толкова лесни са нещата ??! Щом може Литекс така да стане ЦСКА, значи може и Левски. :wink:
Цялото ще придобие грънци.Защо са му тогава членски права в БФС,нали досегашното АД си ги има?ЕИК Какъв ще е? :qipad: Нали в други случаи много ви е важен ЕИК,ама тук нещо го неглижирате? :qipap:Не се излагайте бе,нали сте автентични уж,пък сте готови да ви вземат история и всичко за да търчите подир някакви фантасмагории.И то се вижда,справка-цирка оня ден...Нас кво ни гледате,ние поне прекръстваме на ЦСКА :qipbo:.А вие явно сте готови ако Левски изкупи успехите на ЦСКА да облечете сините фланелки,така излиза,и напротив,лесно е,едно хрумване на Божков и сте в Подуене,"автентични". :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 06 юли 2016, 14:32

Жори пък откакто СТАНА ФЕН НА ФК ЦСКА ЕАД не се е появявал тук,сигурно брои докъде е стигнал господин му Божков в "изкупуването " на титлите. :qipap: След това ще изчака новия му любим клуб да придобие членски права В БФС от старото АД без да се пита защо това се налага ,и после спокоен да се покаже в целия си АВТЕНТИЧЕН БЛЯСЪК. :qipap: :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 06 юли 2016, 17:06

nacho написа:Нас кво ни гледате,ние поне прекръстваме на ЦСКА :qipbo:.А вие явно сте готови ако Левски изкупи успехите на ЦСКА да облечете сините фланелки,така излиза,и напротив,лесно е,едно хрумване на Божков и сте в Подуене,"автентични". :qipap:


Не ми приписвай гнусното ваше курвенско поведение на мен, вие сте тези, които ще станете от Левски, ако се прекръсти на ЦСКА. Не стига, че сте се осрали до шия, ами и вменявате вашия срам на другите, безподобна наглост и безочие. Продавайте си гъзовете там, не ме и вълнувате вече. Ганчев, Домусчиев, който обещае нещо ......

Иначе Левски днес също умря. Току-що легитимирахте грандиозната измама на Гриша Ганчев, имах малка надежда, че има нещо мъжко поне във вас и ще си изпълните заканата, но, уви, в тая "държава" всичко е мъртво.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Al » 06 юли 2016, 19:17

Прав си. Безкрайно съм разочарован от поведението на Левски в тази ситуация.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 06 юли 2016, 20:55

:qipag: То вярно че в Подуене ги е страх само от сянката на ЦСКА и само чуването на това име ги кара да се изказват неподготвени.Ама да се очаква че ще изпълнят заканата си...по-добре да успокоите малко топката. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 06 юли 2016, 21:30

Delija написа:
nacho написа:Нас кво ни гледате,ние поне прекръстваме на ЦСКА :qipbo:.А вие явно сте готови ако Левски изкупи успехите на ЦСКА да облечете сините фланелки,така излиза,и напротив,лесно е,едно хрумване на Божков и сте в Подуене,"автентични". :qipap:


Не ми приписвай гнусното ваше курвенско поведение на мен, вие сте тези, които ще станете от Левски, ако се прекръсти на ЦСКА. Не стига, че сте се осрали до шия, ами и вменявате вашия срам на другите, безподобна наглост и безочие. Продавайте си гъзовете там, не ме и вълнувате вече. Ганчев, Домусчиев, който обещае нещо ......

Иначе Левски днес също умря. Току-що легитимирахте грандиозната измама на Гриша Ганчев, имах малка надежда, че има нещо мъжко поне във вас и ще си изпълните заканата, но, уви, в тая "държава" всичко е мъртво.
То па вие изобщо не си продавате гъзовете. :qipag: Днес чувам че Домуза ви е обещал нещо...че щял да излезе и той с децата срещу ФК ЦСКА ЕАД в знак на съпричастност. :qipbo: Ми тя отвсякъде прозира заверата и КОЙ я дирижира.Аз недоумявам как на една изкуфяла бабка и позволявате да ви води за носа и да прави циркове на Армията подучвана от началниците си.То смешно просто,т.нар синдичка се изживява като треньор,спонсор,може да влезе да играе сигурно. Тези юноши не са никакво ЦСКА.Ако не си съгласен очаквам да покажеш ЕИК при евентуална трансформация някога,както показвахте едно друго ЕИК. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 06 юли 2016, 23:42

nacho написа:То па вие изобщо не си продавате гъзовете. :qipag: Днес чувам че Домуза ви е обещал нещо...че щял да излезе и той с децата срещу ФК ЦСКА ЕАД в знак на съпричастност. :qipbo: Ми тя отвсякъде прозира заверата и КОЙ я дирижира.Аз недоумявам как на една изкуфяла бабка и позволявате да ви води за носа и да прави циркове на Армията подучвана от началниците си.То смешно просто,т.нар синдичка се изживява като треньор,спонсор,може да влезе да играе сигурно. Тези юноши не са никакво ЦСКА.Ако не си съгласен очаквам да покажеш ЕИК при евентуална трансформация някога,както показвахте едно друго ЕИК. :qipad:


На кой си продаваме гъзовете, бе ??! Онзи ден едните скандираха ЦСКА, другите Гриша Ганчев. Видя се прекрасно кой на кого е фен - ние на ЦСКА, вие на мутрата.

Синдичката се бори да го има ЦСКА, затова я мразите толкова, защото вашата цел е да убиете ЦСКА колкото се може по-бързо, за да набутате на негово място любимия ви Литекс. Евтини продажници, псувахте и децата на ЦСКА, толкова долни и жалки сте, че нямам думи, пълна измет.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта

cron