Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 01 юли 2016, 23:42

Самият факт, че пишеш, че Дора се туткала, говори колко си некомпетентен по темата, всичките ти писаници са такива, Начка. Дора не се тутка ни най-малко, това са срокове и процедури, определени по закон, не знам кой ви пълни главата с тези глупости, но и той е гола вода по материята.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 02 юли 2016, 10:51

Да разведрим с логото на кампанията "Шофираш и спестяваш" на Great Wall...

http://greatwall.bg/drive-and-save/

Изображение

Рекламният отдел на Гришата кърти... :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 02 юли 2016, 12:38

Знам че сега очакваш аплодисменти от Жори и Дели за рекламния отдел на Гришата. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 02 юли 2016, 13:11

Delija написа:Самият факт, че пишеш, че Дора се туткала, говори колко си некомпетентен по темата, всичките ти писаници са такива, Начка. Дора не се тутка ни най-малко, това са срокове и процедури, определени по закон, не знам кой ви пълни главата с тези глупости, но и той е гола вода по материята.
Не става въпрос за съдебните срокове и процедури. :qipad: Айде ти компетентния да обясниш защо досега баба ти Дора дрънкаше глупости че била картотекирала играчи които ги няма,и била дала всички необходими документи за участие в професионалния футбол както се изразяваше самата баба? :qipbo: А оня ден от БФС обявиха че тепърва тъй нареченото автентично ЦСКА трябвало да внася документация поне за Бгрупа. :qipad: И за Божков ще ми е интересно да се произнесеш,вярваш ли му,виждал ли си го?Иначе аматьорската чака,ше звучи нещо като такова -
АматьорскоПрофесионален Футболен Клуб ЦСКА АД с прозвище Автентичните. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 02 юли 2016, 18:41

nacho написа: Айде ти компетентния да обясниш защо досега баба ти Дора дрънкаше глупости че била картотекирала играчи които ги няма,и била дала всички необходими документи за участие в професионалния футбол както се изразяваше самата баба? :qipbo:


Пишеш лъжи пак. Никъде не е казвала, че е картотекирала играчи в БФС, а в БФС наистина са подадени документи за участие. Стига дърпатовски глупости и лъжи.

nacho написа:тъй нареченото автентично ЦСКА


Така ли стана, тъй наречено автентично ?!?! .... а кое е автентичното - прекръстеният Литекс ли ???

nacho написа: И за Божков ще ми е интересно да се произнесеш,вярваш ли му,


Ами, вярвам му повече от на онзи, който внесе молби за бърз фалит на ЦСКА и искаше да го кръсти после ФК Лупи. И който цяла година, откак е в ЦСКА, не е платил 1 лев от дълговете.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Al » 03 юли 2016, 10:40

А ГГ фигурира ли въобще някъде с името си като собственик, плащач или нещо подобно?
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 03 юли 2016, 14:28

ГГ фигурира с името си като собственик в дружеството ПФК ЦСКА- 48 което е предложило оздравителен план за ПФК ЦСКА АД. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Al » 03 юли 2016, 15:26

Т.е. няма нищо общо с ЦСКА (преименуван Литекс)?
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 03 юли 2016, 16:00

Т .e,ако бъде приет оздравителния план ще има много общо с ПФК ЦСКА АД. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Al » 03 юли 2016, 16:08

Т.е. към настоящия момент няма и с ПФК ЦСКА АД.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 03 юли 2016, 16:40

Айде Дели,Жори,честито ви,вече официално сте фенове на някакъв си ФК ЦСКА ЕАД. :qipaz: Господин ви Божков най-официално в оздравителния си план е отбелязал че ще има придобиване на търговско предприятие,което означава горе-долу-наследството на Иван минава към Петко,образно казано. :qipbo: И този Петко,разбирай гореспоменатото ЦСКА,щяло да придобива членски права в БФС.Не знам как ще стане това но и да стане това е вече съвсем друг клуб...Тъй че вервайте си му на Божков,то добре че беше ГГ да има сега нещо което ВБ да използва за да хваща шаранчета в мътни води :qipbo: А,и се гответе за В група,щото за там ви готви,пише го в документа а и си личи по темпото с което баба ви Дора не знам къде и какво картотекира и подава документи. :qipbo:Така е,понякога скобичките наистина са показателни за много неща. :qipae:
Последна промяна от nacho на 03 юли 2016, 16:46, променено общо 1 път.
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Al » 03 юли 2016, 16:42

#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 03 юли 2016, 17:02

Колкото и да се биеш по главата това означава придобиване на търговско предприятие на АД. :qipad: А придобиване на АД си е просто придобиване на АД. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 03 юли 2016, 17:19

nacho написа:Айде Дели,Жори,честито ви,вече официално сте фенове на някакъв си ФК ЦСКА ЕАД. :qipaz: Господин ви Божков най-официално в оздравителния си план е отбелязал че ще има придобиване на търговско предприятие,което означава горе-долу-наследството на Иван минава към Петко,образно казано. :qipbo: И този Петко,разбирай гореспоменатото ЦСКА,щяло да придобива членски права в БФС.Не знам как ще стане това но и да стане това е вече съвсем друг клуб...Тъй че вервайте си му на Божков,то добре че беше ГГ да има сега нещо което ВБ да използва за да хваща шаранчета в мътни води :qipbo: А,и се гответе за В група,щото за там ви готви,пише го в документа а и си личи по темпото с което баба ви Дора не знам къде и какво картотекира и подава документи. :qipbo:Така е,понякога скобичките наистина са показателни за много неща. :qipae:


Ами именно това е моделът Рейнджърс, за когото ГГ излъга миналото лято, че "ще следваме". И няма да придобива членски права, а членските права на ПФК ЦСКА АД. В това няма нищо лошо, важното е да няма прекръстени чужди клубове, щото аз на такива фен няма да стана. Ако Божков утре ми докара Локо Мездра, например, баста, дотук.

А и аз още не съм фен на нищо, нека видя какво ще се случи с Божковите планове и тогава ще давам крайната си преценка дали съм съгласен и ще го подкрепя. А В група най-малко ме плаши.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 03 юли 2016, 17:24

nacho написа:Колкото и да се биеш по главата това означава придобиване на търговско предприятие на АД. :qipad: А придобиване на АД си е просто придобиване на АД. :qipbo:


Ами ЦСКА винаги е бил придобиван с АД-та, ако сега го разбираш ?! ТИТАН бяха собственици чрез фирмата ТИТАН Спорт. Твоят Литекс също е собственост на Чавдар АД.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта

cron