А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 09 ное 2015, 17:55

Какво съм пропуснал??? Изгонихте ли Лупи с камъни, преди да дойдат Титан? Лизахте ли му задника после? Вдигахте ли плакати ЧРД, Саше"? Радвахте ли му се в сектор "Г", когато идваше да гледа мачове??? Знаете ли в момента какво искате? Кой нормален човек би дошъл да управлява ЦСКА, където върлуват Дучета и Цимбици? Върти се около вас Гриша Ганчев, без да е никакъв в клуба и вие и на него лижете захаросания задник. Даже днес един се изтъпанил и изразил съгласие да се вземе чужд лиценз ..
http://www.sportal.bg/news.php?news=575520

Абе, вие осъзнавате ли накъде вървите? То вярно, че създаването и последващата ви история е низ от сливания и затривания на други клубове, но тези времена би трябвало да са отминали вече. Нали зорът е нещата да се решават на терена?! Не искате ли да го има вашият ЦСКА? Убиеца на шампиони!!! Марката!!! Защо висите пред Парламента? Защо преди висяхте в Министерски съвет, начело с ГА?! Защо сега мъкнете децата в неделя (???!!!) пред БФС?
Да. Сигурно съм пропуснал нещо...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 10 ное 2015, 17:51

Пропускаш доста факти ,които не ти изнасят и не са по твойта хипотеза . :qipaz: :qipaz:
Но под "вие" има и други- не са само овцете и лизачите ,които не са съгласни с двуличието и предаването на идеята ЦСКА.От юли месец ЦСКА върви на никъде ,никога не съм вярвал че ще дойде момента да се откажа от ЦСКА -но май наближава.Ловеч ,някой от Б група ли,кой ли та никога няма да са ЦСКА за мен .
А Дарпатов и компания са платени лакей .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 10 ное 2015, 17:59

Ами не, ти няма да се откажеш от ЦСКА. Просто има опасност, ЦСКА да престане да съществува. Естествено, че във "Вие" има и други, освен лизачите. Даже съм сигурен, че читавите хора с повече, обаче не знам къде са. От години се говори за затягане на финансовата дисциплина. Постоянно се увеличават изискванията към стадионите, за да могат да бъдат лицензирани за международните турнири. Обаче, първия път, когато лампичката светна и не получихте лиценз, бяхте повече заети да се подигравате на Левски и да обвинявате Батков, че ви е прецакал. И никой не каза на Лупи, че трябва да почне да плаща...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Al » 10 ное 2015, 21:18

bat_jori написа:А Дарпатов и компания са платени лакей .


Дърпатов не е. За другите не знам.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 10 ное 2015, 22:20

Al написа:
bat_jori написа:А Дарпатов и компания са платени лакей .


Дърпатов не е. За другите не знам.

щом казваш,явно го познаваш добре -не съм те виждал да се мотаеш с него над сектор А .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 10 ное 2015, 22:21

Stinkata написа:Ами не, ти няма да се откажеш от ЦСКА. Просто има опасност, ЦСКА да престане да съществува. Естествено, че във "Вие" има и други, освен лизачите. Даже съм сигурен, че читавите хора с повече, обаче не знам къде са. От години се говори за затягане на финансовата дисциплина. Постоянно се увеличават изискванията към стадионите, за да могат да бъдат лицензирани за международните турнири. Обаче, първия път, когато лампичката светна и не получихте лиценз, бяхте повече заети да се подигравате на Левски и да обвинявате Батков, че ви е прецакал. И никой не каза на Лупи, че трябва да почне да плаща...

освен харесвам няма какво друго да кажа :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Al » 10 ное 2015, 22:38

bat_jori написа:
Al написа:
bat_jori написа:А Дарпатов и компания са платени лакей .


Дърпатов не е. За другите не знам.

щом казваш,явно го познаваш добре -не съм те виждал да се мотаеш с него над сектор А .


Не ходя на мачове на ЦСКА...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 11 ное 2015, 21:07

аха,та дарпатов от спасителите ли е?щом пропадна до там да защитава лупи и да го възхвалява :qipan: :qipan: :qipan:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Al » 12 ное 2015, 10:18

Единственото което казах е, че не е платен. :qipad:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 15 ное 2015, 23:55

Stinkata написа:Ами не знам, не знам... Като ви докараха Лупи и ви отърваха от Титан, беше една радост, едно чудо.... "ЧРД, Саше" , "Томов гледа мач с агитката в сектор Г"...


Нещо си объркал събитията ..... точно на първия "Томов мач", беше срещу Столипиново на Армията - 0:0, лозунгът-транспарант към него гласеше закана, че скоро може да ползва услугите на гипсовото корито. ЧРД-то беше много, много по-късно, а това с агитката беще още от предния му престой, на един мач във Варна.


Stinkata написа:Докараха ВТБ да ни замажат очите... къде е реклама на ВТБ, къде е спонсорство от Газпром?! Дойдоха комунистите на власт и всичко пропадна... :qipag: :qipag: :qipag:


Ей, дай боже и на нас така да ни "замаже" Бойко очите - 1.5 млн. лева за година си е доста добро "замазване".

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 16 ное 2015, 01:31

Ей това е от форума на ЦСКА, прати ми го един брат, дето още пише там, просто без коментар. :qipag: :qipag:

Bamze написа: Най-доброто за ЦСКА е, каквото Гриша Ганчев каже.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 16 ное 2015, 10:23

Delija написа:Нещо си объркал събитията ..... точно на първия "Томов мач", беше срещу Столипиново на Армията - 0:0, лозунгът-транспарант към него гласеше закана, че скоро може да ползва услугите на гипсовото корито. ЧРД-то беше много, много по-късно, а това с агитката беще още от предния му престой, на един мач във Варна.

Хронологията едва ли е толкова важна... Важни са странните метаморфози, които преживява сектор "Г" . Лупи срина ЦСКА, а вие го възхвалявахте как бил извадил парите на светло и всичко било честно... После - Олеле, той ни затри!!!

Delija написа:Ей, дай боже и на нас така да ни "замаже" Бойко очите - 1.5 млн. лева за година си е доста добро "замазване".

е да де, ама къде е 1,5 млн. лв. къде са 3-4млн. ?!?!?!?!

:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 16 ное 2015, 13:51

Al написа:Единственото което казах е, че не е платен. :qipad:

твоя светец стигна дъното,развивайки смешни теории защо от фонд работна заплата за 2014 сме -4,1млн.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 16 ное 2015, 17:00

Stinkata написа:Хронологията едва ли е толкова важна... Важни са странните метаморфози, които преживява сектор "Г" . Лупи срина ЦСКА, а вие го възхвалявахте как бил извадил парите на светло и всичко било честно... После - Олеле, той ни затри!!!


Първо, Лупи не е сринал ЦСКА, през лятото на 2013-а ЦСКА вече беше сринат, ако не помниш. А Паро, Цимбика и Животното тъкмо искаха да прекръстват Радомир на ЦСКА.

Второ, специално сектор Г никога не е бил с Лупи, неслучайно точно Кюстендилеца, Животното и сие наобградиха Томов пред студиото на БТВ през ранната пролет. С Лупи бяхме повече феновете от В и А сектор, разбира се, далеч не всички, но поддръжниците му бяхме точно от тези сектори. Ядрото на Г никога не го е обичало особено.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 16 ное 2015, 17:38

В смисъл, Титан взеха един стабилен клуб и го сринаха?
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron