А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 18 ное 2015, 18:49

Такива новини и за ЦСКА мога да ти извадя купища, ние също погасихме немалко задължения към бивши играчи и треньори.

А и не видях никъде нещо за НАП да сте разплатили. То, няма и как да видя, просто защото няма. Едва отскоро почнахте да плащате.

За Йоканович пък е след срока за кандидатстване. :wink:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Blue » 18 ное 2015, 22:58

Ами то ясно си е написано, ама кой да чете?

http://topsport.ibox.bg/news/id_538647146

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 18 ное 2015, 23:31

Хихи, разсрочването на задължения не е плащане, не ми минавай с тоя номер. Тоя трик с "разсрочването" го практикуват 90% от клубовете в България, затова и накрая затъват в такива дългове, понеже не плащат, а минават пред Лицензионната комисия с листчето от НАП, че са си разсрочили (пак) дълга.

И, я ми кажи, на коя дата си уредихте нещата с Мурсия и Йоканович, че е много любопитно там ??

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Blue » 19 ное 2015, 01:09

Delija написа:Хихи, разсрочването на задължения не е плащане, не ми минавай с тоя номер. Тоя трик с "разсрочването" го практикуват 90% от клубовете в България, затова и накрая затъват в такива дългове, понеже не плащат, а минават пред Лицензионната комисия с листчето от НАП, че са си разсрочили (пак) дълга.

И, я ми кажи, на коя дата си уредихте нещата с Мурсия и Йоканович, че е много любопитно там ??



Delija написа:....

Ами и Левски имаше бая големи дългове последните 2 години, ама взе лиценз. А Локо Сф, за много по-малко дългове от Левски, не взе. Така че, това с дълговете е доста спорен въпрос.


Локо Сф не си беше обезпечил и/или разсрочил дълговете към НАП, които наистина бяха в пъти по малко от тези на Левски и ЦСКА.Точно затова не взеха лиценз, поне доколкото си спомням техния случай!

Левски ги обезпечи и разсрочи и получи лиценз.Чисто фактологически лиценз за ЕКТ е даден на 12 Май 2015 г.

http://www.levski.bg/news_id.php?news=174728

По медиите се разгласи на 19 Май 2015 г.

http://www.gol.bg/levski/2015-05-19/ofi ... opa-snimki

По въпроса с Мурсия и Йоканович:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4688332

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 19 ное 2015, 13:25

Нямаше нуждаше от тези линкове, знам прекрасно, че Левски беше платил малка част от парите на Йоканович и Мурсия. Но дългът към тях остана към датата за изчистване - 30-и март (също така, Левски не представи дори и документ за разсрочване, подписан от тях). Тоест, кристално ясна причина Левски да НЕ вземе лиценз. Но знаем, че БФС е по компромисите. Нищо ново.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Blue » 20 ное 2015, 00:08

Delija написа:Нямаше нуждаше от тези линкове, знам прекрасно, че Левски беше платил малка част от парите на Йоканович и Мурсия. Но дългът към тях остана към датата за изчистване - 30-и март (също така, Левски не представи дори и документ за разсрочване, подписан от тях). Тоест, кристално ясна причина Левски да НЕ вземе лиценз. Но знаем, че БФС е по компромисите. Нищо ново.
Толкова ясно е на писано всичко, че не виждам какво не можеш да разбереш?

..

Платежните нареждания са приложени като доказателство за ефективни действия пред лицензионната комисия на БФС. Не се знае обаче дали Йоканович и Мурсия скоро няма да поискат всичко, за да получи “Левски” лиценз и за България, и за Европа. За “А” група “сините” може и да минат с платежните нареждания за част от дълговете към двамата, но пред УЕФА това няма как да стане. На 21 април от лицензионната комисия на БФС ще обявят дали има пропуски в документацията. Ако дотогава двамата чуждестранни треньори предявят претенции и за остатъка от парите си, "Левски" ще трябва да плаща светкавично. Но най-малкото си издейства сериозна отстрочка за намиране или събиране на още пари чрез акцията "Левски" е твой".....

Има ли плащане от страна на клуба?
Постигната ли е договорка за разсрочване между клуба и треньорите на някакъв етап?
Поискано ли е от страна на един от двата треньори да им бъде изплатено всичко накуп?

Клубът е платил даден процент от дължимото към двамата към 31 Март 2015, треньорите са се сългасили на разсроване и съответно е издаден лиценз на 12 Май 2015 :idea:

Както написах по-рано в темата - има плащания, има и разсрочвания, съответно Левски получава лиценз.При Локо Сф няма плащания и/или разсрочвания, съответно не получават лиценз, макар и дълговете им да са смешни на фона на тези на Левски и ЦСКА!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 23 ное 2015, 17:14

лидера преби цялата А група ,само последният му идва док :)-това как става ,някой може ли да ми обясни?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 23 ное 2015, 17:20

Al написа:
bat_jori написа:А Дарпатов и компания са платени лакей .


Дърпатов не е. За другите не знам.

Фенове на ЦСКА настръхнаха срещу Кольо Дърпатов

От Тopsport.bg
"Май пак ще му плюят в устата"
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 23 ное 2015, 17:31

bat_jori написа:лидера преби цялата А група ,само последният му идва док :)-това как става ,някой може ли да ми обясни?

Английски модел, брат... :qipag: :qipag: :qipag: Нали ревахте за силно първенство?! Сега пак ли сте недоволни???
:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 23 ное 2015, 17:44

виж това не бях се сетил :)
изненадваме се от фактите след 15 мача -изгря слънце и за пирин.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 23 ное 2015, 17:49

`ми просто си вкараха гол момчетата. Едва ли си учуден от факта, че Левски не може да вкара...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 23 ное 2015, 19:35

Stinkata написа:
bat_jori написа:лидера преби цялата А група ,само последният му идва док :)-това как става ,някой може ли да ми обясни?

Английски модел, брат... :qipag: :qipag: :qipag: Нали ревахте за силно първенство?! Сега пак ли сте недоволни???
:qipag: :qipag: :qipag:
това че последния бие първия може и да означава че първенството е много слабо а не много силно :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 23 ное 2015, 22:33

Stinkata написа:`ми просто си вкараха гол момчетата. Едва ли си учуден от факта, че Левски не може да вкара...

а какво е направил съдията в този мач ?грухчаров,гусев и стефи го заклеймиха и намериха виновника за да не вкарате гол.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Blue » 23 ное 2015, 23:08

bat_jori написа:лидера преби цялата А група ,само последният му идва док :)-това как става ,някой може ли да ми обясни?

Йорка, всичко е по линия на КОЙ :qipag: Трябваха им точки и им пуснахме :oops:

Истината е, че просто по-добре играещия в този мач победи.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот drvasko98 » 26 ное 2015, 10:44

bat_jori написа:
Stinkata написа:`ми просто си вкараха гол момчетата. Едва ли си учуден от факта, че Левски не може да вкара...

а какво е направил съдията в този мач ?грухчаров,гусев и стефи го заклеймиха и намериха виновника за да не вкарате гол.


Нищо не е направил съдията. Свири си нормално с обичайните пропуски, в случая несъществени. Иначе аз очаквах да загубим този мач. Ще загубим и други. Отборът има много сериозно тактическо и организионно подобрение, но то не може цял сезон във всеки мач да компенсира сравнително ниската индивидуална класа.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта

cron