А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 01 юли 2016, 17:07

nacho написа:Напротив,всичко почна да се изяснява вече.Този ФК ЦСКА- не знам какъв си,със собственик някоя фирма От Нове...го гласят да играе на мястото на ПФК ЦСКА АД. :qipad: Него вече го слагат в скобички из декларациите си. :qipad: А иначе,нищожни дългове,спрямо Милан,но и нищожни богаташи имаме спрямо ония купувачи. :qipad:


Лъжеш най-нагло и цинично, такова нещо няма, не е и казвано.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 01 юли 2016, 17:09

nacho написа:Откъде си сигурен че са се отказали? :qipad: И план си има внесен. :qipad:


А преди "плана", внесоха едни молби до съда за бърз фалит, Начка. Накрая, като съдът им ги отхвърли и Божков заяви, че ще подава оздравителен план, решиха изведнъж и те да подават такъв.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 01 юли 2016, 17:51

nacho написа:Откъде си сигурен че са се отказали? :qipad: И план си има внесен. :qipad: Някои пък уж никого не лъжеха че може да се оздравява,сега хукнаха да оздравяват. :qipbj: :qipbj: :qipbj: КОЙ ли им вярва? :qipbo:

Божков от самото начало каза, че има желание да оздрави ЦСКА, но ще изчака окончателното решение на съда, относно дълговете. Дръпна се, когато Гришата заяви, че също ще оздравява и шараните налапахте голата кука. Говоря за миналата година.
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 01 юли 2016, 20:24

Delija написа:
nacho написа:Напротив,всичко почна да се изяснява вече.Този ФК ЦСКА- не знам какъв си,със собственик някоя фирма От Нове...го гласят да играе на мястото на ПФК ЦСКА АД. :qipad: Него вече го слагат в скобички из декларациите си. :qipad: А иначе,нищожни дългове,спрямо Милан,но и нищожни богаташи имаме спрямо ония купувачи. :qipad:


Лъжеш най-нагло и цинично, такова нещо няма, не е и казвано.
Ми нека и аз да се вредя малко :qipbo: то и ти послъгваше маалко само,и за 85та,и за 99та,ама кво да правим сега. :qipbo: Майтапа настрана,но много скоро ще видите че е точно така,смятам си видял и скобичките в които слагат вече ПФК ЦСКА в декларацийките си. :qipad: Прозира,прозира...
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 01 юли 2016, 20:37

Delija написа:
nacho написа:Откъде си сигурен че са се отказали? :qipad: И план си има внесен. :qipad:


А преди "плана", внесоха едни молби до съда за бърз фалит, Начка. Накрая, като съдът им ги отхвърли и Божков заяви, че ще подава оздравителен план, решиха изведнъж и те да подават такъв.
А Божков преди да реши да подава "план" искаше да ни изхвърля в окръжната група с ново дружество и ти самия тръбеше че той никого не лъжел че може да има оздравяване. :qipbo: Сега как мислиш,лъже ли,кво прави? :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 01 юли 2016, 20:58

Stinkata написа:
nacho написа:Откъде си сигурен че са се отказали? :qipad: И план си има внесен. :qipad: Някои пък уж никого не лъжеха че може да се оздравява,сега хукнаха да оздравяват. :qipbj: :qipbj: :qipbj: КОЙ ли им вярва? :qipbo:

Божков от самото начало каза, че има желание да оздрави ЦСКА, но ще изчака окончателното решение на съда, относно дълговете. Дръпна се, когато Гришата заяви, че също ще оздравява и шараните налапахте голата кука. Говоря за миналата година.
Измисляш си.Явно като на Дели трябва да ти опреснявам паметта.Божков от самото начало каза че има желание да запокити ЦСКА в А окръжна с нов клуб. :qipad: И че го боляла главата от дългове.И чак през ноември реши че и той може да хване някои шаранчета,"истински" цесекари и да им предложи умъртвяване чрез оздравяване. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 01 юли 2016, 22:07

това от фейса на дърпатов ли го копира?
там ни беше място без лицензите на половин българия,без история на чисто....като рейнджърс ...
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 01 юли 2016, 22:27

ми понеже Божков никой не го е виждал освен някои не знам как определени фенове,налага се от тях да научаваме какво е казвал :qipad: оня,широкия,с кренвиршите,Дуче ли е,Дудуче ли е,също го потвърди :qipad: и ти като фенче на Домуза може и в С окръжна да ни пратиш,не се и съмнявам :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 01 юли 2016, 23:47

nacho написа:
Delija написа:
nacho написа:Напротив,всичко почна да се изяснява вече.Този ФК ЦСКА- не знам какъв си,със собственик някоя фирма От Нове...го гласят да играе на мястото на ПФК ЦСКА АД. :qipad: Него вече го слагат в скобички из декларациите си. :qipad: А иначе,нищожни дългове,спрямо Милан,но и нищожни богаташи имаме спрямо ония купувачи. :qipad:


Лъжеш най-нагло и цинично, такова нещо няма, не е и казвано.
Ми нека и аз да се вредя малко :qipbo: то и ти послъгваше маалко само,и за 85та,и за 99та,ама кво да правим сега. :qipbo: Майтапа настрана,но много скоро ще видите че е точно така,смятам си видял и скобичките в които слагат вече ПФК ЦСКА в декларацийките си. :qipad: Прозира,прозира...


Не, не съм послъгвал нищо, това че на теб ти се привиждат някакви несъществуващи неща, не е по моя вина, Начка.

А щом по едни скобички съдиш за съдбата на ЦСКА, то положението явно е неспасяемо ....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 01 юли 2016, 23:48

nacho написа:
Delija написа:
nacho написа:Откъде си сигурен че са се отказали? :qipad: И план си има внесен. :qipad:


А преди "плана", внесоха едни молби до съда за бърз фалит, Начка. Накрая, като съдът им ги отхвърли и Божков заяви, че ще подава оздравителен план, решиха изведнъж и те да подават такъв.
А Божков преди да реши да подава "план" искаше да ни изхвърля в окръжната група с ново дружество и ти самия тръбеше че той никого не лъжел че може да има оздравяване. :qipbo: Сега как мислиш,лъже ли,кво прави? :qipae:


Не е искал да ни изхвърля никъде, а предлагаше създаване на нов клуб, както направиха Локо Сф. Това е логичният ход на събитията, когато не можеш да си платиш дълговете.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 02 юли 2016, 09:31

nacho написа:Измисляш си.Явно като на Дели трябва да ти опреснявам паметта.Божков от самото начало каза че има желание да запокити ЦСКА в А окръжна с нов клуб. :qipad:

Да, моя грешка. Което не променя факта, че Божков тръгна да оздравява доста по отрано, а не е тръгнал сега - това е основното, което исках да кажа. Предложи възможност за оздравяване, и въпреки това, много цесекари решихте да си затриете отбора, заради отколешната ви мечта за Гришата на "Армията"...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 02 юли 2016, 13:52

Delija написа:
nacho написа:
Delija написа:
nacho написа:Напротив,всичко почна да се изяснява вече.Този ФК ЦСКА- не знам какъв си,със собственик някоя фирма От Нове...го гласят да играе на мястото на ПФК ЦСКА АД. :qipad: Него вече го слагат в скобички из декларациите си. :qipad: А иначе,нищожни дългове,спрямо Милан,но и нищожни богаташи имаме спрямо ония купувачи. :qipad:


Лъжеш най-нагло и цинично, такова нещо няма, не е и казвано.
Ми нека и аз да се вредя малко :qipbo: то и ти послъгваше маалко само,и за 85та,и за 99та,ама кво да правим сега. :qipbo: Майтапа настрана,но много скоро ще видите че е точно така,смятам си видял и скобичките в които слагат вече ПФК ЦСКА в декларацийките си. :qipad: Прозира,прозира...


Не, не съм послъгвал нищо, това че на теб ти се привиждат някакви несъществуващи неща, не е по моя вина, Начка.

А щом по едни скобички съдиш за съдбата на ЦСКА, то положението явно е неспасяемо ....
Нищо не ми се привижда на мене,пуснах ти и документчета от онова време,сега че ти не привиждаш а направо си затваряш очите,хубаво,щом това ти помага да се чувстваш автентичен. :qipbo: Пък те понякога скобичките доста неща могат до кажат. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 02 юли 2016, 14:33

Stinkata написа:
nacho написа:Измисляш си.Явно като на Дели трябва да ти опреснявам паметта.Божков от самото начало каза че има желание да запокити ЦСКА в А окръжна с нов клуб. :qipad:

Да, моя грешка. Което не променя факта, че Божков тръгна да оздравява доста по отрано, а не е тръгнал сега - това е основното, което исках да кажа. Предложи възможност за оздравяване, и въпреки това, много цесекари решихте да си затриете отбора, заради отколешната ви мечта за Гришата на "Армията"...
Даа,толкоз отрано тръгна Божков да оздравява че Гришата го изпревари за внасяне на оздравителен план. :qipbo: И накрая баба Дора като в някакъв трилър идва в последния момент да спасява положението. :qipbo: Е дано да е жива след 30год да види плода на труда си...обаче няма играчи,сигурно бабата се е картотекирала и ще застане поне на вратата. :qipag: Тя и документи е внесла и ще играем в Бгрупа.Като сложим 10 колчета около вратата на старата госпожа. :qipap: Тъй че тя бди,нищо не е затрито и ще се оздравяваме. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 02 юли 2016, 18:45

nacho написа:Нищо не ми се привижда на мене,пуснах ти и документчета от онова време,сега че ти не привиждаш а направо си затваряш очите,хубаво,щом това ти помага да се чувстваш автентичен. :qipbo: Пък те понякога скобичките доста неща могат до кажат. :qipad:


Нищо не си затварям, а ти си измисляш и съчиняваш. Макар че аз знам кой ви пълни главите с тези тъпотии.

п.п.: днес имам писмо от Топлофикация, вътре е написано на 2 места, забележи - "Топлофикация София" ЕАД ?!?!? .... май и те ще подменят дружествата. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 02 юли 2016, 18:50

nacho написа: И накрая баба Дора като в някакъв трилър идва в последния момент да спасява положението. :qipbo:


Не е дошла нищо да спасява, вземи отвори Търговския закон и почети някои неща, Начка, вместо да четеш глупаци като Никола Дърпатов и сие платени труженички на Ганчев.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron