А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 28 юни 2016, 00:31

nacho написа:а ти бе Жори,на В група явно си фен :qipbo: да го оправили уж истинското ЦСКА,пък че 30 год ше стои във В група,няма проблеми нали :qipbo:


Кой ти каза, че ще седи 30 години във В група ?? Може да си играе, където се класира, планът не пречи, той си върви успоредно.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 28 юни 2016, 02:14

Delija написа:
nacho написа:Че щял да ме оздравява чрез някакво друго дружество. :qipbo: Честито на такива като тебе,от днес сте фенове на някакъв си ФК ЦСКА ЕАД. :qipbo:Който ако въобще играе някъде ще е във В група най-много.Ново дружество,уж представител на старото,това ли ще е автентичното ти ЦСКА? :qipbo: Обречено на няколко години кибичене във В група заради липса на сносни поне за тази група играчи,и то пак повтарям,ако въобще играе някъде. :qipad:


Няма ново дружество, пак ви пълнят главите с евтина пропаганда. Това АД ще е собственик на ЦСКА, нищо повече. Клуб се притежава с юридическо лице, ако не знаеш. Както вашият Литекс е собственост на Чавдар Етрополе. Но ще играе Литекс, не Чавдар.
Да бе,само собственик щяло да е новото дружество.А защо тогава оздравяването щяло да става ПРЕЗ него?Най-нормалното нещо би било оздравяването на някого да става ПРЕЗ самия оздравяван нали? :qipbo: А не през някой друг. :qipbo: Няма смисъл иначе. :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 28 юни 2016, 02:32

И с тези 30год към НАП ме хвърляш в тъч просто. :qipbo: Какви 30год бе човек,дотогава я камилата,я камиларя. :qipbo: Несериозно е и сам го знаеш ама се правиш на две и половина сега.Единия план можело да върви успоредно,ама другия не можел,видите ли. :qipbo: И я кажи,не беше ли ти който проповядваше тук че Божков никого не лъжел че ПФК ЦСКА може да се оздрави и затова иска ново дружество? :qipad: :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 28 юни 2016, 15:47

и в банките е пълно с тъпаци и камили,за чий дедов дават тези ипотеки за 30год....?
като има срокове,защо вече 23 дена не се знае литекс къде ще играе?
цска ще играе там където заслужава според правилниците ,ако трябва и 35 год...в а окръжна....
дай инфо за ОП на паслар?верно ли е от 8страници ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 28 юни 2016, 17:42

стига глупости бе Жори,размисли се малко :qipbo: на банката и дреме че ще ти даде ипотека за 30 год,спреш ли да плащаш ще ти вземат и ипотеката,че и на друг твой имот може да посегнат :qipad: а на Божков ако реши примерно на третата година че не му се изпълнява вече оздравителен план ше му вземат дедовия :qipbo: а дотогава ше си най-много във В група с някакъв ФК ЦСКА ЕАД :qipad: ГГ също може да не изпълни плана,но той поне има готов отбор който се казва ПФК ЦСКА ЕАД и напротив,още преди 23 дена съобщиха че този отбор ще играе в А група,сега ако се отметнат е друг въпрос,в Бг всичко е възможно :qipad: а ти знаеш ли Божков в коя група ще играе,с кои играчи,треньори и т.н,както е тръгнало наистина 35 год няма оправяне :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 28 юни 2016, 18:45

божков е малко по платежоспособен ,от колкото го смяташ....за банката я пак......малко наизуст го караш ,как и да е.гг още колко години ще се занимава с лиска,гаранция ли ти е дал .като клиент на бг съда много доверие му имаш.
готов отбор ?за литекс ли говориш ?кой и кога съобщи!защо няма яснота за а група -брой,програма,устав ?гг да си направи лиска в ловеч...
малко съм слаб с историята -ст. стоилов и паслар къде им мина състезателната история
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 28 юни 2016, 23:34

nacho написа:Да бе,само собственик щяло да е новото дружество.А защо тогава оздравяването щяло да става ПРЕЗ него?Най-нормалното нещо би било оздравяването на някого да става ПРЕЗ самия оздравяван нали? :qipbo: А не през някой друг. :qipbo: Няма смисъл иначе. :qipae:


А откъде да става, виждам, че си виден финансист и юрист, ще ми обясниш ли ??

Самият оздравяван няма приходите, за да се самооздравява, така че ще трябва някой друг да му ги налива.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 28 юни 2016, 23:38

nacho написа:И с тези 30год към НАП ме хвърляш в тъч просто. :qipbo: Какви 30год бе човек,дотогава я камилата,я камиларя. :qipbo: Несериозно е и сам го знаеш ама се правиш на две и половина сега.Единия план можело да върви успоредно,ама другия не можел,видите ли. :qipbo: И я кажи,не беше ли ти който проповядваше тук че Божков никого не лъжел че ПФК ЦСКА може да се оздрави и затова иска ново дружество? :qipad: :qipbo:


Несериозно било .... а 0 лева да види НАП е по-сериозно, нали ??! :qipag: :qipag: :qipag: Хората теглят кредити и ги връщат по 10-15-20 години, далеч по-ниски суми, ти ми казваш че над 14 млн. лева било несериозно да се изплащат 30 години (а сумата ще е и повече с новите лихви) .... ми, ако някой има по-добро предложение, да го извади, пък НАП ще му го приемат.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 28 юни 2016, 23:51

Ето, Начка, как се прави по белия свят:

http://www.sportal.bg/news.php?news=611437

Силвио Берлускони продаде Милан, съобщи "Ла Република". Собственикът на "росонерите" е дал окончателно си "ДА" на предложението на Роберт Ли (б.а. основател на китайския гугъл Baidu и четвъртият най-богат мъж в Китай), който в съдружие с огромната китайска фирма "Evergrande Group" взимат 80% от оценявания от тях на стойност 750 миилиона евро милански гранд. В тях влизат и всичките 240 милиона евро задължения, които "росонерите" са натрупали през последните години. През първите три години 79-годишният Берлускони остава президент на клуба, след което новите мажоритарни собственици ще придобият и останалите 20% от седемкратните шампиони на Европа.
Сделката ще бъде съобщена официално другата седмица, твърдят в Италия.


Купувачите на Милан дават 750 млн. евра, в които влизат и 240 млн. евра задължения, които има Милан.

Няма молби до съда за фалити, няма прекръствания на разни селски отбори и феновете на Милан да ги припознаят. Искаш Милан, вадиш и плащаш.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 00:12

абе ти Жорко ипотекирай имот в банката и после не си плащай по кредита пък ше видиш наизуст ли го карам :qipad: а Божков няма никакво значение колко е платежоспособен ако не си плаща нали?защо няма яснота за Агрупа питай в БФС,но ако там си държат на думата не би трябвало да има проблеми за ПФК ЦСКА ЕАД :qipad: който си е готов отбор а колко време ще се занимава ГГ с него в този му вид не знам,но ако реши да прави промени някога,или реши да го закрива ще се намери или направи друго дружество което да представлява ЦСКА,ако трябва 5-6 дружества ще се сменят,това е положението в БГ ,не сте ли го разбрали още мрънкачите :qipad: единственно стабилност в това отношение може да имат дружествата на държавните отбори от Разград и Подуене,и то засега... :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 00:20

Delija написа:Ето, Начка, как се прави по белия свят:

http://www.sportal.bg/news.php?news=611437

Силвио Берлускони продаде Милан, съобщи "Ла Република". Собственикът на "росонерите" е дал окончателно си "ДА" на предложението на Роберт Ли (б.а. основател на китайския гугъл Baidu и четвъртият най-богат мъж в Китай), който в съдружие с огромната китайска фирма "Evergrande Group" взимат 80% от оценявания от тях на стойност 750 миилиона евро милански гранд. В тях влизат и всичките 240 милиона евро задължения, които "росонерите" са натрупали през последните години. През първите три години 79-годишният Берлускони остава президент на клуба, след което новите мажоритарни собственици ще придобият и останалите 20% от седемкратните шампиони на Европа.
Сделката ще бъде съобщена официално другата седмица, твърдят в Италия.


Купувачите на Милан дават 750 млн. евра, в които влизат и 240 млн. евра задължения, които има Милан.

Няма молби до съда за фалити, няма прекръствания на разни селски отбори и феновете на Милан да ги припознаят. Искаш Милан, вадиш и плащаш.
Напълно те разбирам Дели,и съм съгласен,но уви,тук явно сме в задния двор на белия свят и не се получават точно така нещата. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 10:26

Delija написа:
nacho написа:И с тези 30год към НАП ме хвърляш в тъч просто. :qipbo: Какви 30год бе човек,дотогава я камилата,я камиларя. :qipbo: Несериозно е и сам го знаеш ама се правиш на две и половина сега.Единия план можело да върви успоредно,ама другия не можел,видите ли. :qipbo: И я кажи,не беше ли ти който проповядваше тук че Божков никого не лъжел че ПФК ЦСКА може да се оздрави и затова иска ново дружество? :qipad: :qipbo:


Несериозно било .... а 0 лева да види НАП е по-сериозно, нали ??! :qipag: :qipag: :qipag: Хората теглят кредити и ги връщат по 10-15-20 години, далеч по-ниски суми, ти ми казваш че над 14 млн. лева било несериозно да се изплащат 30 години (а сумата ще е и повече с новите лихви) .... ми, ако някой има по-добро предложение, да го извади, пък НАП ще му го приемат.
Ти кажи за Божков и как никого и никога не лъжел,остави ги тея несериозни работи дето ми ги опъваш тука. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 10:46

Delija написа:
nacho написа:Да бе,само собственик щяло да е новото дружество.А защо тогава оздравяването щяло да става ПРЕЗ него?Най-нормалното нещо би било оздравяването на някого да става ПРЕЗ самия оздравяван нали? :qipbo: А не през някой друг. :qipbo: Няма смисъл иначе. :qipae:


А откъде да става, виждам, че си виден финансист и юрист, ще ми обясниш ли ??

Самият оздравяван няма приходите, за да се самооздравява, така че ще трябва някой друг да му ги налива.
Все си мисля че трябва да става ПРЕЗ сметките на оздравявания а не ПРЕЗ някои други сметки. :qipad: Това много наподобява миналогодишния вариант с окръжната група и новото дружество но сега с друга модификация че това ново дружество щяло да поеме активите и пасивите на старото.Но активите,там история и т.н разбира се ще ги поемем веднага,а пасивите,сиреч дълговете ше ги влачим 30 год, :qipbo: което си е ала-бала портакала,и всеки го знае,а и правилно си отбелязал по-нагоре че лихвите през тези 30год ще увеличат плащанията не ми се мисли колко. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 29 юни 2016, 12:16

Ами те са ги пресметнали лихвите. Човекът на Божков каза нещо за 900 000лв. на година... Само не знам за какво е спорът. Като ти е кеф да си фен на Гришата и Литекс, бъди си им фен. Не е срамно.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 29 юни 2016, 13:47

Правната комисия към БФС е категорична, че промените в наименованието и седалището на дружеството от "ПФК Литекс" - Ловеч" АД на "ПФК ЦСКА – София" ЕАД са направени по установения ред в националното законодателство и вътрешните актове на БФС.

начи ,прочети го два или три пъти и се опитай да го проумееш -и дай пак да си дойдем на темата средец.....
много ги разбираш нещата ,да не си преподавател в някой икономически университет ?открий ми тайната - ко стана с КТБ,Частна земеделска и инвестиционна банка,Балканбанк,Банка за земеделски кредит ,Първа частна банка, Бизнесбанка, ТБ “Славяни” , Агробизнесбанк.?
Що е то държавни отбори ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта

cron