А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 21:13

Stinkata написа:Ами те са ги пресметнали лихвите. Човекът на Божков каза нещо за 900 000лв. на година... Само не знам за какво е спорът. Като ти е кеф да си фен на Гришата и Литекс, бъди си им фен. Не е срамно.
900 000лв биха били само досегашните дългове на година.Такъв отбор Литекс не съществува. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 29 юни 2016, 21:20

Човекът говореше за дълга към НАП...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 29 юни 2016, 21:43

ми едно дружество си сменя името и адреса,какво толкоз,а и ПФК ЦСКА АД,все още съществува,поне в правния мир и не е изключено на даден етап да се осъществи приемственност по някакъв начин :qipad: Средец дойде след като ЦСКА СЕПТ ЗНАМЕ БЕ ЛИКВИДИРАН,ОКОНЧАТЕЛНО И БЕЗВРЪЗВРАТНО :qipad: а вие тук си байте за някаква автентичност :qipbo: за банките каквото имах да казвам го казах по темата която ти беше зачекнал :qipad: за повече подробности,при Хампарцумян :qipbo: точно ти ли Жори ме питаш за държавни отбори,дето се беше разпенил как на Герена правили трибуна,как им пращали спонсорчета и тъй ... ами оправят се хората,изобщо не са държавен отбор :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 29 юни 2016, 23:08

левон няма идея,ти си по в час за тънкостите в банковият сектор...
споменаваш домуза ,кво общо има с държавата?в шл държавата ли го вкара?
на герена знаеш КОЙ , е човека около който гравитират тези фирми и КОЙ клати феса.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 30 юни 2016, 00:47

nacho написа:Все си мисля че трябва да става ПРЕЗ сметките на оздравявания а не ПРЕЗ някои други сметки. :qipad:


Ама сметките пари нямат, някой трябва да им ги преведе. А това става чрез сметките на друго юридическо лице. Което има нужните пари. Обаче, за да му пусне тези пари, това ЮЛ трябва да има някакъв контрол над "оздравявания", щото иначе парите може и да не отидат за лечение. А какъв по-добър контрол от собствеността ??!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 30 юни 2016, 00:52

nacho написа:ми едно дружество си сменя името и адреса,какво толкоз,


Нищо, вчера ти дадох пример с покупката на затъналия в дългове Милан. А можеше и те да прекръстят някой провинциален тим, да го припознаят и готово - няма дългове вече.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 30 юни 2016, 14:24

Да,ама Милан го купуват истински богаташи.Докато нашите тъй наречени богаташи са само заможни. :qipbo: И се оправят с дълговете по други схеми.Ха,да дойдат китайците да купят и ЦСКА,ама нема ги. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 30 юни 2016, 14:39

Delija написа:
nacho написа:Все си мисля че трябва да става ПРЕЗ сметките на оздравявания а не ПРЕЗ някои други сметки. :qipad:


Ама сметките пари нямат, някой трябва да им ги преведе. А това става чрез сметките на друго юридическо лице. Което има нужните пари. Обаче, за да му пусне тези пари, това ЮЛ трябва да има някакъв контрол над "оздравявания", щото иначе парите може и да не отидат за лечение. А какъв по-добър контрол от собствеността ??!
Както и да го сучеш парите трябва да минат през сметката на оздравявания. :qipad: Но доколкото се разбра май друго дружество ще действа през неговите си сметки. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 30 юни 2016, 14:52

bat_jori написа:левон няма идея,ти си по в час за тънкостите в банковият сектор...
споменаваш домуза ,кво общо има с държавата?в шл държавата ли го вкара?
на герена знаеш КОЙ , е човека около който гравитират тези фирми и КОЙ клати феса.
знам че си фенче на домуза,истински цесекарю :qipap: нищо общо няма той с държавата,само дето половината правителство начело с Боко беше на откриването на трибуна Моци и се хвалеха че 5млн май беше държавната помощ :qipad: пък КОЙ той няма нищо общо с държавния апарат,и пак Боко се показва там някъде,има си хас и той около тези фирми,фирмички и т.н да не гравитира,пикира и так тоже :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 30 юни 2016, 19:05

колко ти си фен на божков,толко съм на домуза...
ти лспаш на боко нали той натисна лекс еад да е в а група....това не е ли държавна помощ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 30 юни 2016, 22:54

бе не съм много сигурен с това за Домуза,а ЦСКА от много държавна помощ за това фалира и стигна до В група :qipad: стига глупости,Боко би помогнал ако опрости дълговете към НАП,колко му е,да не мислиш че трибуна Боци на Герена струва по-малко :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 30 юни 2016, 23:47

nacho написа:
Delija написа:
nacho написа:Все си мисля че трябва да става ПРЕЗ сметките на оздравявания а не ПРЕЗ някои други сметки. :qipad:


Ама сметките пари нямат, някой трябва да им ги преведе. А това става чрез сметките на друго юридическо лице. Което има нужните пари. Обаче, за да му пусне тези пари, това ЮЛ трябва да има някакъв контрол над "оздравявания", щото иначе парите може и да не отидат за лечение. А какъв по-добър контрол от собствеността ??!


Както и да го сучеш парите трябва да минат през сметката на оздравявания. :qipad: Но доколкото се разбра май друго дружество ще действа през неговите си сметки. :qipbo:


Начка, не са ти ясни нещата и почваш да се излагаш вече. Това със сметките е нелепо. Божков, за да притежава ЦСКА, трябва да го притежава с някакво друго юридическо лице, няма друг начин. Както Ганчев притежава Литекс София чрез Чавдар София.

Престанете да четете глупостите на онзи клоун Дърпатов.

nacho написа:Да,ама Милан го купуват истински богаташи.Докато нашите тъй наречени богаташи са само заможни. :qipbo: И се оправят с дълговете по други схеми.Ха,да дойдат китайците да купят и ЦСКА,ама нема ги. :qipbo:


Ама и нашите дългове са нищожни в сравнение с тези на Милан. :qipad:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 01 юли 2016, 15:55

Напротив,всичко почна да се изяснява вече.Този ФК ЦСКА- не знам какъв си,със собственик някоя фирма От Нове...го гласят да играе на мястото на ПФК ЦСКА АД. :qipad: Него вече го слагат в скобички из декларациите си. :qipad: А иначе,нищожни дългове,спрямо Милан,но и нищожни богаташи имаме спрямо ония купувачи. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 01 юли 2016, 16:21

http://www.gol.bg/cska/2015-06-24/grish ... mame-tsska
"Понеже чета, че има голямо разделение между привържениците и симпатизантите на отбора, искам да кажа, че г-н Инджов ме е поканил за съдружник и аз ще приема заедно да възстановим името, марката и славата на този велик клуб. За да няма напрежение между привържениците, ние ще започнем участието си от "В" група, като запазим старото дружество с прилежащите му титли и успехи, без да се сливаме или обединяваме с друг отбор".


Възстановяваха, каквото възстановяваха, пък се отказаха... :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 01 юли 2016, 16:42

Откъде си сигурен че са се отказали? :qipad: И план си има внесен. :qipad: Някои пък уж никого не лъжеха че може да се оздравява,сега хукнаха да оздравяват. :qipbj: :qipbj: :qipbj: КОЙ ли им вярва? :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта

cron