А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 19 юни 2016, 22:42

И бяха оплюти от феновете на ЛИСКА, понеже отказаха да се надупят на микренския.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 23 юни 2016, 17:11

Ми ето,гадния микренски днес внася оздравителен план. :qipad: Никой друг не прави нищо за дружеството ПФК ЦСКА АД,и не знам кво чака ако някой има нещо предвид. :qipad: И не знам кво ше приказвате ако микренския гадняр успее чрез оздравителния план да намали някак дълговете и да присъедини все още съществуващото АД към ПФК ЦСКА София ЕАД. :qipad: Апропо,как изкарахте празниците за годишнината на райония ФК СРЕДЕЦ :?: Истинските цесекари обаче си искат оня истинския ЦСКА побеждавал Ливърпул,и останал там някъде през 85та,закрит от гадната БКП. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 23 юни 2016, 17:54

bat_jori написа:Начи ,би ли тълкувал малко -кое ,как и защо?едва ли помниш,ко каза гнома за сливането и ко каза червената маса .... кой ли се надупиии?
Изображение
Изображение
а ти какво ще кажеш след като долния гном все пак внесе план за оздравяване :?: :qipbo: какво да тълкувам-много ясно си пише в търговския регистър който така осторожно четете че ПФК ЦСКА 48 е собственник на това дружество което е било Литекс...следователно става въпрос за ЦСКА-Литекс,което даже ще носи само името ЦСКА :qipad: отделно че след внасянето на оздравителния план днес могат да станат интересни неща свързани с приемственноста :qipad: а ти много ревеш за момчетата от миналата година ама много бързо ги отеба и намрази заедно с треньора само защото са напуснали кораба който явно вече е потънал и единствения му шанс да излезе пак на повърхността и да бъде бутан поне на буксир като че ли не щеш ли,ще е...омразния ти гном :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Stinkata » 23 юни 2016, 21:01

Аз ще ти кажа, че това е добрият вариант за ЦСКА, но идва след като се вижда, че няма как да им мине врътката с Литекс, Макар че, много от вас са готови и да станат от Литекс...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 23 юни 2016, 22:38

Този план е проформа, Литекс вече се преименува на ЦСКА-София и води подготовка, именно Литекс ще играе, или в А, или в Б група. ЦСКА даже няма футболисти в момента, не е и кандидатствал за Б група.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 23 юни 2016, 22:39

nacho написа:много ясно си пише в търговския регистър който така осторожно четете че ПФК ЦСКА 48 е собственник на това дружество което е било Литекс...


Не е било Литекс, то си е Литекс, просто със сменено име и адрес. Виж ЕИК.

А пък ЦСКА 1948 е прекръстеният Чавдар Етрополе.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 24 юни 2016, 14:08

Е нямате угодия значи. :qipbo: Досега мрънкахте що не давал микренския оздравителен план,сега като го даде,било проформа. :qipad: Много ясно че новото ЦСКА ще играе най-вероятно в А група. :qipad: ПФК ЦСКА АД едва ли ще играе вече някъде,уви.По -скоро с този оздравителен план това дружество може да бъде приобщено към ЦСКА ЕАД чрез разтакаващи процедури във времето,които да намалят дълговете драстично.И така да бъде решен въпроса с приемственноста.Не можете да отречете че този вариант съществува в момента. :qipad:И какво като видя ЕИК?Ти видя ли че навсякъде в Търговския регистър пише ЦСКА?Ти като ФК район Средец как го позна че е ЦСКА като даже тогава никъде не пишеше такова име? :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 24 юни 2016, 14:37

Stinkata написа:Аз ще ти кажа, че това е добрият вариант за ЦСКА, но идва след като се вижда, че няма как да им мине врътката с Литекс, Макар че, много от вас са готови и да станат от Литекс...
Не знам как видя че няма как да стане присъединяването на Литекс към новото ЦСКА. :qipad: Вече писах по-горе как може да се развият нещата с оздравителния план.Другият вариант за сегашното ЦСКА е такъв че спокойно ще можем да ставаме от когото си искаме вече. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 24 юни 2016, 17:29

начи правиш ли се или си заухав?в какъв свят живееш и защо се правиш на две и половина....кви неща станаха с булстата на литекс,с 20футболисти от ловеч акустирали в лиска и ст. стоилов по елементарно няма на къде....


аз от омраза бях на 25мача у в група и 4за купата...а за янев ,късно ще разбере кой го направи треньор....ловешките мърди ги ебаха едни монтански миндили,да ти припомня...
поне се появи ,че се затъжихме ....
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 24 юни 2016, 18:30

nacho написа:По -скоро с този оздравителен план това дружество може да бъде приобщено към ЦСКА ЕАД чрез разтакаващи процедури във времето,които да намалят дълговете драстично.И така да бъде решен въпроса с приемственноста.


Такъв филм няма. Някой сериозно ви лъже и използва незнанието ви в дадени области.

nacho написа:И какво като видя ЕИК?Ти видя ли че навсякъде в Търговския регистър пише ЦСКА?


То и Байерн може да пише там, ама няма да станете Байерн. Като цъкнеш на история на дружеството и излиза ...... Литекс.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 24 юни 2016, 18:32

nacho написа:Не знам как видя че няма как да стане присъединяването на Литекс към новото ЦСКА. :qipad:


Няма ново ЦСКА, самият Литекс си е сменил името на ЦСКА-София, Начка.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 25 юни 2016, 13:41

bat_jori написа:начи правиш ли се или си заухав?в какъв свят живееш и защо се правиш на две и половина....кви неща станаха с булстата на литекс,с 20футболисти от ловеч акустирали в лиска и ст. стоилов по елементарно няма на къде....


аз от омраза бях на 25мача у в група и 4за купата...а за янев ,късно ще разбере кой го направи треньор....ловешките мърди ги ебаха едни монтански миндили,да ти припомня...
поне се появи ,че се затъжихме ....
точно защото знам в какъв свят живея малко ме вълнуват вашите терзания за булстати,регистри и т.н :qipad: аз съм фен,едно време 85та,ти не се бил роден,закриха ЦСКА и ми казаха че някакъв Средец щял да бъде ЦСКА,да си мислим че е ЦСКА,и ние си мислихме и си мислим вече 30год,кво да правим :qipbo: сега ако трябва ше си мислим че Литекс е ЦСКА,кво да направим,кажи,къде е досегашното ЦСКА,къде ще играе,коя година и в коя група?що мълчиш за оздравителния план,нали много настояваше гнома да го даде?оказва се че пак гнома е единственния шанс за ПФК ЦСКА АД :qipad: или викаш то е проформа това,,,кое е сериозното,кажи да вървим там?ти хубаво си бил на 25 мача,ама сега се отричаш от тея играчи,все едно ги имаш за предатели заедно с Янев :qipad: що не идеш да им разясниш по какъв начин ще могат да играят в уж истинското ЦСКА :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот nacho » 25 юни 2016, 14:14

Delija написа:
nacho написа:По -скоро с този оздравителен план това дружество може да бъде приобщено към ЦСКА ЕАД чрез разтакаващи процедури във времето,които да намалят дълговете драстично.И така да бъде решен въпроса с приемственноста.


Такъв филм няма. Някой сериозно ви лъже и използва незнанието ви в дадени области.

nacho написа:И какво като видя ЕИК?Ти видя ли че навсякъде в Търговския регистър пише ЦСКА?


То и Байерн може да пише там, ама няма да станете Байерн. Като цъкнеш на история на дружеството и излиза ...... Литекс.
А какъв филм има?Не съм съдия или адвокат че да им знам всички сценарии. :qipad: Айде ти ни обясни щом си сведущ какво аджеба означава проформа внесен оздравителен план?От кого друг очакваш такъв,който няма да е проформа? :qipad: А пък Байерн Мюнхен наистина няма да станем,но какво пречи примерно да има Байерн от София,Ловеч или Стара Загора да речем. :qipad: Колкото до цъкането...ако имаше възможност да цъкнеш на историята на районен ФК Средец,примерно през 90та год.,историята на ЦСКА ли ще очакваш да видиш? :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот bat_jori » 25 юни 2016, 22:56

явно си в кухнята ,кво представлява оздравителният план на гнома?да направиш лиска не е оздравяване .....паслар ли е автор на плана....?

2015/2016 играха за истинското цска ,без да им казвам-кое ,как и кога.сега да играят с карикатурите от ловеч ....нормално е да не познаваш момчетата които взеха в група и купата,докато ловешките инвалиди ги пореха като риби...
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2015-2016... Платен ТВ канал, платено първенство?

Мнениеот Delija » 26 юни 2016, 00:02

Как не ти писна да правиш тея смешни сравнения със Средец и 1999-а, като това няма нищо общо ??!

Никога, ама никога досега в София не е докарван чужд футболен клуб, да бъде прекръстен на ЦСКА и феновете да го припознават. Колко и да си ляляш за Средец, 1999 и прочее мантри.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта

cron