ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 11 фев 2016, 18:34

Blue написа:Е, прав си.Все пак тези около половин милион лева, които феновете на Левски събраха не са като онези осемстотин и нещо......милиона лева, които вие събрахте чрез СМС-и :qipbj:



Ама аз никъде не се пъча какво сме събрали, ти се пъчиш тук с някакви трици.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 11 фев 2016, 18:38

Blue написа:Няма как да се броят!Ама викаш, дай да го напишеш, пък ако мине... добре :qipag:


Нали, неудобните факти от вашата история никога не се броят, те не са се случвали.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 12 фев 2016, 18:21

Delija написа:
Blue написа:Няма как да се броят!Ама викаш, дай да го напишеш, пък ако мине... добре :qipag:


Нали, неудобните факти от вашата история никога не се броят, те не са се случвали.

Пишехме си за създаването на двата клуба.Удобно се правиш на разсеян и се опитваш да смениш темата!Това са фактите:

– Левски е създаден с любов и от любов по най-нормален и естествен начин

- ЦСКА е създаден с цел и по вторият начин - с административни похвати и шмекерии в нечия прашна канцелария

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 12 фев 2016, 18:33

Delija написа:
Blue написа:Е, прав си.Все пак тези около половин милион лева, които феновете на Левски събраха не са като онези осемстотин и нещо......милиона лева, които вие събрахте чрез СМС-и :qipbj:



Ама аз никъде не се пъча какво сме събрали, ти се пъчиш тук с някакви трици.

Не знам трици ли са, ама с вашите пари от СМС-и станахте за посмешище на цяла България :qipag:
А нашите трици - близо половин милион лева, бяха животоспасяващи миналата година за получаването на лиценз!
Отделно през годините имаше и има толкова други инициативи за подпомагане на клуба под една или друга форма.Събираха се дребни суми(колосални обаче, сравнени с тези от вашите СМС-и) за освежаване на базата на "Раковски", събираха се пари и за асфалтиране на алея пред стадиона, имаше почистване на централната алея пред сектор А, на 2-3 пъти се почистваше сектор В от бурените, плочките за тоалетните в новия сектор А са дарени от привърженик на клуба и още и още.
Хората си обичат клуба и с каквото и както могат помагат!Пък ти си пиши каквото искаш...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 14 фев 2016, 17:57

Blue написа:Пишехме си за създаването на двата клуба.Удобно се правиш на разсеян и се опитваш да смениш темата!Това са фактите:

– Левски е създаден с любов и от любов по най-нормален и естествен начин

- ЦСКА е създаден с цел и по вторият начин - с административни похвати и шмекерии в нечия прашна канцелария


Не, просто ти казах, че Левски също е правил "шмекерии" и "административни похвати", а това кой по какъв начин е създаден, си е твоя интерпретация. Любов, първи начин, втори начин .... :qipag: :qipag: :qipag: Честно да ти кажа, те много клубове са създадени в канцеларии, но не знам някой да се срамува от това, че не е създаден на някаква селска могила, от шепа лентяи и пройдохи. :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 14 фев 2016, 18:01

Blue написа:Не знам трици ли са, ама с вашите пари от СМС-и станахте за посмешище на цяла България :qipag:
А нашите трици - близо половин милион лева, бяха животоспасяващи миналата година за получаването на лиценз!


Ние на ИПО-то събрахме пък много повече от вашия "животоспасяващ" половин милион ...... и какво сега, да се пъча ли с това ?! :qipag: :qipag:

А триците ви нищо не са спасили, спаси ви връщането на власт на ГЕРБ, както и това че дългогодишният общински съветник на ГЕРБ - Ивчо Тонев, "случайно" реши, че пак ще се занимава с клубните дела. Разбира се, реши го след като ГЕРБ се върна на власт. :qipag: :qipag: :qipag:

И, разбира се, да не пропуснем адвокатчето Ангелов, което е дясна ръчичка на един много дебел депутат от ДПС.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 16 фев 2016, 18:49

Delija написа:
Blue написа:Пишехме си за създаването на двата клуба.Удобно се правиш на разсеян и се опитваш да смениш темата!Това са фактите:

– Левски е създаден с любов и от любов по най-нормален и естествен начин

- ЦСКА е създаден с цел и по вторият начин - с административни похвати и шмекерии в нечия прашна канцелария


Не, просто ти казах, че Левски също е правил "шмекерии" и "административни похвати", а това кой по какъв начин е създаден, си е твоя интерпретация. Любов, първи начин, втори начин .... :qipag: :qipag: :qipag: Честно да ти кажа, те много клубове са създадени в канцеларии, но не знам някой да се срамува от това, че не е създаден на някаква селска могила, от шепа лентяи и пройдохи. :qipag: :qipag:
Шепата лентяи и пройдохи ги търси при вас.Вие сте създадени от такива!За разнообразие и обирджии на мандри можеш да добавиш :qipag:
Ние сме създадени от ученици.По онова време спортистите са им викали юнаци :qipae: Организирали са се т. нар. юнашки събори, където са се представяли спортистите от различните спортни дружества.Ама ти това едва ли го знаеш, т.к. на червените не им изнася да споменават за истинските факти от историята на България.Погледни вечната ранглиста на отборите в България.Футбола за тях започва от..... 1948 година!Случайно е, нали?!

И не знам, защо упорито се опитваш да риташ срещу фактите от създаването на двата отбора.Историята няма как да я промениш, колкото и да не ти се харесва!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 16 фев 2016, 18:56

Delija написа:
Blue написа:Не знам трици ли са, ама с вашите пари от СМС-и станахте за посмешище на цяла България :qipag:
А нашите трици - близо половин милион лева, бяха животоспасяващи миналата година за получаването на лиценз!


Ние на ИПО-то събрахме пък много повече от вашия "животоспасяващ" половин милион ...... и какво сега, да се пъча ли с това ?! :qipag: :qipag:

А триците ви нищо не са спасили, спаси ви връщането на власт на ГЕРБ, както и това че дългогодишният общински съветник на ГЕРБ - Ивчо Тонев, "случайно" реши, че пак ще се занимава с клубните дела. Разбира се, реши го след като ГЕРБ се върна на власт. :qipag: :qipag: :qipag:

И, разбира се, да не пропуснем адвокатчето Ангелов, което е дясна ръчичка на един много дебел депутат от ДПС.
С какво точно помогна адвокатчето Ангелов?Питам понеже другото адвокатче - Батков, покри по-голямата част от задълженията по лиценза, а парите от феновете покриха по-малка част.Дай да видим, какво е помогнало адвокатчето Ангелов?Знам, че си много навътре в тези неща.Моля, извади фактите с помощта му!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 16 фев 2016, 20:47

Blue написа:И не знам, защо упорито се опитваш да риташ срещу фактите от създаването на двата отбора.Историята няма как да я промениш, колкото и да не ти се харесва!


Защо реши, че не ми харесва историята ??! Защо реши, че ви завиждам, че сте създадени от някакви дрисльовци, събрани на селска полянка ??! :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 16 фев 2016, 20:52

Blue написа:С какво точно помогна адвокатчето Ангелов?Питам понеже другото адвокатче - Батков, покри по-голямата част от задълженията по лиценза, а парите от феновете покриха по-малка част.Дай да видим, какво е помогнало адвокатчето Ангелов?Знам, че си много навътре в тези неща.Моля, извади фактите с помощта му!


Ами, явно помага адвокатчето Ангелов ... дали то, дали някоя дебела сянка зад него. :qipag: :qipag: Самият факт, че днес вече имате такъв тлъст бюджет .... тлъст, като депутат от ДПС, с инициали Д.П. :qipag: :qipag: :qipag:

А Батков нищо не е покривал, просто защото отдавна е с прокъсани джобове, затова и Левски затъна в дългове в годината, в която ГЕРБ не беше на власт. Просто нямаше КОЙ да даде пара. :qipap: :qipap:

И стига си ми пробутвал тия жълти стотинки от феновете .... ако Левски разчиташе на тях, днес щяхме да си играем дербита във В група.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 17 фев 2016, 00:49

Delija написа:
Blue написа:И не знам, защо упорито се опитваш да риташ срещу фактите от създаването на двата отбора.Историята няма как да я промениш, колкото и да не ти се харесва!


Защо реши, че не ми харесва историята ??! Защо реши, че ви завиждам, че сте създадени от някакви дрисльовци, събрани на селска полянка ??! :qipag: :qipag:
Именно заради това - създадени сме нормално, а не като вас по втория начин.Затова такива като теб, като Г.А. и останалите толкова силно жадувате да си припишете чужда история.Именно затова са тези напъни с АС 23 :qipag:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 17 фев 2016, 00:53

Delija написа:
Blue написа:С какво точно помогна адвокатчето Ангелов?Питам понеже другото адвокатче - Батков, покри по-голямата част от задълженията по лиценза, а парите от феновете покриха по-малка част.Дай да видим, какво е помогнало адвокатчето Ангелов?Знам, че си много навътре в тези неща.Моля, извади фактите с помощта му!


Ами, явно помага адвокатчето Ангелов ... дали то, дали някоя дебела сянка зад него. :qipag: :qipag: Самият факт, че днес вече имате такъв тлъст бюджет .... тлъст, като депутат от ДПС, с инициали Д.П. :qipag: :qipag: :qipag:

А Батков нищо не е покривал, просто защото отдавна е с прокъсани джобове, затова и Левски затъна в дългове в годината, в която ГЕРБ не беше на власт. Просто нямаше КОЙ да даде пара. :qipap: :qipap:

И стига си ми пробутвал тия жълти стотинки от феновете .... ако Левски разчиташе на тях, днес щяхме да си играем дербита във В група.
Интересно защо КОЙ бил спрял да дава пари?Какво му пречи на КОЙ да дава пари по всяко време?Дай да ти видим и по този въпрос малоумната логика?

И отново ще попитам.С какво точно помага адвокатчето Ангелов на Левски?Факти, моля!

Колкото до феновете на Левски.Ех, колко добре би било един ден отбора да е отново на феновете.Така, както е било навремето, преди идването на червените боклуци в България.Когато цялата страна е била нормална.Силно се надявам това един ден отново да се осъществи - както за България, така и за Левски!Всичко да си стане нормално, както е било преди идването на червения тумор :qipaq:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 17 фев 2016, 18:07

Blue написа:
Delija написа:
Blue написа:И не знам, защо упорито се опитваш да риташ срещу фактите от създаването на двата отбора.Историята няма как да я промениш, колкото и да не ти се харесва!


Защо реши, че не ми харесва историята ??! Защо реши, че ви завиждам, че сте създадени от някакви дрисльовци, събрани на селска полянка ??! :qipag: :qipag:
Именно заради това - създадени сме нормално, а не като вас по втория начин.Затова такива като теб, като Г.А. и останалите толкова силно жадувате да си припишете чужда история.Именно затова са тези напъни с АС 23 :qipag:


Ма, този етикет - "създадени сме нормално" :qipag: :qipag: :qipag: , вие си го слагате, па и ни набеждаваш, че ви завиждаме за "нормалното" създаване. :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 17 фев 2016, 18:12

Blue написа:Интересно защо КОЙ бил спрял да дава пари?Какво му пречи на КОЙ да дава пари по всяко време?Дай да ти видим и по този въпрос малоумната логика?


Сигурно КОЙ-то пречеше и на Иво Тонев да бъде "силният човек на Герена" ..... явно има някакъв проблем, когато ГЕРБ не е на власт.

Blue написа:И отново ще попитам.С какво точно помага адвокатчето Ангелов на Левски?Факти, моля!


Той специално с нищо, той е просто параван на някого другиго. Както му е параван и в бизнеса. Нали знаеш кой адвокат движи делата на един дебелак от ДПС ?!

Blue написа:Колкото до феновете на Левски.Ех, колко добре би било един ден отбора да е отново на феновете.Така, както е било навремето, преди идването на червените боклуци в България.Когато цялата страна е била нормална.Силно се надявам това един ден отново да се осъществи - както за България, така и за Левски!Всичко да си стане нормално, както е било преди идването на червения тумор :qipaq:


"Червени боклуци", ама 45 годинки се скъсахте да ползвате облаги и привилегии от "червените боклуци", нали ?!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 21 фев 2016, 18:18

Delija написа:
Blue написа:
Delija написа:
Blue написа:И не знам, защо упорито се опитваш да риташ срещу фактите от създаването на двата отбора.Историята няма как да я промениш, колкото и да не ти се харесва!


Защо реши, че не ми харесва историята ??! Защо реши, че ви завиждам, че сте създадени от някакви дрисльовци, събрани на селска полянка ??! :qipag: :qipag:
Именно заради това - създадени сме нормално, а не като вас по втория начин.Затова такива като теб, като Г.А. и останалите толкова силно жадувате да си припишете чужда история.Именно затова са тези напъни с АС 23 :qipag:


Ма, този етикет - "създадени сме нормално" :qipag: :qipag: :qipag: , вие си го слагате, па и ни набеждаваш, че ви завиждаме за "нормалното" създаване. :qipag: :qipag: :qipag:

Съвсем не завиждате, да.Интересно, защо ли през няколко години се опитвате да се изкарате наследници на АС 23?


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron