ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 29 яну 2016, 22:40

Ние не сме се пръкнали административно в нечия канцелария.Нас не са ни вкарвали административно в "А" група.Левски е създаден с любов и от любов, а вие сте създадени с цел!
Последните седмици упорито ваши кадри и симпатизанти пишат, как трябва да да ви върнат "на всяка цена", "под каквато и да е форма", "по какъвто и да е начин" и прочее административни манипулации.

Вие хич не сте фенове и привърженици на административните начини :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Даже преди няколко дни един юнак за пореден път се изцепи, че държавата трябвало да помага с 3-4 млн. лева на година.Ей, някои хора така и не проумяват, че онова време си отиде #-o

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот bat_jori » 30 яну 2016, 09:02

на вас висша сила ли ви даде герена?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 30 яну 2016, 12:55

Blue написа:Ние не сме се пръкнали административно в нечия канцелария.


Да, вие просто сте любовницата на всяка власт, с фашистите - фашисти, с комунистите - комунисти, с "демократите" - демократи ..... с всички винаги на "ти". ФК Левски - Хамелеона.

Blue написа:Нас не са ни вкарвали административно в "А" група.


Не, през 53- просто ви направиха административно шампиони ..... тези "лоши" комунисти .... ощетявайки не кого да е, а "отрочето" си.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 30 яну 2016, 12:56

bat_jori написа:на вас висша сила ли ви даде герена?


И стадион "Раковски" ...

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 31 яну 2016, 10:59

Delija написа:
Да, вие просто сте любовницата на всяка власт, с фашистите - фашисти, с комунистите - комунисти, с "демократите" - демократи ..... с всички винаги на "ти". ФК Левски - Хамелеона.

Какви фашисти те гонят пък теб през 1911-а и 1914-а?Съвсем се оплете вече.


Delija написа:
Blue написа:Нас не са ни вкарвали административно в "А" група.


Не, през 53- просто ви направиха административно шампиони ..... тези "лоши" комунисти .... ощетявайки не кого да е, а "отрочето" си.

Както си я подкарал, вашите административни титли започват още от създаването ви и свършват някъде с тази от 1966-а.И тук нямате равни :qipag:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот nacho » 31 яну 2016, 12:50

Delija написа:Много ви завиждаме, спор няма, събрали се шепа пройдохи и се пръкнал Левски, велика история ....
:qipap: :qipbo: :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 31 яну 2016, 12:57

Blue написа:Какви фашисти те гонят пък теб през 1911-а и 1914-а?Съвсем се оплете вече.


Нищо не съм се оплел, знаеш много добре за кое иде реч. Левски винаги е бил добре при всякакви политически строеве и власти, точно вие, "заченатите" с "много любов", вечно говорещите за морал и честност. :oops: :oops: :oops: Крадецът вика дръжте крадеца. :oops: :oops:

Blue написа:Както си я подкарал, вашите административни титли започват още от създаването ви и свършват някъде с тази от 1966-а.И тук нямате равни :qipag:


Ама не ми говори за нас, ние никога не сме отричали това, че сме били галеници на онази власт, вие се стремите да се разграничите от нея, от това, че и вие бяхте галеници на БКП.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот nacho » 31 яну 2016, 13:08

Stinkata написа:Добър ден!
Начо, не си прав... :qipag:
Винаги съм прав,до доказване на противното. :qipbo: 8)
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот nacho » 31 яну 2016, 13:30

Al написа:
Stinkata написа:
nacho написа:А Литекс го извадиха от групата именно защото НЕ Е ЗАВЪРШИЛ полусезона. :qipad:
Ако приемем така написаното от теб за вярно, то трябваше да изхвърлят и Левски. За щастие, това не е вярно....


:qipag: :qipag: :qipag:
Да наистина Левски завърши много смешно сезона. :qipbo: Със служебна победа която Гаджев и компания отпразнуваха шумно,и накрая се оказа че са празнували...7 отнети точки. :qipag: :qipag: :qipag:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 31 яну 2016, 22:49

Delija написа:
Blue написа:Какви фашисти те гонят пък теб през 1911-а и 1914-а?Съвсем се оплете вече.


Нищо не съм се оплел, знаеш много добре за кое иде реч. Левски винаги е бил добре при всякакви политически строеве и власти, точно вие, "заченатите" с "много любов", вечно говорещите за морал и честност. :oops: :oops: :oops: Крадецът вика дръжте крадеца. :oops: :oops:
Ти твърдеше, че сме заченати административно и подобно на вас(подмолно и с измама), но фактите и истината са коренно различни.
Друг факт е, че фашизъм през 1914-а в България не е имало, та и тази ти лъжа не мина.

Delija написа:
Blue написа:Както си я подкарал, вашите административни титли започват още от създаването ви и свършват някъде с тази от 1966-а.И тук нямате равни :qipag:


Ама не ми говори за нас, ние никога не сме отричали това, че сме били галеници на онази власт, вие се стремите да се разграничите от нея, от това, че и вие бяхте галеници на БКП.

Аз просто го споменах в отговор на поредната ти лъжа!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 01 фев 2016, 02:42

Blue написа:Ти твърдеше, че сме заченати административно и подобно на вас(подмолно и с измама), но фактите и истината са коренно различни.
Друг факт е, че фашизъм през 1914-а в България не е имало, та и тази ти лъжа не мина.


Ама си нагъл и лъжещ, не е истина просто. :qipag: :qipag: :qipag: Къде бе, мили мой, твърдя тези неща, би ли цитирал ?? :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Blue написа:Аз просто го споменах в отговор на поредната ти лъжа!


Коя "лъжа", за административната ви титла ли, през 53-а ??? Искаш ли да проверим дали аз лъжа ??!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот nacho » 01 фев 2016, 18:35

Stinkata написа:Проява на малоумие.
Ти остави сега малоумие или какво е,тяхна работа.Да се съсредоточим върху по-важното-напускането на последния мач ПРЕДИ ЗАВЪРШВАНЕ на полусезона ли е?И тъй като това е повече риторичен въпрос,й тъй като Литекс е изваден от групата точно за това напускане на последния мач...то с какво основание претендирате в Подуене че Литекс бил завършил полусезона :?: :qipad: :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 01 фев 2016, 19:59

Delija написа:
Blue написа:Ти твърдеше, че сме заченати административно и подобно на вас(подмолно и с измама), но фактите и истината са коренно различни.
Друг факт е, че фашизъм през 1914-а в България не е имало, та и тази ти лъжа не мина.


Ама си нагъл и лъжещ, не е истина просто. :qipag: :qipag: :qipag: Къде бе, мили мой, твърдя тези неща, би ли цитирал ?? :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Blue написа:Аз просто го споменах в отговор на поредната ти лъжа!


Коя "лъжа", за административната ви титла ли, през 53-а ??? Искаш ли да проверим дали аз лъжа ??!


Върни се назад в темата и виж какво си ми отговорил, че вие сте заченати по втория начин(административно).По-назад в темата също така и за фашизъм пишеше, само дето онези ученици, които са учредили Левски едва ли са чували тази дума?!

Колкото до "административната" ни титла - да провери!Знам за поредната малоумна прищявка на "футболните" ръководители по онова време.Не им е било за първи път да правят нещо малоумно, далеч не е и последното им малоумие!
После аз ще ти покажа някои административни, пък и не само административни, похвати започнали още със съществуването ви и продължили до появата през 1969-а година на двуполюсния модел в българския футбол!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Delija » 02 фев 2016, 02:01

Blue написа:Върни се назад в темата и виж какво си ми отговорил, че вие сте заченати по втория начин(административно).По-назад в темата също така и за фашизъм пишеше, само дето онези ученици, които са учредили Левски едва ли са чували тази дума?!


Няма какво да се връщам, знам отлично какво пиша, цитат, моля ?!

Blue написа:После аз ще ти покажа някои административни, пък и не само административни, похвати започнали още със съществуването ви и продължили до появата през 1969-а година на двуполюсния модел в българския футбол!


Чудесно, само да не пропуснеш и някой от сините административни похвати, че не е като да ги няма.

И двуполюсният модел в българския футбол далеч не е с начало 1969-а. Все пак, още с идването на комунистите, Левски почва да ниже успехи. :wink:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ПРОСТОТИИТЕ НА БФС (ПЕРУКАТА ВЪН!)

Мнениеот Blue » 02 фев 2016, 21:09

Ето:

Delija написа:А вие по кой начин сте се пръкнали, по първия ли ?!


Та как сме се пръкнали ние?


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта

cron