Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот VILIO » 23 мар 2015, 14:51

Vladimir Gerov Само болен мозък може да обвини човек като Цветан Василев! Преди да хулите чисто по български без да имате грам представа поинтересувайте се колко инициативи има този човек!
А това ,че се радвате ,че прасето на Доган е спечелил войната говори само по себе си за вас!

Димитър Дадачев Гледай какво направи Цветан Василев . И да знаеш , че не откраднал нищо от бедните българи . Някои "българи" като Ахмед Доган изгоряха с по 2 милиона , ама явно не знаеш кои са българите . Чао
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот Delija » 15 май 2015, 02:04

Фенове на "Левски" са спипани при опит да откраднат хранителни стоки от магазин в центъра на Варна. Група от около 40 привърженици на "синия" клуб нахлуват в супермаркет, който се намира в непосредствена близост до ОД на МВР – Варна, разказва varnautre.bg. "За секунди настана страхотна суматоха. Охраната обаче успя да забележи, че някои от младите момчета, се опитват да скрият някакви хранителни стоки. Видях само, че едната бе луканков салам", казаха служители на магазина.

На място веднага е пристигнала патрулна кола, като след появата на униформените феновете се разпръснали.

Привържениците на "Левски" се движели покрай подлеза на хали "Шипка" по ул. "Одесос". "Вървяха по средата на платното и затапиха за минути движението. През цялото време пееха песни за любимия си "Левски", разказаха очевидци.


Бахти мизерията, братче.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот bat_jori » 15 май 2015, 21:20

"Сини" фенове трошат фен магазина на ЦСКА
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот Delija » 15 май 2015, 22:01

Момчетата сигурно са си търсили олиото и месото, дето им ги гърбиха наскоро. :qipag: :qipag: :qipag:

http://prikachi.com/images.php?images%2F946%2F8103946a.png

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот bat_jori » 19 май 2015, 06:54

може да са имали нужда от тениски и анцузи .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот bat_jori » 30 май 2015, 22:23

венков и стадиона пострадаха за съжаление .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот Delija » 30 май 2015, 22:34

Чакаме НКП да напишат декларация по случая, нали са големите моралисти ?!

Айде, да ги видим тея лицемери дали ще напишат декларация.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот Stinkata » 12 юни 2015, 14:10

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/feno ... ska-332566
“До червената общност

От момента, в който се появи реална възможност за спасение на нашият любим ЦСКА не измина и час и подлостта, завистта и ненавистта избуяха в едно поради една причина – СТРАХ! От силен и незвисим ЦСКА. На кого пречи и кой се страхува от възраждането на най-успелия български клуб?

Информираме, че вече е създаден оперативен щаб от присъствали на срещите в „Нове холдинг” представители на червената общност. Той е формиран с цел незабавна мобилизация на организираните фенски структури в национален мащаб, за подготовка на протестни действия.

Това ще се случи, ако бъде допуснато определени заинтересовани кръгове да окажат влияние върху държавните институции и БФС да бъдат погазени закон, правилници и нормативни уредби.

Призоваваме за конкретни и адекватни действия. Защото не забравяйте – могъщ ЦСКА е гаранция за силен национален отбор!”

Любопитен съм за мнения на цесекарите от форума по въпроса...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот nacho » 12 юни 2015, 16:42

А твоето мнение за декларацийката на НКП какво е :?: :qipbo: Накрая завършва култово-че след християните най-много били левскарите. :qipbo: Да разбираме ли че левскарите нямат общо с християните. :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот Stinkata » 12 юни 2015, 16:46

Това ли ти е коментарът?
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот nacho » 12 юни 2015, 17:00

Какъв да ми е коментара.Поредното чешане на езиците и призиви за протестни действия и от двете страни и то без да е ясно все още какво и как ще става. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот Stinkata » 12 юни 2015, 17:29

Остави двете страни. Интересува ме мнението на феновете на ЦСКА за точно тази декларация, от точно тези фенове на ЦСКА. По-точно в частта, в която се подстрекава към протести, "ако бъде допуснато определени заинтересовани кръгове да окажат влияние върху държавните институции и БФС да бъдат погазени закон, правилници и нормативни уредби.". Това не разбирам. Дали ще има протести, ако ЦСКА остане в "А" група, при положение, че лиценз на клуба е отказан и сроковете за лицензиране, обжалване и каквото се сетиш, изтекоха, или, ако ЦСКА бъде изхвърлен при аматьорите??? Ти как го разбираш това нещо?

Относно българите и християните... Караш ме да ти вменявам разбирания, което аз не бих си позволил да направя. По принцип, фенските декларации, понякога съдържат недобре построени изречения, което води до объркване... Аз го разбирам така. В България, най-голямата общност е на християните, след това е на левскарите... Ако искаш, след тях може да добавим Ивановците, примерно... Не казвам, че непременно е вярно. Даже мисля, че не е, защото не виждам в тази подредба българите. Те би трябвало да са все още, най-голямата общност в България и да определят нацията... Просто, според написалите въпросната декларация е така. Не мисля, че да си член на едната общност, пречи да си член и на друга... А ти как ще го разбираш, си е твое неприкосновено право, мен не ме намесвай в него...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот nacho » 12 юни 2015, 18:14

Е какви срокове са минали щом не е минал Изпълкома. :qipbo: А и съвсем не е сигурно че става въпрос за лиценза на сегашното дружество ЦСКА. :qipad: Според мен в декларацията се призовава за протести ако не се даде картбланш на новия клуб който гласят Божков и Ганчев. :qipad: Което също не е сигурно съвсем зашото от двамата нищо такова не сме чували а се знае само че Божков се е ангажирал с ЦСКА.Но с нов клуб ли или ще кара със досегашния никой не е казвал. :qipad: Ей такива ми ти работи. :qipbo: А за християните и левскарите пуснах просто малко шегичка,много се палиш. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот Stinkata » 13 юни 2015, 10:04

Е ,де.. Не се паля :D .. А и не беше въпросът в християните, а в това, че питаш мен, как да разбираш дадено нещо... Да не си малък. Всеки си изгражда някакви принципи през годините и разсъждава, и действа спрямо тях. това имах предвид. Иначе, какъв Изпълком?! Лицензът се дава от Лицензионна комисия, а недаването се обжалва в някакъв срок, пред Апелативна комисия... Мина едната комисия, мина втората - нищо при ЦСКА не се промени. Ако Изпълкомът може да реши друго, това би обезсмислило тези комисии.
И тук се връщам на основния си въпрос. Какво е мнението на червените съфорумци за декларацията? Какво точно се казва в нея? Дали допускане на ЦСКА до "А" група би било неспазване на наредби и закони, или нещо друго, което би се изяснило какво е, едва след някакво действие около ЦСКА.... Да знам дали да очаквам протести :qipap: :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Привърженици, лумпени и обикновени отрепки - част 14

Мнениеот Delija » 13 юни 2015, 11:44

И двете декларации са мега гнусни и жалки.

Тая на Дучето - няма нужда от коментар дори, гнусен цинизъм, наглост и безочие. Абсолютна олигофрения.

Онея пък наркодилъри, дето полицията 68 пъти им намира наркотици във фенклубовете, седнали да ми обясняват, че те били будната част от обществото и били стожери на морала. Онея, дето държавата рекетира 2 фирми да строят за своя собствена сметка цял сектор на Герена, с мъглявото уж обещание, че някога си щели да си получат парите .......


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron