Българските футболисти в чужбина V

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот VILIO » 12 авг 2014, 09:05

Александър Тонев вече е играч на Селтик

Александър Тонев ще играе през новия сезон с екипа на шотландския шампион Селтик. Информацията бе обявена на официалния сайт на "детелините", както и в тази на Астън Вила. Крилото преминава при "зелено-белите" под наем за една година, като Селтик ще има опцията да откупи правата му за постоянно през следващото лято. Така Тонев стана вторият българин, който облича екипа на Селтик след Стилиян Петров, който направи впечатляваща кариера на "Паркхед". Любопитен факт е обаче, че Стенли от Селтик отиде в Астън Вила, докато сега Тонев мина по обратния път. "Да премина в Селтик е нещо страхотно и аз се чувствам много добре от това. Доволен съм, че идвам тук и чакам с нетърпение да се запозная с новите ми съотборници и да започна да играя. Познавам добре Селтик. Всеки в България знае кой е Селтик. Вчера разговарях със Стилиян Петров, който ми каза, че е щастлив за мен и ми пожела късмет. Дано постигна това, което той направи с екипа на този отбор. Аз съм атакуващ футболист, който предпочита да играе от ляво. Обичам да създавам и да бележа голове", заяви Тонев за трансфера си пред клубния сайт. Мениджърът на Селтик Рони Дейла е много доволен, че си осигури услугите на българският национал. По този повод той сподели: "Александър е много бърз футболист, който умее да стреля добре и с двата крака. Той отбеляза много голове докато играеше за Лех (Познан) и вярвам, че ще вдигне класата на нашия отбор. Освен това смятам, че той има къде да се развива и да подобрява своята игра".

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=503014

Попето в отбора на кръга в Русия

Капитанът на българския национален отбор Ивелин Попов от Кубан беше избран в идеалната единайсеторка на втория кръг на руското футболно първенство. Попов реализира две попадения при равенството 2:2 на краснодарци срещу ФК Ростов в петък. Българинът вече има три гола от началото на кампанията, след като на старта на сезона се разписа и при победата над новака УФА с 2:0. Символичен отбор на втория кръг на руското футболно първенство: Артьом Ребров (Спартак) - Игор Смолников, (Зенит), Виталий Дяков (Ростов), Руслан Нахучев (Мордовия), Александър Бютнер (Динамо) - Тимофей Калачов (Ростов), ИВЕЛИН ПОПОВ (Кубан), Хълк (Зенит), Мануел Фернандеш (Локомотив) - Саломон Рондон (Зенит), Артьом Дзюба (Спартак)

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=502921

Чочев бе титуляр в контрола на Палермо

Ивайло Чочев игра малко повече от час в контролата на неговия Палермо срещу Ал Хор, който бе спечелена от италианците с категоричното 4:0. Българинът стартира мача като титуляр в халфовата линия заедно с Робин Куейсън и Енцо Мареска и остави добри впечатления с играта си, но бе заменен в средата на второто полувреме от Гранди Нгой. Иначе Палермо бе по-добрият тим на терена и набързо поведе с 3:0 още през първата част с хеттрик на Дубала в 6-ата, 16-ата и 32-ата минута. Четвътият гол бе дело на Васкес в 86-ата минута, а преди това той пропусна и дузпа в 69-ата минута.

Неделев с едно полувреме в последната контрола на Майнц

Българският национал Тодор Неделев игра едно полувреме при домакинската загубата на Майнц 05 от испанския Гранада с 0:1 в последната контрола на тима преди началото на сезона в Бундеслигата през идния уикенд. Гостите поведоха в 27-ата минута с попадение на Алфредо Отуно, а Неделев влезе като резерва на почивката на мястото на Себастиан Полтер. Българинът се включи активно и имаше възможност да изравни още в 49-ата минута, но ударът му отблизо беше блокиран от защитник. Малко по-късно Неделев отново пропусна да се разпише, след като беше изведен сам срещу вратаря Роберто, но не успя да го преодолее. Майнц 05 стартира кампанията в германското футболно първенство с гостуване на новака Падерборн в неделя.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=502919
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот 8 » 12 авг 2014, 09:09

Да премина в Селтик е нещо страхотно

Да, то винаги е страхотно където и да отидете и "нов етап в кариерата ви". Кажи си го направо, некадърник си. Един от многото по които се надъхваше червената публика със "Сашко" Тонев. Лигава работа за лигав футболист. Тия които ей така се превръщат в любимци за наивната публика, а всъщност и години след това си остават на същото ниво. Нищо не направи в началото и ако тогава е трябвало време да му дадем, то сега и след време си е все нищо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот VILIO » 12 авг 2014, 09:10

А ти колко си кадърен ?
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот 8 » 12 авг 2014, 09:14

:qipan: :qipan: :qipan:

Форума е спортен, а аз не съм спортист. Как ти се вижда да бъда коментиран между Любо Пенев и Григор Димитров?

Сашко си е некадърник. Какво сега, не трябва да го пиша ли издавайки някаква страшна тайна, която малцина знаят?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот VILIO » 12 авг 2014, 09:15

Ти топка през живота си докосвал ли си с крак?
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот 8 » 12 авг 2014, 10:45

Да и при това бях от най-добрите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот Мичо » 12 авг 2014, 10:59

Играл си ти с топки на площад Македония ама не с твоите. :oops: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот Delija » 12 авг 2014, 12:31

Чакай сега, варненски палячо, нали духаше на Пената, че налагал такива като Сашко Тонев през 2008-а, плюеш Стойчо че не налагал юношите, а чужденци, сега изведнъж Сашко Тонев се оказа некадърник, червената публика проста, че го харесвала ..... бахти фурнаджийската лопата.

Значи и Пената е прост, щом му даваше шанс на тоя некадърник. :qipag: :qipag:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот drvasko98 » 12 авг 2014, 13:15

Още миналата година писах, че Тонев прави голяма грешка като избра Вила пред селтик. Сега вече може би е късно. Засилката от Полша я няма, а най-вероятно има сериозно съмнение в собствените качества.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот 8 » 12 авг 2014, 16:12

Какъв Пена, какъв Стойчо :qipan:

Говорим за Тонев. За мен е слаб футболист. От типа на Домовчийски в синия вариант. Фенчетата си ги наложили като звезди, а те изненада........всъщност не са звезди.

Засягаш друга тема, но ще ти отговоря и по нея. Да, предпочитам тоневци пред Косоката, въпреки че знам любовта ти към черната патка на Мендито.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот VILIO » 12 авг 2014, 16:21

Какъв некадърник те гони тебе?
Ей това е типична булгарстанска черта. Да се гледа всичко в черно и бяло. Тонев може да не е звезда, но е въобще не е некадърен футболист.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот bat_jori » 12 авг 2014, 16:28

а какъв е тонев?за мен си футболист за местна консумация и за някое слабо първенство -там при батките и да си съдере гъза не става .
неделев нали щеше да се връща в ботев.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот Stinkata » 12 авг 2014, 16:29

Сашко Тонев си е чудесен футболист и в Полша вървеше добре.. За съжаление в Англия не се получиха нещата, дали заради него, или заради англичаните... Дано в Селтик продължи нагоре в развитието си...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот Мичо » 12 авг 2014, 16:35

Защо си мислите, че осмака е гледал и един мач на Сашо Тонев?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Българските футболисти в чужбина V

Мнениеот bat_jori » 12 авг 2014, 16:37

и нашите берачи маслини в 3-таи 4-та дивизия на гърция ,са звезди ама първа им се опъва. в шотландия няма се изправи срешу евра,коул,сабалета ,саня идр-а срещу пияници .видя се каква беше разлика между селтик и вторият.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта

cron