А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот bat_jori » 30 авг 2015, 21:55

Уникално смешно интервю след мача на инжинера :) поне се разбра че освен съдиите има и други виновници :qipaz: за резултатите на отбора.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Stinkata » 30 авг 2015, 22:05

Какво е казал?
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Delija » 30 авг 2015, 22:21

Е това е казал:

"Когато имаш 5 лева, няма как да купиш нещо за 20. Затова чакаме. Чакаме да затвори трансферния прозорец, да видим кои ще останат, и кои ще се съгласят на нашите пари. И вие трябва да видите, и да решите какво искате - дали да гледате тези юноши, или чужденци, които взимат по 15 000 евро," каза още Георги Иванов.



Мега смехория ..... Баш опашкарите Пирин и Столипиново, не 5 лева, ами и 2 лева нямат, но тоя се оправдава с пари, че не можел да бие слабаците на А група. Това е уникална наглост вече.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Delija » 30 авг 2015, 22:23

Stinkata написа:Абе, и без него бяхме скоро - пак трагедия..


Е, чак 7-и не сте били ..... поне от 30-те години насам май. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Stinkata » 30 авг 2015, 22:46

Е то, не се е играл и такъв формат, освен веднъж, ама тогава бяхме сила. И Спартак Пл. бяха, ама Наско предаде Вили... :qipag: :qipag: :qipag:

Не знам кое място щяхме да заемем, ако не беше дошъл Гонзо. Поне спряха честите смени на треньори, Батков, привидно няма думата в Левски. Собствениците, които и да са, не се пъчат след всеки мач да говорят глупости. Налагат млади момчета - Орачев, Цоневи и Краев, се справят добре. Останаха Йоргачевич, Бедоя и Прохазка - тук сигурно и Гонзо има заслуга. За мен това са хубави неща.Е от нападателите, Курдов по го бива за халф, а Диаби днес показа учудващо неумение да спира топката... Освен, ако не е имал ден, след месец - два ще реве за неустойка... От 7 мача, аз съм недоволен от последните два. Лудогорец си ни надиграха, докато с Локо Пд. и Пирин загубихме нелепо 5 точки...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Delija » 31 авг 2015, 01:07

Какво му беше на формата миналия сезон, имаше си редовен сезон, където се изиграха по 2 мача между всички тимове и Левски накрая остана ...... 7-и.

Относно сега - не те ли смущава това, че вече минаха 7 кръга, а вие още ...... правите селекция ??
Дори прошляци и аутсайдери като Пирин и Велбъжд Столипиново, дето имат не 5, а 2 лева, отдавна са си окомплектовали отборите и знаят с какво играят, само вие у цялата А група отново правите селекция и през сезона. :qipag: :qipag:

Да не говорим, че накрая пак ще вземете някакви Диабита и Курльовци, сакати и недъгави, дето зимата Гонзо пак ще вика, че, ако са мъже, щели сами да си идат. :qipag: :qipag:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот ludyakon » 31 авг 2015, 11:21

Delija написа:Какво му беше на формата миналия сезон, имаше си редовен сезон, където се изиграха по 2 мача между всички тимове и Левски накрая остана ...... 7-и.

Относно сега - не те ли смущава това, че вече минаха 7 кръга, а вие още ...... правите селекция ??
Дори прошляци и аутсайдери като Пирин и Велбъжд Столипиново, дето имат не 5, а 2 лева, отдавна са си окомплектовали отборите и знаят с какво играят, само вие у цялата А група отново правите селекция и през сезона. :qipag: :qipag:

Да не говорим, че накрая пак ще вземете някакви Диабита и Курльовци, сакати и недъгави, дето зимата Гонзо пак ще вика, че, ако са мъже, щели сами да си идат. :qipag: :qipag:

Напълно си прав. Вместо да ги скъсат от тренировки но да знаят че ще се разчита на младежите,те се оправдават с тях. Какви мъже са само Стоев и Гонзо не знам.
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Stinkata » 31 авг 2015, 11:53

Delija написа:Относно сега - не те ли смущава това, че вече минаха 7 кръга, а вие още ...... правите селекция ??

Не, бе.. Много неща ме смущават. Изредих нещата, които ми харесват. Та даже и голям транш към НАП направиха, а точно това е приоритет - да не се сгромолясат като ЦСКА и ЛОКО Сф.... Което си е надвиснало със страшна сила все още...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Delija » 31 авг 2015, 14:22

Траншовете към НАП са от съвсем други пари и Гонзо няма нищо общо с тях.

bat_jori написа:Уникално смешно интервю след мача на инжинера :) поне се разбра че освен съдиите има и други виновници :qipaz: за резултатите на отбора.


Аз сега го изгледах, че снощи не ми се занимаваше .... потресаващо, тоя оплю и обвини журналята, младите футболисти, Пирин, съдията. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Целият свят е виновен, че Левски не може да бие опашкарите, само той не е, инженерът-осмокласник. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Гледам и Стойчо Стоев вече на няколко пъти мрънка пред медиите за липсата на селекция. Ами, той сам си е виновен, трябваше отдавна да е ударил по масата и да каже "Ей, инженерче, искам защитници, крило и нападатели, искам ги най-най-късно до 15-и август, прави, струвай, това ти е работата и ти се плаща за нея". Вместо това, нали Стойчо е мека Мара, търпи му простотиите на тоя дебил, ама накрая всички в Левски ще си избършат гъза с него, не с инженерчето. Така, както Мурсия обра пешкира, а говната ги натвори основно Гонзо миналото лято.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Stinkata » 31 авг 2015, 15:45

Delija написа:Траншовете към НАП са от съвсем други пари и Гонзо няма нищо общо с тях.


Е той с кои пари има общо? Да не би, парите за трансфери той да ги дава?
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Delija » 31 авг 2015, 16:55

Парите към НАП не ги превежда спортният директор, нали ??!

Виж, с бюджета за първия отбор оперира точно въпросното лице. То и треньорът решават кой ще се вземе или не, каква заплата ще взима, колко месеца ще му чакат жълтата карта и ще му плащат заплатка, без да играе ....

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Stinkata » 31 авг 2015, 17:41

Е да де, ама заплатата му е 15 000 и, ако е читав, няма проблем да го хрантутиш един месец. Така е преценил някой. Сигурно има кой да му държи сметка. Не се притеснявай. Въпросът е, че трудно се взимат читави играчи без пари... тоя, новия, ми се струва брак.
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Delija » 31 авг 2015, 18:01

Аааа, притеснявам се аз ...... че спортният ви директор има навика все някой друг да вини за собственото си бездарие. Цяла пролет плюеше ЦСКА, че му били виновни, че Левски се орезилил и завърши 7-и. Никъде не каза, че цяла есен той е водил клуба към това положение.
Сега пък гледам е намерил нови виновници - Пирин, съдията, журналистите, младите в Левски ...... :qipag: :qipag:

А без пари взима играчи цялата А група, изключая Лудогорец, те как намират някой и друг читав ?!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Delija » 01 сеп 2015, 01:57

"Никой не може да ме уволни. Сам ще си тръгна, ако така преценя и сметна, че не мога да бъда полезен в сегашната ситуация”, отсече Георги Иванов в интервю за bTV.


Тоя тотално е изперкал и се е взел за Господ Бог.



Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта

cron